Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka1979 - pisałaś że czułaś ruchy dziecka, jak często powinno się je czuc ?? Ja pierwszy raz poczułam 2 dni temu nawet nie wiedziałam czy to jest to, ale od dwóch dni powtórzyły sie jeszcze kilka razy, wiec to jest chyba to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi dziewczyny czy istnieje cos takiego jak zwolnienie na cala ciaze? Bo moj dyrektor kaze mi na cos takiego isc-bo ludzie nie maja pelnych etatow a ja blokuje miejsce a lekarz mowi ze moze mi tylko dawac, przedluzac z miesiaca na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi dziewczyny czy istnieje cos takiego jak zwolnienie na cala ciaze? Bo moj dyrektor kaze mi na cos takiego isc-bo ludzie nie maja pelnych etatow a ja blokuje miejsce a lekarz mowi ze moze mi tylko dawac, przedluzac z miesiaca na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi dziewczyny czy istnieje cos takiego jak zwolnienie na cala ciaze? Bo moj dyrektor kaze mi na cos takiego isc-bo ludzie nie maja pelnych etatow a ja blokuje miejsce bedac na zwonieniu co chwile, natomiast lekarz mowi ze moze mi tylko dawac, przedluzac z miesiaca na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi dziewczyny czy istnieje cos takiego jak zwolnienie na cala ciaze? Bo moj dyrektor kaze mi na cos takiego isc-bo ludzie nie maja pelnych etatow a ja blokuje miejsce bedac na zwonieniu co chwile, natomiast lekarz mowi ze moze mi tylko dawac, przedluzac z miesiaca na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa1979 ja tez mam juz jednego aniolka ;( i nie chce zeby to sie powtorzylo, wiec jedzimy mniej wiecej na tym samym wozku. Z tym, ze ja nie chodze do lekarza co dwa tyg., wizyty mam co 4-6 tyg., chyba ze sie cos zlego dzieje. Nie ukrywam, ze wolalabm czesciej chodzic, ale co zrobic, jak lekarz twierdzi, ze mam brac tabletki, nie martwic sie, byc dobrej mysli i to powinno pomoc, wiec stosuje sie do jego zalecen, choc nie zawsze mi wychodzi i jakos leci ;) ;) ;) Trzymam za Ciebie i Twoje malenstwo kciuki. Bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa1979
Olcia81 ja znów nie ukrywam, że wolałabym rzadziej chodzić do gin, może choziaż co trzy tyg., koszty to jedno i dość daleko muszę dojeżdżać, bo lekarz z innego miasta, ale z drugiej strony te wizyty mnie uspokajają. termal ja dostaję zwolnienie co dwa tyg., także mój dyr też ma związane ręce, głupio się z tym czuję, ale w ciąży zagrożonej (jak i pewnie w żadnej) lekarz nie da gwarancji i zwolnienia na 9 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko we wczesnej ciazy to juz nie pamietam jak bylo z ruchami, byly sporadyczne i z pewnoscia nie jakies super systematyczne. Teraz tez tak jest, polaskotalo malenstwo raz pozniej dopiero nastepnego dnia, dzisiaj np juz kilka razy wiec to sie nasila... jeszcze bedziesz chciala miec spokoj od kopniaczkow uwierz mi na slowo ;) termal - z tego co pamietam to pracujesz w szkole tak? dyr nie moze ci nakazac zwolnienia na cala ciaze zreszta ja w pierwszej ciazy mialam komplikacje ale kolejne zwolnienia byly dowystawiane co wizyte. Jeszcze nie slyszalam o zwolnieniu dluzszym niz 2 miesiace (kolezanka pod koniec ciazy miala jakis tam szew zalozony i poszpitalne juz takie dostala) zreszta warto by sie dowiedziec w ZUS jak to jest bo ja czytalam gdzies ze jak dlugosc zwolnienia przekroczy iles tam dni (nie wiem czy nie chodzilo o 182 czy jakos tak) to wtedy zaczynaja ci odliczac z macierzynskiego... zadzwon zapytaj i w razie czego troche pochodz do szkoly. dyr/dyra za przeproszeniem moze ci \"nafiukac\" Olcia - jesli