Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość balladynka
jak dobrze, ze tu zajrzalam, bo obudzilam siez bólem podbrzuszai leze zmartwiona. mialam tyle planow na dzis a nie mam sily ruszyc sie z wyrka. ja juz tez nie moge doczekac sie nowego roku, zeby wejsc w ten bezpieczniejszy etap. ciagle spie, a dzis tyle do roboty, a nie mam sily nawet posprzatac troche w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Jakakś dzisiaj strasznie smutna pogoda :( Od rana mam nudności i prawie wylądowałam w toalecie :( Naszczęście u mnie to szybko mija. Tak poza tym czuję się jak zwykle dobrze i nic mnie nie boli. Za tydzień idę do lekarza na kontrolę. Mam nadzieję że krwiaczek się całkowicie wchłonął! Pocieszające jest to, że nie mam plamień! Pozdrawiam Was serdecznie i chyba pójdę się zdrzemnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) 🖐️ Chciałabym do Was dołaczyc! Także będe rodzić w lipcu, mój termin to 12.07.2007. Mam 30 lat i jestem z Warszawy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda koszmarna, śnieg z deszczem :( jest tak szaro, zimno i smutno, że dziś zaplanowałam sobie dzien w cieplutkim łóżeczku :) nie mam nawet siły iść na zastrzyk wiecie :( ale wiem, że musze sie zebrac, tylko nie wiem kiedy :P ja wczoraj miałam pracowity dzień, mój piesek chorował cały dzien, i musiałam go na okrągło wyprowadzać, dzis niesety za to płacę, bo się kieprawo czuję :( na szczescie piesek lezy juz spokojnie i apetyt ma większy :) jak już mówicie o bólach głowy to mnie też wczoraj zaczeła bolec, straszny ten ból, nachodzacy na oczy, az sie nie chce otwierac ich, ale nie mialam zadnego dozwolonego leku wiec nie mogłam nic wziac, ale za to sobie przykladalam zimną tubke z kremu na czoło :P :P i nawet pomoglo, bol mi minal, a zaraz potem zasnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
kto jest tak jak ja w koncowce 10 tygodnia:) ??? .Wczoraj mialam badania krwizobacze jakie mam wyniki mam nadziej ze wszystkie beda dobe ,a jutro moje pierwsze USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja mam na 13 .07.07:) hehehe piatek trzynastego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka podobno tylko 5 % kobiet rodzi w wyznaczonym terminie A ja zastanawiam się jak liczyć... Bo lekarz wyliczył mi od ostatniej miesiączki, a ja znam dokładny termin zapłodnienia i nie wiem który termin jest dokładniejszy (róznica 17 dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ćmienie\" głowy gdzieś się wycofało w ciemny kąt:) wypiłam kawę z ajerkoniakiem i wzięłam prysznic....i jak ręką odjął! :) rzeczywiście pogoda smutna .nic się nie chce robić. ale postanowiłam zrobić obiadek, pyszny schabik ze śliwkami. a w między czasie obejrzę po raz setny już chyba w swoim życiu Vabank. to jeden z niewielu starych filmów,do których mogę wracać co jakiś czas i tak samo mnie bawią. jeszcze jest seksmisja, poszukiwany poszukiwana, alternatywy4 i jeszcze parę (teraz nie pamiętam wszystkich) .To ze starszego kina. A z nowszego lubię obyczaje. mam dwa ulubione filmy, Frida z Salmą Hayek i Bandyta z Tilem Schweigerem.W jednym i w drugim oprócz świetnej reżyserii to na kolana kładzie mnie Muzyka! Macie może jakiej swoje ulubione filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofolgowalam sobie ostatnio za bardzo i mam teraz kare...od rana zgaga caly tydzien uwazalam to i zgagi nie bylo, wiec sama stwierdzilam ze juz mi przeszlo:( znowu kminek poszedl w ruch...okropnosc nie wiemjak u was ale u mnie jest okropnie meczaca ani jedzenie ani picie mi nie siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam \"Maverick\" z Melem Gibsonem. Rozsmiezsa mnie do łez za każdym razem gdy go oglądam :D No i Mel jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon, to że tylko 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie to doskonale wiem :) Chodziło mi o to, że mamy podobny termin licząc od ostatniego okresu. No ale cóż... No a jesli chodzi o wyliczenie tygodnia ciąży, to podaje się ten wyliczony przez lekarza. Z resztą wiadomo, że zapłodnienie nastąpiło około 2 tygodnie później (są oczywiście wyjątki). Z tąd też rozbieżnośc około 2 tygodniowa. Tak więc według wyliczeń lekarzy ciąża trwa 2 tygodnie dłużej niż licząc od zapłodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - szkoda tylko,że mieszkasz tak daleko ode mnie..może spotkałybyśmy sie w szpitalu :D ale jest moze jakas dziewczyna z