Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Anulka jak swietnie ze juz jestes z nami z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia twojej kochanej niuni:) Ja wlasnie wrocilam z usg lekarz powiedzial ze wszystko wporzadku ilosc wod plodowych jest taka jaka powinna byc ,przycyzm chcialam sie dowiedziec ile wazy moje dzieciatko to mi odburknal\" hmm nie ma tego na skierowaniu wiec nie bede robil nic ponadto\" taki z niego skurczybyk! no i coz ..nie dowiedzialam sie..jeszcze mojemu facetwoi popsul sie samochod,ledwo dojechalismy teraz on pojechal do domu mam nadzieje ze nic mu sie nie stalo i dojedzie caly i zdrowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się i mi skasowało (drugi raz). Już trzeci raz nie piszę. Pozdrawiam mamusie i te jeszcze nie rozpakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosdan znam ten ból ja też nie raz coś napisałam, naprodukowałam się coś mi się pomyliło z przyciskami i wykasowałam. Czytałam was cały czas wczoraj i dzisiaj ale Michał siedział i dawał mi 4 minuty na to żebym sobie poczytała, taki złośliwiec :P A jak was czytam to zawsze siedzi przy mnie i też podczytuje i pyta czy któraś może urodziła. Solidaryzuje się z nami ;) Nowa może już za 3 dni dowiesz się ile twój szkrab waży, także trochę cierpliwości. Też bym się wkurzyła, bo co mu to szkodzi sprawdzić, no ale niestety są już niektórzy tacy złośliwi Ale fajna ta Tatianka Marylki, zresztą jak wszystkie lipcowe dzieciaki. Aneczko daj znać co z Krzysiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Anulki czyli jak na razie na forum dominują ciemne kędziorki :-)!!! Tatianka słodziutka 🌼 u mnie pogoda nie za fajna, zimnawo, wiec z małą siedzimy w domu zamiast sie spacerować i podobno taka pogoda ma się utrzymać do 20. Małej własnie kończy się południowy okres aktywności, wiec troche doczytuję, pisze i jem obiadek. Męzu ma 3 tygodnie urlopu,więc delektujemy się rodzicielstwem :-) nowa ale trafiłaś na lekarza.......a co w związku z szerokościa Twojej miednicy, masz juz jakies wieści??? Olciu co do golenia, ja też byłam raczej zerowo, bo intuicyjnie dzień wcześniej robiłam \'tam\" generalny porządek, a właściwie mężu mi pomagał, by było dokadnie, ale siostra przed samym porodem i tak przejechała jeszcze raz maszynką, wiec chyba maja już to we krwi i dla pewności jeszcze machają maszynka prze samym finałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Wisienko a te wkładki to z jakiej firmy bo ja na próbe kupiłam Canpol babies i mimo że narazie mam małe wycieki z piersi to już jestem z nich nie zadowolona :) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek popieram Twoje stwierdzenie odnośnie wkładek canpola są beznadziejne !!!! Mało chłonne, jakby plastikowe. I w dodatku mnie uczuliły. Fajne sa chicco, tylo cena mniej fajna i bella - tylko trohę grubawe, ale dobrze chłoną. A mnie mleko tryska okropniascie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) Tatianka slodziuka jak kazde \"nasze\" lipcowe maleńswo :-) Anulka fajnie ze tak szybciutko urodzilas i wrocilas :-) Twoj opis porodu jest bardzo optymistyczny, tylko utwierdza w przekonaniu ze ie ma sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Istraa mnie też uczuliły :) a jeśli chodzi o belle to z tych akurat jestem zadowolona - choc faktyczne mogłyby byc troszke ciensze :) Wisienko dzięki za odpowiedz jak wróci mężulek to skoczymy do Rossmana i zakupie te wkładeczki :) Trzymajcie się cieplutko :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
hej anulka:) gratuluje szybkiego porodu:) zesmy sie wyminely w tym szpitalu, a gdybym poszla od razu to bym czekala az skoncza ci ktg i widziala jeszcze w komplecie:D wieczorem nie mialam sily juz wchodzic, a mialam sie z toba podzielic informacjami, a nastepnego dnia ty juz rozpakowana;) a jak tam pielegniarki? bo lekarze tez byli mili i chyba mieli niezly ruch na zmianie, bo narzekali, ze co chwilke ktos przychodzi:) tez ciekawa jestem siudemkowej martynki:) wiec wklejaj ta swoja slicznotke. a, podlaczyli ci oksytocyne? bo mi bez uprzedzenia i z postepujaca akcja to dziadostwo podali:O i czy byli studenci na wakacyjnych praktykach. napisz jak najwiecej, bo mnie za kilka dni czeka to samo:) no i na ktorej sali rodzilas? tez cie wieczorem badala taka grubsza polozna kolo 50, proste wlosy do ramion? ciekawe czemu jolka sie nie odzywa, tez juz dawno