Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

mój mąż marzy o synie więc i ja czekam na chłopczyka ale jak b ędzie dziewczynka to też super już wnet będzie widać na usg to moja pierwsza ciąża więc mi obojętne choć chcę sprawić mężowi radość a on jednak częściej mówi o synie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
mi sie rozniwez marzy dziewczynka..Oliwka ,moj narzeczony chce chlopczyka -Maks badz kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
u mnie musi byc dziewczynka bo juz rozowa wanienka kupiona:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko się modlę o zdrowie nie wiem kiedy gin jest w stanie określić płeć na zwykłym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Ania fajne okreslenia:D ja bym chciala pelne C ...zawsze mi sie marzyly ..te cudowne piersi lalala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeśli będzie chłopczyk to Krystianek a jak dziewczynka to Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
slyszalam ze najpredzej w 18 tygodniu a w 20 juz spokojnie...powinno sie sie znac plec ,chyba ze dzidzius sie zasloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w 16 można rozpoznać jeśli dzidzia jest dobrze ułożona aha i łatwiej rozpoznać chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
oo no prosze jakie informacje ja mialam juz 2 razy robione usg .. !usg-tydzien9 2usg-tydzien13 3usg- ma byc w 20-22 tygodniu nie chce miec wiecej usg bo slyszalam ze nie zbadane jest to czy usg szkoda na plod ..ale kusi mnie zeby isc tak w 18 tygodniu prywatnie i zobaczyc co bedzie a wy ile razy juz mieliscie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dwa razy pierwsze w 4 tygodniu a drugie pod koniec 12 tygodnia a i trzecie mam nie wyznaczone ale mam ochote iśc tak jak ty ok 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie witaminki bierzecie??????????????????? bo ja prenatal mam zacząć brać jeśli któraś łyka takie to czy są jakieś dolegliwości po nich?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
juz chcialabym byc w 8 miesiacu..tak..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
paula ja lykam prenetal classic rozowe opakowanie 100 tabletek starcza na przeszlo 3 miesiaca ,ja nie widze zadnych skutkow ubocznych..ale ja juz lykam od 6 tygodnia ciazy do tego brala foli-kwas foliowy ale teraz juz mi sie skonczyl i nie biore bo prenatal zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym już chciała trzymać moją kruszyne na rękach karmić ją piersią szczególnie w takich chwilach jak ta gdy męża nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam kwas foliowy 2 miesiące przed zajściem w ciąże aż do tej pory a teraz gin kazał mi się przeżucić na prenatal ale kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja nie planowalam zajsc ..wiec nie bralam w ciazy na samym pcozatku bo po prostu nie wiedzialam ze jestem folik dopiero tak gdzies od 6-7tygodnia zaczelam brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam ten film z gazety i bardzo mi się podobał dowcipnie zrobiony Usg mam co miesiąc na wizycie, nie boję się o dziecko, gdyż żaden lekarz świadomie nie zrobił by mu krzywdy, więc wiem że bedzie ok A poza tym usg sprawia ze jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku aktualizacja Ally 23..........Natalia......23........Sląsk............11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.........1 0....30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk........... 15.....01.07.07.. -1 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie.......16 ....05.07.07....0 Istraa............Aga...........25......Kraków.......15. ....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......15.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....14.. . ..10.07....+0,5 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....13 ...11.07.07...+3 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 moon............Asia..........30......Warszawa......13.. ..10.07.07...+2 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 Edzia............Edyta........22.......Białystok......13 ....11.07.07...+1 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 13....23.07.07...+1 Dviki............Gośka......26....podkarpackie....12 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........13 ...23.07.07....