Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Witam kochane aparatki:) wrocilam z uczelni i szybciutko do kompa zeby zobaczyc co na forum:) myslicie ze trzeba mniejuz leczyc???:)podoba mi sie pomysl przeslania zdjec na ktorych bedzie widac nasze aparaty:))po nowym roku jak aparat juz wroci z reklamacji podesle wam takie swoje:))))co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
hello Aparatki niestety cofam to, co napisałam wczoraj odnośnie wstawieniu linku do grona i fotek, które są tam, nie wszyscy użytkownicy sieci są na tyle kulturalni, aby uszanować czyjąś prywatność, najgorsze, że czasami to znajomi, którzy szukając zaczepki, rozdrapują sprawy, o których wszyscy dawno już zapomnieli.. 😠 Dziewczyny, jeśli nie macie nic przeciwko, prześlę fotki na podane tutaj maile, ale z pewnych przyczyn nie chcę publicznie podawać tu swojego - ok? Kamyk22 - co ty Biedactwo studiujesz, że już 4 rok męczysz statystykę? nie strasz mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kewcia:) ja uzywam plynu do plukania elmex pomaranczowego i pasty do zabkow wrazliwych elmex bo mam problemy z nadwrazliwoscia zebow:)i bardzo sobie chwale ten plyn (uzywalam go rowniez przez zalozeniem aparatu i nie mam problemu z ubytkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparat ktory ma wrocic z reklamacji to oczywiscie aparat cyfrowy a nie moj ortodontyczny bo jakos glupio zabrzmialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23, dobrze, że wyjaśniłaś :) Juz myślałam, że ortodontyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Apararty , wysłałam swoje zdjęcia dzisiaj , mam nadzieje , że nikogo nie pominęłam:) zdj. są z wakacji . Jak tylko przełoże z drugiego kompa to wyśle wam , również mojej szczęki :) Dziękuje za zdjęcia , niektóre nawet podwójnie przyszły . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Aparaty typu quad helix i bi helix służą do rozszerzania podniebienia (m.in.)można je więc ująć na zasadzie expandera czy hyraxa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Romku mam pytanie do pana. Czy noszac aparat mozna miec przerwe w wizytach gdy np wyjezdzam za granice na 2-3 m-ce? Wspominal pan tez o pewnym sprawie ktora mnie zaciekawila, mianowicie charakterystyczne \"strzykanie\" w miejscu połączenia żuchwy z czaszka gdy otwieram usta. Przypomina to troche strzykanie w kolanie ;) Czy to powinno byc powodem do zmartwien? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.wyslalam zdjecia do tych ludzi,ktorzy mi swoje wyslali.Na jednym ze zdjatek usmiecham sie szerzej i widac moja wielka przerwe miedzy zebami:)Ten chlopak obok mnie to moj braciszek (blizniak) i wyslalam zdjatko z nim aby pokazac jaki ze mnie mikrusek;)odpiszcie czy doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io-io
dziękuję za zdjęcia , teraz wiem juz, jak wyglada Kamyk, Cala, Malutkamałaja, hiruni i Tomasz K. Brawo! To jest posród nas równiez aparatczyk? Prosimy o trochę szczegółów :-). Wszystkie dziewczyny jestescie sliczne, zadbane i przyjemnie na was popatrzeć. Prosze o więcej zdjęć!! O Tomaszu nie będe nic pisała, bo to sie nazywa molestowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i nosze aparat od maja. Musiałam wyrwać 4 ósemki,troche bolało i wyglądałam jak chomik. Aparat zakładałam na góre i dół w ten sam dzień. Ale Pan doktor powiedział ze bede nosić tylko do wiosny, wiec tylko 1 rok.Bardzo sie ucieszyłam bo jak na mój wiek to bardzo szybko sie ząbki prostują. No i jeszcze póżniej tą wkładke na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
io-io, molestowań chyba mamy już ostatnio za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam przed chwilą fotki Gosii24 i Emmy23 :) Dzięki Laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podeslalam zdjecia tym ktorym nie wysylalam wczesniej czekam na tych ktorzy jeszcze tego nie zrobili a jezeli do kogos nie doszlo to czekam na informacje podesle jeszcze raz:)) pas de probleme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Też wyślę Wam zdjęcia, na razie bez aparatu, a w piątek ze świeżutim aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina24
Cala, Wporzdku, upomnę się za jakieś 3 mies. o wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. ________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________ 67._ina24___________24_____________________________________________________________ 68._magdalena_____________________________________________________________________ 69._rogasiowa______________________________________________________________________ 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X______________________________________metalowy 71._Becia280_______13______________________________________________________________ 72._di5____________________________________________________________________________ 73._Vira___________________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05___X______________________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X______________________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X______2_lata________kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X_____________________1,5_roku_______kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y____________3_lata___________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X______2_lata______kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X______________________3_lata___________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X______1_rok___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina24, nie no juz zostaniesz wpisana przez szefową *Dorę* :) Podaj tylko wiek, termin zakładania stałego, na jeden czy dwa. Nad rodzajem sie zastanawiasz... to wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina24
Cala, A więc zakładam aparacik w marcu lub kwietniu, dokładnej daty jeszcze nie znam, bo przed założeniem czeka mnie jescze wyrywanie 2 zębów, nie wiem też jak długo będę go nosić( to chyba zależy od tego jak szybko mi się wyprostują) ale wiem że bedą to dwa łuki-dół i góra. Bedę informować na bieżąco jak by coś sie mialo zmienic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej:) Szefowo:) Wiesz co z tymi informacjami zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora....ja nie wierze że masz jakąkolwiek wade zgryzu....jak nie zobacze to nie uwierze, nie ma szans. masz ładny uśmiech ...u mnie to widac nawet troszke przy zamknietych ustach....no ale moze kiedys.. cala...u Ciebie podobnie!!! pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMalutkaJa, bo mam zamknięte ustka :) Sam tyłozgryz można zauważyć. Wiesz, jak znajdę jakąs fotkę z ząbkami to Ci przeslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, wiadomość miała być do malutkiej22 :) Tyle tu Was malutkich, że się pogubiłam :D Zaraz rozpoczynam poszukiwania foto z moimi ząbalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io-io
Dziękuje za zdjęcia: Venla, Gosia 24 i Emma23. Okazuje się, że wszystkie aparatki sa bardzo urodziwe! A która z was dostała zdjęcie od Tomasza? I tak naprawde to skąd on sie wziął? Na forum sie nie udziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×