Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość Justyna 5X83
pozniej poczytam, bo zaraz jedziemy. nowa napisala mi dzis o 9.11 ze za pol godziny bedzie miala zabieg, oczywiscie pozdrowilam ja od was i napisalam, ze wszystkie trzymamay kciuki. o 13.55 napisala mi: "Urodzilam coreczke 3425 dl.58 cm, nie widzialam jeszcze bo mialam pelna narkoze" napisalam jej, ze jak bedzie miala sile i ochote, niech napisze cos wiecej, a narazie niech zbiera sily, zeby miec malutka jak najszybciej przy sobie:) do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję za życzenia ❤️ Jutro wybieram się na zakupowe szaleństwo. Założe sie ze dla małej nakupię jak głupia a dla siebie nic :P MArylka witajcie z Tatianką z powrotem ❤️ Blada ale masz śliczną córeczkę, ale aniołek, no palce lizać :) 🌼 Jumik gratulacje !!!! buziaczki dla Mateuszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....39.....08.0 7.07..+14synuś Asiulek78.....Asia.....29......Wrocław...40...10.07.07.. ..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok..... 38....11.07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........38.....13.0 7.07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....39....1 5.07.07.....+18...S sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....37...17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola.......26......śląskie.....39.. ..18.07.07....+12 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie..39....1 8.07.07....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29...Włocławek..37..22.07 .07..+14 chłopczyk Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....37.....23. 07.07.....+3 Ania1706...Ania...23....Wadowice.....39.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......37....23. 07.07……+7 córka Lalik.......Jola......35..... ? .........36,4......24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......38.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......38.....25.07.07…. + 15 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..38.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21......małopolskie....38.....26 .07.07...+15..synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........38.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.......25.....Wrocław.......38.....29 07.07..+6.synek madzik80....Magda......26.....Wrocław.......38.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55........cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55........sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390.........57........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, zastanawialam sie niedawno gdzie sie podziewasz :-) kurcze po co biorą do szpitala jak nic nie dolega? szok brrrr ale dobrze ze tak naprawde nic Ci nie dolega ;-) i dobrze ze juz wrocilas, teraz to juz tylko do porodu. Moze jak sie uwiniesz to jeszcze zdązysz dzisiaj? Istraa miala taki poród ekspresik :-) Marylka i Tatianka witajcie :-) fajnie ze juz jestescie w domku :-) Blada dobrze ze piszesz o tych wodach, bo ja tez mialam obawy ze cos przeocze :-) a Zosia słodziutka :-) ostatnia fotka jest super Jumik Gratulacje :-)))) i Nowa juz po wszystkim, faktycznie interes sie rozkręcil na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blada wklejam liste od Aneczki co mozna jesc przy karmieniu PRODUKTY ZALECANE OWOCE • jabłka ( lepiej obrane) • banany ( umyte przed obraniem) • rozcieńczony sok z czarnej jagody i z aronii • kisiele i kompoty domowe ( np.. z suszonych śliwek) PIECZYWO Wszystkie gatunki pieczywa ciemnego i jasnego. PRODUKTY ZBOŻOWE • wszelkie kasze • ryż • makarony - uwaga na jajka !!!! MIĘSO I WĘDLINY • drób ( indyk, kurczak) • królik • wieprzowina chuda • mięso gotowane lub duszone RYBY I JAJKA • ryby najlepiej gotowane 1 raz w tyg. • jajka gotowane 1 - 2 w tyg. • zamiennie 1 jajko kurze = 5 jajek przepiórczych PRODUKTY MLECZNE • jogurty w tym owocowe • kefiry, maślanka • żółty i biały ser WARZYWA • ziemniaki • marchew, buraki • pietruszka, seler, szpinak, brokuły, szczaw • koperek • soja – przy skazie białkowej bardzo uważać !!! • sałata, cykoria, kapusta pekińska, ogórki TŁUSZCZE • oleje, szczególnie oliwa z pierwszego tłoczenia na zimno • masło PRZYPRAWY I DODATKI • sól • majeranek, kminek, koperek, anyż, natka pietruszki, • cukier UWAGA Każdy produkt może spowodować reakcję alergiczną u dziecka. W przypadku podejrzenia alergii należy wyeliminować wszystkie produkty pochodzące od krowy ( w tym mięso i masło), surowe owoce i warzywa, soję, przyprawy i dodatki, jajka, kupne soki owocowe, białe pieczywo. Nie pić herbaty owocowej ani mieszanek ziołowych. Należy bacznie czytać etykietki na produktach. Uzupełnienie