Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

TAK MADZIK TO JUZ 16 TYDZIEN WIEC ZAKLADAM TA WERSJE ZE MOZE DZIDZIA DAJE ZNAC O SOBIE JUZ :) OGOLNIE TO JESTEM POZYTYWNIE NASTAWIONA DO ZYCIA TERAZ DLATEGO ZAKLADAM TE MILSZA WERSJE (W ODROZNIENIU OD TEGO CO BYLO NA POCZATKU CIAZY KIEDY PRZEZYWALAM CALY CZAS ZE Z DZIDZIA JEST COS NIE TAK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia, to pewnie dzidzia w takim razie. Skurcze sa raczej bolesne - cos jak przy okresie. Ja czuje na razie tlyko jakies kłucie czasami, ale ginka powiedziala, ze tak mzoe być. Podejrzewam, ze jakby bylo cos nie tak, to bys \"wiedziala\" podswiadomie. A drgania to pewnie porpstu podskoki dzidzi. A czesto je czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1706 - jestem spoza tego topiku, ale chcialam podpowiedzic Ci cos, odnosnei swedzenia ciala w ciazy - powiedz o tym swojemu ginekologowi. Samo swedzenie moze byc objawem normalnym towarzyszacym rozciaganiu skory lub byc efektem jej przesuszenia, ale w zestawieniu z podwyzszona bilirubina (proby watrobowe) moze oznaczac komplikacje. Nie martw sie na zapas, ale zapytaj lekarza dla swietego spokoju. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zaktualizuję Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk..........15.. ...01.07.07.. -1 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 17.....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie..........14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 15....23.07.07...+? Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław.......13.. .30.07.07....+1,5 Aneczka 1979 uczę chemii w gimnazjum. Gdzieś na poczatku stycznia powiedzialam dyrce o ciąży, to fajna kobieta poszłaby za swoimi w ogień, strasznie się ucieszyła, oczywiście w szkole wiadomość rozeszła sie lotem błyskawicy. tylko wice dyrka taką oschłą służbistką jest mam wrażenie, że odkąd wie, że w ciązy jestem tylko doklada mi różnych dziwnych obowiązków. Najbardziej wkurzyłam się, jak przed feriami poinformowała mnie, że mam jechać po feriach z uczniami na konkurs chemiczny do odległego miasteczka.....to nic, że w szkole jest druga chemica, oczywiście dużo starsza z \"pozycją\"w szkole i nigdy nigdzie się nie rusza. To nic, że ja normalnie haftuję w autobusach, a teraz to już w ogóle nie dam rady jeździć....ale co tam jeszcze tydzień ferii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa - nie maja prawa cie wyslac w dleegacje, nawet Nauczania Indywidualnego bez twojej wyraznej zgody nie moga ci przyznac, ja bym z tym poszla do dyry i koniec. U mnie w szkole o ciazy wiedzieli od 8tygodnia bo latalam do kibelka na lekcjach zaliczac hafciki wiec musialam ich poinformowac co i jak ;) ogolnie to i dyra i wspolpracownicy sa ok wiec od poczatku bylam pod ochrona. zdjeto mnie z dyzurow i kolezanki przejely wiekszosc obowiazkow zwiazanych z SU czyli apelami etc. Edzia - te drgania to nie skurcze, je bys poznala bo sa malo \'sympatyczne\' ze sie tak wyraze, to moze byc pierwsze odczuwalne dla ciebie przemieszczanie sie dzidziusia chociaz przyznam ze jak na pierwsza ciaze to dosc wczesnie :) a moze to po prostu kiszki marsza graly co?? przyznaj sie tu nam szybciutko :P Blada - witam w klubie lodozercow :) ja tez nie mam energii i mimo ze spie po 8godz na dobe to wiecznie jestem zaspana i zmeczona i jakies takie mam wrazenie ze z lekka zapozniona w tym co sie dzieje (jak na zwolnionym kadrze filmu np) Agaaa- no ja na razie jeszcze mam historie kibelkowe, niestey to od brania witamin u mnie sie robi, jak wieczorem nie wezme ciazowych ot rano jest ok a jak wezme to za przeproszeniem rzyganko... mdli mnie bardzo czesto i niestety wiekszosc czasu. Apetyt raczej nie dopisuje i moje 5letnie dziecie sie smieje ze zjada wiecej od mamy ;) kupilam sobie na allegro bluzke h&m (nie moglam sie oprzec bo nowka z przeceny z przesylka 40zl kosztowala) i niby 3cm w biuscie wieksza niz ja mam bo chcialam zapasna ale ogolnie to jakas duzawa jest. Chyba jednak to schudniecie sprawilo ze sie u gory skurczylam z lekka za to dla mnie najlepsza wiadomosc to to ze widac juz ciazowy brzuszek i od tamtego zdjecia przyjal znacznie ladniejsza wypuklejsza i obfitsza forme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki KUK za podpowiedź. Mam nadzieję że jest to efekt rozciągania się skóry ale z drugiej strony na nogach i na plechach też mnie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIALAM ZE MOZNA NA WAS LICZYC MOJE KOCHANE MAMUSKI :) (MADZIK TE SKURCZE SA