Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Edzia, no to mamy tak samo, jeszcze pwoiedz mi ze z jego eks sa ciagle jakies problemy...moge o tym opowiadac godzinami...wiem ze on przezywa na swoj sposob pyta sie czasami jak tam jego dziewczynka i jak mowie ze mnie kopie to maca po brzuchu i chyba tez sie cieszy , ale napewno inaczej to traktuje niz facet co oczekuje pierwszego upragnionego dziecka, tym bardziej ze to ja chcialam bardziej niz on, coz mam juz swoje lata...w nieskonczonosc latac nie bede...jak czytam to co napisalas to mam TAKIE same odczucia...on tez strasznie chce miec rodzine o ktorej zwasze marzyl a tamta osoba nie potrafila dac mu tego a w kwestii rodziny obydwoje sie zgadzamy, mysle ze jetsem urodzona matka i zona..lubie byc w domu, ugotowac obiad itp a tamta nie lubila...ale czasami szlag mnie trafia jak on tego nie docenia...a mzoe jzu sie przyzwyczail iz apomnial jak kiedys mial... Sosim a Ty nie narzekaj:) niech sie pyta wypytuje i dba o Ciebie...masz przynajmniej czym sie pochwalic a mnie sie kazdy pyta czy on sie cieszy z dziecka...a ja w sumie nie wiem... a dziewczyny ktoras z WAs pisala o zaparciach chyba malwinistka? ja nie mam z tym problemu zreszta nigdy nie mialam, mam swietna przemiane materii, ale polecam sok z kapusty kiszonej pol szklanki i schodzi ze mnie wszystko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam:) tylko czasem, jak już słysze to pytanie po raz milionowy to ........ wrrrr. Ale, ale uprzedzam tez moje kochanie zeby nie zapomnial o mnie po porodzie, bo wtedy wszyscy pytaja sie co u dziecka a kobieta schodzi na dalszy plan. Wiem od kolezanki, ze ciężko sie przestawić jak przez 8 miesiecy było sie w centrum uwagi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Moj maz tez nie za bardzo przezywa moją ciazę. Tak jakby to jeszcze do niego nie dotarlo:( Mam nadzieje ze jak dzidzius zacznie sie ruszac to zmieni swoje nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ja u sosim, cały czas czy wszystko ok, że tego nie powinnam robić....itd...najbardziej rozbraja mnie jak biorę prysznic, zanim wyjdę z lazienki, to zwykle ze 4 razy uslyszę pytanie, czy wszystko w porządku. Raz nie usłyszalam, że pyta, więc nie odpowiedzialam, jak wpadł to nie wiedziałam co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ale nasi mężczyźni muszą mieć dzisiaj czkawkę :)) , coby i mojego nie ominęło to wam powiem że źle go oceniłam w sytauacji mojej ciąży. Wydawało mi się że panuje nad sytuacją bo jest taki zrównoważony - ani mnie nie rozpieszcza ani nie goni do zajęć, podczytuje literaturę, pyta jakie to uczucie itp. a tu ostatnio się wydało jaki z niego heros - jakoś tak - nie wiem skąd mi się wzięło i zapytałam jak on się czuje w obliczu faktu że jest tatusiem, że już półmetek i wogóle ... i się zaczęło - chyba z pół godziny mi się żalił biedaczysko że się czuje jakby mu zostało parę miesięcy życia, że to będzie koniec jego jako męża, nie będzie się wysypiał, że się tak boi... to było późno w nocy, najpierw mnie zatkało, potem dusiłam się w środku ze śmiechu ale stwierdziłam że jedyne co mi zostało to pocieszać biedaka.No cóż, w końcu od tego wyroku nie ma odwołania a skazańcowi też należy się dobre słowo. Aha, ale tyje mój biedaczysko równo ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ciekawe jak nasz Aneczka1979 sie dzis czuje mam nadzieje ze lepiej niz wczoraj !!!kochana wracaj tu do nas!!zdrowiej kochana! szybciuchno. Ja wlasnie jestem po obiadku ,troche sie pouczylam ,rano