Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Malwinistka ja rozumiem ze kasa jest istotna ale pomysl o zdrowku, sama mowilas ze bedziesz odpoczywala a tu... no coz twoja decyzja ale pamietaj w razie kontroli z inspekcji pracy to ty tez poniesiesz konsekwencje nie tylko twoj pracodawca Istraa lekarz u malej podejrzewa jeszcze ze to moze byc alergia na kurz albo na pierze (mam jej poduszke wywalic) i zobaczymy jak to bedzie. mozliwosc bierze tez pod uwage przedszkolna - u nich w przedszkolu sporo dzieciaczkow ma przypadlosc uszkowa (byc moze kwestia murow typu plesc czy jakies roztocza) powiedzial ze na razie sie pobujamy i zobaczymy co z tego wyjdzie bo zabieg bylby ostatecznoscia. pewnie bym nawet nie chodzila z tymi skeirowaniami ale powiedzial ze to tak profilaktycznie bo bardzo dlugo sie czeka na termin a przeciez nie mozna dziecka non stop faszerowac antybiotykami. w sumie z uszkami nie bylo nigdy problemow dopoki nie zaczela chodzic do przedszkola - od listopada jak sie zaczelo to nie chce sie skonczyc... miejmy nadzieje ze tak jak ty mala z tego wyrosnie!! a co do doturlania sie do teminu to ja mam nadzieje ze wy wszystkie jakos doczekacie i lipcowe mamuski bedziecie :) trzeba tlumaczyc maluszkom ze do 38tc maja siedziec grzecznie w brzuniach bo takich wspanialych kolysek to juz mialy nie beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Do Aneczki 1979 Moja córcia w zeszłym roku co dwa tygodnie miała zapalenie uchca, zaczynałosię od katarku, a za 2 dni już było zpalenie ucha, usuneliśmy jej 3 migdał i powiem ,że od tej pory ani razu nie miała chorego uszka, a miała zabieg w zeszłe wakacje...teraz ma nawet po 2 tygodnie ropny katar,ale na uszy nic nie przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna jak bedziesz miala chwilke to napisz mi cos wiecej o tym zabiegu, jak przebiega, jak dlugo trwa no i ile TWoja mala miala lat... bede wdzieczna za wszelkie info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
rano pojechaliśmy tak na 7.00 z wynikami krwi, dali nas na oddział tam zbadał ja jeszcze lekarz, dali jej głupiego jasia i zabrali ją na sale operacyjną , wszystko w miłej atmosferze :) jeszcze Zuzia mi machała i całuski posyłała jak ją brali. o jakiejś pół godzince przywieźli ją nieprzytomną pod kroplówką , spała jakąś godzinkę ,pluła krwią przez sen i płakała, ale jak doszła do siebie po narkozie to normalnie się zachowywała, tak gdzieś koło 11.00. O 15.00 nas wypuścili do domu , po drodze zalecane lody i tak jakby nie było żadnego zabiegu :) kontrola po miesiącu i koniec z problemami z uszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Zuzia miała wtedy trzy latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna - wielkie dzieki za info!! brzmi to jak zwykly zabieg, przyslowiowa bulka z maslem. u nas mala ma 5lat i ogolnie bardzo grzeczna jest wiec mysle ze tez by wiekszych problemow nie bylo.. no ale ze kolejka dluga i my teraz na glowie mamy przeboje z maluszkiem to moze to i dorbze ze dopiero na jesieni wszystko by sie odbylo... babeczki praktycznie dokonczylam czesc teoretyczna, jturo 3majcie kciukale bo promotor to dostanie!!! brzuchol twardy jak kamien i boli od calodziennego siedzenio lazenia wiec jutro chyba zaserwuje sobie ciut wiecej polegiwania... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja nie stąd, ale też oczekuje dziecka lipcowego :) też biorę fenoterol i isoptin osłonowo, chciałabym zwiększyć dawkę (obecnie 4x1) bo brzusio twardy, wczesniej tego nie odczuwalam a teraz sama czuje ze napiety, chciałabym go troche rozmiękczyc, stąd moje pytanie do Istryy, bierzesz go 6 razy dziennie po 1 tabl? bo nie wiem czy dobrze zrozumialam....w jakich godzinach? podpowiedz prosze :) bo moja ginka to nie widzi innego wyjscia niz szpital jak komus nie pomaga w mojej dawce, a dla mnie z kolei szpital to juz ostatecznosc, za bardzo wszystko przezywam :( dlatego chcialabym zwiększyc dawke, i zawdzonic i jej o tym powiedziec, tylko nie wiem po prostu jak sie zabracdo tego zwiększenia :( P>S: czy was też kłuje tak jakby nad łonem? i może czasem jeszcze bolą jajniki? oczywiscie to mija po chwili, ale czasem wraca....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaroweczki! Ja juz w pracy :) Wczoraj byłam w kurtowni dzieciecej zrobic rozeznanie i przezyłam szok ile tego wszystkiego trzeba kupic i ile to bedize kosztowac!!! ale wózek kupuje tez taki jak wiekszosc z was, czyli Jedo. Namówił mnie do tego sprzedawca, mówi, ze po co inwestowac w jakies hamulce, auromatyczne skretne koła, jak ten wózek jest fajny i praktyczny :) tylko nie mam pomysłu co zrobic z fotelikiem do samochodu . Poradźce dziewczyny co robic i co wy robicie. Kupujecie adapter, czy mocowac bediecie na stałe do samochodu? chciałam kupic taki lepszy z atestami, tylko nie wiem, czy szukac pasującego do tego wózka, czy w sumie nie używa sie opcji montowania fotelika do wózka. bo te które pasują kosztują ok 600 zł i kolorystycznie ni w ząb nie pasują :) wiec sama juz nie wiem... Aneczko ja tez jak miałam 5 lat miałąm usuwany 3 migdał i wspominam to wszystko bardzo dobrze :) wprawdzie miałam tylko znieczulenie miejscowe, no ale to było 20 lat temu, wiec teraz moze usypiają dzieciaczki. ale nawet na miejscowym nic nie bolało, chociaz samo znieczulanie było dosc nieprzyjemne. poza tym, tak mi sie podobało w szpitalu na oddzial dziecięcym, ze nie chciałam wracac do domu ku rozpaczy moich rodziców, którzy chyba bardziej przezywali to niz ja ;) ja miałam problemy z oddychaniem nosem, stąd zabieg. ale było naprawde ok i samego zabiegu nie musisz sie obawiac, jest naprawde rutynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatkowy poranek nocka byla ciezka bo skurcyzbyki nie odpuszczaly, wczorajszy stresik lekarzowy odbil sie na brzuszku :( dzisiaj mezul pojdzie po ten przeklety spasmophen (mialam tez w 1 ciazy gdzies od 34-35tc) no i zobaczymy jak bedzie po nim... mam do was pytanko - co sadzicie o kupnie monitora oddechu? czytalam gdzies ze przy wczesniakach jest on bardzo wskazany i tak sie z mezem zastanawiamy nad jego kupnem. wydatek niemaly wiec nie tak latwo podjac decyzje no ale jesli okaze sie niezbedny to z pewnoscia kupimy... Basiu - bardzo optymistycznie mnie nastroil ten twoj opis migdalkowy. mam nadzieje ze bede dzielniejsza od corci :) a co do wozkow.... do JEDO pasuje deltim Grillo (ok 250zl) - pasuje idealnie kolorystycznie do bartatiny no i mozna montowac go na stelazu. moja kuzynka i kolezanka maja wlasnie opcje montowania fotelika na stelazu i bardzo to sobie chwala. idealny przy wyjsciu na szybkie zakupy czy jak musisz skoczyc do hipermarketu etc. tutaj masz link do aukcji do pana u ktorego my bedziemy kupowali http://www.allegro.pl/item187382537_bartatina_model_2007_fotel_super_cena_warszawa.html opcja z kolami piankowymi jest tansza o ok 50zl ale za to ponad 3kg lzejsza :) jesli idzie o fotelik to przy corce mielismy chicco z baza, teraz bedzie deltim ze wzgledu na wpinanie do wozka no i ta oslonke wyplycajaca dla maluszka. swoja droga jesli idzie o kupno takiego fotelika - koszyka - u nas mala odmowila w nim jezdzenia majac 4miesiace. przesadzilismy ja w ten wiekszy 0-18kg ktory mial regulacje poziomow i mogl byc na pol lezaco jak zasnela - znacznie chetniej w nim jezdzila. koszyczek