Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Moglybyście mnie dopisą cdo tabelki?? Ja mam zaledwie 19 lat a tu ciąża bliżniacza:(ciesze sie ale ... Kurde czy poradze sobie?? Jade teraz do IKEI jak wróce to napisze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byliśmy w IKEI obejrzeć pare rzeczy do domu i oglądaliśmy łóżeczka. Doszliśmy do wniosku ze kupimy 2 ponieważ maluchy miałyby zaciasno w jednym więc kupimy 2. Mieszkanie mamy 3 pokojowe więc ok. Narazie będzie salon,sypialnia,pokój maluchów a potem z sypialni zrobi sie 2 pokój:) Boje sie macierzyństwa bo to jednak obawy podwójne i radości podwójne Narazie przytyłam 0,5 kg więc jest ok:) Musze leciec bo zaraz Jola do mnie wpada powiem jej że ma sie do was odezwać ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin zdany i mam to za soba, teraz sobie odpoczywac bede :) maz pomyl dzisiaj okna zaraz firanki bedzie prasowal i wieszal a ja sie bycze :D Maja - gratuluje blizniakow :) takie mlode macierzynstwo ma tez swoje zalety. ja urodzilam majac 23 lata i w sumie teraz mala niezle odchowana i jakos mi sie to mocno podoba patrzeac juz z perspektywy przyszlosci :) Anulka - wazne ze lekarze juz wiesza wiec sie odpowiednio zajma, nie przejmuj siue bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka gratulacje!!!!!! No to teraz możesz się pobyczyc :) Stoi u Was już choinka??? My kupimy chyba w śodku tygodnia. Wyszperaliśmy już światełka i inne ozdoby :) I prawde mówiąc nie mogę się doczekac tej choinki... Atmosfera będzie prawdziwie świąteczna. Maja-gratulacje!!!! Nie martw się, napewno dasz sobie rade. Moja siostra zaszła w ciąże jak miała 20 lat i z perspektywy czasu chwali to sobie :) Półtorej roku temu urodziła drugą córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, będzie ok. Młody wiek ma tę zaletę, że organizm jest silny i lepiej zniesiesz cały wysiłek związany z ciążą i odchowaniem dzieci. A moje porządki już nie leżą odłogiem ! houk! Umyłam część okien, dokładnie to 7 i jestem w połowie. Zostało mi okno w łazience ale to pikuś i cała góra uuuuu. Firany mam już poprasowane i zawieszone, zostały ozdobne szmatki cholerne szyfony, które też trzeba prasować. Zaraz się biorę do dzieła. Może w jakimś porywie wysprzątam w sypialni? Na pomoc męża nie mam co liczyć bo powodzeniem może sie zakończyć jedynie jego sprzątanie w kuchni. Nie znosi sprzątać i na prośbę o posprzątanie reaguje nerwową drgawką. Inna sprawa, że wraca do domu naprawdę wykończony i właśnie pracą nadrabia niechęć do prac domowych. Jak chodzi o zdolność w zaśmiecaniu domu to chyba jesteśmy mistrzami świata. oki, nic tu nie wysiedzę, zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niedawno Jola wyszła. Niestety ma zepsutego kompa i nie może do was napisać. Ma już taki większy brzuszek nie to co ja przytyła już 3 kg. Dopiszcie nas do tabeli jesli można ok?? Mam nadzieje że w lipcu upałów nie będzie bo ja z bliżniaczą ciąża w te upały chyba nie dam rady. Moja lekarka ginek mówi że lepiej było by gdybym urodziła normalnie bo po zwykłysz szybciej dochodzi sie do siebie niz po cesarce. Zobaczymy :) Ide sprzątnąc odezwe sie jutro acha jesteście kochane za slowa wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju nie przejmuj się że nie dasz sobie rady ja moją córę urodziłam jak miałam 17 lat nie miałam własnego mieszkania nie pracowałam uczyłam się no i do tej poiry się uczę nie miałam nawet roku przerwy a moja córa ma już 10 lat.Z perspektywy czasu dałm sobie radę i nie żałuję niczego gdybym mogła zrobiłabym to samo mimo młodego wieku.Kocham moja córke i nikt mi nie powie że mimo młodego wieku byłam złą matką w końcu to nie wiek matki zależy czy ona będzie kochac i opiekowac sie dzieckiem tylko to co dla niej sie w życiu liczy co jest najważniejsze jak została wychowana jakie wartościw zyciu są najważniejsze dla niej i czy potrafi byc odpowiedzialna za swoje dziecko.Mam dużą córkę a teraz będę iała maleństwo w domu ,wiem że czeka mnie odmiana wiecej pracy w domu nieprzespane noce ale jestem z tego bardzo szczęśliwa i czekam na to z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tylko ze ja będe miała 2 maluchów wszystko podwójne i