mialam niezle rozwolnienie:(,ale juz jest ok ,miewacie nieraz?rzadka kupeczke;)hehe? tak pzoatym nic ciekawego odliczam juz dni do usg tak nie moge sie doczekac!!! i moj kochany tez !.Opiekuje sie mna bardzo kupuje ciasta ,slodycze ,robi sniadanka chodz nie mieszkamy jeszcze razem widzimy sie co drugi dzien a nieraz codzien:)..jestesmy na etapie poszukiwan mieszkania ,ale niestety nie wiem jak u was w naszym miescie panuje wielki zastoj ceny sa kosmieczne w porownaniu do jakosci mieszkania.mam nadzieje ze do porodu cos znajdziemy bo jak nie to sie zalamie jak bede musiala mieszkac z rodzicami a nie daj boze u obcych(tesciow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prpo rozstepow ,pomimo ze uslyszalam ze oliwka ma tylko wlasciwosci nawilzajace tomoja kuzynka uzywala sama i nie ma sladu po rozstepie ,wiec stwierdzilam ze ja te bede uzywac ,tymabrdziej ze jej jakas kolezanka uzywala jakis drogich kremow i jej nie pomogly..kazdy ma swoje wyprobowane sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest zachwycony ciążą, zachwycony brzuszkiem i tym że jestem w 100 % tak samo sprawna jak przed ciążą. może dlatego trudno mi tu zrozumieć niektóre dziewczyny. Ja nie mam na co narzekać, nie potrzebuję specjalnych względów, wyręczania. Nie mam nagłych zmian nastroju i nie wymagam od mojego faceta żeby poświęcił mi więcej czasu czy jakoś specjalnie mnie doceniał w związku z tym ze noszę pod sercem jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nei chce zeby mnie docenial pod wgzledem bycia wciazy ale moglby od czasy do czasu docenic pod innym wzgledami... hahah z ta kapiela to ja tez tak mam jak pojde sie kapac to krzyczy co jakis czas czy ok...to jest mile... z tym rozowlnieniem to i ja mam czasami jakby wszytsko ze mnie schodzilo ale i tak mialam przed ciaza wiec mnie to nie dziwi, kurcze jeszcze 2 godz i lece do domku....zeby szybko minelo wlasnie ogladalam wozki na allegro i co sadzicie o JEDO? kurcze ja potrzebuje wozek 2 funkcyjny gondola plus fotelik nie za drogie do 1200 zl gdzies nie orientujecie sie co moge kupic? ogladalam tez deltim fokus narazie w internecie ale tez spoko pisalam wczesniej o chicco alp przerazaja mnie male kolka i mala gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SENDI79 Z TA JEGO EKS TEZ SA ZAWSZE SPIECIA. WCZESNIEJ STARALAM SIE NIE WTRACAC ALE TERAZ JAK SIE POBRALISMY TO UWAZAM ZE MAM WIEKSZE PRAWO NIZ BYLA EKS I JEZELI ZNOW SIE O COS PRZYCZEPI TO POWIEM CO O NIEJ MYSLE. NARAZIE SIE NIE CZEPIA I MAZ MA SPOKOJ BO W STYCZNIU URODZILA DZIECKO I TERAZ MA SIE CZYM ZAJMOWAC :) SENDI CZASEM SOBIE MYSLE ZE TO JA BARDZIEJ CHCIALAM TEGO DZIECKA. W UBIEGLYM ROKU JAK DOWIEDZIALAM SIE ZE EKS-ZONA JEST W CIAZY TO STRASZNIE SIE POPLAKALAM ZE ONA MA TO O CZYM JA MARZE. WOWCZAS JESZCZE NIEDOSZLY MAZ SIE ZDZIWIL ZE JA MARZE O TYM ZEBY MIEC DZIECKO. NO I OD MAJA JUZ NIE BRALAM TABLETEK NO A W PAZDZIERNIKU DOWIEDZIALAM SIE ZE JESTEM W CIAZY.... MOJE KOCHANIE BARDZO SIE UCIESZYLO A JA OCZYWISCIE ZACELAM WYMYSLAC ZE TO TYLKO MOJA DECYZJA I ZE ON WCALE TEGO NIE CHCIAL. NA SZCZESCIE TE GLUPIE MYSLE TOWARZYSZYLY MI TYLKO W PIERWSZYM TRYMESTRZE. TERAZ JESTEM BARDZO SZCZESLIWA I WIEM ZE OBOJE TEGO CHCIELISMY I WIEM ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE. MAZ MA JUZ 10-LETNIA CORKE I BARDZO LICZYL ZE BEDZIE CHLOPCZYK I JAK OSTATNIO BYLISMY NA USG I LEKARZ POWIEDZIAL ZE NA 80% BEDZIE CHLOPIEC TO DOPIERO SIE UCIESZYL. AZ MILO POPATRZEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MAM