Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

hej dziewczyny~! Mam nadzieję, że u Was lepsze samopoczucie. Aneczka i termal - trzymajcie się dziewczyny, pamiętamy o Was 🌼. Byłam dziś u lekarza, na usg wszystko dobrze, szyjka też ok. Tylko wyniki krwi słabe - anemia, no i nisie ciśnienie 80/50. Z powodu dużego osłabienia organizmu mam wreszcie L-4, do 28 marca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze aktualizacja Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......23 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....22.....0 5.07.07......+1.5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......22.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....22.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....21.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......21.. ...11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....20. ...15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......18.. .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..19....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........19.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....18.... .30.07.07.+3 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dzięki KOKOPELASA za opis badania usg na joanitów,napewno sie odezwe po badaniu...cieszę się że u ciebie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Mam nadzieję ze przyjmiecie jeszcze jedna lipcówkę. Mam termin na 31, więc jeszcze sie załapię. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosim - dzięki za linka do tek Akademi Ruchu. Niestety, termin zajęć dla brzuchatek jest jak dla mnie nie do przejścia :( O godzinie 11:00 to ja w pracy siedzę ;) No ale trudno, poagdam z moją gin i się spytam czy moge chodzić na Teatralna na Aquaaerobik :) To mi bardziej pasuje - bo zajęcia są np na 17:00, także mogłabym po pracy chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -, czy któras łyszała jakies prognozy nt. tegorocznego lata? Czy ma byc upalnie?????? Mam nadzieję, ze nie bardzo, bo z naszymi brzuchami, to będzie jazda :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
cześć dziewczyny dziś zaczynam 20 tydzień ale jakoś humorek mi zrana nie dopisuje...mój problem to zaparcia...ładnie na dworze a ja niestety musze juz siedziec w pracy ale jutro mam wolne.... ANECZKA I TERIAL jak się czujecie,mam nadzieje że lepiej i że wszystko sie ułoży,caly czas modlę sieza was i za wszystkie dzidzie,jestem wierząca,ale odkąd dowiedzialam sie że będę mamą to częściej się modlę, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Letnia Noc. No a ja wczoraj byłam u gina, chociaż na poniedziałek (5 marca) mam USG połówkowe, wolałam się po chorobie przebadać. Chociaż właściwie do końca nie wyzdrowiałam. No i dobrze, że poszłam. Przez to moje przeziębienie zrobiła mi się grzybica pochwy, a dzisiaj na nosie wyszła mi opryszczka. Przepisał mi tabletki dopochwowe i coś tam na gardło. No i mam zwolnienie do 10 marca. Z dzidzią wszystko OK, zobaczymy dokładnie w poniedziałek. A jutro mam zrobić morfologię i mocz, no i tego się bardziej boję. Aneczka i Termal trzymam nadal za Was kciuki. A właściwie to za wszystkie, bo wczoraj to prawie same smutne wiadomości. Mam nadzieję, że najbliższe dni będą weselsze dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa346 pewnie ze musimy sie wpsierac skoro nasi faceci...hmmm sama zreszta wiesz jak zdieci we mgle jak to pwoiada moja przyjaciolka trzeba ciagle prowadzic za reke.... witaj Letnia Noc czekamy na Twoje relacje z przebiegu ciazy:)... ja wczoraj mialam strasznei wtardy brzuch dzieciaczek mi sie krecil wiercil mysle ze to po fasolce po bretonsku, a pozniejn dodalam jeszcze chipsy solone laysy zachcialo mi sie strasznie a pozniej taki ciekzi brzyuch miala mwoie wam zjadlam 2 nospy forte i espumisan i wszytsko minelo...ale pwoiem o tym fakcie lekarzowi.... kf26 jestes strasznie silna kobieta podziwiam i trzymam kciuki