poprostu boje sie ciut... http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=19&productId=74350&langId=-27&categoryId=16154&chosenPartNumber=80099139 chciałabym kupić takie łóżeczka zależy co sie urodzi to wybierzemy odpowiedni kolor moi teściowie i rodzice dołożą nam do wszytskiego a mój maż zaczął prace we wrześniu więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc spiochy :) Maju moja kolezanka urodzila i wychowuje trojaczki :) z pomoca meza i jednej babci :) Nie martw sie na zapas :) Na pewno nie bedzie tak jak z jednym, ale przeciez masz rodzicow i tesciow, i Meza przede wszystkim :) I Ty i ja mamy ta konfortowa sytucje, ze po narodzinach naszych Cudow nie zostaniemy same na swiecie, tylko z dobrym zapleczem :D Teraz mamy tylko wypoczywac i rosnac :D (bez przesady oczywiscie, hmmm chociaz Tobie wiecej wolno :P ) Trzymajcie sie! U mnie pogoda paskudna, ale zycze Wam wszystkim pogodnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Acha, a lozeczka ladne bardzo :) tylko mnie by bylo troche szkoda pieniazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
A ja mam termin na 1 lipca lub 29 czerwca :D juz sie nie mogę doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
jak moge wpisac sie do tej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Monia Skopiuj tabelke i dopisz sie na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
Ok. Dzieki :) a wiec dopisuje sie do tabelki NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia..........23......Śląsk.............11.......30.06.07...0... Kimmusia.....Tośka........25.....Olkusz............10......30.06.07....+3 Aneczka1979.... Ania.....27.......podlaskie......12.......06.07.07... -2kg Ali-cja.........Alicja........36......Kraków.........11........07.07.07...+3kg Istraa..........Aga.........25......Kraków..........9t3d....08.07.07....+1 Anulka78.....Ania.........28......Szczecin.........11.......09.07.07..+ok 2 Blada.........Małgosia....27......Małopolskie.......11......09.07.07....0 termal..........Teresa....28......podkarpackie...10.......11.07.07...+3kg Kokopelasa....Asia........27......Brzeg Dolny....9t6d.....11.07.07.....+1 moon...........Asia........30......Warszawa.........9......12.07.07.....0 nowa346...Magdalena...19.....kuj.- pomorskie....9......13.07.07....-1 gosdan.......Gosia........30.......dolnośląskie.......9......19.07.07 Stonoga.......Iga.........27.......Warszawa.........7......22.07.07.....-3 Hoogata......Agata......28........Kraków............7......22.07.07....+1 Dviki...........Gośka.....26.......podkarpackie......8......23.07.07 g.o.o.s.i.a ...Gosia ......30 ...... usa................ 8 ..... 24.07.07 elviska.......Eliza.........23......Białystok............8.... 25.07.07...-6kg Terka76......Teresa.....30......Lubelskie............7.....28.07.07...-2kg madzik80.....Magda.....26......Wrocław............7,5......30.07.07...+1kg Asiulek78......Asia.......28.......Wrocław...........10........10.07.07 Moniaaa1......Monika....19......Śląsk................12.......01.07.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedze ze pustki tutaj. Co do łóżeczka to chce aby mieli wszytsko piękne i żeby niczego im nie brakowało.Moi teściowie powiedzieli że dadzą pieniądze na jedna wyprawde a rodzice moi na drugą . Taki układ mi sie najbardziej podoba bo my kupimy jedynie wózek i kosmetyki więc to mniejsze koszta. Rodzice i teście powiedzieli że mamy pokazać im jakie chcemy łóżeczka i pierdoły a oni nam je kupią więc możemy mieć te łóżeczka:) Zeby nie było ze jestem materialistką ale możemy zaszaleć na początku było mi troche głupio gdy tak ustalili ale powiedzieli że dla wnuków wszystko . Pozdrawiam was i mam pytanie czy któraś z was też czeka na bliźniaki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Szperałam trochę w necie i znalazłam interesujący link: http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html Jest tu opisane co się z nami i dzidziami dzieje, tydzień po tygodniu. Ja jestem bardzo spragniona takich informacji, może ktos inny też :) życzę udanego tygodnia, zwłaszcza że zakończonego Świętami! Ja juz od czwartku mam urlop! I po świętachtez, także prawie 2 tyg odpoczynku! Ehhhh :D No i nie moge się doczekać Wigilii, bo wteyd powiemy rodzince o dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia..........23......