Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

wyrwalam sie na chwile z kuchni zeby uspac malego i maly relaxik przy kompie sobie robie :) przypomnialo mi sie ze mialam wkleic artykul o masazu raczek: http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79409,4354295.html kokopelasa - moja Gabrysia dostala na 2 gwiazdke sporo rzeczy z serii edukacyjnych i wlasnie pierwsza lalke - taka fajna szmacianke :) w sumie lalka dalej trafia z nia do lozka :D co do wprowadzania jedzenia - w mamo to ja napisali \" diete dziecka rozszerzamy gdy skonczy piaty miesaic zycia (jesli dostaje mleko mamy) albo czwarty (gdy zajada sie mieszanka). (..) na start zapraszamy najpierw owoce (jablka, porzeczki) warzywa (marchew, ziemniak, pietruszka) i ich przetowry. (...) kolejni zawodnicy to chude miesa (od 6miesiaca) zoltko (polowe od 7 cale od 9) (...) wazne jest by produkty podawac w kilkudniowych odstepach i osobno obserwujac przy tym reakcje dziecka.... \" tyle mam tylko czas przeklepac bo wydalo mi sie to najistotniejsze. jakby co to moge zestanowac artykul i porozsylac wam na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witusia! ale mi dzionek zleciał szybciutko. mała wykąpana po woli zasypia. myślałam, że obejdzie sie bez suszarki ale niestety:) posiedziałyśmy sobie dziś w wannie chyba ze 40 minut. julka leżała brzuchem do mojego brzucha, nogi i pupę miała w wodzie, patrzyła na mnie i się śmiała:) byłam dziś w sklepie i kupiłam julce zestaw szczoteczek do zębów tzn gryzaczek, szczoteczkę do pierwszego ząbka i zwykłą i łyżeczki. chrześniakowi kupiłam łódz podwodną do wanny i rybki, bo okazało się że samochodzik już kupili dziadkowie. aneczko ty pisałaś, że piłaś piwko... czy jak wypiję to muszę odciągać pokarm? mam ochotę wciągnąć zimnego żywca:) też piekłam ciasto tyle, że jogurtowe z brzoskwiniami. julka zrobiła sama kupkę- zieloną oczywiście:) dałam jej lacidofil na noc, może jutro będzie lepiej... kokopelasko kupiłaś ten balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam jeszcze chwile bo ciasto sie dopieka wiec podrzuce pare pomyslow dla chrzesniaczki kokopelasa - wczesniej wspomniany jezdzik - klocki o róznych kształtach, które trzeba wkładac do pojemnika (jesli nie ma to polecam garnuszek na klocuszek za 69zl w carrefour jest teraz) - wszelkie zabawki do pchania lub do ciągnięcia. - drewnane puzzle gdzie dopasowuje sie ksztalty - drewniane klocki do budowania takie kiedysniejsze :) i tyle mojej weny,. czas wyjmowac ciacho i brac sie za nastepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maania ja pokarmu nie odciagalam, ale wypijalam po wieczornym karmieniu tak po 22giej i karmilam dopiero po 5rano. pare razy zdarzylo mi sie wypic maly kieliszek baileysa i karmilam po jakis 2 godz. ale ja wyrodna matka jestem ;) w ciazy tez wino czy piwko pijalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj coś czuję, że chyba dziś nie pospimy, bo ewcia nie może przysnąć, zasypia i budzi sie po 20 minutach. ale chyba nic jej nie boli. Mężu skonany poszedł już spać, a ja buszuję po allegro i....popijam żywca bezalkoholowego, znaczy jak głosi etykietka niskoalkoholowego. a co do mężów i ich zajmowaniem sie dzieckiem, to ja nie moge narzekac, bo jak męzu wraca z pracy, to nawet jak jest skonany na maxa, to przejmuje Ewke do wieczora, potem wspólnie ją kąpiemy, cyc i jak nie przyśnie to ją usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj coś czuję, że chyba dziś nie pospimy, bo ewcia nie może przysnąć, zasypia i budzi sie po 20 minutach. ale chyba nic jej nie boli. Mężu skonany poszedł już spać, a