PYTANKO?? OD CZEGO ZALEZY PRZYBIERANIE NA WADZE PODCZAS CIAZY?? JESTEM JUZ PRAWIE NA POLMETKU I MAM LEKKO ZAOKRAGLONY BRZUSZEK ( MOJA PRZYJACIOLKA STWIERDZILA ZE ONA JAK MA WZDECIE TO MA WIEKSZY :) ) I Z WAGI POCZATKOWEJ CZYLI 57,6 DOBRNELAM ZALEDWIE DO 59,1 A MOJE MALENSTWO W ZESZLYM TYGODNIU WAZYLO 230 GRAM. ZBYTNIO SIE TYM NIE MARTWIE BO NAJWAZNIEJSZE ZEBY MALENSTWO BYLO ZDROWE A LEKARZ W ZESZLYM TYGODNIU PO USG ZAPEWNIL ZE MOJ CHLOPCZYK POPRAWNIE SIE ROZWIJA I JEST ZDROWY Z TYM ZE CHCIALABYM WIEDZIEC W JAKI SPOSOB NISKA WAGA MATKI MOZE ZASZKODZIC DZIECKU I CZY W OGOLE MOZE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia - na tycie w ciaży nie ma reguły, każda z nas jest inna. Skoro jesz i nie głodzisz sie to widocznie taka Twoja uroda i orgazizm ;). Skoro lekarz mówi że maluch rozwija sie prawidlowo to wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina33
czesc dziewczyny, podczytuje was od czasu do czasu i zastanawiam sie, czy mozna do was dolaczyc, czy kompletnie ignorujecie kogos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia nie ma reguły....ja tez od poczatku ciązy przytyłam niecałe 3kg i to tylko przez ostatni miesiąc, ale dzieciatko rozwija sie dobrze, więc lekarz powiedział, że taki mój urok, co nie znaczy, że w ostatnim trymestrze nie przytyjewiecej. Moja kolezanka, raczej kruszynka tez nie przybierala na wadze przez pierwsze dwa trymestry, natomiast w III przytyła 20 kg!!! tyle, że po porodzie zrzuciła 25!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć colombina 33 🌻 🌻 🌻 na przywitanie nie mamy tu kasty i nie traktujemy się jakos wybitnie osobowo a raczej tematycznie - piszemy o czymś ja np jestem starą forumowiczka ale jak poprosilam Dziewczyny o wypowiedzenie sie na temat nowych ciuszkow dla dzieci , które wystawiłam na Allegro to totalnie mnie olały :P nie przez jakaś osobową urazę do termal tylko kompletnie ich to nie obchodzi na razie - więc nie ma się co obrażać jeszcze raz witaj i pytaj albo gadaj o czym chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc colombina 33 ja tez niedawno dolaczylam lepije pozno niz wcale... Edzia moj tez ma z 1 zwiazku corke i dlatgeo ja chcialam i on mowil zeby miec syna, na samym poczatku wszytsko wskazywalo na to ze syn bedzie, pamietam dzien zaplodnienia/ miala badania hormonalne/ i akurat w ten dzien traflsimy wiec mowie na bank syn, juz nawet go poslalismy na AWF no i sie okazalo 12 lutego ze dziewczynka, ja do tej pory nie wierze...tez mnie trafialo jak slyszalam plotki ze tamta jestw ciazy a ja nie moglam zajsc ale sie okazalo ze ja jestem a ona nie:) zreszta tez staram sie nie wtracac ale momentami juz mnie szlag trafia i na jego corke i matke, wiec mowie swoje zdanie i koniec kropka, zreszta on nie potrafi sie z nia dogadac wiec ja musze / a maja pewne sprawy niezakonczone/ co do kg to przed zajsciem w ciaze wazylam 56 kg, schudlam 4 kg, ciagle mdlosci mialam, teraz waze 55 kg moze teraz 12 marca okarze sie ze wiecej...a ubrania mam te same...z dzieckiem wszytsko ok, wazy 320 chyba i rozwija sie prawidlowo, ja jem 5 razy dziennie male posilki ale w sumie nawet mniej niz przed ciaza, ale jak mam ochote na pizze czy kfc to sobie nie odmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihh a jeszcze jedno Edzia jak czytam Twoje wypowiedzi to mamy chyba podobna sytuacje moj tez ma 10 letnia corke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wagą u mnie to jest na razie ok. od poczatku ciązy przytyłam 5 kg (teraz zaczal sie 20 tydzien). Ale