nic sie nie dzieje to wizyty powinny byc co miesiac, przy powaznym zazgrozeniu (plamienia silne skurcze czy jak tu pisaly dziewczyny krwiaczki) wizyty sa co 2 tyg. Jeszcze sie na koniec ciazy nachodzisz co 2 tygodnie, a pozniej co tydzien... ja na ta koncowke wcale sie nie ciesze na czeste wizyty ze wzgledow finansowych i mam nadzieje ze gin okaze sie czlowiekiem takim jak do tej pory ze kase za ktoras wizyte wezmie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY!!!!!!!!! ale zapchalo miejsca ta wiadomoscia, a ja myslalam ze nie poszla raz , drugi ( i kolejny ;) ) wiec wylaczylam kompa i poszlam spac...dziekuje za odpowiedz dziewczyny - ta sytuacja strasznie mi nielezy bo niby jest o.k kazdy sie pyta jak sie czuje itp a tu po kilku zdaniach milego wstepu slysze o tym jakby to komus mozna bylo dac moje godziny a tak... no cholera mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodzi o tabelkę to nie ma mnie w niej. Na razie rzadko tu zaglądam i raczej czytam niż piszę. Praca daje mi się we znaki i może za kilka tygodni, jak trochę wyhamuję, będę się bardziej udzielać. Napiszę coś pewnie po wizycie, bo idę w tym tygodniu. Chciałabym jeszcze przed wizytą zrobić sobie wyniki, bo coś lecą mi w dół a ostatnio zaczyna mi się kręcić w głowie. Zatem do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja ostatnio jak wysylalam toto lotka to obiecalam sobie, ze jak dostane glowna wygrana to kupie sobie urzadzenie do robienia USG i dziennie bede dzidzie ogladac. Hihihi ;) :-) :) Oczywiscie to byly zarty, ale czasami naprwade ten czas od wizyty do wizyty tak sie ciagnie, zwlaszcza jak sie siedzi w domu ze mozna zwariowac. Aneczka dzieki za milusie slowa. Fajnie miec kolezanke, ktora juz ma przynajmniej jedna ciaze za soba i moze sluzyc doswiadczeniami i uwagami. Ciesze sie, ze ciebie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jeśli chodzi o długookresowe zwolnienia to też o takich nie słyszałam. Ja jestem na zwolnieniu od 7 tygodnia ciąży i dostaję zwolnienia na miesiąc. Na kolejnej wizycie znowu na miesiąc itd. Zasiłek chorobowy obejmuje 182 dni chorobowego. Około 6 tygodni przed upływem tych 182 dni zwolnienia chorobowego należy starac się o zasiłek rehabilitacyjny który przyznawany jest przeważnie do dnia porodu. Szczególy musicie sobie poczytac w internecie (wpiszcie zaiłek rehabilitacyjny). Oczywiście taki zasiłek nadal wynosi 100% wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Wiatajcie! Termal--> oczywiscie zaden lekarz nei moze Ci wystawic zwolnienia na 6 miesiecy :) i dyrektor tez nie moze od Ciebie tego wymagac. Ale sytuacja jest taka, ze jesli lekarz mowi, ze nie wrocisz juz do pracy do konca ciazy a dyrektor chce zatrudnic kogos na zastepstwo za Ciebie, to musi miec na pismie oswiadczenie lekarza, ze Twoj stan zdrowia uniemozliwia prace i ze przewiduje sie pozostanie na zwolnieniu do rozwiazania. Ja tez bede dostarczac do szkoly takei zaswiadczenie, bo bez niego faktycznie etet jest zablokowany. Powiedz lekarzowi i najprawdopodobniej bedzie wiedzial o co chodzi. Ja mialam poki co 3 druki l-4 i przy nastepnej wizycie mam zamiar rozmawiac na temat takiego oswiadczenia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... szkoda, że ta błoga niedziela się kończy, co prawda jeszcze pozostalmi tydzień ferii, ale przy niedzieli zawsze mam wrażenie, że kończy się lenistwo... wczoraj wieczorkiem już leżąc w łóżku poczułam kilka takich delikatnych muśnieć w brzuszku, normalnie aż dreszcz mnie przeleciał...rankiem kiedy jeszcze leżałam spokojnie kilka takich muśnieć się powtórzyło. jestem