ja buszuję po allegro i....popijam żywca bezalkoholowego, znaczy jak głosi etykietka niskoalkoholowego. a co do mężów i ich zajmowaniem sie dzieckiem, to ja nie moge narzekac, bo jak męzu wraca z pracy, to nawet jak jest skonany na maxa, to przejmuje Ewke do wieczora, potem wspólnie ją kąpiemy, cyc i jak nie przyśnie to ją usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za zyczenia powrotu do zdrowia,pewnie pomogly,bo od wczoraj jestem na nogach i moge sciskac mojego syneczka. Najlepsze zyczenia 🌼 dla solenizantow. Basia,Terka-zyczenia powrotu do zdrowia dla waszych tatusiow. Wisienka-Raoul ma taka przytulanke i uwielbia sie nia bawic,ale ja mu nie daje do spania,bo boje sie ,ze da ja sobie na buzie,bo kocych zawsze naciaga na glowe.Moje znajome dawaja do snu i sa zadowolone,mowia,ze ich dzieci nie moga sie obejsc,bez tych przytulanek.Mysle,ze to troche niebezpieczne,bo sie uzalezniaja i co bedzie jak przytulanke sie zapomni albo sie zniszczy?Znam taki przypadek,ze dziecko,troche starsze nie chcialo spac,bo ulubiona poduszka sie zniszczyla i trzeba bylo wyrzucic. Mania-Julka wyglada przeslodko.Skad masz taki piekny stroj? Jezeli chodzi o brzuszek,to ja Raoulkowi masuje zgodnie z ruchem wskazowek zegara i zawsze pomaga. Lalik-jsk widsc teraz dobrze zrobilas odchodzac.Trzeba miec duzo sily i odwagi,bo wbrew pozorom wcale nie jest latwo odejsc,zwlaszcza jak sa dzieci.Sama rowniez odeszlam od meza alkoholika po 18 latach bycia razem.Nie bylo latwo,ale musialam to zrobic dla corki i siebie.Teraz jestem szczesliwa,wyszlam w kwietniu za maz,mam drugie dziecko,o ktore 3 lata zabiegalismy.Czasami tylko nachodza mnie ponure mysli,jak dlugo to szczescie bedzie trwac.Moj maz tez jest mlodszy ,o 9 lat i boje sie co bedzie za pare lat,ale nie chce o tym myslec,najwazniejsza jest terazniejszosc. Justyna -walcz o siebie i dzieci. A zmieniajac temat,to jak bylam na kursie masazu dla niemowlat,to babka powiedziala,ze jak dzieci zabkuja,to mozna masowac paluszki u nog,kazdy osobno.Podobno pomaga,bo to jak przy akupresurze,kazdy punkt na stopie odpowiada za jakis organ.Paluszki oznaczaja zabki.Moze warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko ta wiewiorka to jest na prodiz. jesli chcesz robic na sernikowa blache to musisz zrobic po poltorej porcji istraa Krzys dzisiaj tez od 20tej zasypial do 21.30 co 20min otwierajac oko i sprawdzajac czy cyc jest w poblizu :) Eva w takim razie jutro masuje Mlodego :) on uwielbia miec gole nozki i jak sie go dotyka do stopek (robie mu masaz stop z przyzwczyajenia. nalecialosci poszpitalne jeszcze) wiec bedzie mial radoche :D ta szmacianka przytulanka fajna sprawa tylko jest jedno ALE - dziecko musi zasypiac z przytulanka czy pielucha. u mnie zadne nie zasypialo z niczym przy twarzy czy w reku... za to z cyckiem w zebach a owszem :D poza tym tak jak pisze EVA jak cos sie z nia stanie to bedzie lament wiec trzeba by od razu ze 3-4 takie same kupic... najlepsza przytulanka jest jednak tetrowka - nie ma obaw ze sie zgubi bo mozna miec kilka w zapasie. maluch nie rozpozna ze to inna no i .... jest tania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie dorwalam do kompa:) tylko ze nie przeczytam w stecz postow:( szybki skrót: zosia dokladnie na skonczone 4msc obrocila sie z brzucha na plecy:) no i w tym tygodniu odkryla ze ma stopki, teraz wystarcza gole stopki i jest w siodmym niebie. po szczepieniu czujemy sie niezle, zadnej goraczki zasniecie tez bez problemow, zuch dziewczyna:) spacerujemy sie nadal i nadal sie wszyscy dziwia hehe ale za to jest mala juz zahartowana ze