od poczatku miałam duży brzuszek. Po 2 miechach nie wchodziłam w swoje ciuchy. Mąz dla lepszego samopoczucia kupił mi ogrodniczki. Jak je założyłam to ryczałam 2 godz.:) dlaczego? Bo wyglądałm w nich jak wielki pomidor.Dlatego obecnie noszę spodnie z miękkim pasem i tuniki. Żadnych ogrodniczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Hej.Mój termin to 12 lipiec.Miałam dziś usg, maleństwo waży 410 dag.Tylko trochę się nie pokoje bo łożysko jest na ścianie tylnej, ale nisko schodzące.Wróżka mi powiedziała,że ma być chłopiec i że nie urodze siłami natury.Mam już dwie córki.Pierwsza urodziła się z roszczepem kręgosłupa.Można ją zobaczyć na www.dzieciom.pl i wyszukać KLAUDIA RAJCA.Druga jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzi. Ja mam termin na 17 lipca:) czy lekarze w twoim łonie nie stwierdzili rozszczepu kregosłupa twojej córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzi ja mam termin dzien po tobie na 13 lipca:) ,niedlugo sie wybieram na usg :) tez mam plod ulozony w scianie tylenj macicy -ale to jest ponoc prawidlowe ulozenie tak nawet zaznaczyl:) wiec chyba nie maznaczenia gdzie jest lozysko .Plci jeszcze nie znam licze cicho na dziewczynke a moj kochany na synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wiesci z pola walki – maz ma angine i dostal zwolnienie no i wyszlo ze bedziemy chorowac rodzinnie… tyle czasu razem we 3 to my rzadko mamy okazje spedzic bo M nie ma nigdy urlopow dluzej niz 2 dni a tu bach wyszlo ze liczac zeszly tydzien i ten to bedziemy razem… az 6dni!!! mi sie zrobil jakis brzyski bialawy nalot na prawym migdale ale mam nadzieje ze to nie wrozy anginki. jutro bede u gina to zobacze co mi powie. miejmy nadzieje ze to tylko przejsciowy bol gardla moja dyra zachowala sie super, poszlam i jej prawde powiedzialam ze sie kiepsko czuje a ze nie bardzo moge isc na to zwolnionko zeby tych 3 miesiecy nie tracic a ona na to ze mam wziac wolne teraz szkoleniowe do konca tygodnia. jestem mile zaskoczona no i odetchnelam z ulga :) moj maz to z takich z serii do rany przyloz, kolezanki sie smieja ze go sobie nie tylko wynalazlam (przez pomylke zagadalam pare lat temu do niego na gg) to jeszcze i wymyslilam jaki ma byc bo on ... coooz praktycznie oprocz tego ze bywa malomowny i nadopiekunczy to nie mam sie do czego przyczepic :) teraz to on panikuje bardziej niz ja, nie daj panie zrobie krzywa mine bo cos mnie zakluje to juz mnie do wyrka goni, a jak przyniose zakupy i wg niego jest tego za duzo to juz od razu sie denerwuje... to nasze 2 dziecko i musze przyznac ze w 1 ciazy bylo znacznie lepiej bo mniej sie strachal a teraz... no ale w sumie co by mu sie dziwic w koncu prawie 3 lata sie staralismy dviki - u nas identycznie jest z zachowaniem corki, juz nawet wynalazlam firme co robi dzieciece koszulki z napisami wlasnymi i zamierzamy jej zrobic takowa z napisem STARSZA SIOSTRA i mala dostanie ja jako prezent od maluszka jeszcze w szpitalu. W sumie to taki bardziej amerykanski zwyczaj ze starsze rodzenstwo dostaje cos od noworodka ale mi sie bardzo toto spodobalo i dlatego ten pomysl zamierzam wykorzystac. poza tym w rodzince i wsrod znajomych panuje zwyczaj ze jak cos przynosza dla niemowlaczka to i jakis drobiazg (chociaz jajko z niespodzianka czy lizaka) takze dla starszego. Miejmy nadzieje ze to wypali i wielkiej zazdrosci nie bedzie Aniu 1706 - ciesz sie ze masz spokojna i latwa ciaze, ja bym wiele dala zeby nie miec przebojow, to druga ciaza a zadna nie moglam sie w pelni