powinna byc w domu z oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do istaa jesli chodzi o wymiary mojej miednicy jutro ide dopiero wiec na pewno dam znac co ijak bo sama jestem strasznie ciekawa co ze mna zrobia Ania1706 masz racje juz niedlugo sie dowiem ale ceikawosc mnie zjada :D jakie grubiuskie bedzie moje malenstwo Dzis robie gofry!:D ktora ma ochote:D powiedzialam sobie ze jak tyc to tyc wkoncu po porodzie schudne! i znowu bede wygladac jak kosciotrup:D moze mi chcoiaz cycuszki wieksze zostana;) pozniej jeszcze was odwiedze ,pozdrawiam buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki dawno mnie nie było bo mamy dużo latania z mieszkaniem,ale tak się cieszę że od września będzięmy na swoim.... ASIULEK dla ciebie gratulacje i fajnie że nie było tak strasznie...mam pytanko bardzo niedyskretnr czy lewatywa boli?? i czy jest konieczna?? U MNIE NARAZIE NIC SIĘ NIEDZIEJE.CZASAMI BOLĄ MNIE PLECY NO I NOGI MI PUCHNĄ..pogadałam z moim maleństwem żeby jeszcze przynajmniej z 10 dni poczekał( zostało mi 2 tygodnie do porodu) pozdrawiam..aha ciekawe co u marylki czy już urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
hej malwinistko:) lewatywa zdecydowanie nie boli, jak lezysz na fotelu po golonku polozna, czy kto tam cie oglada, aplikuje ci toto w odbyt, musisz sie spiac i zeskoczyc z fotela i chodzic z tym tak dlugo, az juz naprawde nie bedziesz mogla tego utrzymac, lecisz do kibelka i hops pod prysznic:) gratuluje wlasnego mieszkanka, marylka juz dawno po, pewnie teraz biega po oddziale z malenka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja reflektuje na gofry :-) masz racje jak tyc to tyc! w koncu w ciąży wolno prawda? :-) teraz trzeba wcinac dobre rzeczy bo przy karmieniu to juz menu bedzie okrojone... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistka lewatywa nie jest koniecznością....u mnie jej nie było....nie wiem dlaczego, czy czasu nie było...ale koniec końców obyło się bez i równiez bez niespodzianek w czasie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak, maly rozwija sie ladnie i jak na wczesniaka to bardzo dobrze motorycznie i ladnie reaguje na bodzce. troche malo przybiera na wadze bo w 2tyg tylko 300gram i obecnie mamy 3365. niby na wczesniaka to ok ale tylko z niska masa urodzeniowa a jego beda sprawdzac wg tabeli dzieci donoszonych bo mial ladna wage jak sie urodzil i wg tej tabeli to jest minimum minimow... totalny zamet jak dla mnie bo skoro wszedzie traktuja go jak wczesniaka to niby czemu z waga robic beda inaczej? no ale trudno, mamy zalecone wizyty na wazenie co 7-10dni w poradni ryzyka. oprocz tego skierowanie do poradni audiologicznej i okulistycznej, plus badania standardowe morfologia i mocz (mamy je co 2tyg na razie robic), teraz czekamy na piatek i wizyte w poradni chirurgicznej w Centrum Zdrowia Dziecka teraz lece bo juz goscie ida, wieczorem wpadne i poczytam co stowrzylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście dziwne te wymagania wagowe. Wcześniak i to jeszcze po operacji to ja nie wiem czego się spodziewają. No ale lepiej dmuchać na zimne Malwinistka, mamy już nawet zdjęcia Tatianki Marylkowej to sprawdz sobie stronę czy dwie wcześniej Nowa ja też jestem na maksa ciekawa ile moja waży więc Cie rozumiem. Też miałam ochotę zrobić dziś gofry, ale ostatnio mam takiego strasznego lenia, że praktycznie nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lipcóweczki i u mnie już Zuzia w domu. Zaczęło się 29 czerwca bo gin skierował mnie do szpitala bo troszke byłam spuchnięta a o 12 w południe łyknęłan też ostatnią tab Fenoterolu.Położyli mnie na ocp były 3 małe skurcze nocka nie należała do przespanych ale myślałam że to nowe miejsce i nerwy. Od 6 ranozaczęłam czuć delikatne skurcze co 10,7 min położna mówi ;jak będą co 5 min prosze zgłosić.Ja jeszcze sie smiałam z dziewczynami na sali ból do zniesienia ale o 9 skurcze były co 5 min lek bada a tam rozwarcie na 5. O godz 9,30 położyłam sięna sali porodowej już bez lewatywy a tu ponad 6cm.A u nas w szpitalu strajk sam ordynator na oddziale, szło bardzo szybko też bolało ale o 10,10 moja Zuzia była ze mną. Urodziła się w 36,5 tyg waga 2800 i 51 cm długosci.Ma czarne włoski pierwsza córka to blondynka.Wyszłyśmy już na drugą dobę ze szpitala 9 punktów.