hej, nic jej nie rusza hehe. no to tyle u nas Aneczko ciesze sie ze wrocilas!! ja tez nie sterylizuje i uwazam to za zbedne mysmy sie wychowaly bez takich nowosci i jest dobrze, a nie chce by zosia byla za sterylna ale jak czytam to zapodajecie malym juz rozne pokarmy a my dalej na cycu, ja mysle w prowadzic cos w grudniu, prawie tak poczatkiem skonczymy 5msc Maniu ale fajny pomysl z ta kapiela:) wiecie co dzis widzialam na naszej klasie na fotce jak jedna laska ma dla dzidzi takie kolo do plywania ze szelkami do wanny, super to wygladalo. macie cos takiego?? co doprzytulanek to zosia zasypia z kocykiem przy policzku, bardzo to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie dorwalam do kompa:) tylko ze nie przeczytam w stecz postow:( szybki skrót: zosia dokladnie na skonczone 4msc obrocila sie z brzucha na plecy:) no i w tym tygodniu odkryla ze ma stopki, teraz wystarcza gole stopki i jest w siodmym niebie. po szczepieniu czujemy sie niezle, zadnej goraczki zasniecie tez bez problemow, zuch dziewczyna:) spacerujemy sie nadal i nadal sie wszyscy dziwia hehe ale za to jest mala juz zahartowana ze hej, nic jej nie rusza hehe. no to tyle u nas Aneczko ciesze sie ze wrocilas!! ja tez nie sterylizuje i uwazam to za zbedne mysmy sie wychowaly bez takich nowosci i jest dobrze, a nie chce by zosia byla za sterylna ale jak czytam to zapodajecie malym juz rozne pokarmy a my dalej na cycu, ja mysle w prowadzic cos w grudniu, prawie tak poczatkiem skonczymy 5msc Maniu ale fajny pomysl z ta kapiela:) wiecie co dzis widzialam na naszej klasie na fotce jak jedna laska ma dla dzidzi takie kolo do plywania ze szelkami do wanny, super to wygladalo. macie cos takiego?? co doprzytulanek to zosia zasypia z kocykiem przy policzku, bardzo to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez oczy na zapalki dzisiaj. juz zdazylam wrocic z zakupow bo maz na 9 musial do pracy jechac na troche... glupia jestem niebotycznie bo zamiast isc spac jak sie wczoraj o 23.30 obrobilam to nie... czytalam ksiazke do 2:15 :P dviki przekonalas mnie do experymentu, w prawdzie nie zrobie go dzisiaj ale w tygodniu no ale zrobie. poza tym ten link ktory podalas dokladnie krok po kroku mowi co robic no i pierwsze co zrobie to oddstawie malej slodycze na 2 dni wczesniej i sprawdzimy jak to u ans bedzie... zastanowilo mnie tez to ze to dopiero 2-3 kapiel moze dac wynik takze sie nie zniechecem po 1 probie. najwyzej bedzie miala super odzywiona skore :D dobra znikam... moj dzisiejszy przydzial zadan to - dancing in the kitchen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u nas noc nawet spokojna, Kubuds przeszedłsamego siebie bo jak zjadł o 18:00 i poszedł spac po kapaniu tylko na herbatce i zasnął o 20:00, tak prawie do 6:00 spał na tym jednym mleku :) za to potem przez płtorej godizny nie chciał zasnać, tylko leżał w łóżeczku i gadał do siebie, a ja oczywisice wstawałam co pare minut sprawdzac, czy sie ni odkopał. Za to jak zasnął to spał do 8:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano z pytaniem, jak myslicie czy jak wystawiam mala do sloneczka przez okno z gola pupka, to lapiemy cos witaminy D? mala to straszne lubi , a ja sie zastanawiam czy jest jakas dodatkowa korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki ja tez sobie ostatnio z sieci siciagnełam 100 utworów wszechczsów i słucham jak zaczarowana :) włąśnie leci Epitaph King Krinsom, perełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!! witam porannie ja troszku zalatana ...u nas nocka minela normalnie znaczy dobrze ... z tego co widze masc na zeby