cieszyc bo ciagle marne samopoczucie i jakies badziewia i wtedy i teraz sie przyplatuja :| sendi z wozkow do 1200 to nowy mikado ox-ford w tej cenie bedzie 4 kolowy. i jeszcze mikrus alu-sprint tez mniej wiecej w takiej cenie gondola spacerowka i fotelik samochodowy. czy ktoras z was bedzie kupowala wozek uzywany? ja co raz bardziej mam ochote poogladac co jest w komisach, ewentualnie uzywany na allegro - x-lander z zeszlego roku kosztuje 500-700zl wiec musze to sobie przemyslec Edzia - to ty i tak sie ciesz ze az tyle przytylas :) u mnie lada moment koniec 22tygodnia a na wadze 1,5kg wiecej. brzuszekw koncu na tyle ladny ze przestali sie smiac ze sie obzeram i twierdze ze zaciazylam :D licze ze jutro same dobre wiesci co do maluszka uslysze !!! termal a ja ciuszki nawet obejrzalam. zapomnialam tylko kto je wystawil i pozniej mialam wrocic do tego ale zapomniawszy, coooz skleroza nie boli hehehehe jesli idzie o ubranka to ja teraz tylko wyprawke na wyjscie ze szpitala chce kupic (cos w stylu co ty wystawialas w komplecie) dlatego chwilowo ubrankowo zupelnie nie mysle, to bedzie ostatni moj zakup no chyba ze przy zakupie wozka jakies laszki mnie urzekną :D wydaje mi sie ze to co wystawilas ma przystepne ceny, a nawet az za bardzo - spioszki czy body po niecale 10zl i gratis wysylka to hmmm tanio jak barszcz :) colombina - witaj u nas 🌻 zaczernij sobie nick coby sie nikt nie podszyl i wpisuj sie do naszej tabelki jesli jkestes lipcoweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosim - kopiujesz ostatnia tabelke jaka sie tu pojawila i wpisujesz swoje dane w tym miejscu gdzie sie termin twojego porodu znajduje :) ostatnia cyfra to liczba kilogramow jaka przybyla od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karolina.......27.........Warszawa......22 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie.......22.....0 5.07.07......+1.5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......21.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....20.....08 .07.07....+3 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....21.. ..09.07.07.....+8 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....21... ..10.07.07.....+4 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......20.. ...11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....19. ....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...19.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......18.. .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..18....22.07.07..+ 4 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......19... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....18.... .30.07.07.+3 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.....17.07.07+5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
witajcie ponownie,widzę że dziś mężczyźni są na pierwszym miejscu,mój mąż ogólnie jest kochanym facetem,dba o mnie ,przytula,głaszczę ,mówi do brzuszka...chociaż na początku tak nie bylo,nawet się wkurzył jak się dowiedział że będzie ojcem,ale później do niego to dotarło i mnie przeprosił,a teraz jak sam mówi jest szczęśliwy..jak jestem w przcy a on ma wolne to posprząta,zrobi zakupy ,czasami nawet ugotuje obiadek....ale już dosyć o nim....mam pytanko czy któraś z was mieszkająca we wrocku była na usg na ul.joanitów????ja mam na 8 marca wtedy będzie 20 tydzień i szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moją dzidzię ale też boję sie żeby było wszystko ok....jak to badanie wygląda???a jeśli chodzi o ruchy dzidzi,to ja może poczułam ze 2 razy i jednego kopniaczka,i sięzastanawiam czy jest ok, chociaż czuję się swietnie....tydzień temu byłam u gin i powiedział że jest wszystko dobrze...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina33