RZADKIE, CZULAM JE NIECO W NOCY PRZEZ CHWILE NO I DZIS W PRACY TEZ PRZEZ CHWILE). POZA TYM NIE ZAKLADAM JUZ ZADNEJ OPCJI ZE MOJEJ NIUNI MOGLOBY ZE MNA NIE BYC I ZE MOGA BYC JAKIES KOMPLIKACJE. SLUCHAJCIE TRYSKAM TERAZ TAKA POZYTYWNA ENERGIA ZE MOGLABYM GORY PRZENOSIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. ZDARZAJA SIE OCZYWISCIE CHWILE ZWATPIENIA ALE SA TAK RZADKIE I KROTKIE ZE NIE WARTO NAWET O NICH MOWIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ciesze sie ,ze u was wszystko ok i w miare dobrze sie czujecie.Ja mam jakies problemy z brzuchem tzn,mam na dzieje,ze to tylko wzdecia,bo gdyby macica sie skurczala,to pewnie byloby inne uczucie,a u mnie wieczorek brzuch sie napina i mam wrazenie,ze jest jak balon,czasami w roznych miejscach jest twardawy,a rano przechodzi.Nie wiem co o tym myslec,bo w zasadzie ,to dobrze sie czuje.Jestem w czwartym tygodniu,to moja druga ciaza,ale pierwsza byla 16 lat temu,wiec nic nie pamietam.A po 2 poronieniach jestem bardzo ostrozna,moze za bardzo.Czy ktoras z was tez ma cos takiego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Monikaaa1.......Monika......19........śląsk..........18.. ...29.06.07.. +2 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 17.....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 15....23.07.07...+? Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław.......13.. .30.07.07....+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Zamiast czuć się lepiej czuję się gorzej.Dalej mam skurczę obu rąk szczególnie w nocy.W dzien chodze cały czas śpiaca,krzyż mnie od czasu do czasu boli a do tego moze to głupie pytanie ale od kąd biorę prenatal (2 tyg)oddaje kał bardzo częto 2-3 razy a do tego w takim kolorze ciemnym zielonym bardzo ciemnym.To nie żart.Dziwi mnie to bo jem różne rzeczy i nigdy tego nie miałam.Zaczełam też pic mleko wcześniej nie piłam wiec moze od tego.Jedyne co dobre to to ze brzusio rosnie i rosnie(nie wiem co bedzie za 5 mies)dzidzia daje pomału znać ale zadko,chyba lubi spać jak ja z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa1979
kokopelasa te jazdy żołądkowe masz na pewno po mleku, bo dorosły człowiek ogólnie źle je znosi, może jedz rzcej jogurty czy kefiry Edzia84 Fajnie, że już coś czujesz Aneczka 1979 u mnie zmdłościami trochę lepiej, ale od poczatku ciąży nie brałam żadnych witamin, bo po wszystkim wymiotowałam, teraz lekarz mówi, żę już nie ma sensu, bo to co najważniejsze dla dziecka już się wydarzyło :( Nawet kwas foliowy brałam baaardzo rzadko, jak mi się udało coś w jedzeniu przemycić. No trudno mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy:)) ciesze sie sie ze nie jestem sama z lodami :) to moje pierwsze takie naprawde zachcianki ciazowe hehe wczoraj dokupilam sobie bita smietane,czekolade , rodzynki juz mam a galaretka wlasnie zastyga:) ale bedzie deser kokopelasa - ja mam podobnie jak ty, moze nie oddaje kału tak często jak ty, ale moje \"kupy\" maja bardzo ciemny prawie czarny kolor. ja biore prenatal juz dwa msc, ale oczywiscie ja zadnych zwiazkow nie widzialam, ale faktycznie moze byc tak jak ty mowisz, bo dawniej tak nie mialam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i moja kolej Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Monikaaa1.......Monika......19........śląsk..........18. . ...29.06.07.. +2 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 17.....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....17.....10.07.07..+1,3 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 15....23.07.07...+? Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław.......13.. .30.07.07....+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny.Dzieki za słowa otuchy ,myślałam że ze mną cos nie tak.Jeśli chodzi o zachcianki ciażowe to ja uwielbiam kiszona kapuste i sok z kwaszonych ogórków i w ogóle wszystko co kwaśne.Mój mąż na sam widok jak jem kapuste to ma bardzo zkwaszoną mine i patrzy sie na mnie jak na wariata bo on nie lubi kapusty,ani jej zapachu,ale grzecznie mówi jedz jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczoraj napadał niepochamowana ochota na jakąs pomarańczę czy grejpfruta. Zasnąc nie mogłam bez tego, a niestety nie było tych owocków w domu. Całe szczęście, ze była resztka soku pomarańczowego, to łyknęłam i od razu zrobiło mi się lepiej i mogłam spokojnie zasnąć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam was zapytać czy widać u was linie biegnąca odpępka do spojenia łonowego????U mnie nic nie widać a brzuszek