Julce pomaga ... co do dokarmiania nowosciami ja tam zadowolona jestm jula wsuwa ta kaszke hippa ze hej ....a ze przy okazji ma koper wloski ...skonczyly sie problemy z bolem brzuszka .i wyregulowalo jej to kupki sama w szoku jestem ale odkad ja je robi kupke raz dziennie i juz nie zielona jak nieraz nie robila kilka dni to kupsko zielone i masa gazow ... jak pisalam wczesniej zjada jakies 50 ml kaszki dosc gestej popija cycusiem i wsio ok ..po takim papu wytrzymuje nawet trzy i pol godzinki ... co do muzyki ...Jula lubi wszytko ...jak tatus wraca to bezprzerwy wiwa albo mtv jest walkowane ... Asiulek ...u nas juz napiecie wyrownane i powoli zapominamy co to bylo ...mam nadzieje ze u was bedzie tak samo .. :)... Asiok skad ja to znam;):)).... a Justys naprawde powinna cos postanowic ...bo sie wykonczy ... Aneczko co do masazu .... nie wiem czy wam pisalam ale ja dwa razy dziennie masuje i raczki i nozki Pani Ania mnie nauczyla ...Jula to uwielbia ...:) Maniu ...ja tez tak z jula w wannie wariuje ... i powiem ci ze w tych najgorszych dniach bardzo nam to pomagalo ...po takiej kapieli byla tak wymeczona ze padala jak mucha ...a i zapomnialam napisac ci woda musi byc dosc ciepla zeby zaczela pierdziec ...tylko nie do przesady zeby sie nie popazyc .... Ja po piwie ...kiedys karmilam jule po kilki godzinach ... i nie odciagalam pokarmu ... gdzies wyczytalam ze po 2 do trzech godzin to wyparowuje ...ze pokarm tak naprawde nie jest skazony jak mysla niektorzy i ze trzeba sie go pozbyc ...trzeba tylko odczekac ... oczywiscie chodzi tu o male ilosci spozytego alkoholu ... (pewnie jakby ktos wywalil pol litra to rana mialby alkohol we krwi ...a tym samym w pokarmie ...:)).... Evos ciesze sie ze i Tobie sie ulozylo ...a co do tej mlodosci maszych facetow powiem ci ze akurat ja przynajmniej narazie sobie glowy tym nie zasmiecam ...wiem ze moj kocha mnie nad zycie nie raz mi to udowodnil ... wiec nie mysle ...a co przyniesie przyszlosc mozna tylko gdybac ...tylko po co juz teraz o tym myslec;):)) a co do mazazu stople ... to z tego co wiem i jak mi pokazywala pani ania owszem mozna masowac ale od gory nigdy od dolu ... bo wogole dotykanie stopek ..wzmaga nawet u zdrowych dzieci napiecie miesniowe ... jak paluszki Juli masuje od gory wtedy tak fajnie odgina go do gory ... a nie wskazane jest jak dziecko dogina palce do poduszek stopy a to wlasnie sie dzieje jak sie masuje od spodu ... dobra narazie koncze pozniej jeszcze klikne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przedpołudniowo Zwlokłam sie z wyrka posprzatałam i patrze a na 2 ten reportaż z łona matki co leciał jak byłyśmy w ciąży z naszymi bąkami:-) Tyle ze teraz o ciazach mnogich. Na koniec łezki mi poleciały ahhh wzruszyłam sie to takie bolezne ale tak piękne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie poczesac bo facet od kuch gazowej ma przyjśc a ja wyglądam conajmniej nagannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie:) Ojejku a ja wczoraj mialam okropny dzien. Jula marudzila i tylko raczki akceptowala albo wspolne zabawy nawet 5 min nie polezala sama. No ale zaliczylysmy spacer prawie 2 godz i wieczorem juz bylo ok. My dzisiaj mamy mala imprezke w domu w koncu graja nasi bialo-czerwoni :D Olcia Semirka wyglada cudnie, podobnie jak inne dziewczynki - obie Julki Maani i Lalik :) Lalik podziwiam za odwage naprawde. No i nalezy Ci sie duzy szacuneczek 🌻 zwlaszcza ze ja cykor w takich sprawach jestem. Terko, Basiu trzymam kciuki za tate jednej i drugiej. Wierze ze moze byc dobrze. Moj tata jest po udarze mozgu - lekarze tez nie dawali