dzieki, zaraz sie wpisze, teraz akurat robie duze pranie, wiec duzo nie napisze. juz myslalam, ze nie ma szans na zauwazenie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że siedzę w domku to muszę przyznac że czas naprawdę szybko i miło mi leci :). Nawet sprzątanie sprawia mi przyjemność!!! Jutro tata przyjeżdża i będzie nocowal, także do popołudnia będę miała towarzystwo ;) ;). Odliczam dni do USG (7 marca) i im bliżej tym bardziej się denerwuję, ale przyznaję że wasze relacje z ostatnich USG troszke mnie uspokajają. Niby nieraz miałam robione USG, ale wiem że to będzie wyjątkowe bo połówkowe (oczywiście będzie też nagrywane). Znając siebie będę płakać ze wzruszenia... Tak czy siak nadal nie mogę zrozumieć natury jak to jest możliwe, że \"bach\" i rośnie w brzuszku dzidziuś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SENDI NORMALNIE MAMY PRAWIE PODOBNE SYTUACJE BO NIE WIEM JAK TAM U WAS DOKLADNIE JEST. NIEMNIEJ JEDNAK JAK PATRZE NA TA JEGO CORKE TO SKORA ZDJETA Z MAMUSI. MAZ DOSKONALE ZDAJE SOBIE SPRAWE JAKA JEST CORKA I NA KAZDYM SPOTKANIU STARA SIE JAKOS Z NIA POROZUMIEC ALE CHYBA NIE BARDZO WYCHODZI.... NIE TO ZEBYM COS DO NIEJ MIALA ALE WIDZE ZE NIE NA REKE JEJ TATUS Z DALA OD DOMU Z NOWA ZONA I NA DODATEK Z NOWYM DZIECKIEM. NO COZ ALE TO ADEKWATNIE WINA JEGO EKS ZONY. ANECZKO NORMALNIE CZUJE SIE JAK POTEZNA MAMA :) ZARTUJE OCZYWISCE BO AZ TAK BARDZO NIE MARTWIE SIE TA WAGA, RACZEJ MARTWIE SIE CZYMS INNYM - OTOZ PRACUJE JAKO KASJERKA I PRZEZ 8 GODZIN MUSZE SIEDZIEC W JEDNYM POMIESZCZENIU NA TYLKU BO NAWET ZA BARDZO NIE MAM JAK SOBIE POSPACEROWAC. NAWET ZEBY ZJESC TO MUSZE SIE UPOMINAC ZEBY KTOS PRZYSZEDL MNIE ZMIENIC. CZASAMI ZMIENIA MNIE O 15 CZASEM O 16 A CZASEM NIKT MNIE NIE ZMIENIA. DLATEGO MOJE POSILKI SA BARDZO NIEREGULARNE I CZESTO SIEDZE TU SOBIE GLODNA :( POMIMO ZE NIE JEM DUZO ALE CZESTO CZUJE SIE GLODNA I JEDEN BATONIK NIE WYSTARCZA ZEBYM POCZULA SIE NAJEDZONA. PRACUJE OD 10 DO 18 WIEC DO DOMU WRACAM PRZED 19 WIEC NA JAKI TAKI OBIAD NIE MAM JUZ OCHOTY. POZA TYM PO CALYM DNIU SIEDZENIA STRASZNIE BOLA MNIE PLECY. POSTANOWILAM ZE OD KWIETNIA POJDE NA ZWOLNIENIE I ZOSTANE JUZ NA TYM ZWOLNIENIU AZ DO PORODU BO SZEF OTWARCIE POWIEDZIAL MI ZE WOLI ZEBYM POSZLA NA \"STALE\" ZWOLNIENIE BO POWYZEJ 30 DNI PLACI JUZ ZUS ZA ZWOLNIENIE. OGLOSILAM IM TO JUZ CHYBA Z MIESIAC TEMU I NIBY WSZYSTKO OK A JUZ DZIS STWIERDZILI ZE SKORO TAK DOBRZE WYGLADAM TO CZY NIE MOGLABYM POJSC OD MAJA?? WKURZYLAM SIE !! NIE WYMAGAM SPECJALNEGO TRAKTOWANIA ALE CHOCIAZ TROCHE MOGLIBY OKAZAC LUDZKIEGO SERCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlasnie wrocilam od gina. Serce malego bije jak dzwon i sama nie wiem jak moge tego nie slyszec przez stetoskop:) Aneczka co do ob to nie ma sensu robic bo mi powiedzial ze w ciazy jest zawsze podwyzszone i nie ma sensu robic i sie denerwowac. Jesli chodzi o sok z kapusty to czy wy go wyciskacie czy kupujecie gotowy i czy jak zjem poprostu kwaszonej kapusty to na to samo wyjdzie??? Gin kazal mi sprobowac Xenne ale ja chce najpierw wyprobowac wszelkie naturalne metody zanim siegne po dragi. Co to bolesci miesni łonowych itp to gin mi powiedzial ze to oznacza ze dzidzius rosnie i trzeba sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×