Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdf

najlepszy podkład jaki kupiłescie!!podajcie cene nazwe..i

Polecane posty

Gość cliique
C;inique superfit makeup, Tp;eriane La Roche Posay. Polecam oba, chociaz ten drugi jest troche tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
LIRENE CITY MATT najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb200
jeśli masz suchą skóre i chcesz żeby wyglądała naturalnie to kup L'OREAL true match kosztuje ok.40zł jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te podkłady, ktore wczesniej poleciłam UWAŻAM za najlepsze. To że ktoś nie lubi avonu nie znaczy, że podkłady jakich uzywam to \"badziew\", skoro nawet się przyznał, że ich nie używał. Podkład antystresowy i w musie są naprawdę dobre i nie spływają. Mi równiez się nie psują, może dlatego, że szybko je zuzywam. Polecałam je głównie ze względu na cenę, bo lubię też Maxa Factora, ale jest on co najmniej 2 razy droższy, a mniej więcej takiej samej jakości. Po prostu chciałam dać asumpt do spróbowania, a co każda z Was zdecyduje to juz jej sprawa. Nie krytykujcie tego, czego nie znacie, bo nikomu nie przyniesie to pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
ja nie uzywam obecnie, bo nie musxe, le kiedys uzywalam wszystkiego co sie dalo. od diora , avonu, estee lauder po chanel konczac. wszystko mi wysuszalo cere. najlepszy wedlug mnie byl rimmel lasting finish breathable make up. nie wysusza, nie tworzy maski i cera jest jednolita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudełka
Ja tez mam problemy z tłusta skóra. Używam podkładu Revlon Color Stay i mogę go naprawda polecic wszystkim którzy by chcieli żeby ich makijaz wyglądał naturalnie i nie spływałm po godzinie. Mam jasna cere i dlatego uzywam odcienia o numerze 150 Buff. Jest jasny, bardzo ładznie kryje i przede wszystkim nie jest różowy. Na podkład obowiązkowo puder L'oreal tru match i wszystko jest pod kontrolą. Niedawno kupiłam puder mineralny Max Factor natural. Może jest troche byt ciemny ale jak sie go tylko troche nałoży równiez daje bardzo dobrtyi naturalny efekt. A w makijażu o to chodzi by nie wyglądać sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny litości
a po co wy wogóle używacie tych pokładów, pudrów??? Macie takie brzydkie cery, niedoskonałości czy co?? chciałabym tylko to wiedziec i ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiecie mi odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegi
dlatego bo: a) mam nierówny koloryt skóry..nad wargą mam jasną skórę, taki pasek b) mam czerwone plamy na skorze po tradziku c)mam błyszczącą twarz..łojokot mam 22 lata, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy są w ogole jakieś podkłady, które się nie ścieraja np. podczas wydmuchiwania nosa chusteczką ? Mam z tym problem, zwłaszcza, gdy jestem przeziębiona, a zaczerwieniony nos nie wygląda najladniej, więc potrzeba odrobiny fluidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyciak spróbuj revlon colorstay, świetnie sie trzyma skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjja 26
ja proponuje dream satin liqud maybelline, cera jest bardzo aksamitna, nie wysusza, nadje delikatny blask(ja akurat to lubie), jesli nie mozna potem zmatowic, cena ok 35 zł z tańszych dobry jest z AA kryjąco- matujący, niby do cery tłustej , ale nie wysusza, cena ok 13 zł jak za te cene -warto dermablend vichy jest moim zdaniem za cięzki, i jest on dla osób mających naprawde problemy z cerą, cena ok 65zl to są te które używałam w ostanim czasie, miałam jeszcze z loreal, rimell, lirene kiedys ale dla mnie jak narazie nr 1 to drem satin liqud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloweczek
z Lirene. Cena ok. 15 pln. Fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfaaa1
revlon colorstay- 69 złotych... najbardziej trwaly i kryjący podklad jakiego do tej pory używałam, nie splywa, nie tworzy efektu maski, idealny na chłodniejsze dni :) na lato używałam lekkich podkladów, ale ten na jesienne i zimowe dni jest jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko revlon colorstay
najlepszy podklad jaki kiedykolwiek mialam- jestem mu wierna kosztuje okoli 67 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remix44
DERMACOL dziewczyny jest genialny :D !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silk Creme Foundation firmy Laura Mercier! Podkład który nie ma konkurencji. To nie Tylko moja opinia. Wystarczy przeglądnąć recenzje na youtube lub wpisy na innych forach. POLECAM! Cena: około 200 zł (dostępny jedynie na aukcjach internetowych). Opłaca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha90
Cera tłusta, niestety...Idealny dla mnie jest Revlon Colorstay Makeup. Cena jest różna - okolo 59zł, ale za 30zł kupiłam go na Mergeto.pl. Nie sądzę by gdziekolwiek był taniej, ale jeśli znajdziecie to będę wdzięczna za info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA MI TOTALNIE NIE PODPASOWAŁ
ZA TO MOGĘ POLECIC LIRENE CITY MAT LUB 2W1 Z BAZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochaniec ; p
RIMMEL podkład RENEW&LIFT 35-45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweerraa
Silk Creme Founadtion Laury Mercier jest najlepszy! Doskonale wyrównuje koloryt skóry (tuszuje rumieńce, blizny). Skóra pięknie wygląda. Podkład bardzo wydajny. Stosuję również bazę pod pokład Laury Mercier - Foundation Primer. Doskonały zestaw! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z lasu
revlon colorstay pięknie kryje, nie spływa najlepszy jaki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksadkjgg
Max Factor PANSTIK niby to jest podkłado-korektor to podkład w sztyfcie jest super, idealnie kryje (piegi, zaczerwienienia, wypryski i pootwierane pory) pierwszy jaki po 1 pasuje mi do odcieniu skóry, nie robi sie pomarańczowy, nie widać różnicy między miejscami posmarowanymi a nie- dlatego mozna nakładać miejscowo wystarczy lekko po nalozeniu opruszyć twarz mineralnym pudrem sypkim matującym i trzyma się wiele godzin ile kosztował, 300kc czyli na polskie jakieś 47 zł jest genialny! tylko trzeba uważac by nie przesadzić, nakładać po troszke, wklepywać - nie wcierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zawsze najlepszy był Maybelline Affinitone Mineral nadawał sie na kazda pore roku.Kosztuje ok 50 zł,ale ja zawsze polowałam na promocje wiec kupywałam taniej.Ostatnio w rosmanie kupiłam w promocji za 36 zł podkład Revelon i mimo tylu negatywnych opini jest on dla mnie idealny,dobrze kryje i nie zatyka porów,jestem naprawde zadowolona.Polecam i ten i ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×