Śląsk.............11.......30.06.07...0... Kimmusia.....Tośka........25.....Olkusz............10......30.06.07....+3 Aneczka1979.... Ania.....27.......podlaskie......12.......06.07.07... -2kg Ali-cja.........Alicja........36......Kraków.........11........07.07.07...+3kg Istraa..........Aga.........25......Kraków..........9t3d....08.07.07....+1 Anulka78.....Ania.........28......Szczecin.........11.......09.07.07..+ok 2 Blada.........Małgosia....27......Małopolskie.......11......09.07.07....0 termal..........Teresa....28......podkarpackie...10.......11.07.07...+3kg Kokopelasa....Asia........27......Brzeg Dolny....9t6d.....11.07.07.....+1 moon...........Asia........30......Warszawa.........9......12.07.07.....0 nowa346...Magdalena...19.....kuj.- pomorskie....9......13.07.07....-1 gosdan.......Gosia........30.......dolnośląskie.......9......19.07.07 Stonoga.......Iga.........27.......Warszawa.........7......22.07.07.....-3 Hoogata......Agata......28........Kraków............7......22.07.07....+1 Dviki...........Gośka.....26.......podkarpackie......8......23.07.07 g.o.o.s.i.a ...Gosia ......30 ...... usa................ 8 ..... 24.07.07 elviska.......Eliza.........23......Białystok............8.... 25.07.07...-6kg Terka76......Teresa.....30......Lubelskie............7.....28.07.07...-2kg madzik80.....Magda.....26......Wrocław............8......30.07.07...+1kg Asiulek78......Asia.......28.......Wrocław...........10........10.07.07 Moniaaa1......Monika....19......Śląsk................12.......01.07.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes dziewczynki :) ja dzis tylko na sekundke uaktualinic tabelke i wracam do rpacy bo musze sporo spraw pozamykac przed świetami. buźki :) NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Ally_23....Natalia..........23......Śląsk.............11.......30.06.07...0... Kimmusia.....Tośka........25.....Olkusz............10......30.06.07....+3 Aneczka1979.... Ania.....27.......podlaskie......12.......06.07.07... -2kg Ali-cja.........Alicja........36......Kraków.........11........07.07.07...+3kg Istraa..........Aga.........25......Kraków..........9t3d....08.07.07....+1 Anulka78.....Ania.........28......Szczecin.........11.......09.07.07..+ok 2 Blada.........Małgosia....27......Małopolskie.......11......09.07.07....0 termal..........Teresa....28......podkarpackie...10.......11.07.07...+3kg Kokopelasa....Asia........27......Brzeg Dolny....9t6d.....11.07.07.....+1 moon...........Asia........30......Warszawa.........9......12.07.07.....0 nowa346...Magdalena...19.....kuj.- pomorskie....9......13.07.07....-1 gosdan.......Gosia........30.......dolnośląskie.......9......19.07.07 Stonoga.......Iga.........27.......Warszawa.........8......22.07.07.....-3 Hoogata......Agata......28........Kraków............7......22.07.07....+1 Dviki...........Gośka.....26.......podkarpackie......8......23.07.07 g.o.o.s.i.a ...Gosia ......30 ...... usa................ 8 ..... 24.07.07 elviska.......Eliza.........23......Białystok............8.... 25.07.07...-6kg Terka76......Teresa.....30......Lubelskie............7.....28.07.07...-2kg madzik80.....Magda.....26......Wrocław............8......30.07.07...+1kg Asiulek78......Asia.......28.......Wrocław...........10........10.07.07 Moniaaa1......Monika....19......Śląsk................12.......01.07.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was miala problemy z pecherzem? tak mnie piecze ze az mi slepia na wierzch wylaza przy kazdej wizycie w toalecie :O musze jakos gina sprobowac dorwac zeby nic powazniejszego sie nie wdalo. czy urosept (ziolowy) to w ciazy mozna? bo furaginum to troche bez zgody gina sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja nie mam pojęcia co można brac na bolący pęcherz w ciąży :( Mam nadzieje, że mnie to nie dopadnie. Może najlepiej będzie jak zadzwonisz do swojego lekarza. Mam pytanko do Was. Czy lekarz kazał której z Was zrobic badania pod kątem tarczycy?? Mi nic nie mówił, ale czytałam , ze bardzo ważne jest jak najszybsze wykrycie nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furaginum na bank w 1 trymestrze ciazy nie mozna, urospet - badania na kobietach w ciazy zostaly ograniczone wiec dopiero po konsultacji mozna wiec ostatecznie sprobuje przezyc, zezre kiwi i dodatkowe wit C plus cieple gaciory i moze jakos przezyje. W sumie jak bedzie juz mocno bolalo to lykne nospe bo to przy zapaleniu pecherza zawsze bralam w \'zestawie\' Anulka badanie pod katem tarczycy z tego co wiem robi sie jesli sa wykryte jakies zaburzenia hormonalne pod tym wzgledem, z reguly gin nie daje skierowania na tsh bo nawet nie wiem czy jesli panstwowy to ma to w swojej gestii, wiem ze rodzinny moze dac na TSH ale T3 i T4 trzeba juz dokupic samemu (ok 25zl za kazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aneczka jak miałam około 15 lat to miałam coś z tarczycą ale nie musiałam brac typowych chormonów tylko jodid. Po kilku latach wyniki miałam już dobre. Teraz nie mam jakiś typowych dolegliwości ktore by wskazywały że coś jest nie tak, ale z kolei jak miałam 15 lat to też nie miałam żadnych objawów. Nie wiem, może terz szukam dziury w całym... Pogadam jutro z lekarzem na ten temat :) Idę na kontrolę \"krwiaczkową\" na 16.00! Trzymajcie kciuki żeby wszystko bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
A ja wszystkim moim znajomym (zaciazonym i nie) polecem zrobienie kontrolnych TSH i fT4. Mnie lekka niedoczynnosc ujawnila sie dopiero w czasie ciazy... niestety bylo juz za pozno... Zeby leczyc tarczyce to trzeba dobrego endokrynologa znalezc. Ja mam wyniki w normie, ale i tak mam niedoczynnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robione wszystkie hormonki tarczycowe poltora roku temu i byly w normie, teraz wychodze z zalozenia ze im mniej sie badam tym zdrowsza psychicznie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u gina. Dzidzia ma juz 20mm! Rosnie jak na drożdzach! :D Niestety miałam tez trochę stresu, bo zaczęłam lekko plamić. Ginka powiedziała, że mam leżec i odpoczywać, rzadnych przygotowywac do świąt :/ i że to po współzyciu ... Także na razie mamy zakaz sexów :( Dzis juz jest na szzcęście lepiej, ale wczoraj całe popołudnie leżałam. Na szczęscie od czwartku mam urlop, bo ginka juz mi zwolnioenie dawać chciała, a ja jeszcze przed wietami mam kilka rzeczy w pracy zamknąc. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, strasznie współczuje Ci zabawy z pęcherzem, to jest cos przeokropnego. Sama miałam przeprawe w tym roku i okazało się że wysiusiałam kamyczek, ale co sie nacierpiałam to dziękuję. Teraz troszke sie obawiam ze to wszystko moze wrócic bo strasznie mało piję, nic mi nie smakuje, wszystko śmierdzi :( jak mi sie uda wcisnąc w siebie 3 szklanki na dzien to super wiec raczej daleko mi do tych obowiązkowych 2 litrów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj juz nie ma sladu po wczorajszym pecherzowym bolu przeszlo samo... moze to byl po prostu skutek zbyt dlugich przytulanek :D wlasnie usiluje zjesc sniadanko i zupelnie mi ono nie podchodzi... kurcze jak ja bym chciala zeby mi w koncu cos smakowalo!!!! nawet moje ukochane lody to juz nie ten smak co kiedys... ojjj wybredna sie stalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem by wcisnac jakies jedzenie w siebie (wybredna jestem), nie mowiac o trunkach, do tej pory nie mialam z tym problemu...jak do tej pory utrzymywala mi sie waga, a teraz zaczynam spadac, a powinno byc chyba na opak, przeciez powinnam cos przybrac. wlasnie zamknelam strone o dzidziusiach naszych i az w szkou jestem, ze w 12 tygodniu dziecko juz ma 6cm!! ale cos musi w tym byc bo spodni mam coraz mniejszy wybór hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie na co mam ostanio ochote? na jakies nie zdrowe jedzenie typu hamburger, hot-dog... a zwykle nie przepadalam za tego typu zarciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
hej! hehe ja gdzieś tak do 11 tc jadłam same zdrowe rzeczy, owoce soki. miałam mdłosci na widok niezdrowych potraw. ale juz mi to minelo i teraz tez od czasu do czasu wybiore sie na hamburgera czy frytki. ale kawy nie wypije, blee przestala mi smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×