Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Nowa - nie martw sie napewno będzie dobrze! Na którą idziesz na USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! aledzisjaj ślicznie, normalnie, aż człowiek nabiera sił i chęci. Chociaż ja odkąd siedzę (leżę) w domu mam dość. Mija dopiero 1,5 tygodnia a ja chce do pracy!!! Najgorsze, że nie można nigdzue wyjść na zewnątrz, a tu takie słoneczko....ehhh nowa faktycznie jakoś dziwnie potraktował Cie ten lekarz, myślę, że nie chodziło tu o nic innego, jak tylko o wyciagnęcie od Ciebie kasy prywatnie. Ja byłam na USG w 21 tygodniu i lekarz zbadał wszystkie narządy pod wzgledem prawidłowej budowy. Normalne wyciaganie kasy od ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny,we wrocku piękna pogoda,aż chce się iść na spacer a nie do pracy..wczoraj miałam dziwne kłucia w brzuchu..nawet nospa mi nie pomagała...jak wróciłam z pracy to od razu poszłam spać i dopiero teraz wstałam i mi przeszło...zadzwoniłam do swojej przychodni i położna mnie uspokoiła że czasem tak może się zdarzyć..mam brać nospę trzy razy dziennie...trochę się obawiam bo troche czytałam co może spowodować nospa w ciąży...no i oczywiście mam się oszczędzać...poleciła mi inne witaminy NEW LIFE czy któraś z was brała te witaminy one zawierają jod??? i mam brać magnes ,jaki polecacie i czy np taki rozpuszczalny mogę brać...pozdrawim wszystkie mamuski ,u mnie jutro wielki dzień,usg połówkowe...aha czy do usg trzeba mieć pełny pęchęrz czy normalnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka - jeśli chodzi o witaminki to ja biorę Prenatal, a magnez (Magne B6). A co do USG nic mi lekarz nie mówił ze pęcherz ma być pełny ;) a miałam już robione 2 takie USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w bialym tez sliczna pogoda, sloneczko od rana swieci :) mi tez sie dzis spac nie chcialo i wstalam razem z mezem o 6.40 Slicznie jest :) Jeszcze tylko do konca marca bede chodzic do pracy a potem to juz cieszyc sie bede pogoda i rosnacym brzuszkiem bo moje miejsce pracy znajduje sie w podpiwniczeniu i nie mam dostepu do slonca, niestety :( pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski i zycze codziennie tak slonecznej pogody oraz rosnacej temperatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistka nie musisz mieć pełnego pęcherza do USG ciąży. Z witaminek ja biore falvit, bo tam jest najmniejsza ilość wszystkiego i tylko to mogę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężarówki!!! U mnie w Bydgoszczy też piękan pogoda. Rano jak zaprowadzałam synka do przedszkola aż przyjemnie było sie przejść wiosna małymi kroczkami idzie do nas. nowa346- trawiłaś na jakąś dziwna lekarkę ale takich jest wielu. Ja chodze do gina państwowo. bardzo miła pani ginekolog jest zawsze dostępna pod telefonem. Ze względu na problemy na początku ciąży służyła mi pomocą, jeśli było to konieczne to zaprosiła mnie do gabinetu lub szpitala wszystko tylko poto aby mnie uspokoić. Oczywiście bez płatnie. Od kuzynki dostałam namiary na b. dobrego prywatnego lekarza, który jest specjalistą od usg i już w 14tc stwierdził płeć dziecka, oczywiście to było przy okazji badania maluszka czy jest zdrowy. w przyszłym tygodniu mija 23tc i idę do tego samego lekarza aby sprawdził jak maluszek się czuje i może potwierdzi płeć dzieciątka. dziś wiemy że ma to być chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! A ja sobie dzisiaj pospalam - 11 godzinek :) Czy Wy tez tak duzo spicie? Ja jeszcze w ciagu dnia to zasypiam gdzies na godzinke. Ale nie narzekam - dobrze ze moge spac. Na Slasku tez jest piekna pogoda az sie chce wyjsc z domu co tez zrobie ale najpierw drugie sniadanko. Malwinistka - z witamin to biore Feminatal N - tez z jodem W I trymestrze tez mialam bole brzucha i tez bralam 3 razy dziennie nospe - ale jak poszlam na L4 to bole brzucha minely i dopiero weekendowa podroz do znajomych sprawila ze brzuch mnie zaczal znow bolec i czasem twardniec no i znowu mam brac nospe 