starczy ci gora na 9 miesiecy (pod warunkiem ze dziecko bedzie drobne bo mojej kolezanki syn majac pol roku w kombinezoniku nie mial szans zmieszczenia sie w maxi cosi). duzo tez zalezy od tego ile jezdzicie i na jak dlugoe trasy, u nas glownie spacerki wchodza w rachube a wyjazd tyle co do lekarza wiec akurat na fotelik zwlaszcza ten 1 koszykowaty nie planowalismy duzo wydawac. pozniejszy ten do 18kg chcemy kupic juz lepszy bo to bedzie spokojnie do 3-4 roku zycia. Laaalooo - ja bym sama nie zwiekszala fenoterolu, ja mialam dawke 3x1 (+isoptin)w pierwszej ciazy i po tygodniu brania oparlam sie w szpitalu z wysokim cisnieniem i kolataniem serca. jednak jest to ryzykowne samemu brac wiecej a sadze ze ginka chce dobrze. jesli jej do konca nie ufasz to skonsultuj sie z innym lekarzem i zobacz co ten ci powie, sama nie ryzykuj. a co do boli to wiele z nas je ma, jajniki akurat mnie nie bola ale krocze pachwiny i w okolicahc wzgorka lonowego to a owszem. ginek powiedzial ze to normalne bo macica sie powieksza i stad taki ucisk, zreszta maluszek rosnie i uciska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzeiwczyny! my nie planujemy takiego zakupu jak monitor oddechu ze względu właśnie na cenę, ale sama nie wiem czy przy wcześniaku byśmy się nie zdecydowali. Ja dopiero teraz powoli zaczynam czuć się jak ciężarówka. zaczynam chodzić i wstawać trochę pokracznie. Ale np. jak się podnoszę z łóżka nie chce napinać zbytnio mięśni brzucha, więc wygląda to jak wygląda. A poza tym to ostatnio strasznie boli mnie tyłek, a konkretnie kość ogonowa. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piątkowo! laaloo już spieszę z odpowiedzią. Obecnie jestem na dawce 6x1, czyli co 4 godziny biorę pigułę. Nie powiem jest to trochę uciążliwe, zwłaszcza w nocy, ale idzie się przyzwyczaić. Zawsze byłam niskociśnieniowcem, więc teraz przy fenoterolu moje ciśnienie jest w końcu dobre :-) Max fenoterolu można brać 8 tabletek na dobę, czyli co 3 godziny po 1 pigule. Jeśli to nie daje pożądanych rezulataów, to szpital i fenoterol w kroplówce. Ja jeszcze mogę zwiekszyć dawkę o 2 tabletki. Na razie przy 6 jest nieźle (odpukać w niemalowane), ratuję się jeszcze dodatkowo magnezem 3x1, sporadycznie nospą. Teraz lliczę ile mam tych stawiań macicy na dobę, w poniedzialek mam dzwonić do ginka i zobaczymy, czy zwiększamy dawkę, czy zostajemy na razie na tym etapie. Ja szczerze wole mieć w zapasie te 2 tabletkie, bo potem to już tylko ktoplówa, a to równa się szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnizacja Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....30.... ..04.07.07..........+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....31........05.07 .07 ???......+8 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......30.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....30.....08 .07.07..+12synuś Anulka78.......Ania..........29......Szczecin......30.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....29.. ..10.07.07...+9..C? termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....28....23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....27.