ć UWAGA! W szóstej dobie Zuzia zrobiła się senna nie chciała jeść nie uśmiechała.ostatni posiłek -piers- miała o 3 w nocy i do 12 nic. Pojechałam sama do pediatry a ona mówi nic się nie martwić bo niektóre dzieci to takie niejadki a że śpi to rzecz normalna.Ale ja nalegałam na wizyte.KIedy ją zobaczyła dała od razu skierowanie do szpitala -żółtaczka. Poziom bilirubiny był 20 i mogła mieć zapaść jak bym jeszcze zwlekała. Dziewczyny obserwujcie wasze maleństwa bo żółtaczka może sie żle skończyć. MIała naświetlaniw całe dwie doby poziom spadł do 9,5 i dzisiaj jesteśmy znowu w domu. Wszystkim mamom gratuluje a oczekującym życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola witaj w domu z Małą 🌼, jak będziesz miała chwilkę to wrzuć fotkę. Dobrze że wszystko ok sie skończyło z tą żółtaczką, musimy uważać na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....39.....08.0 7.07..+14synuś Blada..........Małgosia..27......Małopolskie..40.....10. 07.07......+18 Asiulek78.....Asia.....29......Wrocław...40...10.07.07.. ..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok..... 38....11.07.07…..+12...syn kaliope_82...Martyna.....25....śląskie..........38. ...11.07.07....syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....39....1 5.07.07.....+18...S sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....37...17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola.......26......śląskie.....39.. ..18.07.07....+12 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie..39....1 8.07.07....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29...Włocławek..37..22.07 .07..+14 chłopczyk Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706...Ania...22....Wadowice.....39.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik.......Jola......35..... ? .........36,4......24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......38.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......38.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..38.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21......małopolskie....38.....26 .07.07...+15..synek jumik..........Justyna..34.....śląskie...........38..... 27.07.07…… +10 synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........38.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......38.....29 07.07..+6.synek madzik80....Magda......26.....Wrocław.......38.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.........51.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55........cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
gratuluje jolu i mam nadzieje ze wszystko w tabelke dobrze wpisalam:) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki przegoniły chłopców w tabelce 7:6. Ciekawe jaki będzie końcowy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
jak narazie to zadna mnie rozmiarami malenstwa nie przebila, czekam na kogos, kto bedzie mial powyzej 3860 malego cialeczka:) ja narazie jakies 19 kg na plusie, 112cm w pasie i zamierzam powic jeszcze wiekszego lobuza niz gabrysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee chyba mi się joli pomyliły :-) Ale gratuluję z całego serducha dzidzi :-) czekamy na fotki :-) i znowu czarne kedziorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro się dowiem ile moja smoczyca waży ciekawa jestem, ale nie daje jej więcej niż 3200 Idę się kąpać i do spania Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale senny dzień! bylismy rano w kinie na Szklanej Pułapce, nie ma to jak ambitne kino ;) mój maluch troche sie zdenerwował, mąż musiał cały czas głąskac mnie po brzuchu i faktycznie troszke pod tatusinym dotykiem sie uspokoił. chcielismy wyjsc z kina, ale moja gin powiedziała, ze spokojnie raz na jakis czas mozemy sobie kino zafundowac :) pytanie czy mądrze ;) olcia z tym goleniem, to pewnie co szpital, to inny obyczaj :) słyszałam o przypadkach, ze babeczka ogoliła sie tuz przed pójsciem do szpitala, a tam bez sensu uparli sie aby poprawiac. z drugiej strony pewnie jak w normalnym szpitalu jak ogolisz sie dzien czy dwa wczesniej to bedzie ok :) anulka gratulacje 🌼 🌼 🌼 aneczko ja chyab bede ubierac malego w jakies biale proste ubranko. bedzie taki malutki, ze chyba najlepiej bedzie pasowac :) ale garniturek nie powiem, kuszący, tylko czy trafi sie z rozmiarem. u mnie chrzestną jest moja siostra, wiec pewnie ubranko bedziemy kupowac wszyscy razem :):) a jezeli chodzi o wage, to moze to, ze traktują Krzysia niejak wczesniaka przemawia tylko na jego korzysc :) najważniejsze, ze sie ładnie rozwija! jola gratulacje 🌼🌼 🌼 nowa sympatycznu lekarz, ani słowa :/ ważne ze z malutką wsyzstko dobrze! wisienko ty tez przyzyłas wczoraj swoje. dobrze ze zapis dzisiaj jest ok :) widzisz, czasami to sprzet wariuje, chociaz samemu tez mozna sie przez to niezłego stracha najesc :) asiulek tez juz pewnie po cc, ciekawe jak sie czuje swieza upieczona mamusia ze swojakruszyną :) a jesli chodzi o kasowanie postów to tez osiągnełam w tym mistrzostwo, wiec po prostu co chwile kopiuje co napisałam i potem wklejam jak cos skasuje niechcacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