mu zadnych szans a jednak z boska pomoca wyszedl z tego i jest dzisiaj w pelni samodzielny ( a byla obawa ze jedna strona ciala bedzie sparalizowana ) wiec jeszcze raz podkresle ze wiara czyni cuda !!!!!! Basiu dzwonilam do kadr no i ja mam doniesc zaswiadczenie od pediatry ze karmie piersia ( mam nadzieje ze mi wystawi ) Co do sterylizacji butelek to ja codziennie je wyparzam ale przyznam ze robie to z lenistwa - latwiej mi wrzucic do gotowania butelki niz szorowac je :P leniuch ze mnie. Natomiast mleko przygotowuje na gotowanej wodzie mineralnej. Mysle ze jak mala skonczy pol roku to kupie czajnik z filtrem i bede jej dawac przefiltrowana kranowe. No i zakupilam wczoraj lyzke z baby ono po 6.99 w realu no i kaszke mlecznio ryzowa wiec dzisiaj bede zageszczac mleko na noc coby mala dluzej pospala :D Dzisiaj ide poszukac jakiejs fajnej miseczki na kaszke i inne dania dla Julki Maania ja tez mojej Julce daje lacidofil - prawie codziennie czasami raz na dwa dni :) Dobra wysylam bo boje sie ze mi wetnie posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko moja Julka tez zasypia bez pieluszki no i dobrze bo znam przypadki ze 20 letnie osoby wozily ze soba pieluszke bo bez niej nie zasnely :P Nas tez zasypalo - jest pieknie no i pierwszy snieg Julki. Maz pojechal na pol dnia na narty a ja sama na polu bitwy zostalam ano i zaraz ide na spacer. Powiem Wam ze tych spacerow mi bedzie brakowac jak wroce do pracy ba ja nawet polubilam samotne spacerowanie :) No ladna gapa ze mnie dzisiaj sobota - dobrze ze przeczytalam posta Wisienki :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) za nami standardowa nocka czli od 20.30 do 4.30 a potem do 8.45 :) dała dziś się rodzicom wyspać... chyba wie ze to sobota i że się dłużej śpi :P nutramigen je ładnie, ale sama sobie ustaliła nowe pory karmienia i teraz je co 4,5-5 godz. tak mniej więcej 180-200 ml. jak ją próbowałam wcześniej karmić co 3 godz to tak strasznie się broniła ze nie wiedziałam co robić, ale teraz je ładnie tylko tak jak ona chce :P faktycznie dzisiaj mecz :) ja to jestem większy kibic od mojego faceta bo on nawet nie miał o nim pojęcia i ja mu wczoraj powiedziałam. jak były mistrzostwa świata to ja byłam prowodyrem wszelkich meczo-imprezek :P cóż taki u nas podział ról :P choć generalnie interesują mnie tylko takie poważniejsze mecze. dobra dzidzia śpi. puściłam jej Pearl Jam i ją uśpił :P mam nadzieję że nie będzie tak jak mamusia zasypiać przy sepulturze bo sobie zniszczy słuch :P jak mój chłop wróci z naprawy samochodu to zjemy coś i zabieramy młoda na spacer :) a jutro może zostawimy dzidzię babci i ciotce i pojedziemy sobie gdzieś odpocząć :) udanego weekendu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A my dziś jadłyśmy, tzn Amelia jadła pierwszy raz deserek ze słoiczka. W sumie to możę połknęła pół łyżeczki. A krzywiła się przy tym okropnie. Mamy to uwiecznione na kamerze :) Asiulek to ładnie ci wcina Zuzia. Moja jak zje 90 ml z flachy jak jej odciągnę to jest wszystko. Z tym że nie wiem ile je z cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierziłąm dzisiaj ze spróbuje moze jeszcze raz przystawic Kube, ale był taki ryk, ze szybko zrezygnowałam z pomysłu :) idziemy dzisiaj na mecz do znajomych :) piwka sie chłodzą, chipcy w barku, wyjkąpiemy małęgo, zostawimy z babciai idziemy sie goscic :) jeszcze nigdy nie wychodzilismy tak do znajomych i nie zostawialismy małego, ale mama nas wygania, abysmy sie troszke zrelaksowali wiec korzystamy :) tym bardziej, ze mały po kąpaniu pije i od razu zasypia. spi do rana, wiec nie ma znim problemu :) zawiozłam dzisiaj tacie zdjecia misia do szpitala, od razu wrócił mu humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas dzisiaj dzionek bardzo przyjemnie przelecial - Semi zaliczyla pierwszego balwana i saneczki. Oczywiscie wszystko w ogrodku, zeby za daleko nie ciorac jej, bo bylo bardzo zimno. Fotki zrobione, wiec jak znajde chwile to wrzuce wam cos. Madzik, mebelki kupowalismy w Agacie, ale jakiej firmy sa to niepamietam, bo byly sciagane z zagranicy, w kazdym razie wiem ze Black, Red, White tez maja podobne wzory, z tym ze chyba nieco gorasza jakosc. Milego wiczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak ja mam czas to nikogo tu nie ma :( Mała dziś ładnie śpi. Zresztą jak jest mąż to ona zawsze jest grzeczna. Teraz to chyba mi juz nie będzie wierzył że w tygodniu jak jest w pracy to diabełek w nią wstępuje. Pisałyście o myciu butelek. Ja zawsze wyparzałam po każdym piciu albo jedzonku, a teraz myję w ciepłej wodzie a wyparzam co jakiś czas. Też nie jestem za zbytnią sterylnością. Zresztą położna jak do mnie przychodziła to mówiła żeby małej nie trzymać zbyt sterylnie, bo potem się plontają alergie. Dobra to ja lecę się może już wykąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979....Krzyś.....12czerwca....2950/49........ 7125/72.. cyc... 2dzieci Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik.......Julia......09 lipca.....2150/48....7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..7360/68....butla i deserki maania............Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś....13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa............Maja........19lipca.......3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pol godziny temu mojej corce spadl but na Raoula.Lezal w lezaczku,ona chciala pokazac mi nowe buty,trzymala je pod pacha i jeden spadl na glowke,tzn bardziej przy glowce miedzy policzkiem a scianka lezaczka.Troche poplakal i teraz nie wiem czy sie wystraszyl,czy cos moglo mu sie stac,ale nie ma nawet zadnego sladu.Troche jestem niespokojna.Corka ciagle placze i boji sie ,ze moze jakies wewnetrzne obrazenia ma jak nic nie widac.Nie moge jej pocieszyc,bo sama jestem niespokojna.Mam nadzieje,ze nic mu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zaglądam ale dziś wszystkie mamy wypoczywają.... zuza dziś super-grzeczna :) teraz bawi się z tatą. zaktualizuję sobie tabelkę: Aneczka1979....Krzyś...12czerwca..2950/49..7125/72.. cyc... 2dzieci Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...butla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc no to zmiatam. niedługo kąpiel młodej. a około 17 wrąbała 200 ml mleka. mały żarłoczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny muszę sie wam pochwalić, wczoraj patrze a moje Roksanka ma na dole jednego ząbka :) tak jak chcialam żeby po prostu któregos dnia zobaczyc nie byla marudna, chyba bezbolesnie to przeszla, nie zauważyłam innego zachowania. Ja przez tydzien dawałam tylko jabluszko, jutro wprowadze marchewke, tez mysle jeszcze nad kaszka, ale to jeszcze poczekam pomału. Co do buteleczek to ja za kazdym razem myje i wyparzam i mleko robie na wodzie mineralnej. Dziewczyny idziecie na urlop wychowawczy? mi sie macierzynskie juz skonczylo teraz jestem na urlopie i 12 grudnia bym musiala wrocic do pracy roksanka bedzie miala rowne 5 miesiecy. bede szla na wychowawczy mam nadzieje ze kasa damy jakos rade bo nie zalapiemy sie na platy wychowawczy. naprawde w tym kraju nie da sie zyc, uwarzam ze macierzynskie powinno byc conajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×