Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

uff jak gorąco...ale się cieszę, że już nie jestem w dwupaku, bo chyba bym się roztopiła.... teraz to bym w jakiejś wodzie tylek opmoczyla, a tu nie da rady... Aneczko ja ubierałam małą w te chłodniejsze dni w body, kaftani, spiochy i przykrywałam ją kocykiem + czapeczka i wata do uszu. Wczoraj już sam kaftanik, spiochy i czapa z watą.....a dziś spi w wózku na balkonie w rampersach przykryta tetrą do połowy no w czapce i z watą (bo ja mam obsesje na punkcie uszu, zresztą położna tak zaleciła) a jeszcze do cyco - karmiących :-) jak wy te cyce ubieracie na wyjście??? bo ja boję się przeziębić, żeby ich nie zawiało. blada faktycznie dziwnie z ta połozną...u mnie była już na drugi dzień po wyjściu ze szpitala i przychodziła co drugi dzień.....zreszta to fajna babka zostawia nawet nr domowy, jakby co....bo mówi że komrki czasemnie słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilismy po ponad 2godz spacerku, fakt goraco jest (u nas 31stopni w dalszym ciagu) ale to byloby jeszcze ok gdyby nie moja przekleta alergia. myslalam ze sie udusze jak juz do domu szlismy, chyba sie jednak przekonam i co jakis czas lykne claritine (pediatra z centrum zdrowia dziecka pozwolila) bo inaczej sie wykoncze i beda nici ze spacerowania. Olcia no to mialas preludium tego co nastapi. Fajnie ze bedziesz miala pojedyncza sale. nie wiem jak u was ale u nas w takiej sali maz moze byc z mamusia i maluszkiem ile chce, na nich nie ma godzin odwiedzin, grunt zeby na czas obchodu wychodzil ;) Marylka no to sie ucierpialas :( ja po tym znieczuleniu podpajeczynowkowym moglam juz glowe tego samego dnia podnosic, wszystko zalezy od mocy tego co ci wpuszcza. a co do zastrzykow p/bolowych to mial racje, ja zaluje ze nie bralam, a wlasnie pozwolil ci brac cos przeciwbolowego? jesli tak to co? bo w tamtym szpitalu to przepisywali ketonal a przeciez on przy karmieniu czy ciazy niedozwolony.... Blada linkow niestety nie mam. jak mam dosc smaku mieska gotowanego to po prostu wrzucam kurczaka czy indyka do buraczkow czy marchwii i juz mam inny smak :)z zup jadam tylko marchewkowa barszcz czerowny rosolek i zacierkowa... aha zup gotowanych na kosciach nie mozna wiec ja jadam gotowane na kuczaku cz y indykua pozniej wyjadam te miesko w ramach drugiego dania. aha jadam tylko chleb pszenny i bulki, w centrum zdrowia dziecka odradzili pieczywo ciemne i pelnoziarniste bo jest ciezkostrawne i powoduje koleczki. do kanapek jadam tylko miesko pieczone, nic kupowanego. ale mysle ze jesli nie macie przeciwwskazan to powinnas poexperymentowac i zobaczyc jak na normalne jedzonko twoja mala zareaguje (ja przy Gabrysi jadlam totalnie wszystko bez konsekwencji) pamietaj ze wprowadzasz jednorazowo tylko 1 produkt. mozesz to zjesc np 2 dni pod rzad a pozniej 3 dni obserwacji dziecka i znowu mozesz cos nowego sprobowac. Istraa pierwszy raz slysze o tej wacie, ani przy malej ani teraz ba w rodzinie i wsrod znajomych tez nikt tak nie praktykowal, tyle ze u nas dla takich maluszkow zawsze stosowane byly czapeczki wiazane takie z nausznikami nawet te letnie. jesli idzie o cyce to latam w staniku z wkladka tylko. baaa nawet juz dwukrotnie na spacerkach przyszlo mi karmic wiec cyc byl wietrzony ;) ja jakos mniej rygorystycznie do tego podchodze.jesli idzie o spacerki to jak bylo po 19stopni to mlody byl w body pajacu spodzianach i bluzeczce takiej rozpinanej i pod kocykiem a dzisiaj byl w body na ramiaczka cieniutkie spodziany i bluzeczka ale ze z lekka sie przypocil to jutro tylko rampers i w droge :D u nas polozna byla raz ale juz 3 razy dzwonila. mam jej nr domowy i na kom i nawet raz kozystalam w zwiazku z nurtujacym mnie jakims pytanskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