W-wy, która mogłaby polecić mi dobrego gina? Mój poświęca mi max 3 minuty i nie odpowiada na moje pytania mówiąć, żebym sobie poczytała w książkach 😠 Nie dostałam tez skierowania na zadne badania dziewczyny, mam do Was pytanie: jakie badania powinnam miec już zrobione? bo miałm tylko USG, a czytałam że powinnam mieć krew, mocz, badania na toksoplazmozę. Czy moge z tym isc do zwykłego internisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! jeszcze jedno! czy moge brać jakieś preparaty witaminowe? Czy najpierw lepiej zrobić badania czego mi brakuje? Bo łykam tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon-jeśli chodzi o badania to mój lekarz kazał mi zrobic na 19 grudnia bo wtedy do niego się udaję. Kazał mi zrobic grupe krwi, morfologię, mocz, glukozę, WR. Czyli jak pójdę do niego to będę w 12 tygodniu (licząc po lekarsku). A jeśli chodzi o witaminy to narazie mi nie przepisał. Wyczytałam również że branie witamin w I trymestrze nie jest wskazane (chociaż napewno są wyjątki). Acha, jeśli chodzi o te badania krwi-to samemu można sobie zrobic, bez skierowania, tyle że trzeba wtedy za nie płacic. Tak samo jest jak leczysz się prywatnie. Ja chodze do lekzrza prywatnie i za badania będę musiała zapłacic. Można oczywiście iśc do internisty i poprosic o skierowanie. Jeśli chodzi o Twojego lekarza to faktycznie jest nieprzyjemny, to on powinien Ciebie o wszystkim poinformowac a zwłaszcza że pytasz. Może należy spróbowac iśc do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - w W-wie nie ma szans na państowego lekarza. Kiedys chodziłam do przychodni przyszpitalnej, a teraz są takie terminy.... powiedzieli, ze mogą mnie przyjąć na kwiecień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon ja jestem z Warszawy ale do gina chodze prywatnie i wszelkie badania które mi zleca tez robie prywatnie. Bardzo podoba mi sie sposób w jaki przebiega wizyta, wszystko mi tłumaczy, odpwoiada na nawet najdrobniejsze pytania. Byałm u niego przed ciąża, powiedziałam ze palnuje to powiedział jakie badania zrobic, a teraz jak juz potwierdził mi ciążę to powiedział, że bedziemy sie spotykac raz w miesiącu. Ide w przyszły czwartek i mam do zrobienia kilka badan. Co do witamin to mi zalecił Feminatal juz na miesiąc przed planowana ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga a do jakiego lekarza chodzisz? I gdzie? Ile kosztuje wizyta? I czy badania, usg itp są wliczone w cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do prywatnej kliniki na Żoliborzu, na ul. Gwiaździstą, nazywa sie NewMed. Wizyta niestety nie jest tania bo kosztuje az 160 zł, a usg jest normalną częścia wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zamiast sie uczyc to smacznie sobie spalam, bagatela 3godziny... w sobote egzamin a ja dopiero przerabiam 40pytanie ze 120 eshhhh jestem chyba troche nieodpowiedzialna brrrr moon witaj u nas ja mam zaufanego gina ale u siebie w miescie i on mi nie zlecil toxo - pisalam juz wczesniej ze wg niego jest to trend ostatnich 2 lat tak samo jak cytomegalia i chlamydia wiec kazal zluzowac konieczne badania WR mocz morfologia glukoza w surowicy krwi grupa krwi na wr i grupe krwi skierowania internista nie da na pozsotale jak dobrze zagadasz to da z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz musze sie odessac od kompa ale jak cos to bede jutro rano :) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) miałam się uczyć do mojego kolosa, ale zajrzałam na chwilkę na inne forka i oto co znalazłam ciekawego :D http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 stronka bardzo mi sie spodobala, bo wszystkie pomiary mi wyszly zgodne z prawda, nawet waga, czy termin porodu (tak jak przewidywalam pozniejszy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja dzis jestem po wizycie u mojego gina.Robił mi USG dopochwowe i mam zdjęcie mojego maleństwa.Moja dzidzia ma 36.4mm.termin porodu według usg to 4 lip,według pani położnej ,wyliczyła mi na 9 lipa według mnie i obliczeń kalkulatora to 11 lip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa to spory dzidzius juz :) cale 9mm wiekszy niz moj a termin mamy zblizony no ale to sie jeszcze w praniu pouklada :D ja tez sie nie ucze tylko na imprezke rodzinna wybywam, a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, myślałam, że oprócz ciąży możemy pogadać tu też o innych rzeczach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×