+5 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........10.. .30.07.07....+1 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 13....10.07.07..+2 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Dawno mnie nie było. Ale wszystko nadrobiłam. Troche trzeba było zmienić tabelkę. W poniedziałek byłam u ginekologa. Mam kilka zdjęć mojego maleństwa, prawie 20-sto min. film DVD. Termin przesunął mi się na 15 lipiec. Rozmiary to 6,8 cm; 67 g. U dziecka wszystko dobrze, a przezierność 1,2 mm. To już moje 3 USG. Najbardziej podoba mi się na filmie, jak dzidzia rusza paluszkami. Od ostatniej wizyty przytyłam 1 kg, nie mieszczę się w żadne stare spodnie. Przed ciążą siostra podarowała mi spodnie w które się nie mieściła, dla mnie były troche za szerokie, miałam je troche zwęzić. Dobrze, że nic z nimi nie robiłam bo teraz są raczej dobre. Kupiłam sobie też szersze spodnie, ale czeka mnie kolejny zakup, bo w tamtych chodzę tylko do pracy, a nie mam żadnych dżinsów, sztruksów. Ale chyba bardziej rozrosły mi się biodra, z brzuszkiem to różnie (czasem bardziej widać). Piersi i tak miałam duże 70d, teraz bardziej mnie ciśnie pod piersiami, trzeba kupić 75, tylko jaką miskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Do tej pory mialam robione USG co dwa tygodnie,w przyszlym tygodniu koncze 13 tydz,wiec moze raz na miesiac,bo najwieksze zagrozenie minie.Mam ciaze zagrozona ze wzgledu na miesniaka ,wiek i wczesniejsze poronienia. Moj lekarz nie pochwala branie dodatkowych witamin,tylko dobre odzywianie.Biore tylko kwas foliowy. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc śpiochy!!!! Czuję się dobrze i nie mogę się doczekac piątku, bo wtedy idę do lekarza :) Nigdy nie sądziłam, że będę odliczac z znecierpliwieniem dni do wizyty u gina :) Wczoraj kupilam pierwsze ciążowe portki. Tak więc na jakiś czas problem mam z głowy. Mam jeszcze jedne spodnie w domku (od siostry) ale będę mogla je nosic za miesiąc jak brzuszek będę miala ciut większy. Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Ania1706 jaki film jakis film o ciazy jesy w gazetach wiek ktos w jakiej gazecie i ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowa346- film pt. :Fascynujące narodziny życia\" jest w lutowym numerze specjalnym Claudia Rodzice- koszt 6,50 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jestem majowka 2007 i czasami was czytam.I tak sie zaczelam zastanawiac co sie dzieje z Ally_23 zalozycielka tego tematu.Czy wiecie co u niej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Też często się zastanawiamy co z Ally, niestety żadna z nas nie ma z nią kontaktu, pozostaje nam wierzyć, że wszystko u niej i maleństwa OK! Ja wykorzystuję swój dziki nadmiar sił na pichcenie w kuchni, akurat 2 tygodnie ferii przede mną, więc mam nadzieję, że siły mnie nie opuszczą. Ja od początku ciąży niesamowicie często siusiam, lekarka powiedział, że taki mój urok i, że to normalne. Czasami jestem już zła, że co chwilkę kibelek i kibelek. Obejrzałam ten film z claudii, niezły...a mam jeszcze jeden tylko niestety na video o życiu płodowym dzieciątka od momentu poczęcia, tylko jeszcze bardziej obrazowy, pokazany dokładnie tydzień po tygodniu. Niesamowicie w tym filmie pokazane jest jak dziecko już po porodzie ssie pierś matki i jak tryska mleko.... tylko, że jest to pokazane z perspektywy jamy ustnej noworodka...bladego pojęcia nie mam jak oni to zrobili. mój biust sprzed ciąży to Atrakcyjne A :) teraz B i miseczkę wypelnia już tak solidnie.....to może dojdę do Cudownego?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agappe
cześć dziewuszki! ;-p ja też mam termin na lipiec dokładnie 07-07-2007; jestem tu raczej nowa i chętnie poznam kogoś kto dzieli te same lęki i radości co ja związane z ciążą...( to moja druga ciąża, pierwsza zakonczyła się niestety poronieniem); ciekawa jestem czy jest wśród Was jakaś dziewczyna z Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy!!! ja jestem z Kraka....zobacz kto jeszcze znajdziesz w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereko- ja mam termin z ostatniej miesiączki choć wg wielkości dziecka możę to być tydzień więcej (w poniedziałek było 68 mm) Now 346- widzę że Ania Ci już napisała co to za filmik i ile kosztuje mi osobiście się bardzo podobał już obejżałam go 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×