powiedziec czy nie, ze juz grubo po 18??? eee, jak raz sie wzial za robote, trzeba korzystac:P alez wy gotujecie te maluszki, przy takich temperaturach to ja swoje malenstwo w samym body i skarpetach bede trzymac. a na dwor tylko czapeczka dodatkowo albo jakas chustka. mi nic innego nie zostaje jak przetrzymywac te upaly:( dzen sadu sie zbliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja zdrowego dziecka tez bym tak nie ubierala tyle ze mam takie a nie inne zalecenia lekarskie no i mlody jest wczesniakiem i jak nie jest dobrze i cieplo \'okutany\' to marudzi i zaraz ma dreszcze. kohannah fajne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
mi to zawsze wlos sie jezy na glowie jak widze te maluszki opatulone jak na syberie, z krzysiem to inna sprawa, bo on na dobra sprawe dopiero powinien szykowac sie do wyjscia, choc i tak nie dziwie ci sie, ze chcesz go powoli wypakowywac z tej sterty ciuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie wróciliśmy z cudownego spacerku po lesie,po którym od razu zaczął mnie bolec brzuchol.A mój mąż na to że dzidzia poczuła leśne powietrze i teraz chce wyskoczyc z brzuszka i sama nim pooddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko dzieki za porady, jak do tej pory widze ze mamy podobna diete:) tylko ze u mnie mama mi gotowala hehe Wlasnie sprawdzilam na googlach czy to normalne ze sie sie poce i chodze mokra jak mysz , a zwlaszcza w nocy brrr okropne uczucie. no i znalazlam ze to normalne ze to zmiany hormonalne i ze wyrzucam plyny i ttoksyny z organizmu nazbierane przez ciaze. mam jednak nadzieje ze to szybko sie skonczy w koncu wycieka tak ze mnie juz ponad tydzien. co do ubierania malej, ja sama glupia jestem, nie wiem na ile mam ja ubierac. jak ja wyodslaniac to dostaje czkawke, a jak jest wyzawijana to bije gorac od niej. na razie nie wystawiam jej na na dwor, bo za wczas jak dla mnie, wstawiam ja do wyietrzonych pokoi i tyle.....ubieram ja zazwyczaj w koszulke i kaftanik lub sama koszulke, pampersa i zalezy od temp. skarpetki +przykryta kocykiem, lub gdy chlodniej zawinieta w cieniki wlasnej roboty rozek no na dzis to chyba tyle, mala jest wykapana, wiec teraz mamusia prysznic wezmie i bedzie odsypiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wyglądam już jak zombi (tak mi się wydaje). Baaaaaaardzo mało śpie bo bawie się w ściaganie pokarmu i dokarmianie sztucznym :(. Mam mało pokarmu a chcę zeby niunia coś od mamy miała. No i niestety troszke czasu mija zanim wszystko przygotuję. Jutro z ranca będe dzwonoć do położnej bo mam kilka pytań odnośnie mojego karmienia. Mi położna mówiła, że jeśli na dworze gorączka 30 stopni to należy małą ubrać tylko w body (no i czapeczka i skarpetki obowiazkowo :) ) Jutro zostaje sama w domku bo meżulek wraca do pracy! Mam nadzieję, że będę twarda i dam sobie rade. Tak bardzo chciałabym pospac sobie tej nocy... :). Jestem tak zmeczona że nad ranem lub też w nocy -mam dreszcze a przecież w domku jest 24-25 stopni. No nic niunia i tam mi to wszystko wynagradza ;) Gratuluję Nowej i Basi!!!!!!! No i oczywiście jak zawsze trzymam kciuki za przyszłe mamusie :) Aneczko- sama jestem w szoku że pępek tak szybko odpadł :). Moja siostra miała przeboje z pępkami przez około miesiąc a ja naszczeście tylko przez 4 dni :) Oto moja niunia i drzemka poranna-oczywiście spała z nami (ale tylko rano ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e37bb2812f99a275.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