mam spory.AAA zapomniała bym,wczoraj jak brałam kąpiel nacisłam na brodawkę i wyleciała mi z prawej piersi kropla żółtej siary tak mi się wydaje że to to.Troche za wczesnie non nie???Może top dlatego ze w poprzedniej ciaży miałam duzo pokarmu i moja małą karmiłam ponad 2lata.a cycki to mi bardzo urosłychyba duze D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prenatal dopiero zaczęłam brac (od 2 dni), także zobaczę jak mój zóładek będzie tolerować te tabletki. Zdziwiłam się tylko, że one sa takie duże :/ Wolałabym mniejsze, łatwiesze do połknięcia ;) Czy orientujecie się czy sa jakies konkrene różnice (oprócz ceny ;)) między tymi preparatami witaminowymi dla konbiet w ciąży? Bo jest feminatal, elevit, prenatal i w aptece az nie wiedziałam co wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
a ja mam ochote na slodkie ,torty ,placki mmmm same lsodycze bym jadla...:Dto mzoe dziwczynka bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa no to wedlug przesadu to jesli na kwasne zbiera to chlopak bedzie jesli na slodko to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa - u mnie nie widac żadnej lini. Tylko czytałam, że coś takiego \"się pojawia\". Może u mnie pojawi się póxniej? Albo może dlatego że jestem blondynka, to te włoski się nei zaciemniają? Nie mam pojecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
dziewczyny wlasnie dostalam ubranka dla dzidziusia od tesciowej z 5 duzych reklamowek zaraz bede ukladac..strasznie sie na to ciesze..wogole osalalm ztymi zakupami ..w lutym juz kupuje kojec..w marcu krzeselko nie wiem czy to nie za szybko ale nie moge sie powstrzymc chyba zadna z was tak jeszcze nie panikuje jak ja ,pozdrawiam ciezaroweczki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
dziewczyny wlasnie dostalam ubranka dla dzidziusia od tesciowej z 5 duzych reklamowek zaraz bede ukladac..strasznie sie na to ciesze..wogole osalalm ztymi zakupami ..w lutym juz kupuje kojec..w marcu krzeselko nie wiem czy to nie za szybko ale nie moge sie powstrzymc chyba zadna z was tak jeszcze nie panikuje jak ja ,pozdrawiam ciezaroweczki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej wymiotuje tyle ze juz znam przyczyne – dzieje sie tak po wzieciu witamin tych ciazowych (3rozne firmy probowalam) mam problemy z przyswajalnoscia zelaza i nawet glupi falvit mi przeszkadzal a teraz to po prostu koszmar. Jak lykne tabletke kladac sie spac to caly ranek nastepnego dnia mam z glowy a wzcoraj lyknelam feminatal tak ok 20tej no i od 22giej zazcely sie przeboje trwajace do 1 rano… pozniej jeszcze ryczando bo psycha mi siada i tak do 5 rano. jestem bardzo bardzo zmeczona i nie wiem juz czy fizycznie czy psychicznie jest gorzej Kokopelasa jesli idzie o kolorystyke ;) to u mnie tez czarno prawie, ale pociesze was to od witamin - w pierwszej ciazy pytalam lekarza i powiedzial ze to skutek przyjmowania zelaza, powinnas sie ieszyc jeszcze ze tyle razy do kibelka latach bo zatwardzenia to domena ciazowa no i niestety przy zelazie jest to cholernie popularne... a co do kiszonej kapusty to dobrze ze jesz bo jhest bardzo zdrowa - ma duzo zelaza i ogolnie poprawia obraz wynikow morfologii. A patrzac na przesady to jak wcinasz kiszone to by na chlopczyka tu pasowalo ;) terka - spokojnie z tym twardnieniem brzuszka, lezenie na wznak odradzam - lepiej na lewym boku z lekko podkulonymi nogami, wtedy i skurczybyki szybciej odejda i twardnienie tez przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - zamierzasz miec kojec zamiast lozeczka? jesli tak to ja odradzam, lepsza wersja i to i to. No chyba ze do kojca kupisz normalny lozeczkowy materacyk, ja zakupow nie robie bo mamy wszystko po corce, zostanie kupic nam tylko wozek ale to juz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja od trzech dni jem wieczorem obowiazkowo pomarancze, dawniej mnie trzeba bylo gnac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Aneczka 1979 nie kochana zamierzam miec to i to i kojec i lozeczko ,kojec chce kupic z przewijakiem -bedzie lsuszyc do przewijania i do zabwy pozatym jest na kolkach wiec mozna go po calym domu przewozic ,a lozeczko bedzie typowo do spania ,lozeczko to pod koniec kupie bo dziadzek(moj tata) ma sponsorowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja nie moge patrzec na sok pomaranczowy ,lubie wode niegazowana ,kawe inke-ponoc dobra na wytwarzanie mleka wp iersiach,jem duzo slodyczy ,na mieso nie mgoe patrzec procz paroweczek od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×