odnosnie chrztu, nie bylam chrzczona, nie chrzcilam gabrysi i nie mam zamiaru chrzcic mojego malucha. jestem niewierzaca i po rozmowie z moim promotorem, ktory przy okazji jest ksiedzem upewnilam i mojego meza o zbednosci tego obrzadku. chrzest jest wprowadzeniem do wiary katolickiej i zadaniem rodzicow jest prowadzenie dziecka w tej wierze, moj maz w kosciele ostatni raz byl na bierzmowaniu, czyli jakies 12 lat temu, a pozniej juz tylko przy okazji roznych obrzadkow. szanuje czyjes uczucia religijne, ale wymagam tez by szanowano moje. tesciowa jest zalamana, ze wnuczka nieochrzczona, ale to moje dziecko i samo zadecyduje, czy chce byc wierna owieczka czy czarna owca jak ja:) mam szczescie, ze trafilam na madrego ksiedza, ewolucjoniste wierzacego w wielki wybuch:) ktory nie wierzy fanatycznie w nauki kosciola, choc pojac nie potrafi jak moge negowac istnienie boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam co pisalyscie ale chyba moj yntelekt ;) dzisiaj nie da mi na razie nic napisac. jestem wykonczona!!! od lekarza wrocilismy pozno a pozniej jeszcze trzeba bylo wysztskie zarelko przygotowac no i goscie na domiar zlego okazali sie mega punktualni bo juz pkt 17 staneli w drzwiach. cale szczescie ze salatka i lecho byly na zaraz do podania bo na kuraki trzbea bylo poczekac. Mlody zachowal sie mega grzecznie bo wiekszosc wizyty rpzespal :D no ale jak juz sie obudzil i popatrzyl sie po ciotkach tymi wielkimi slepkami to wzbudzil wieeeelki entuzjazm :) na szczescie nikt go na rece nie bral, zreszta i tak bym nie dala :P w trakcie wizyty przyszedl tez lezaczek-bujaczek nbo i koniecznie trzeba bylo go zlozyc bo i nasza corcia i mala kuzyna chcialy zobaczyc jak to wyglada. Krzys jeszcze w nim nie wyladowal ale licze ze jutro maz rano po baterie skoczy i bede miala wolne rece chociaz przez czesc dnia :D a jesli idzie o wizyte u neonatolog - dziwi mnie strraaaasznie ze wszystko u Krzysia bedzie traktowane i obliczane jak u wczesniaka oprocz wagi.. wage ma miec jak dziecko donoszone porownywana, a dzieciaki przy tej wadzie ponoc zawsze sa drobniejsze no i mniejsze od rowiesnikow... obled w ciapki doslownie. skoro czesciowo go traktuja jak dziecko donoszone to po coz te wszystkie skierowania na badania usg i inne szpitalne procedury? licze ze moze w centrum zdrowia dziecka cos mi w piatek rozjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1706 to jutro koniecznie zdaj nam relacje ile twoja malutka wazy :) moja pewnie tez cos kolo tego gofry zjedzone:D brzuch znowu urosl wiec nie mam nawet czym was poczestowac Jutro na 9 do lekarza wiec dam znac odrazu jak przyjade co i kiedy i gdzie mam nadzieje ze dopiero w czwartek mnie wysla do szpitala ,ze jeszcze jutro sobie pouzywam w domku i naciesze sie ostatnimi chwilami bycia z rodzinka:) Dziewczyny te co juz urodzily zazdroszcze wam ze juz po!!! macie ja nie chcialabym rodzic w nocy wrecz sie boje czuje sie wtedy taka samotna i bezradna ,moja kolezanka mi mowila ze jak rodzila i pojechala w nocy to niktsie nia nie zajmowal wszyscy spali na oddzialea ona umierala pod wplywem bolesnych skurczy teraz czekam na mojego faceta mial przyjechac o 20 to juz dwa razy dzwonil ze sie spozni!! bo pise jakies pismo ,ma swoja dzialanosc i mowi ze czasem musi cos porobic papierkowego wiec ...czekam na niego ..bo nie cierpie spedzac wieczorow sama..:( piszecie ze dostaliscie lenia i nci wam sie robic nie chce ,ja za to mam w sobie tyle sily i natchnienia sprzatam mamie ,robie posilki no i oczywiscie slodycze na pierwszym miejscu wcinam i wcinam :D:D:Da dupsko tyje! :):):) no to uciekam do jutra kochaniutkie trzymajcie sie dzielnie!! a dla mamus zycze zdrowka dla ich dzidziusiow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×