nowa wraca we wtorek:) oczywiscie jak ja wypuszcza. malutka zdrowiutka i chyba pojemne pluca ma, bo ponoc w nocy straszny z niej krzykacz:D martynka przeslodka, az szkoda takiego pierdzioszka nie rozpieszczac i nie spac z nim caly czas:) aneczko, ty pisalas, ze na oddanie pracy masz czas do 20 lipca, moze sie jednak postaraj sprezyc:( ja zaraz sie zabieram do roboty, bo we wrzesniu i tak mam jeszcze sesje i praktyki wiec wole to miec juz z glowy. chociaz nie wiem jak mi to pojdzie, ten czas tak potwornie ucieka:( jutro znow wizyta u ginka i boje sie skonczyc jak basia:( jak dobrze zrozumialam, to kubus jest wczesniaczkiem, bo cos nie tak z terminem bylo, ale to minimalny poslizg. ja mam wrazenie, ze mi tam w brzusiu ktos ostro przybiera na masie:O apetyt mam sredni, zobaczymy co z tego wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) kolejny tydzien przed nam ;-) pogoda zapowiada sie \"cudowna\" .... na brak slonca na pewno nie bedziemy narzekac :-) Marylka fajnie ze jestescie juz w domku. Tatianka sliczna, jak malowana :-) Madzik pisalas o tym bolu ktory odczuwałaś jako kłucie, ja tez tak czasem mam. Najczesciej jak chodze. Kilka razy pobolewalo mnie tez podbrzusze tak jak na miesiaczke i mialam przy tym bol w dole plecow. Ale to chyba juz tak jest na tym etapie???? Olcia to juz wiesz jak to mniej wiecej bedzie wyglądalo :-) to juz pewnie niedugo.... Kokopeasa Ty tez juz dlugo w dwupaku nie pochodzisz :-) a moze juz sie rozpakowalas? :-) Aneczka ja tez juz czekam na te spacerki ;-) teraz spaceruje z pieskiem mojej mamy a potem piesio pojdzie w odstawke (no chyba ze bedzie chcial jeździc w koszyku na dole) hihihi bo z nim i z wozkiem nie da rady- taki wariat maly z niego :-) Justyna powodzenia u gina ;-)) fajnie ze Nowa wychodzi, w domu to inaczej niz w szpitalu. Anulka fajny ten Wasz spioszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Witajcie :) Dziewczyny w końcu i ja mam jakieś oznaki zbliżającego się porodu:) Dziś od rana bóle podbrzusza, skurcze i towarzyszący im ból krzyża i jakaś wydzielina krwista (to chyba ten słynny czop,tylko to niestety nie wygląda jak śluz...hmm ) ale i tak się ciesze!!!!! Mogłabym już dziś urodzic w końcu na mnie już czas... Marylko fajnie że już jesteś w domku :) Anulka słodziutka ta Twoja Martynka:) Poprostu Aniołeczek:) Justyna nie martw się wizytą u gina - wszystko będzie O.K :) Trzymamy za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki ( a jak lipcóweczki trzymają kciuki to nie ma mowy żeby było coś nie tak) sama się o tym przekonałam:) Justka oj masz racje z tą "cudowną " pogodą... u nas też już praży a tu jeszcze 8 nie ma :/ Miłego dzionka dziewczynki (a podobno jaki poniedziałek taki cąły tydzień hihihi:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne te nasze lipcowo-czerwcowe dzieciaczki :-) moja niunia spi w nocy jak anioł, po 3,4 godziny czasem nawet z hakiem, szybko uwija się z posiłkami tak w pół godziny za to nadrabia rankiem - wyjada dwie piersi...własnie skończyła poranne jedzonko i śpi... ja już wyspana, a że do lekarza dziś wędrujemy po witaminki, to już się nie kładę. ja przyznam że z tych co to na początku zagotowały dziecko,. ale już sie naprowadziłam na odpowiednią drogę i nie ubieram dzieciaka jak na syberię :-) już nawet