Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atorod

Ile kosztuje prywatnie wyrwanie zęba + znieczulenie?

Polecane posty

Gość szczerbaty
Ja dzisiaj za połamanego trzonowca (nie wiem jaki to nr) zapłaciłem 120 zł oczywiście ze znieczuleniem. Rwałem w centrum stomatologiczno implantologicznym w Żarach przy ul. Osadników Wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rwałam jakieś 4 lata temu. Tylko, że nie prywatnie, ale na kase. Nic nie bolało i znieczulenie też miałam. Nie zrobił mi się żaden zębodół czy coś w tym stylu. Po prostu wszystko świetnie i w dodatku za darmo. A rwane miałam górne czwórki. Teraz czeka mnie powtórka tylko, że na dole ;) również planuje 'naciągnąć' na to państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No ile ,ile???100 trzeba dac,jeszcze zalezy jak kto ceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Nie państwo,nie państwo bo sama za to płacisz i to 10 razy ,hehehe,dziwne podejscie,a państwo to niby skad bierze????nie bój sie juz państwo zedrze z kazdego 10 razy tyle:) i z Ciebie tez:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska191919
Lublin prywatnie 300zl wyrwanie ósemki z rozcinanym dziąsłem i szwami założonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizasdd
Ja zapłacilam 200 +20zl za znieczulenie Łódź prywatnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Rafałek
Zgierz - pod Łodzią Chirurgiczne usunięcie ósemki z RTG zęba, cięciem, odpiłowaniem korzenia od siódemki, szyciem = 250 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari@@
Opole 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek007125
Hej. Znacie dentyste w Szczecinie który wyrwie górna 4 tanio i fachowo? Zabek po leczeniu kanałowym wypadla plomba i narazie nie boli ciekawe jak długo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy na wyrywanie
Dolna ósemka, prywatny gabinet, ale ma podpisany kontrakt z NFZ. Rwałam w ramach NFZ, nie płaciłam ani grosza, za znieczulenie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam wiem cenię
180 w Katowicach prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 ósemki
Za wyrwanie ósemek: górna: 150 dolna (trwalo to niemal godzine, myslalam, ze odjade): 450 Miejsce: Rumia (okolice Trójmiasta) No ale to ósemki, 1-7 sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vyse
W katowicach znalazłem klinike gdzie usuwają zęby chirurgicznie za darmo ze znieczuleniem, tylko trzeba bardzo długo czekać, bo duze kolejki są. Sam czekam 2 miesiące na wyrwanie zęba mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepardzik
ja dzis mialam wyrywany na dole.siedzialam dwie godziny ...4 znieczulenia.zab a raczej sam korzen nadawal sie raczej na zabieg...ale pan doktor bardzo dobry specjalista dal rade.ludzie w jednym zebie dwa korzenie pozakrecane masakra.jednak chirurg szczekowy poradzi sobie z najgorszym korzeniem .zaplacilam 100...w gabinecie obok na znieczulenia same by mi to nie starczylo....boli mnie teraz troche .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Wioska
Wcale, że w mniejszych miejscowościach nie jest tak tanio, w Wiosce za Gdańskiem Dentysta kosztuje 80-120 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edelmanerk
Ja uważam, że bardziej trzeba patrzeć na jakość i renomę dentysty, niż na cenę, jednak zęby są dla nas bardzo ważne, mieszkam w Krakowie w mojej okolicy mam gabinet Estetyki uśmiechu i póki co mimo, że ceny nie są za wysokie wybieram ich za jakość. Zresztą nie wiem czy zauważyliście, że wielu obcokrajowców ceni sobie naszych denstystów za niezbyt wysokie ceny ale dobrą jakość. Przyjeżdżają na wakacje i do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op
Iława 180 zwykłe rwanie + zdjęcie ok 1 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
ja ostatnio robilam zęba u doktora X prywatnie- tylko mały ubytek- 120 zl. po kilku dniach ten ząb zacząl mnie okronie okropnie bolec, ale doktor X byl na urlopie, wiec poszlam do doktora Y. i mialam ten ząb leczony kanałowo. w sumie za wizyte u doktora X i kilka wizyt u doktora Y wydalam na ten ząb... 450zl :o mogli mi szybciej powiedziec, to juz chyba sztuczny by taniej wyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkatimo
od 2 tyg ledwo daje rade z moim zębem plomba jest ale od środka sie psuje najchętniej bym go sama wyrwała jeszcze pare dni i ide do dentysty prawie 2 miesiące czekania podobno do 4rek mozna wyleczyc zęby za darmo tak?jak gabinet ma umowe z nfzetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowy_hamak
oj ja nie mam za dobrego zdania na temat dentystów z NFZ więc nie poszłabym za nic do takiego wolę prywatne wizyty i gabinety, przynajmniej traktują cię jak człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sochaczewianin
Właśnie wróciłem od dentysty, miałem usuwane dwa przy sobie korzenie, koszt, 160zł z znieczuleniem i trzema szwami, za tydz. idę na ściągnięcie. Polecam dentystów prywatnie, są o niebo lepsi i lepiej podchodzą do pacjenta. A teraz mało co robią na NFZ, znieczulenie, które kosztuje 15zł itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa101
600zł za wyrwanie?! @@ JA za ósemkę w Poznaniu płaciłam 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariutek
Ja wczoraj zapłaciłem 200 zł ze znieczuleniem. Godzine wyrywał po kawałku. Lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoswieci
90 zł Wrocław wyrw+zniecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehhe
ja za ósemkę dolną płaciłam 120 zł u chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaOLa
Ja wyrywałam zęba w Dentall Excellence i choć cena nie była mała to zdecydowałam się szybko. Po pierwsze miła obsługa , delikatne podejście doktora do mojej osoby. Ja od małego mam lęk przed dentystami, prawie fobia. Dwa lata temu wyrywałam ósemkę i myślałam,że umieram trwało to chyba z godzinę stomatolog a był doświadczonym chirurgiem nie mógł mi wyrwać zęba dziąsło bolało mnie cały tydzień. Teraz byłam bosko zaskoczona ,że wyrwanie zęba jest bezbolesne i jest to możliwe. http://www.dentalexcellence.pl/OKlinice.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnj.km,
Łódź 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×