w pierwszej ciąży i nie wiem czy to już delikatne ruchy malca, czy jeszcze coś innego? może to już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z poniedzialku tym razem ja zaczynam 2 tygodnie ferii co razem ze zwolnieniem da miesiac wolnego... chyba zaczne sie uczyc do piatkowych egzaminow ale jakos totalnie mi sie nie chce... _d_, istra - to wy tez belfrzyce??? czego uczycie? termal - a ty juz wiesz ze nie wrocisz do pracy? tzn takie sa zalecenia lekarskie czy sama nie chcesz? ja bardzochce dalej pracowac i jesli tylko maluch pozwoli to wracam po feriach i zaczynam pracke na pelnych obrotach. strasznie nie lubie siedziec w domu min dlatego ze siada mi psychika wtedy... do tej pory mialam 2 razy L4, kazde po 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, juz poczyatałam co tam napisałyście przez sobotę i niedzilę i jestem na bieżąco:) w sobotę zakupiłam pierwsze ciążowe porcięta, wypełniam je narazie bez rozciągania ale nareszcie jest mi wygodnie i nic mnie nie ściska a to ważne bo mam pracę siedzącą wiec każde inne spodnie wpijały mi sie w brzuszek :) Chciałam sobie kupic jeszcze cos bardziej wyględnego dp pracy ale nieststy wszystko co było spodniami bardziej \"eleganckimi\" było tylko w rozmiarze XL i większym a ja chudzina potrzebuje S ale nabyłam dżiny i tez jest oki :) Do tej pory brzuszek miałam taki cały okrąglutki, pewnie bardziej z jedzenia niż od dzidzi ale ostatnio jak go tak \"macam\" to tuz nad kością łonową czuje taki wałeczek i wiem że to mój maluszek :) jeszcze nie dał mi odczuć że sie rusza ale zaczynam dopiero 15 tydz wiec jeszcze musze poczekac na taka atrakcję. Nadal duzo śpię ale i jem całkiem sporo, tylko nie mam nadal tych przypływyów energii dco to je tak książki obiecywały :( godz 20 i jestem juz tak nieprzytomna ze nie ma ze mna gadki, normalnie jak jakaś kura :D:D:D super że macie dobre wyniki i maluszki zdrowo rosną bo jak czytam że u Was wszystko dobrze to i mi sie lepiej robi :) co do zwolnienia lekarskiego to nie wiem jak jest bo ja narazie dzielnie chodze do pracy a zwolnienie to sobie zaplanowała, tak od czerwca jeśli oczywiście wszytsko bedzie dobrze i nie bede musiała iść na nie wcześniej. Sciskam mocno Was i Wasze brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to ja sama juz bardzo chce isc na zwolnienie do konca a i lekarz nie robi z tym zeby mi przedluzac problemow, zobaczymy czy da takie zaswiadczenie jak pisalyscie.Wszystko dlatego ze bardzo zle sie czuje w ciazy i zapowiada sie ze tak zostanie a mam dosc \"intensywna\" prace poniewaz pracuje w szkole specjalnej - chodzilam do pracy ale wygladalo to tak ze poszlam w poniedzialek do szkoly, we wtorek juz cos zlapalam,dociagnelam do konca tygodnia i znowu na zwolnienie; poza tym jak tylko sie mocniej zdenerwowalam czy zmeczylam fizycznie - a wierz mi -wozek z 80 kilowym chlopakiem to niezly ladunek od razu krwawienie...no i czesto wogole nie moglam rano wstac do pracy - nie ze zaspalam, tylko poprostu nie moglam zrobic ruchu, tak jest do tej pory.Moglabym jeszcze duzo wypisac ale nie o to chodzi ; ) W kazdym razie nie jestem w stanie efektywnie pracowac, zwlaszcza w takiej placowce i z tak wymagajacymi dziecmi -(a przekroj wiekowy mam od kl.4 do 2 zawodowej, ucze angielskiego i korekcyjno - kompensacyjnych) i nawet jesli lekarz mi nie wyda tego \"dlugiego\" zaswiadzenia to bede zmuszona chodzic czesto na zwolnienia...Oj...nie bylo by to mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termal - no to jesli sytuacja tak wyglada to jasne ze bierz zwolnienie, ty i maluszek jestescie