w nocy ją przebrałam w rampersa, bo mi się wydawała gorąca, a z wieczora była po kąpieli zapakowana w śpiochy i kaftan. Ciekawa jestem kto w tym tygodniu wyskoczy z dwupaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to figielek trzymam kciuki, oczywiście Justynko za Twoją wizytę również....jak już będziesz po kliknij ja tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny tydzien rozpoczety, ciekawe co przyniesie los i ile nowych maluszkow przywita sie z mamami... ciekawe jak tam kokopelasa... moze juz tuli swojego maluszka!!! Anulka czesc Zombiaku :) slicznie Marynka wyszla na focie, duza z niej babeczka i do tego jak blogo sobie spi w lozeczku rodzicow!!! u nas Mlody spi z nami od srodnocnego karmienia czyli tak z reguly miedzy 2 a 4 trafia do lozka i juz tak zostaje bo zadnemu z nas sie nie chce wstac go odlozyc ;) ja to dzisiaj sie dopiero 5.30 obudzilam a ponoc karmilam i o 2.30 i o 4 :) coooz ja tego nie pamietam :D ja dzisiaj na spacer ubieram Krzysia w rampersik czapulinde i skarpetki, jak mi w razie dostanie czkawki lub zlapie dreszcze to go opatule cieniutka narzutka bawelniana. kurcze mam nadzieje ze on sie odlubuje w tym cieplarnianym ubieraniu bo my wszyscy w domu raczej zimny chow preferujemy ;) Blada ja na twoim miejscu bym probowala wprowadzic normalne jedzonko. Gabrycha miala ok 2tyg jak ja golabki wcinalam :D wsyzstko metoda prob i bledow trzeba sprawdzic, mojej malej zadne jedzonko nie przeszkadzalo i nie wiemy co to kolka. teraz z Krzysiem jest inaczej bo nie mozna przy jego klopotach jelitowych dopuscic do kolek ani wzdec, ba ja juz na wzselki wypadek nabylam nawet czopki glicerynowe, espumisam w kroplach i plantex ;) jesli idzie o te pocenie to ja takie uderzenia goraca przy corce mialam przez ok miesiac teraz tylko z 10dni, ponoc problem to dopiero jest jak sie czlowiek nie poci bo wtedy sie puchnie i zle samopoczucie jest Justyna zmienilam promotora bo ten obecny po 20lipca wybywa i wraca w polowie pazdziernika a ja mam czas na zlozenie do 01.10.2007 zreszta teraz nie dam rady psychicznie cokolwiek doczytac czy popisac. dzisiaj mialam postukac cokolwiek ale po wczorajszych rewelacjach o Jasku (nie wiem czy pisalam, mial 2 operacje i bylo juz z nim bardzo bardzo zle) teraz bede kazdy placz czy ulewanie Krzysia przezywalam podwojnie a i tak nie jest mi latwo bo nerwy i stresior z nim zwiazany mnie nie opuszczaja. Justka a ja tam lubie slonce. dzisiaj sie wrzucam w topik i na spacer maszeruje. mlodego od slonca bede ochraniac jak sie da ale sama bede sie wystawiac niech ta moja bladzizna sie troche chociaz \'zneutralizuje\' heheheh figielku czop wygladem i konsystencja powinien przypominac galaretke lub byc sluzowaty, mam nadzieje tej krwistej wydzieliny za duzo nie ma, na wszleki wypadek jakby co to ginka molestuj pytaniami, jakby sie cos dziac zaczelo to ja juz krzycze powodzenia :) Istraa po wizycie napisz jakie witaminki dostalas. my dla Krzysia mamy tylko VIGANTOL po 1 kropelce dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek trzymam kciuki zeby o byl Twoj dzien ;-) Aneczka dobre :-) ponoc w nocy karmilam ale nie pamietam :-) ja tez uwielbiam slonce, nawet w nadmiarze ;-) wole upal niz deszcz :-) wczoraj popoludniu bylam z moją przjaciolka i jej 5-letnia córeczka na placu zabaw, fanie bylo tylko jak przyszlam do domu to wyglądałam gorzej niz mala :-) cala kiecka uwalona chyba z żywicy.... :-( nie wicie czy to zejdzie i czym to wyczyścic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa teraz zerknelam na stopke, Twoja Ewunia za tydzien skonczy miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie śpie!!!!!!! :) :) Jestem wyspana jak dawniej ;). Poszłam spac o 22.00, pobudka o 24.00, 3.00 i 6.00, a potem znowu drzemka. Moje dziedzko (dzisiaj) to aniołek :). Zaraz dzwonie do położnej z moimi pytaniami i nie wiem czemu mam stresa (jakaś durnowata jestem). Jeteśmy same w domku bo tata w pracy i idzie jak narazie super. Pranie wstawione, posprzątane zaraz prysznic i znowu ssak sie obudzi ;) Figielek- nie ma co , chyba coś sie u ciebie ruszyło!!. Mój czop też był nietypowy i wyglądał nawet jak \"okres\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Od rana strasznie twardnieje mi brzuch, nie wiecie czy to jakiś niepokojący objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi od tygodnia twardnieje brzuszek, nic złego sie nie dzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze bo bałam się ze jest coś nie tak, to może są takie bezbolesne skurcze przepowiadające albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....39.....08.07. 07..+14synuś Asiulek78.....Asia.....29......Wrocław...40...10.07.07.. ..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok..... 38....11.07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....39....1 5.07.07.....+18...S sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....37...17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola.......26......śląskie.....39.. ..18.07.07....+12 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie..39....18.07.07 ....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......37.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........37.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29...Włocławek..39..22.07.07..+14 chłopczyk Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........37.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....39.....23. 07.07.....+3 Ania1706...Ania...23....Wadowice.............40.....23.07.07.... +23 Córeczka Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......39....23.07 .07……+7 córka Lalik.......Jola......35..... ? .........39......24.07.07....+17 córka Julia malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 19 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21......małopolskie....38.....26 .07.07...+15..synek Anulka26......Ania.......26.....DE/ Köln........38.....29.07.07...+2 chlopcy madzik80....Magda......26.....Wrocław.......38.....30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......37...23.07. 07...+9 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55........cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55........sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.18...3070.... .....48........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tez mi sie wydaje ze to skurcze przepowiadające :-) słodka Tatianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko śliczną masz córeczkę, jak patrze na dzieci lipcówek to jestem zła ze znajduję sie raczej pod koniec tabelki :) Też już bym chciała spacerowac z moją małą O znów mam twardy brzuch jak kamień, no to chyba jakieś skurcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryllko te problemy siusianiowe to po cewnikowaniu pewnie. ja mialam stracha przy czyms powazniejszym ;) i troche mnie zatwardzenia dopadly ale teraz juz jest w miare bo wcinam musli z kefirem. Co do rampersika to kurcze mysle ze mozesz spokojnie mala w takowy zapakowac, czapka plus skarpetki no i np