Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje Waszej pomocy

NAGRYWARKA-problem i małe pytanko-jak wypalic ...

Polecane posty

Gość potrzebuje Waszej pomocy
rzeczywiscie mieliscie racje,miałam podpiete dysk i nagrywarke na odwrót :p juz jest poprzestawiane a teraz biorę sie za kolejna próbe wypalania,trzymajce kciuki :) odezwe sie za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamy kciuki
:P [cool[, jak dalej będzie źle to przejdziemy do aktualizacji biosu nagrywarki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
: ( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
chyba juz wiecie o co chodzi :o nic się nie zmieniło :( znów zatrzyłało sie wypalanie na 1% chciałam Wam nawet zrobić zrzut ekranu zeby pokazac jak to wyglada ale w trakcie takiego "wypalania"komp muli jak nie wiem i nie da sie za bardzo nic zrobic ,trzeba restartowac,wiec screena tez sie nie dało zrobic ale wyglada to u mnie tak zawsze: -uzycie bufora 100% -postęp 1% 😭 😭 a nizej action :lead in buffer level:puste -0% recorder state:ready

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niedobrze
:O, ale już musze iść spać:P Jutro do pracy to nie mogę już dłużej siedzieć. Może wielbiciel coś podpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten xp to ma chociaż
ma jakieś poprawki, znaczy SP2??:P Napisz jaki to model nagrywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
ok,papa🖐️ i dzięki za pomoc ,zajrzyj tu jeszcze przy najblizszej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
to wyżej było oczywiscie do "to niedobrze",a ja sie nigdzie narazie nie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się jutro zajrzeć
;) Obejrzyj te zworkę w nagrywarce, jak jest ustawiona na master czy slave a może jeszcze jakoś inaczej:P i napisz jaki to model. A narazie znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
windows ma serwis packa2 a nagrywarka to (i tu sie pewnie nie zdziwicie) :o SAMSUNG ...SH-S182D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
zworka na nagrywarce jest na master ustawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam więcej pomysłów. Bios nagrywarki można by zaktualizować, ale skoro nagrywa na innym kompie, to nie to jest przyczyną. Podsumowując... - nagrywarkę masz sprawną - windows świeżo po formacie wniosek: albo w biosie jest coś namieszane, albo płyta się fajczy. Albo jedno i drugie. Wygląda to tak, jakby był ograniczony transfer na kontrolerach, cd jeszcze puszcza, a przy dvd się zapycha. Dobrze by było przejrzeć bios, ale przez neta raczej nic nie wskóramy. Jak mi coś przyjdzie do głowy jeszcze, to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
hmmm...ja Wam chętnie podam co i jak mam w biosie poustawiane,a namieszane mam chyba nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba by sprawdzić transfer między kontrolerami, ale byłby potrzebny drugi dysk - i podłączyć go na IDE2, puścić kopiowanie jakiegoś większego pliku między dyskami (np. pod zwykłym Total Commander). Jak transfer będzie się utrzymywać w granicach 30-40 Mbps to jest ok. Dużo mniejsze wartości będą oznaczać problemy - z biosem lub płytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ten film co chcesz wypa
lic ma jakac ochrone? sprobuj z innym filmem dvd- moze wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
O tym ze film moze miec jakąs ochronę juz dawno pomyslałam ,wiec próbowałam wypalac rózne rzeczy,rózne filmy,muzyke itp więc to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
kurcze a bez tego drugiego dysku by się póki co nie dało jakoś sprawdzić?ja myślę że mam namieszanew ustawieniach w biosie ,moglabym Wam podać jakies dane które mają znaczenie przy tym problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
nie chcecie mi juz pomagać ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie jest przypadkiem któraś z dawniejszych nagrywarek? Dawniej, jakieś pięć lat temu, były jednosystemowe, tzn. wypalały wyłącznie \"plusy\" DVD+R, albo \"minusy\" DVD-R. Należało kupić odpowiednie płyty. Ja osobiście znam to tylko z opowiadań, bo w tamtych czasach nie stać mnie było na takie drogie zabawki ;-) Dzisiaj nagrywarki są dwusystemowe i wypalą bez zastanowienia każdą płytkę. A więc przyjrzyj się swojej nagrywarce pod tym kątem i spróbuj, jak sobie poradzi z odmiennym typem płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
witam u mnie nic się nie zmieniło wczoraj jeszcze kombiniwałam z tymi sterownikami ASPI jak mi wczesniej chyba wielbiciel :) doradził,okazało się że mam tylko jeden z tych sterowników,miałam nadzieje ze może jednak w tym tkwi błąd,zainstalowałam wszystkie sterowniki,i miałam nadzieje ze juz bedzie dobrze ,no ale oczywiście nie było :( znów nagrywanie przycięło się przy 1% :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
a co do nagrywarki ,to na pewno nie jest ona starego typu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
a o co chodzi z tą pamięcią operacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięć nie ma nic do rzeczy
Chyba że to bardzo zabytkowy komputer jakiś procesor 200 MHz, ze 64 RAM Masz zainstalowane strowniki do płyty głównej? A może kabel uszkodzony???? Jak rozumiem dysk masz podłączony na taką szeroka taśmę??, taką jak nagrywarka??? Jeśli tak to zrób inaczej, podłącz dysk i nagrywarkę na jednym kablu i podłącz do wejścia IDE 1 Ustaw zworke w dysku na master a nagrywarke na slave. I wtedy sprawdz czy się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
parametry mojego kompa: procek :intel celeron 4, 1700 mHz Pamiec fiz: 256mb wykorzystanie pamieci fiz: 77% Właściwości BIOS'u Typ BIOS'u AMI Data BIOS'u systemowego 08/22/02 Data BIOS'u wideo 08/14/01 CHYBA POWINNAM UAKTUALNIC BIOS :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
to jak ma być podłaczona ta nagrywarka i dysk? wczesniej mówiliscie ze ma być na 2 taśmach,więc zmieniłam ,bo było na jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo nie doczytałem
albo nie pisałaś że było na jednej taśmie:P ale jesli tez nie ma różnicy to normalnie nie wiem:( Jakiś cięzki przypadek:P, może później coś mi przyjdzie jeszcze do głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeszcze dodam
dla innych czytajacych:P , nie chcesz mieć problemów to nie kupuj nagrywarek Samsunga, Liteona, Sony, :P bo to czysta loteria:D bardzo nieprzewidywalny sprzęt:P A może spróbój spytać się na forum http://forum.cdrinfo.pl/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej pomocy
teraz juz wiem ,zeby nie kupowac ale skoro juz niestety taką mam to bardzo chciałabym jednak z niej korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×