wapnia i witamin rozpocząć po konsultacji z lekarzem. Koperek i anyżek jako „ziółka przeciw-kolkowe” stosować z wielkim umiarem. PRODUKTY NIEWSKAZANE 1 - produkty mogące wywołać kolkę, wzdymające 2 - produkty mogące wywołać uczulenie OWOCE • cytrusy2 • pestkowce1 (śliwki, morele, wiśnie, czereśnie) • truskawki2, maliny2, jagody2, poziomki2 • gruszki1 • kiwi PIECZYWO Wszystkie zboża prócz ryżu i kukurydzy trzeba wyeliminować w przypadku uczulenia na gluten i celiaklii MIĘSO I WĘDLINY wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie • cielęcina, wołowina • baranina • zupy gotowane na kościach • podroby (parówki, pasztety, konserwy) RYBY I JAJKA • wędzone1, smażone1 i marynowane1 • „owoce morza” 2 PRODUKTY MLECZNE wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie • mleko w czystej postaci, • sery pleśniowe, śmietana WARZYWA • kapusta1, kalafior1 • groch1, bób1, fasola1 • cebula1, czosnek1 ( ponadto zmieniają smak mleka) • nowalijki1 • kukurydza z puszki1 • papryka1 • chrzan1 • soja – przy skazie białkowej bardzo uważać !!! PRZYPRAWY I DODATKI • ostre przyprawy: papryka1 chili1, pieprz1, kurkuma, • aspartam2, benzoesan sodu2, wzmacniacze smaku, • musztarda1, chrzan, ketchup, ocet1 • orzechy2 • kakao2, czekolada2 • kawa i mocna herbata parzona ponad 5 mituty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Wisienka ja tez jestem.... bo gdzie mam byc? ;-) mojemu dziecku sie nie spieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w astronomicznym skrocie donsoze ze Krzys wg lekarza jest w bardzo dobrym stanie pod wzgledem chirurgicznym i kolejna wizyta w nagrode dopiero za miesiac!!! powiedzieli tez ze maly powiniem przybierac od 10 do 30gram dziennie czyli to co przybral teraz jest jak najbardziej ok wiec totalnie sie uspokoilam. Troche sie wkurzylam bo specjalnie wyjechalismy o 5 rano zeby dotrzec do przychodni na 8 i zarejestrowac sie jako 1 no i fakt to nam sie udalo, lekarz nie przyjmowal jednak od 9 jak sadzilismy a od 10 tyle ze w trakcie okazalo sie ze nasz pan chirurg (ten ktory operowal Krzysia) nie dojechal i trzeba sciagnac kogos z oddzialu. Zmiennik zjawil sie laskawie o 12.40!!!! bylismy wsciekli, zmeczeni czekaniem i mega glodni. pozniej tylko szybkie jedzonko wskoczenie do kapphala hm i cubusa i podroz do domu. jesli idzie o przeceny to dla chlopcow takich malutkich rzeczy wybor zerowy ale przypolowalam kilka innych (nie koniecznie tanich hehehe) ciuszkow z ktorych jestem mega zadowolona :) reszte dokupie na allegto, a co tam jak szalec to szalec hehehe a teraz pedze poczytac co przez caly dzien natworzylyscie, az mnie ciekawosc zzera czy ktoras sie przy 13stce rozpakowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka zazdroszcze ci tych zakupow, ja mialam pol godfziny na oblecenie dzieckowych wieszakow wiec na szmatki dla siebbie nawet okiem nie rzucilam, coz moze to i dobrze bo jeszcze bym sie na cos rozchorowala :) Justka upaly maja przyjsc od jutra wiec kto wie kto wie moze to juz u ciebie lada dzien bedzie ;) a no i niech szanowna kolezanka nie obraza 28latek :) ja tam dalej sie czuje jakbym nascie miala :D Basiu no z ta wymiana garderoby to nie mow hop, jak zaczniesz karmic to zobaczymy ile ci w biuscie skoczy ;) ja sie dzisiaj balam w tuniczce z dekoltem schylac zeby mi cyce nie wypadly :D Ania1706 wszystkiego NAJ NAJ NAJ piekniejszego i NAJ NAJ NAJ wspanialszego z okazji urodzin. mnostwo milosci no i radosc i z Niunki juz lada dzien :) Wisienko kebabowa kobieto, jeszcze tylko wisniowe KaRMI do tego i zyc nie umierac ;) jesli idzie o masaz to ja takowego nie mialam ale 2 psiapsioly mialy ta \"przyjemnosc\" i baaardzo psioczyly pozniej na polozne, zreszta moja znajoma polozna twierdzi ze jak ma wymasowac szyjke to robi to z wielkim bolem ;) Telimena, zatroskana dla was 🌻 no i powodzenia przy rozpakowywaniu :) Dominisia z dwojga zlego lepiej jak sprawdza no i niezle jest to pakowanie torby na nowo ;) teraz obys juz na oddzial trafila zeby wyskoczyc z dwupaku :D Istraa dzieki za instrukcje :) jutro zahacze o apteke i od wieczora bede probowala kombinowac :D jesli idzie o wit to dostal wit D3 a dokladnie VIBURCOL mam podawac 1 krople dziennie i w miare o tej samej porze. Madzik mi zakupowo to najbardziej podobaly sie rzeczy w BHS ale niestety ceny tam nie na nasza kieszen. w pozostalych sklepach cala masa slicznosci glownie dla dziewczynek, dla chlopcow tez sporo tego bylo to co mi sie podobalo to rozmiar najmniejszy 68. no ale w cubus\'ie stracilam fortune i dorbze ze maz byl ze mna bo debecik bym zrobila :D Marylko ciesze sie ze juz jestes w domu. Ja opatrunek mialam zdjety dobe po zabiegu i pozniej przede wszystkim wietrzylam miejsce