pielusdzka flanelowa na wierzch. ma juz tydzien a ze jest cieplo straszliwie to lepiej dziecka nie zaparzac. Jesli idzie o oczki to ja odradzam rumianek, lekarze w centrum tez nie pozwolili nim przemywac bo wiele osob ma na niego uczulenie (m.in. ja!!) kup sol fizjologiczna i nia przemywaj oczki przynajmniej 2 razy dziennie. jak sie te sklejanie slepka bedzie utrzymywalo dluzej niz 3-4dni to skonsultuj sie z okulista lub pediatra. w centrum na taki objaw zlecali BIODACYNE kropelki 2 razy dziennie. a z kapucha masz racje - baaaardzo pomaga, wyprobowane wielokrotnie przy corci teraz odpukac maly ssak wszytskie kamiuty mi sciaga jak tylko sie przyssie Tatianka wyglada przeslodziutko,uwazaj jednak na slonce, u takich maluszkow latwo o porazenie sloneczne a kremow z filtrem jeszcze stosowac nie mozna. na wszelki wypadek lepiej zarzucac pieluszke bo slonce niestety teraz mega wredna jest Anulka powodzenia w 1 samodzielny dzionek!!! napisz jakie ty te pytania do poloznej mialas i co radzila, moze nam tez sie to przyda :) Justka Ania te twardnienei brzuszka bezbolesne to tez skurczybyki, niedlugo sie rozwina w cos bardziej ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Aniu Aneczka potwierdzila ze zacznie sie dziac cos ciekawego :-) jeszcze troszeczke muimy wytrzymac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
dziewczyny jak Wam fajnie że możecie już śmigac na spacerki ze swoimi szkrabkami :) Tatianka jak aniołeczek :) Zreszta inne dzieciaczki też super :) A właśnie dziewczyny jak możecie to zarzucajcie więcej fotek tych Waszych słodziutkich maluszków - my narazie na swoje nie możemy popatrzec to Waszymi sie pozachwycamy:) Anulka to mnie troszke pocieszyłaś z tym Twoim czopem :) bo mój też wygląda troszke jak okres :) Skurczyki nadal są tak co 6 min ale nie jakieś tam bardzo bolesne da się spokojne wytrzymac ...zobaczymy co będzie dalej;) :) :) Ale jakby co to czekac najlepiej jak wody odejdą??? Nie chce siac paniki :P Mężusia wysłałam do pracki niech troszke pozarabia bo kasiorka zawsze się przyda ( choc jak usłyszał że zaczyna coś się dziac to nie miał ochoty się zbierac :) - wolał wersje SZPITAL:) ) Aniu mi też wczoraj tak bardzo twardniał brzuszek i miałam takie uczucie jakby dzidziuś był wszędzie... (bo do tej pory to czułam z jednej strony plecki a z drugiej nóżki ) :) a dziś mi chyba czop odchodzi więc wygląda na to że to były skurcze przepowiadające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko- pytania miałam odnosnie mojego karmienia (mieszanego), bo mam mało pokarmu i ściagam sobie laktatorem i resztę ewentualnie dokarmiam sztucznym. Nieraz udaje mi sie sciągnąć całą porcyjke ale to z 2 piersi i to do konca. Położna mówi że jak bedę sciągać pokarm do końca to za 2 tygodnie nie będę miała pokarmu :(. Mam dac cyca mimo że malo i slabo leci, rozrobić porcyjke sztucznego (na wszelki wypadek) i dokarmic ewentualnie. Tyle że ja nie będę wiedziała ile zjadła :( bo z cycków różnie leci raz mniej raz wiecej :(. Hmm nie wiem co robic. Aha położna mówiła ze sztuczne mleczko (to co zostalo z karmienia) można wykorzystać przy nastepnym karmieniu tyle że trzeba zmienic smoka. Dobrze wiedzieć, bo ja wylewalam a to \"drogi interes\" przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
a no i dziewczynki trzymajcie kciuki trzymajcie bo chciałabym dziś urodzic:) :) wczoraj 8 osób dzwoniło zapytac czy już urodziłam :/ strasznie jest to wkurzające .... do kolejnego sklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×