Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje Waszej pomocy

NAGRYWARKA-problem i małe pytanko-jak wypalic ...

Polecane posty

Gość potrzebuje Waszej pomocy
no ale przeciez ona działa,była w serwisie,sprawdzili i powiedzieli ze jest ok,była podłaczana do innego kompa i tez działała bez zarzutu!tu chodzi o mojego kompa niestety :( wolałabym juz jednak zeby z nia było cos nie tak to bym oddała do reklamacji,bo jest na gwarancji,no ale ona działa tylko co z tym kompem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może zepsuć nagrywarkę
:D, ale jak?:P zamrozic?:P spróbój spytać na forum cdrinfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
właśnie odkryłam ze jeśli chodzi o kontroler DMA to jest "Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
witam po przerwie nagrywarka zaczęła poprawnie działać dopiero kilka dni temu,a przyczyna problemów była po prostu idiotyczna-źle ustawiona zworka na nagrywarce-byłam święcie przekonana że jest na master a była na slave :o spedziłam tygodnie na szukaniu przyczyny problemów,kombinowałam na wszystkie możliwe sposoby,zniszczyłam dziesiątki płyt a tu chodziło zworkę :o aż sie gadać nie chce:D na szczeście juz działa ,wpadłam tylko by podziękować Wam za rady,próby pomocy i poświęcony czas DZIęKI WIELKIE :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
tak,wiem :o i były na osobnych taśmach,na końcach :o ..ale.... :o sorry za zawracanie głowy :( następnym razem tysiąc razy upewnię się zanim zacznę panikować jeszcze raz dzięki pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×