najwazniejsi!!! a propos ja tez ucze angielskiego i mam samorzad uczniwoski wiec sie bywa ze tez niezle natyram ale bardziej wymecze sie psychicznie nizli fizycznie... najgorzej ze pracuje 4 dni w tygodniu z czego 3 dni ciagiem po 7h lekcyjnych... do 5 lekcji jeszcze jest ok ale juz 6 i 7 to gehenna :( dziewcyzny czy ktoras sie moze orientowala jak to bedzie z 13 w przyszlym roku (tzn za ten rok), znajoma mi napisala ze trzeba bite 6 miesiecy przepracowac zeby ja dostac, tutaj jest troche wiecej na ten temat http://www.placewfirmie.pl/page.php?type=article&id=352&PHPSESSID=0b74fbcd26169e49b0a2959ac416d28e alez swinstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) brzuchy juz macie ladniutkie:) moj to jest taki troszke mniejszy, ale pomalu widac ze ciazowy juz w zwyklych ciuchach. wekend minal wysmienicie ze znajomymi ich maluchem:) wczoraj zrobillismy sobie spacerek, nie mam czasu ostatnio, a wiem ze to zdrowo:( stonoga - ja tez mam tak jak i ty, nic w tym 4 msc nie mam wiecej energii, spac dalej chodze o godz 21-22, co prawda wstaje o 5:30, ale dla mnie to wystarczajaco a poza tym czasem mi dalej niedobrze a musze wam powiedziec ze ostatnio uwielbiam lody:) caly czas mi sie marza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa1979
Hej dziewczyny! Ja na L4 już ponad dwa miesiące, najgorszy był pierwszy miesiąc, myślałam, że nie wytrzymam tej bezczynności, zwłaszcza, że musiałam leżeć. Teraz już mogę iść na krótki spacer coś zrobić w domu itp czytam, oglądam filmy i jakoś leci. Koleżanki dzwonią i zdają sprawę na bieżąco, co tam w pracy i czasem aż się cieszę, że mnie tam nie ma. termal na Twoim miejscu nie wracałabym do pracy, zwłaszcza to dźwiganie nieciekawie wygląda. Czy któraś lipcóweczka ma jeszcze mdłości/wymioty?? bo u mnie już jakby odchodzą:D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI. A JA NARAZIE CALY CZAS PRACUJE CHOCIAZ JAK RANO WSTAJE TO TEZ MARZY MI SIE L4. OSTATNIEJ NOCY BRZUNIO MI NIECO DOSKWIERAL. BO NIBY NIE BOLAL ALE BUDZILAM SIE CZESTO W NOCY BO GO PO PROSTU CZULAM :) MOJ BRZUSZEK TROSZKE UROSL I TO BYLO NAPRAWDE DZIWNE UCZUCIE CZUC WLASNY BRZUCH :) NIE WIEM CO TO MOZE BYC BO TO DOPIERO 16 TYDZIEN I PIERWSZA CIAZA. POZA TYM OD BARDZO NIEDAWNA CZUJE CZASAMI TAKIE PLUSNIECIE I UKLUCIE W ROZNYCH MIEJSCACH BRZUCHA.OD STRONY MEDYCZNEJ WSZYSTKO JEST OK BO W PIATEK BYLAM U LEKARZA. CZYZBY MOJ SKARB DAWAL JUZ ZNAC O SOBIE?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO INNYCH OBJAWOW TO RACZEJ NIC NIE MAM. WYMIOTOW W OGOLE NIE MIALAM TYLKO JESZCZE CZASEM MNIE MDLI I NIC POZA TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZACJA TABELKI :) Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk..........15.. ...01.07.07.. -1 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 16. ....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....14 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 13....23.07.07...+1 Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........12.. .30.07.07....+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze aktualizowac bo mam zaleglosc o tydzien, ale to leci... : ) Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk..........15.. ...01.07.07.. -1 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 16. ....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 13....23.07.07...+1 Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........12.. .30.07.07....+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też aktualizuję :D ja tez musze aktualizowac bo mam zaleglosc o tydzien, ale to leci... : ) Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk..........15.. ...01.07.07.. -1 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 16. ....