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aneczko za rade :) mi facet w sklepie poradził fotelik za 570 zł, no ale to troche dużo i wizualnie nijak ie pasował do wózka. poszukam tych potelików o których pisałas, bo są jednak 2 razy yańsze :) mi dzisiaj tez od rana dokuczaja jakies kłucia w podbrzuszu, do tego mały sie nie rusza, ale mam nadzieje, ze to minie :( odpoczywaj, bo faktycznie miałas dzien pełen wrażen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez dziewczyny mam takie kłucia czasem i faktycznie martwi mnie co to ale jak piszecie ze to w miare normalne to juz mi lepiej. Moze faktycznie zaczne jesc ten magnez b6 i czasem nospe A co do wózka to wlasnie juz kupilismy 2 funkc. ABC Design Rodeo ale tez zastanawiam sie nad fotelikiem do tego czy tak naprawde sens kupowac do kompletu bo to nastpena kasa a moze wcale nie bede go potrzbowala montowac do stelaza hmmm. Do marketu mozna fotelik wsadzic na wózek nie?sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam pytanko do Istry i Aneczki-pisalyście że macie nisko brzuszki. To znaczy że wam sie obniżył czy miałyście tak od poczatku???? Ostatnio właśnie kolezanka skomentowała że mam nisko brzuch, tyle że zawsze taki mialam :( i lekarz nic mi nie mówil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja mam wrazenie ze brzuch mi sie obnizyl. w sumie w 7 miesiacu odbija do gory (i stad min problemy z oddychaniem przez ucisk na przepone) ale u mnie poszedl w dol. zaczyna sie na linii (albo i ciut nizej) wlsokow lonowych a pod biust spokojnie reka wchodzi... gin stwierdzil ze moglby byc wyzej ale nie jest jeszcze zle. najwazniejsze aby macica byla w jakiejs tam konkretnej wysokosci Myszko to zalezy jaki styl zycia prowadzisz... ja np do osiedlowego sklepu mam 2 kroki i planuje nie tachac ze soba calego wozka tylko wlasnie koszyk i stelaz a pozniej z zakupkami do domu i dopiero w spacery... poza tym np do lekarza tez wygodniej na stelaz wpiac fotelik niz niesc go w reku zwlaszcza jak malec bedzie ciut wiekszy... wszystko kwestia podejscia. no i cen. u mnie komplet wyjdzie taniej niz u ciebie wozek wiec sila rzeczy to tez inna sprawa Basiu - nie ma za co. mi wlasnie sprzedawca polecil ten fotelik bo to tak jakby komplet mozna stworzyc kolorystycznie z jedo. warto sie rozejrzec. na www.bobowozki.pl mozna kupic nawet taniej troszke niz u tego z allegro wiec sprawdz moze bardziej ci sie by online kupic oplacilo nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszke się uspokoiłam z tym brzuszkiem :) Dno macicy mam nawet ciut wyżej niz wypada na ten tydzień :) Za godzinke idę do koleżanki na pogaduchy (ulice daleJ ;) ). A wieczorkiem-tak jak wczoraj pisalam- do firmy :). Bardzo fajnych ludzi mialam w pracy, także będzie wesoło :) :). Mam nadzieję, że fachman skończy jutro tak jak mówil, bo kolejnego dnia nie przeżyje!!! Zwlaszcza że mężulek w weekend zamierza posprzątać po remoncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania1706 nie martw sie mnie tez boli czesto krzyz(kosc krzyzowa) ze nie raz nie moge siadac na tylek albo siadam na jedynm posladku :/ tez czasem mniezakluje mocniej ale bardziej w obrebie cipki niz brzucha ,tyle ze przez ostatnie dni mniej chodze i przez to duzo lepiej sie czuje fizycznie chyba ze to od tego e biore magnez 3 razy dziennie :) kupilam taki z witamina B6 byl drogi kolo 16 zl ,dziewczyny jakie mozna brac tansze tabletki magnezu w ciazy napiszcie nazwy jaki zazywacie:) bo chcilabym kupic cos tanszego . Skonczylam powtarzac z jezyka angielsiego bo mam dwa kolokwia ze strony biernej i ze slownictwa z jedzenia to drugie mam w jednym paluszku ale jesi chodzi o strone bierna to przyklady mam wklute na pamiec wrecz tak dlugo to szlifowalam boje sie ze sobie nie poradze:( pomimo tego ze tak dlugo sie uczylam ,ale trzymajcie mnie kciuki ,teraz ide umyc wloski ,ulozyc a na obiad mam frytki!!!:):) pozdrawiam i milego dnia zycze ,zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa zdecydowanie tańszy jest asmag, bo coś koło 7 złotych, tyle, że znowu jego trzeba łykać więcej i suma suamrum wychodzi praktycznie na to samo. i nie ma witamyny b6 wspamagającej