Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atorod

Ile kosztuje prywatnie wyrwanie zęba + znieczulenie?

Polecane posty

Gość wins
dzisiaj byłem na konsultacji usuniecie 8 koszt okolo 350-450zl katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabu30
Dzis rwalem dwie ósemki z lewej strony - pelne znieczulenie i zabieg - czas okolo 45minut bo Pani doktor trocha chyba slaba w rekach byla i walczyla z gorna ciut dluzej dolna poszla jej raz dwa cena za obie sztuki to 74euro - miasto Aalst, Belgia. Wychodz po 37e. za zabek razy srednio (+/-) 4zl za 1euro daje 148 za sztuke wiec trzymam srednia hehe - ceny w Polasce europejskie no ale coz zeby tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrywalam dzisiaj
Dziendobry wlasnie wrocilam od dentysty zaplacilam 400 zl za dwa zeby z znieczuleniem czyli wychodzi 200zl za zab.... (warszawa) Jak tak patrze ze niektorzy placili po 30 zl to dochodze do wniosku ze 200 zl za zab to troche duzo, ale za to bardzo fajny gabinet super atmosfera nic nie bolalo :D (best dent na osiedlu marina, mokotoww warszawa :) naprawde polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przed chwilą i zapłaciłam 70 zł ze znieczuleniem, miasto ok. 60 tys mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma panstwowych stomatologow. Sa prywatni ktorzy swiadcza rowniez uslugi w ramach NFZ. Przecietny kontrakt starcza na 100-200 krotkich wizyt. Czyli tydzieni koniec kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 ze znieczuleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok1234
Ja dziś zapłaciłem 250 zł za wyrwanie zęba. Wieś 3 tys osób. To chyba jakies nieporozumienie nie ?? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam całkowicie zniszczony ząb dentystka mówiła że trzeba go wyciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konin 150-300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro ide na wyrwanie 6.koszt 160 ze znieczuleniem.pozdrawiam warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heta
ja wyrywałam zęba który praktycznie nie miał korony -tylko mały kawałeczęk i cały korzeń na NFZ za darmo oczywiście u takiej 80 letniej dentystki :) nie bolało:D a kazali mi z tym zebem do chirurga iść a ona mi od ręki wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heta
a tak pozatym jeśli chodzi o koszt w prywatnych gabinetach to w małym może tysięcznym miasteczku biorą od 50 do 150. zależy oczywiście która pani dr powiem też że nie ma u nas stomatologa na nfz ... państwo śmiechu warte. a jak poszłam z bólem do dentysty w mieście oddalonym to powiedziano mi że muszę się odpowiednio wcześniej zarejestrować jakiś tydzień (a ponoć pacjenci z bólem mają pierwszeństwo ) tak samo oddaje krew i jakoś mimo pierwszeństwa w kolejce nikt tego pod uwagę nie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol... Kłodzko 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzakowata_O
Zduńska Wola / Łódzkie - wyrwanie górnej siódemki 100 zł ze znieczuleniem . Super znieczulenie - działa od razu , bez czekania , zero bólu , odrętwienie ust zeszło bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wie ktos może gdzie wyrywaja 8 na nfz w Oświęcimiu? Niedługo tu mieszkam a dostałam skierowanie ze śląska bo tam mam swojego dentyste i póki co na necie same prywatne oferty chirurgii stomatologicznej znajduję... A zostały mi jeszcze 3 do wyrwania. 1 robiłam prywatnie u dr Wziątka w Pszczynie- polecam! Teraz nie chce mi się taki kawał jeździć z Ośw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli "ósemki" jeszcze nie wyrosły i delikatnie widać i czuć ze coś się dzieje. Chce się tego cholerstwa jak najszybciej pozbyć, ponieważ moje zęby zaczynają zmieniać swoje położenie i ścisk jest niesamowity ! Wiem ze dentysta mi tego nie zrobi, a wszystkie podane ceny sa sprzed paru lat, czy ktoś był usuwać "ósemki" jakoś niedawno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie 170-200 :o , Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssfgdfs
prawie 3-miasto. 120 zł za wyrwanie ósemki i kawałka luźnej kości szczęki (w 120 już wliczone znieczulenie), która obluzowała/oderwała się przy wyrywaniu (taki kawałek z 0,5-1 cm długości i 1-2 mm szerokości). Pewnie u innego dentysty by sobie dodatkowo policzyli za taką czynność z kością.. Nie jest tanio (bo można taniej, albo na NFZ), ale mam do faceta zaufanie + że roztacza taką chill'outową aurę. Mniej niż minuta, spokojna stanowczość i już koniec :) Oczywiście cała wizyta trwa z 20-30 minut, gdzie czeka się, aż znieczulenie zacznie działać i można sobie pogadać o zębach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 150-300 zwykły ząb 300-500 8 Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nikt się nie bulwersuje, że trzeba zapłacić dla elektryka,mechanika czy hydraulika nieraz więcej za 5 minut roboty? Teraz każdy się ceni tylko, że taki lekarz musiał poświęcić kupę czasu na wykształcenie i kupę pieniędzy na dodatkowe dokształcanie się. Poza tym bierze na siebie ogromną odpowiedzialność i ponosi wiele kosztów za taki zabieg. Jednak wielki lament, że trzeba wydać 70zł. Spójrzcie ile od was biorą inni fachowcy choćby nawet fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli111
Hej ja wczoraj w Szczecinie usówałem 8 górną na ul Piotra Skargi 13 nic nie zapłaciłem NfZ 8min i po robocie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameo234
dodam, że gabinety omnident ma 2 gabinety - 1 na krzykach i 1 na powstańców śląskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofix
W Warszawie na ulicy Wiktorskiej, Mokotów,, dziś zaplaciłem za usu nięcie zęba 230 zl.Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek jest o prywatnych wizytach, więc radze trzymać się tematu :P u Borczyka w Kato też coś koło, mój Braciak w przyszłym tygodniu idzie na wyrwanie ósemki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw 2014 cena 310 ze szwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsi u bardzo dobrego stomatologa- 70 zł. Nawet nie wiedziałem kiedy pozbyłem się górnej czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400zł Biała Podlaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×