Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atorod

Ile kosztuje prywatnie wyrwanie zęba + znieczulenie?

Polecane posty

To bardzo mało. U mnie w większym mieście ok 100-150 zl. Dodatkowo zależy jaki to ząb i jak rośnie. Np Ósemki kosztują od 300-500 zł. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
325 zl wyrwanie dolnej szóstki Bydgoszcz (szwy i rtg ) do tego będzie trzeba doliczyć zdjęcie tych szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od stomatologa jakie mają ceny. bardzo dobra ofertę na taki zabieg oferuję gabinet stomatologiczny we Wrocławiu www.maxdent.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomiu ze znieczuleniem oraz zdjęciem rtg 200 zł górna 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 200 zł plus zrobienie przed zabiegiem zdjecia RTG (zawarte w tej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wyrwano zęba mlecznego u mojej 11 letniej corki i zapłaciłam 150 zl. Doznałam szoku ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,właśnie pozbyłem się dwóch ósemek ,koszt 1000 zł RTG 120zl - Gliwice . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna00
Słuchajcie, nie ma co oszczędzać na takiej usłudze. Mnie kiedyś w szpitalu klinicznym u mnie w Łodzi wyrywali ósemkę i to był koszmar...udałam się z kolejnymi zębami już do prywatnego gabinetu w Pabianicach - trochę dalej, ale warto! Już nie pamiętam, jaki to był koszt - niewiele ponad 1000 zł, cennik na pewno od tego czasu uległ zmianie, ale jeśli zależy Wam na dobrej usłudze, to warto odwiedzić Panią Małgorzatę Raszewską: www.stomatologiaraszewska.pl/uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się jednoznacznie ocenić ile będzie kosztować wyrwanie zeba bo to też zależy od korzenia zęba i wszystkiego. Jeśli zależy CI jednak na dobrym profesjonalnym wyrywaniu, to mogę Ci polecic dental w lublinie, sam jakiś czas temu tam wyrywałem i wszystko poszło sprawnie i szybko się zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od stomatologa i od przypadku :) Ceny też różnią się między miastami, co już pewnie zaobserwowaliście. Na pewno na chirurgu oszczędzać nie warto :) Ja usuwałam ósemki u pana dra Jakubowskiego w Dent SM http://www.dentsm.pl/chirurgia i ceny były w zasadzie porównywalne z innymi gabinetami w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roni90
Właśnie jestem po wyrwaniu dolnej ósemki. Ząb leżący oparty o 7 oczywiście pod dziąsłem...taki trochę trudniejszy przypadek ;) znieczulenie tak dobre, że chirurg mógł sobie robić co chciał, nie czułem kompletnie nic oprócz zdrętwiałej lewej części twarzy...rwałem wcześniej zęby ale przed tym tak mnie nastraszyli, że nie wiedziałem czy uciekać z fotela, cały stres niepotrzebny a usługa przebiegała w bardzo miłej atmosferze :) Przed wyrwaniem dostałem jakieś tabletki przeciwbólowe , żeby po wyrwaniu nie bolało do 6 godz. Wszystko trwało może max z 15min. Nic tylko rwać 8 ;) Zapłaciłem 650zł + recepta na leki przeciwbólowe i antybiotyk, osłona (ok 90zł). Nie wiem czy to dużo ale na pewno warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej placówki żeby później nie żałować, czasami warto dołożyć te pare zł. Ja rwałem w Koszalinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zł , Dolny Śląsk, Bolesławiec- Lubań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 30.10.2006 o 19:11, Gość Atorod napisał:

Bo u mnie 60 zł. Mieszkam w małym miasteczku. To dużo czy mało?

dużo bo u mnie 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×