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki, bylam na badaniach w poniedzialek powiem wam ze ta glukoza nie jest taka straszna jak mi sie wydaje, zrobilam tokso i hiv bo mi doradzila kuzynka ze bede miala papierek ze jestem zdrowa jakby mnie np.w szpitalu zarazili roznie to bywa....w poniedzialek mam wizyte... nareszcie slonce wyszlo i jestem jakos lepiej do zycia nastawiona... wiecie co od wczoraj boli mnie tak dziwnie brzuch ale u gory jak sie brzuch zaczyna kluje mnie tak a jak naciskam to bardziej tak pod mostkiem jakos...macie cos takiego bralam nospe ale nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wrocilam z usg!!! bo mialam zrobione po znajmosci (mojego kochanego tata zalatwil) tak musialabym czekac miesiac ,a taki za darmo i wszystko wiem .Moj dzidzius jest zdrowy!!!!!!!! ma zdrowe serduszko dzieki Bogu!!!!!!!!! tak plakalam jak dzis wrocilam od lekarza z kontroli i powiedzial ,ze on sugeruje zrobic usg ,bo nie jest pewien czy wszystko dobrze ze serduszkiem ...i odrazu pojechalismy \"wto miejsce\" do szpitala dostalam sie bez kolejki ,mile przyjeta i dowiedzialam sie ze moj dzidzius jest zdrowiutki i prawidlowo sie rozwija,aaaaa BEDE MIALA DZIEWCZYNKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK JAK SOBIE WYMARZYLAM!!! NIESAMOWITA RADOSC!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)dzis piekny dzien ,dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka i zdrowa!!!!!!!!!!!co najwazniejsze! teraz musze pomyslec nad imieniem:) kocham was kobitki! caluje!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - no to gratulacje!!!!!!!!!!! Zawsze lepiej dmuchać na zimne :) Dobrze że pojechałaś na to USG, nerwy tez nie są wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem tak szczesliwa ze szok!!!:)nie moge sie opanowac z radosci!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej nowa gratulacje,że dziewczynka!!!!!tak jak chciałaś,zazdroszczę ci że już wszystko wiesz i że dzidzia zdrowa...naprawde super...ja jutro mam usg i jutro będę się chwalic co mam...troche się denerwuję ,ale jestem dobrej myśli że dzidzia będzie zdrowy...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ja dzis w super nastroju.... przez pogode dzieki ktorej mam super samopoczucie i dzieki dzisiejszemu usg :-) mialam robione 3D a płytke w domu obejrzałam juz chyba 100 razy. Znam kazdy szczegol na pamiec ;-) i wiecie co?! to jest chlopczyk :-) wszystko jest w porzadku wrecz idealnie jak powiedzial lekarz ;-) zycze wszystkim czekajacym na usg takich samych cudownych wrazen. pozdrawiam i caluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z warszawki. lekarze daja duze nadzieje no i rokowania sa dobre bo wczesne rozpoznanie to ponoc polowa sukcesu. dr Roszkowski byl srednio przystepny i tylko dowiedzialam sie ze porod w szpitalu na czerniakowskiej w warszawie, operacja malca w centrum zdrowia dziecka no i wyglada na to ze bede mamusia majowa bo planuje wstepnie cesarke na koniec maja. wg usg malec ma idealne na ten okres ciazy wymiary (chociaz ani wagi ani dlugosci gin nie podal). w poniedzialek znowu wyjazd do warszawy tym razem badanie kardo (beda pobierac krew z pepowiny zeby wykluczyc wady genetyczne). profesor z instytutu genetyki tlumaczyl mi ze nasza wada to typowa wada budowy ale przy stwierdzeniu jakiejkolwiek wady robi sie na wselki wypadek i badanie genetyczne... jestem zmeczona ale optymizm powrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej aneczka to fajnie że rokowania są dobre,trzeba wierzyć że wszystko się ułoży i że będzie dobrze...grunt to nie tracic wiary...pozdrawiam i życzę tobie i dziecku zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Cieszę się że rokowania są dobre i że ty powoli odzyskujesz optymizm. Kurcze czy tylko mój malec jest taki wstydliwy i umiejętnie zakrywa co ma między nóżkami? Zazdroszczę wam dziewczyny że już wiecie. No ale skoro mój mały miał ochotę posiedzieć po turecku i wsadzić nogę w krocze (może medytował) to trudno. I tak je kocham najbradziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko tak sie cieszę, że lekarze tak szybko działają i chcą pomóc twojej dziecinie 🌼. Przez to też jesteś spokojniejsza i pełna optymizmu. jestem razem z tobą i twoim Robaczkiem ❤️. nowa gratuluję dziewuszki :-))) super . ja i mój mąż też liczyliśmy po ciuchu na dziewuszkę ale lekarz powiedział chyba że z trzecim razem, prawdopodobnie będzie chłopczyk :-))). W przyszłym tygodniu idziemy na usg i zobaczymy. terka ale narobiłaś mi smaka na pierożki ostatnio robiłam kopytka ale to nie to samo. mniam, mniam......:-))). Aniu1706 czasami tak jest że maluszki niechcą wyjawić co tam mają. Jak chodziłam w ciąży z pierwszym dzieciątkiem to do końca nie wiedziałam że co się urodzi. bardzo często słyszałam że wyglądam na dziewuszkę a tu bardzo miła niespodzianka SYNUŚ :-))). trzymajcie się dziewczynki, buziaczki dla waszych szkrabów i dla was oczywiście. Spijcie smacznie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka, cieszę się, że już Ci lepiej, na pewno wszystko będzie dobrze, wszystkie lipcówki za Ciebie trzymają. Ja mam kłopoty ze zdrowiem starszego - w przyszły czwartek będzie miał w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka i Matki tomografię komputerową płuc z kontrastem, podobno dość wyczerpujące organizm badanie... Wykluczyliśmy już mukowiscydozę (ile to kosztowało mnie nerwów!!!), choć pediatra od początku twierdził, że 6-letni chłopak (no, teraz już 7-letni ) ze wzrostem 134 cm i wagą 34 kg raczej pod tę kategorię nie podpada, ale trzeba było wykluczyć i taką możliwość. Zobaczymy, co te badania wykażą. Boję się, że to jednak jakaś wada powstała przy urodzeniu, bo urodził się na przełomie 37/38 tygodnia i pierwsząnoc spędził w inkubatorze, może jakieś pęcherzyki płucne się nie rozwinęły. Zobaczymy. Na razie jestem na L_4 do końca marca i staram się \"oszczędzać\". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. aneczko badz dobrej mysli,wszystko musi być dobrze.Grunt to lekarze którzy wiedza co robic.Maluch napewno jest silny (tak jak ty )da sobie radę. malwinistka,dzis usg,trzymam kciuki,życzę niezapomnianych wrażeń,no i zdaj relację jak tylko wrócisz z badania. Ja wczoraj byłam na wizycie u gina.Ogólnie to wszystko ok.Wyniki moczu i krwi są w normie hgb 11,8,ale łykam witaminki i dodatkowo zelazo.Mój maluch coraz wiecej i mocniej fika koziołki.Nieraz w nocy tak koło 4 nad ranem chce mu sie bawic,a ja spać nie mogę. Mam zaleconą dietę bezsolną bo zaczynam mieć obrzęki ale co jeść i nie solić.Od ostatniej wizyty przytyło mi sie 4 kg.To straszne ale przytyłam od początku już10 kg!!!a co dalej.Wcale nie jem więcej nawet bym powiedziała że mniej tyle że nie ruszam sie tak,mam zadyszki,krzyż boli jak pochodze za długo. Mam pytanie czy wy też tak macie że już byście chciały miec malucha przy sobie,już głaskać całować dzidzie.Ja nieraz mam dosyć ciąży chodzę jak słonica,jest mi cieżko.Jestem niecierpliwa i tak bardzo bym chciała aby czas szybciej zleciał,i zebym mogła już trzymac moje upragnione maleństwo.Odliczak kazdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.maluchy.pl/artykul/178?&page=1 - Praktyczny kurs USG dla przyszłych rodziców moze ktorejs z was sie przyda dzisiaj ide do mojego ginka zeby sie poradzic w sprawie badania genetycznego, przemyslalam sobie to wszystko, przegadalismy z mezem cala sytuacje no i na chwile obecna chce sie wycofac mimo ze wczoraj podpisalam zgode. 3% utraty ciazy to dla mnie za duze ryzyko jednak zwlaszcza ze szansa ze dziecko moze miec jakas wade jest znikoma. ja wlasciwie nie rozumiem nawet czemu oni chca je robic bo wszyscy lekarze zghodnie twierdza ze to wada anatomiczna a nie genetyczna wiec mam metlik w glowie i cholernie sie boje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......23 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.07.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......23.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....23.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......22.