za wszytko.... jak tam Aneczka i Termal, caly czas trzymam kciuki i sie modle..wszystko bedzie dobrze.... dzis juz wychodze z pracy i jade zalatwiac niezaltwione sprawy mojego faceta...zobaczymy jaki nastroj bede miala jutro...czy pojdzie po naszej mysli czy nie .... aha dzisiaj jade do hurtowni objerze sobie wstepnie lozeczka i wozki.... zycze milego dnia Kochane moje i nie denerwujcie sie glowa do gory wkrotce bedziemy wspanialymi mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 80 zajecia z jogi sa w czwartek na 16.45 a we wtorek rano jest gimnastyka dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ja już od rana z duszą na ramieniu oczekuję wizyty i gina. Brzuszek już nie twardnieje mi tak często i nie tak mocno, jak przed wczoraj, ale i tak mam stresa. Obawiam się o tą szyjkę, czy się skraca, czy nie. Normalnie mam kołowrotek w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki fajne .... :) 🌻 🌻 🌻 nie mam siły żeby siedzieć przy kompie, poza tym jak siedze zamiast lezec to od razu bóle brzucha są mocniejsze... - kurde, nic się nie zmienia a ja moge tylko czekać przez te 2 tygodnie do wizyty gina i modlić się... ale Dzidziusia wciaż czuję więc wciąż zyje; chciałam Wam tylko coś podrzucić: http://209.85.129.104/search?q=cache:3htOZzftLWAJ:starania.webd.pl/topics57/4619.htm+jaka+bawe%C5%82na+tetra+najlepsza+na+pieluszki&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl trzymajcie sie Dzowczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) divki posmarkałam sie przez ciebie ze śmiechu z kawału o babci co nie ma mleka hahahhaaaaaaaaaaaaaa A tak w ogóle to tez zauważyłam że jak duzo chodze i mam juz dosc to brzuszek robi sie twardy to chyba jak ty divki miałaś, wizyte mam we wtorek ale juiz sie troche uspokoilam jak opowiadałaś:) i faktycznie jak sie potem poloze to lepiej jest, ech trzeba jednakl pamietac ze ten przypływ emergii jest złudny i musimy sie dziewqczyny oszczedzac:)pozdrawiam:)powiedzcie macie juz jakies typy wózków?słyszałam ze wazne żeby koła były pompowane i duze bo inacze nie da sie przejechac ani kawałka chodnika w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kawał: Podchodzi gościu do studzienki odsuwa klape tam gdzie szambo sie znajduje patrzy a tam siedza 2 blondynki i pyta: -co wy tu robicie? a one na to: -zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie lepiej sobie darowac nawte brudne okna i bałagan przeciez swiat sie nie zawali;)olać to najważniejsze to nasze zdrowie:) a moze divki facet ci firany zmieni? kurcze a moze macie jakies linki z allegro który wózek spełnia te wszystkie wymogi?lub firma która najlepiej kupic, zastanawialam sie nad tym zeby wózek taki wielofunkcyjny wziac ale nie wiem który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak jak facet zmeczony to i zmierzły hihi skad to znam:) dzieki poszukam wózeczki od aneczki:)dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz........... w Irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyprawki to ja mam juz obiecany wózek. łóżeczko i wanienkę. Tak naprawdę to musiałam wydać troche kasy na ubrania dla siebie , bo szybko miałam duży brzuszek - wg ginka moja dzidzia jest pulchna:) Co do ciuszków dla malucha to napwno kupie nowa wyprawke do szpitala na dobry początek , a potem się zobaczy. Jednak jak pomyśle o tych wszystkich duperelkach, które kupić trzeba to mam problem, gdzie to upchnę;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam dzisiaj ze szpitala z mega bolem glowy i okazalo sie w domu ze mam ponad 38goraczki – nie wiem czy to stres czy jakas bakteria ale ledwo zipie.jade na relanium bo gin twierdzi ze skurcze na tle nerwowym to ostatnia rzecz ktorej nam teraz trzeba. Wczoraj robili mi badania specjalistycznie w kierunku chlamydii cytomegalii toxoplazmozy i opryszczki no i wsyzstkie sa idealne. wychodzi na to ze u maluszka to jednak wada anatomiczna i to jest ponoc cale szczescie w nieszczesciu. W