wchłanianie. co do wysokości brzuszka. Ja raczej od początku mam go dość nisko , ale macica sunie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze zapytac jeszcze o jedna rzecz :), wiem ze wałkuje temat wózków, ale dopiero teraz widze ile pojec związanych jest z takim wydawałoby sie nieskomplikowanym zakupem ;) czym sie różnią wahacze od pasów, i dlaczeog do tych pierwszych warto kupic pompowane kółka? i czy dmuchane to te malutkie? i w zasadzie jaka jest róznica w komforcie jazdy :) jak nie męczy was juztn temat, to bede wdzieczna za rade i odpowiedz :):):) aneczko spróbje sobie zadzwonic do tego sklepu, gdzie ty kupujesz, bo faktycznie opcja 3 w 1 za 1000 z kawałkiem, a opcja 2 w 1 jak w moim sklepie za ta samą cene i ten sam produkt to zupełnie inne propozycje :) rano sie martwiłam, ze dzidzia nie kopie, a jak zaczeła mi fikac po jelitkach, jak byłam po sniadanku, to myslałam, ze śniadanko wyląduje w kibelku ;) biedny maluch, truidno dogodzic mamie ;) no ale wiem, ze wszystko jest ok i to najwazniejsze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi dzisiaj na mozg kompletnie padlo... mam taki dzien zarty ze caly czas bym tylko ciamkala... moze to dlatego ze praca pojechala do promotora i czuje sie bezrbotna ;) na dodatek bawimy sie z corcia na zmiane w sklep i restauracje wiec same jedzeniowe tematy :D jem wlasnie mega niezdrowa i mega kaloryczna zupe chinska, taka z tym makaronem karbowanym, dodam ze nim zalalam ja wrzatkiem to zdazylam wrabac polowe makaronu na sucho :D co ciekawe normalnie nie lubie takich zup i tylko na zjazdach trafialo mi sie je jadac a tu nagle przeszukalam cala szafke czy takowej nie ma gdzies w zapasie hehehe Nowa - ja biore magnefarB6 (100tabletek cos ponad 20zl) moj maz kupil wczoraj sobie w sklepie spozywczym magnezB6 o dawce 500 i zaplacil 6zl10gr za 50tabletek czyli w sumie to samo co magnefar (tylko z jakiejs mniej znanej firmy a jednak troche taniej by wychodzilo...) dawka dzienna wiadomo 2-3tabnletki chyba ze profilaktycznie to 1szt ja mam brac 3dziennie tak zalecil gin Basiu - co do wozkow jesli idzie o to zawieszenie to wahacze - bujanie w gore dol a paski bujasz w gore i dol i na boki. kolka czy pompowane czy piankowe to ta sama wielkosc tyle ze piankowe ponoc mniej amortyzuja (w wozku corki mialam piankowe i bez paskow czy wahaczy i nie narzekalam) ten pan polecil nam opcje piankowe i paski zeby lepsza amortyzajca byla. my bierzemy opcje z piankowymi ze wzgledu na wage bo jednak ponad 3kg to szalenie duzo. A jesli idzie o pana ze skelpu warszawskiego - jak napsizesz do niego na allegro to tez ci wysztsko super potlumaczy, nam to nawet mapke dojazdu przygotowali :D i masz racje jesli idzie o cene to nieziemska roznica jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :-) ale mialam tydzien.... jakis cięzki i meczący. jestem zmeczona jak cholera. Dlatego tez postanowilam, ze jak w poniedzialek pojde do lekarza to poprosze o L4 i chyba juz tak zostane do konca. Myslalam, ze ten maj jeszcze przepracuje bo caly czas wydawalo mi sie ze to jeszcze za wczesnie i co ja bede robic itp. Ale teraz za namowa calego otoczenia postanowilam chociaz raz pomyslec o sobie! w sumie to nie o tylko o sobie ale przede wszystkim o moim małym urwisku :-) wczoraj mialam jeszcze doła i dylemat co zrobic ale dzis ciesze sie ze podjelam ta decyzje. koniec pracy! Jestesmy w trakcie malowania pokoju dla malego, kolorek wyszedl cudny. oj bede tam bardzo chetnie spedzac dni i noce ;-)))) sypialnia juz tez pomalowana, potem jeszcze odświeżymy duzy pokoj i moze jescze przedpokoj ;-) teraz bede miala duuuuuzo czasu i bede na topiku na caly