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........21... ...12.07.07...+4 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......19 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Aktualizacja Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......23 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....24.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......23.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....23.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......22.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........21... ...12.07.07...+4 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......19 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
cześć dziewczynki u mnie dziś szczególny dzień,usg połowkowe..przyznam się szczerze że w nocy spać nie mogłam od tych emocji...mam nadzieję że wszystko będzie ok,właśnie byłam na pobraniu krwi,wyniki dziś też odbiorę więc bedę wiedziała co i jak i napewno z wami się podzielę... ANECZKA ja się nie dziwie że wahasz się co do badania genetycznego,dla mnie 3 % to też bardzo dużo,ale pewnie i tak kierujesz się tym co mówi ci serce... Od wczoraj biorę żelazo bo mam skurcze łydek ,dokładnie dzisiaj moja dzidzia kączy 20 tydzień ....przytyłam od początku ciąży 9 kg wszystkiego dobrego wszystkim mamusiom z okazji dnia kobiet...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki!!!!!!!!!! Z samego rana dostałyśmy z dzidziulkiem życzenia ;). W końcu dwie baby jesteśmy ;). Trzymam kciuki za wasze maleństwa i koniecznie dajcie znać co i jak!!! Aneczka - mocno trzymam kciuki za Was i jestem dobrej myśli!!! Co do tych badań genetycznych, to też bym się zastanawiala :(. Zrób tak jak Ci podpowiada intuicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! malwisnistka trzymam kciuki za usg ja mam w poniedzialek to juz jest 24 tydzien u mnie jeszcze 3,5 mca i zobacze moja dzidzie....jak ten czas szybko leci... nowa346 gratulacje tez bedziesz miala coreczke super!!!! ja mam nadzieje ze lekarz nie zmieni zdania w poniedzialek.... aneczka 1979 nadal sie modle i trzymam kciuki...musisz teraz podjac trudna decyzje dobrze ze masz wsparcie w mezu i nie jestes z tym wszystkim sama to bardzo wazne.... Aktualizacja: Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Joanna...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......24 ....03.07.07... -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......23.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....23.. ..09.07.07...+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......22.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........21... ...12.07.07...+4 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......19 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5 dzisiaj chyba pojde odebrac badania trzymajcie kciuki....boje sie...zeby wszystko bylo w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet. Dla niektórych to nawet podwójnie. Mąż i synuś dołaczają się do życzeń. Malwinistka powodzenia na USG. Oczywiście daj znać. Na którą idziesz? Sendi79 trzymam kciuki za Twoje wyniki, no i poniedziałkowe USG. Jumik i Aneczka wytrwałości, jesteśmy z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam wlasnie zobaczylam ze dostalam mniej kasy z zusu niz miesiac wczesniej a mam 30 dni zwolnienia tyle co w poprzednim miesiacu a 200 zl mniej wlasnie sie probuje tam dodzownic...szkoda ze ja sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi - u mnie jest tak, że tak naprawde zamiast ZUSU to pracodawca mi płaci (a później potrąca to sobie ze składek kierowanych do Zusu), tak czy siak to niby ZUS płaci ale przelew idzie z konta firmowego. Napisz od kiedy jesteś na zwolnieniu! srednia z 12 miesięcy. Więc jeśli miałaś w ciągu roku podwyżkę to i zasiłek będzie mniejszy niż ostatnia wypłata. A i nie we wszystkich firmach premia uznaniowa wchodzi to średniej z której wylicza się ten zasiłek A od kiedy jesteś na zwolnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×