srode mamy ustawiona wizyte na Czerniakowskiej u dr Roszkowskiego a pozniej na Sobieskiego w Instytucie Genetyki. Oni zdecyduja kiedy i w ktorym szpitalu bedzie cesarka. Jesli dziecko bedzie ladnie roslo to cesarka w 7 miesiacu jesli bedzie malutkie to beda czekali do 36tygodnia. Najwazniejsze ze moj gin ma dobre oko i postawil szybko wlasciwa diagnoze. Przynajmniej wiemy na czym stoimy… Wczesniejsze wykrycie wady (w takiej postaci jak u nas 1 przypadek na 4tys zywych ciaz) byloby praktycznie niemozliwe bo powloki brzuszne zamykaja sie u takiego maluszka ok 19tyg ciazy. z tego co zdazylam wyczytac wielu ginow to ignoruje i wytrzewione jelitka uwazaja ze to pepowina. w naszym wypadku to najlepsza wersja bo tylko jelitko na zewnatrz a zoladeczek i pecherz moczowy sa w srodeczku. Dzidzius bedzie operowany natychmiast po porodzie i wlasnie to maxymalnie zwieksza jego szanse ze pozniej bedzie zdrowym dzieciaczkiem. boje sie i to cholernie ale musze miec duuuzo sily bo ten szkrab jest dla nas zbyt wazny zeby sie poddac. wybaczcie ale znikam chwilowo z forum, co jakis czas wpadne zostawic moze jakies wiadomosci – na razie nie mam sily myslec o tych zwyklych ciazowkowcyh klopotach czy wyprawce a nie chce zeby inne dziewczyny przeze mnie lapaly watpliwosci i zyly w strachu o maluszki… zycze wam wszystkim duzo zdrowka i jak najmniej zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest ale dwa dni temu moj maly sie krecil jak diabli a od wczoraj sie prawie nie rusza ,z dwa kopy na dzien tylko:( nie wiem czy mam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hejNOWA dziś zaczynam 20 tydzień i mój dzidzia nie jest zbyt ruchliwy nawet po marsie,czuje ruchy zazwyczaj 17 godz,a kopniaki też bardzo żadko,myśle że nie powinnas sie zbytnio martwic....ja tez o tym myśle ale tłumaczę sobie że tydzień temu byłam u gin i słyszalam serduszko i bylo wszystko ok ...myśle że nasze dzidzie to poprostu małe lenie....trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - trzymamy kciuki żeby wszystko ułożyło się dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Aniu że nie jest jeszcze tak źle. Całe szczęście, że lekarz wybadał i że ty się jakoś trzymasz.Życze powodzenia, żeby wszystko rozwiązało się pomyslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Aneczka - będzie dobrze, lekarze zaradzą i dzidziuś będzie zdrowiutki - zobaczysz:):):) Całusy dla Ciebie i Twojego Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka 2007
witam :) Termal - chcialam ostatnio z moim mezem porozmawiaz ale wiesz co mi powiedzial ze on wie ze jak dzidzia sie pojawi to beda w w zasadzie juz sa jakies zmiany . Jest bardzo troskliwy i naprawde cieszy sie z maluszka :) ❤️ niewiem co sie dokladnie zdarzylo ale doczytalam ze musisz leze i niepokoisz sie do wizyty lekarza wybacz ale powolutku nadrabiam te kilka dni i czytam powoli . Jak sie czujesz ? Sendi - ja teraz jestem spokojna i raczej malo sie zloszcze na szczescie wole byc taka niz nerwowa hihih . malwinistka - mnie na zaparcia pomogla maslanka :) mozesz sprobowac mnie tez meczylo kilka dni i juz lepiej a na noc pije jeszcze jogobellki :) tez pomagaja . Co do ruchow malenstwa przewaznie jak sie poloze lub cos robie np sprzatam to maluszek plumka sobie :) ale nie zawsze czuje . Przewaznie czuje wszystko z lewej strony brzuszka i wtedy delikatnie twardnieje. Widze ze wiele rzeczy sie tu wydarzylo niestety ja tez ostatnio nie mialam sil ani czasu cokolwiek napisac . Jezdze na zastrzyki po ktorych czuje ulge nie moge za duzo stac ani chodzic bo zaraz mam okropny bol z lewej strony na dole nie sa to krzyze ale bol jest az do lez .Zaraz klade sie na lozeczku nogi do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
muszę wam sie pochwalić!!!właśnie wyczułam górke pod skórą i jak dotknęłam to się schowało,ciekawe czy to piętka czy łokieć....hehehe.....czy wy też tak macie czasami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×