etat hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Justka, mnie też jeszcze czeka malowanie. Na pewno kuchnia, może przedpokój i fajnie by było jeszcze jeden pokój ale zobaczymy jak się uda. Na razie mam grubszy remont na dworze a właściwie przerwę bo czekam na odpowiedź z adm. budwlanej. Dodatkowo sąsiadka złożyła na mnie skargę do nadzoru budowlanego bo myśli że się chcę rozbudować. Mogła mnie zapytać co robię ale skoro wolała od razu ze skargami na piśmie to inna bajka. Wypadałoby pięknym za nadobne. Kurcze, zawsze jakieś przeboje. Co do wózków , mam na oku cyprysa lux z kapsa. Oglądałam to w sklepie i całkiem fajny mi się wydaje. Na paskach, przekładana rączka i cena też zachęcająca. http://www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-dzieciece-kaps3-cyprys-lux?osCsid=064a4ac9d65d192a Fotelika nie będę kupować bo mam po córci z maxi-cosi i dopiero jak podrośnie to coś innego kupię. Właśnie czekam na pana, ma mi składać szafę no i przepadł jak pojechał po drugą. Ma dziś skręcić obie i nie wiem jak się zamierza wyrobić. Niech lepiej przyjedzie i to zaraz bo ok 20 tej spodziewam sie gości. Przyjedzie moja przyjaciółka z synkiem. Ma 14 m-cy i jest cudny. Idę dopieścić łazienkę, zniosę im pościel i będę się upajała zapachem ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa - bardzo ci dziękuję :) Aneczka 1979 - ginka powiedziała że można brac do 6 tab. na dobę, ale nie powiedziała jak je podzielić ( a ja chciałam na początek wyjechać tylko do 5 na dobę, nie od razu 6) , mnie z kolei z moich obliczeń się wydawało co 4 godz. za dużo, ale widzę że jednak tak to się dawkuje :) więc jak nie będzie do pon. poprawy to ruszam do akcji :) na konsult. u innego gina już kiedyś byłam, i mam nauczkę, że nie ma to jak swoja zaufana lekarka, i to najlepiej prywatna, bo państw. od razu drze mordę że mu głowe zawracasz, a tak na serio to jest wściekły że to nie on zarabia na twojej ciąży :( co za czasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i fajnie że macie podobne bóle do moich, bo już się trochę martwiłam, ze jestem jedynym przypadkiem którego coś w tych miejscach kłuje i dzga :P a włąsnie od kilku dni czuje taki ból w pachwinach, ale zauwazyłam że mi troche sie biodra rozchodza juz i wszystko się poszerza, wiec to pewnie od tego, uffff - ulżyło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że, jestem okropna ale mnie to też trohcę podnosi na duchu, że boli mnie tam gdzie was. A konkretnie w pachwinach, kość ogonowa, w rejonie bioder i zaraz pod biustem czuję takie kłócie. Cały czas było super, nic mnie nie bolało a tu nagle wszystko się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie do nauczycielek - nie macie przypadkiem namiarów na jakąś stronę w necie, gdzie udziela porad prawnych ktoś, kto zna się na prawie oświatowym??? Będę bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjacie dziewczynki :) Ja juz na nogach :) rano złapał mnie taki skurcz w nodze, ze wszystkie gwiazdy przed oczami zobaczyłam :) wczoraj byłąm w nowootwartm sklepie dla kobiet w ciaży, fajne ciuszki, tylko zdziebko drogie. nic nie kupiłam, bo szkoda mi wydac 100 zł na zwykłą bawełnianą koszulke, która ponosze z dwa miesiace. wiec kupiłąm sobie znowu bluzeczke w H&M MAMA i sweterek w zwykłym sklepie tylko wiekszy :) moja mama ma niezła reke do szycia., to przerobi mi moje stare spodnie płócienne ciażowe, bo na kolejne ciążówki szkoda mi kaski :) trzeba sobie jakos radzic ;) teraz pora na małą bezkofeinowa i zabieram sie do pisania :) terka, wiem co to znaczy reżim łóżkowy, wiec ciesze sie razem z toba, ze ci sie skonczył :) a co do komputera, to jak