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 13....23.07.07...+1 Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........13.. .30.07.07....+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się zaktualizuję :) Ally 23..........Natalia......23........Sląsk..........11...30. 06.07......0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz........10... .30.06.07....+3 Moniaaa1.......Monika......18........śląsk..........15.. ...01.07.07.. -1 s-a-m-o-t-n-a..Olga........27.........Śląskie........15. ....04.07.2007 Aneczka1979..Ania..........27......podlaskie...... 17 ....05.07.07....-1 Istraa..........Aga...........25......Kraków...... 16. ....08.07.07....+2 Myszka1975....Bożena......31.......Katowice......12.. ...08.07.07 Anulka78.......Ania..........28.......Szczecin......16.. ...09.07.07..+4 Blada............Małgosia.....27.....Małopolskie....16.. ...10.07.07..+1 moon............Asia..........30......Warszawa......15.. ..10.07.07...+2 Asiulek78......Asia..........28........Wrocław....... 14....10.07.07..+2 termal..........Teresa.......28.....podkarpackie....15 ...11.07.07...+5 Kokopelasa....Asia..........27.....BrzegDolny.......15.. ..11.07.07...+4 Edzia............Edyta........22.......Białystok......16 ....11.07.07...+1 nowa346......Magdalena..20.....kujpomorskie....14... .13 .07.07...+2 gosdan.........Gosia........31.......dolnośląskie..... 14...15.07.07...+1 Olcia81..........Ola.........25........ślaskie.......... 14....18.07.2007...0 Hoogata.......Agata........28......Kraków...........13.. .22.07.07....+2 Aga28..........Agnieszka...28.......Włocławek......11 ...22.07.07...+2 Stonoga.......Iga...........27.......Warszawa. ..... 15....23.07.07...+? Dviki............Gośka......26....podkarpackie....13 . ...23.07.07...+4 lojka32........Jola..........32.......Głogów.......... .10...23.07.07 Ania1706......Ania..........22......Wadowice........14 ...23.07.07....+5 Terka76.......Teresa.......30......Lubelskie........12 ....23.07.07....-3 engi X...........Ania........26.......podkarp.........14....23.07 .2007 g.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa............. ...8....24.07.07 elviska.........Eliza.........23......Białystok...... ..11....25.07.07....-6 listkaa..........Karolina.... 24......pomorskie......11.. .25.07.2007...0 paula21.........paulina.....21........małopolska......12 .....26.07.07 Bossanova.....................34........................ ........28.07.07... madzik80......Magda.......26......Wrocław........13.. .30.07.07....+1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Byłam dzisiaj na pobraniu krwi (w związku z ewentualnym konfliktem serologicznym) a potem w pracy, żeby zanieśc kolejne zwolnienie. Tak mi się fajnie siedzialo z dziewczynami, aż nie chciało mi sie wracac do domu :) Tak więc dzisiejszy dzień był jakże inny! Siedzenie w domku też jest dla mnie przyjemne i raczej nie nudzę się, ale mimo wszystko pochodziłabym troszke do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLUCHAJCIE DZIEWCZYNY CZY LEKKIE DRGANIA W DOLNEJ CZESCI BRZUCHA COS ZNACZA. MIALAM DZIS PRZEZ CHWILE COS TAKIEGO PO RAZ PIERWSZY , NIE WIEM CZY TO SA SKURCZE BO NIGDY ZADNYCH SKURCZY MIALAM ALE Z TEGO CO SLYSZALAM TO NIE WSZYSTKIE SKURCZE SA STRASZNE?? CZYM MOGLO BYC TO SPOWODOWANE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia, ja chyba nic takiego nie miałam. Ale może to dzidzia? Ty już w 16 tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×