naciecia. w szpitalu a pozniej jak wyszlam to juz na wlasna reke u krzysia przemywanie rany 2 razy dziennie woda utleniona i gazikami leko 70% spirytusu. jak jestes w domu to sprobuj jeszcze polodyna (odmiana jodyny) tak robic. Mnie rana sama w sobie bolala tydzien. pozniej ok tygodnia odczuwalam bole w brzuchu. najwazniejsze to zeby sie na sile nawet prostowac i sie nie garbic bo wtedy dluzej sie bedzie dochodzilo do siebie. jesli idzie o sutki to ja akurat problemu nie mialam ale laski w centrum zdrowia dziecka zachwalaly AVENT. wiem ze probowaly roznych ale ten wygral w ich rankingach. ja przy corce po prostu po karmieniu wyciskalam mleczko i smarowalam nim sutek i pozwalalam wyschnac bez ubierania sie w cyckonosz czy bluzke nawet. Jumik - GRATULACJE!!! no to teraz czekamy na fotencje :) Blada alez Zosienka super minki stroi. No i te ziewanie. myslalam ze mnie polknie :) przeslodka babeczka Nowa przeczytasz to dopiero za jakis czas ale juz dzisiaj GRATULUJE a teraz juz zmykam sie po calym dniu relaxnac. do jutra babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka slyszalam o tej kobiecie! koszmar! w glowie sie nie miesci!!!! jak tak mozna??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka super ze Krzys w takiej dobrej formie :-) ale przeciez nie moglo byc inaczej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją córkę urodziłam 5 dni wcześniej, ale nie pamiętam, żebym wtedy cokolwiek przed czuła, było to 10 lat temu i człowiek był może młody i głupi i nie zwracał na to aż tyle uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie często pobolewa brzuch i dzidziuś strasznie mi na pęchesz uciska. Jestem co 15 minut na ubikacji i oddaje parę kropel, nie mówiąc o nocy, wstaję około trzech razy. Tydzień temu nie spałam w nocy około 3godz bo miałam bóle jak na okres a tu nic. Dziś byłam w szpitalu na badaniu i KTG wszystko w porządku a rozwawrcia zero. A powiedz mi, bo ja biorę Elvitel + Magnez od około trzech miesięcy po 1 tabl. dziennie z powodu skurczy łydek, czy powinnam odłożyc magneż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka płakac sie chce nad losem tego maluszka, bidulek cierpi pewnie okrutnie. a matka uciekła dalej pic na jakąś meline! dobrze ze ją złapali!!! a pogoda nastraja mnie optymistycznie, dosyc juz mam tego deszczu i chmur brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka a przykładałas łydke do zimnej ściany? mi to naprawde bardzo pomaga. Mija w sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam z tych skurczy jak mnie raz złapało i to 7 razy pod rząd byś widziała mego męża jak wyszczelił nad ranemz łóżka to myślałam, że się chłop zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telimena, Wisienka oni pewnie myśleli ze te Wasze krzyki to znak ze rozpoczyna sie poród :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wyprobujemy to na porodówce :-)) ale patent :-)) jak bedziemy sie rzucac brzucholami na ściany to jeszcze nas do łóżek będą przywiązywac :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka, tylko nasza sypialnia jest dość mała i taki wyskok z łóżka może się żle skończyć dla mojego męża i zamiast mnie będę ja jego odwozić do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko to super nowinki o Krzysiu, facet na 102 🌼 Wisienko dokładnie, ja też jestem zazdrosna (pozytywnie oczywiście) i te już chcę !!!!!!!!!!!!!!! czas to mi sie tak dłuży, i wydaje mi sie ze urodzę ostatnia Słyszałam o tym dzieciątku tej pijanej kur...y. No wybaczcie ale nie mam szacunku dla takich osób i poprostu jestem zbulwersowana Jeśli chodzi o skurcze łydaek to mi się raz jeden przyplątał i to jest poprostu koszmarne uczucie. Postękałam sobie do siebie bo mojego to by z łóżkiem wynieśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w dodatku krzycze do niego w amoku, żeby mi stopę naciągał a mój mąż niewiem jak mi palce od nóg chwycił to prawie mi połamał, cały dzień chodzić nie mogłam i nie przez łydkę tylko przez cholerne palce u stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witaj w klubie :-) u nas w styczniu byla starszna burza, wichura, błyski, grzmoty itp. drzewa sie łamały, rynny z bloku leciały a moj spał jak zabity :-) a ja ze strachu umieralam :-) a ten rano zdziwiony ze takie pobojowisko za oknem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naśmiałam, wyobrażcie sobie wszystkie na porodówce walące brzuchami o ściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te chłopy (hihihi) ;) Ale ja mieszam dziś z jedzeniem: ziemniaki z maślanką, bułka z pikantną sałatką rybną, arbuz, ciasto kawowe, arbuz, hod-dog, arbuz (wszystko w okresie 4 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×