poczytasz, to zobaczysz, ze nie ty jedna masz z tym teraz problemy ;) w kazdym razie dobrze, ze wszystko jest juz ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie wyciagnac wczoraj meza na zakupy, glownie spozywcze ale wapdlismy tez do mojego ukochanego PEPCO, ukochanego jesli idzie o \'dzieckowe\' drobiazki i art gosp domowego. body, spioszki i pajacyk w rozmiarze 50, za wszsystko niecale 22zl czyli cena 1 ubranka dla wczesniaka w sklepie normalnym. ehhh jak ja kocham ten sklep :) zeby bylo wiecej pieniazkow to pewnie bym bardziej zaszalala ale maz trzyma reke na pulsie hehehe. jesli macie takowy sklep w poblizu to polecam sie przejsc - body od 4.99, spioszki od 6,99 a pajacyki welurowe od 8.99. mozna sie obkupic za male pieniazki w sliczne rzeczy i swietne gatunkowo. Popralam juz czesc co poprzednio kupilam i nic nie stracily na wygladzie, zapewniam ze nie maja tam rynkowych \'szmatek\' na 1 raz. justka - widze ze dolaczasz do grona posiadujacych w domku :) mam nadzieje ze remoncik sie w mig skonczy i do nas tu stukajacych dolaczysz :) mi wczoraj maz sie wygadal ze jak bedziemy z malcem w szpitalu to szykuje niespodzianke w postaci przemalowania i przemeblowania tego pokoju w ktorym bedziemy z dzidzia ale nie chce zdradzic co i jak, mam byc zaskoczona :D stonka a sasiadce to przy okazji powiedz ze nadzor budowlany nic nie ma do malych przerobek i ze tylko przez nia kasa podatnikow przez palce ucieka. moze na przyszlsoc sie odczepi i nie bedzie wsadzala nosa w nieswoje sprawy!!! co do wozka to jesli nie patrzysz na wage i nie czeka cie tachanie po schodach (bo to az 17kg i wyglada ze przy wersji kola lateksowe, przy pompowanych 3-4kg wiecej bedzie) to fajny no i cena faktycznie mocno zachecajaca tylko zwroc uwage na wielkosc gondolki - jedynie 70cm wydaje mi sie ze to dosc malo zwlaszcza ze jest mala szansa ze w grudniu dzieciaczki do spacerowki rpzerzucimy. mi sie wydaje ze gondolka conajmniej 75powinna byc zeby byla szansa malucha ubranego w kombinezon (a tak juz w listopadzie bedzie) wsadzac Laaaaloooo no to jesli ginka powiedziala ze mozna to mozna :) z reguly leki trzeba tak dzielic zeby w rownych momentach wychodzily, ja mam problem ze spasmophenem bo to niby co 8 godzin ale w nocy za nic sie nie jestem w stanie obudzic na jego wziecie dlatego na razie sprobuje pobrac 2 tabletki co 12godz a poznij jakby co zwiekszac dawke tak jak ty i Istraa. Ania1706 no to zaczynasz czuc ze w ciazy jestes :) moja kolezanka jest tez lipcowka tak jak my (termin ma na 15lipca) i ani wymiotow ani wrazliwosci na zapachy ani zadnych bolesci, totalnie nic. jej 5km spacerek to w to graj, pracuje po 10godz dziennie i sie czuje idealnie. smiala sie wrecz ze chyba zaraz po tej na kolejna ciaze sie zdecyduje bo wreszcie nie ma niskiego cisnienia i nie dokucza jej alergia... tez bym tak chciala!!!! jumik na forum byl temat w ktorym dziewcyzna podpowiadala jesli idzie o przepisy ale nie wiem czy ona sie zna na prawie oswiatowym i w jakim stopniu. poszukaj tematu zalozonego przez Wioletta Terka - welcome back :) ciesze sie ze juz lepiej i ze wykaraskasz sie z lozeczka. ja ginowi tez poslusznie zawsze obiecuje polegiwanie a juz jak slysze SZPITAL to jestem mega wzorowa pacjentka i tylko do kibelka wstaje :D Basiu popatrz na allegro, czasami mozna kupic ciuszki ciazowe za grosze. ja kupilam niedawno nowa bluzke z HM mama jeszcze z metkami za 27zl z przesylka :D spodnie tez bywaja tanio wiec moze cos upolujesz. a jak nie masz obiekcji co do uzywanych to idzie kupic od 1PLN zwlaszcza dla osob z przedciazowym rozmiarem 38/40 to juz nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×