Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Do kamyk22 : Tylko AM :) po nowym roku zadzwonie i wyznacze sie na wizyte. To czy pojde na konsultacje do innego orto zalezy od tego ile zebow kaze mi wyrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk22, żadnych zębów nie będę miała wyrywanych z czego się bardzo cieszę :) Będę miała striping. Moja orto powiedziała, że jak zrotują mi trzonowce to żuchwa nie co wysunie się do przodu, ponieważ na razie trzonowce schodzą z wyrostka blokując tym samym żuchwę. Inna z koleji chciała mi zakładać sprężyny/wyciągi. Nie wiem, który sposób jest lepszy. Mam nadzieję, że mojej obecnej orto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, zgadzam się z tą jedną WIELKĄ rodziną :) Ktoby pomyślał, że wady zgryzu potrafią zbliżać ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
dzieki Cala 🌼 tez bym chciala uniknąć wyrywania zebów - ale jak narazie nie ma jeszce wybranego ortodonty (1 twierdzi ze to tylozgryz i potrzebna operacja 2 ze to nie tylozgryz ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutwer
Higiena aparatu Dbajcie bardziej o zęby jak macie aparat. Słyszałem że bardzo dobry jest medisar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka mala ja!:) dziekuje za info!uspokoilas mnie i to bardzo:):):) chyba dzis rozpoczynam dzisiejsze ploteczki!:) a to dlatego ze wstalam bardzo wczesnie i bylm na roratach! wiecie co mi tak jakos lagodnie minęly te 3 tyg z a paratem a tu niespodzianaka...:(od 2 dni bola mnie 1 i 2! czy tez tak mielsicie ze dopiero po takim czaseie pojawial sie bol? najgorzej z myciem zabkow!:( dziekuje wszystkim za zdjecia!:) wszystkie jestescie sliczne :) i nasz rodzynek tez;) :P poprzesylam wam tez swoje i bede czekac na te zdjecia z aparatami!:) fajnie widziec z kim sie pisze tylko poki co ciezko sie polapac kto jest kim:P milego dnia wszystkim! ja sie biore za nauke!jeszcze dzis i jutro i jade do domu!:) mam tylko jednen problem....bede tesknic za wami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zdjęcia - czekam na kolejne :-D Dora dzięki za kartkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co?kiedy sobie robimy wigilie rodzinną? cala....? :) hihihi już sie boje jakbyśmy się tak wszyscy zebrali i zaczeli rechotać....co za widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ludków z krzywymi zębami by się zebrało :-D A może w przyszłym roku jak już każdy bedzie miał aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na uczelnie!trzymajcie kciuki zeby mi kola poprzekladali bo juz tylko o swiwtach mysle;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! io-io ---- mało co wiadać ten kosmetyczny aparat, ale mnie na taki nie stać :( Jak przyjdę po pracy do domu to zrobię zdj. szczęki i Wam wyślę, heh... Jutro pasowałoby ubrać choineczkę :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Malutka22 mail od Ciebie doszedł o 1:35, kiedy juz słodko spałam. No, ale prze momentem go przeczytałam. Fajnie, bo jest dłuuugi :) Lubie dłuuugie listy :D Dziękuję 👄 Odpiszę Ci na niego jak wrócę bo właśnie zmykam do sklepu po składniki na obiadek ;) A ten pomysł z tą Wigilią bardzo mi się podoba :classic_cool: Tak sobie myslę, że z Wigilii już raczej nici, ale jakiś ogólnopolski zjazd Apatek i Aparatów na wiosnę? :D Hm, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecia, chyba juz do wszystkich....mam nadzieje. ja dzisiaj smigam po pracy na kontrole (6 tygodni zlecialo jak nie wiem). zapytam dzis orto czy dol moge zalozyc za 9 m-cy dopiero i czy moge w trakcie leczenia zmieniac zamki (np. po roku noszenia metalowych na porcelanowe)?. bo jednak wizualnie to metal nie jest za rewelacja, a we wrzesniu wychodze za mąz i chcialabym biale jednak.... pozdrawiam, buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia280, klikam na link i wyskakuje mi strona grono.net, ale nie widzę Twoich zdjęć. Każą mi się zalogować. No chyba, że to Ty reklamujesz Orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przesłać wam zdjęcia ale skaner mi nie działą :( Spróbuję później jak tata wróci i naprawi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Becia280 Ja też bym chciała mieszany aparacik :) kosmetyczno - metalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia123
Ja aparat mam za sobą nosiłam go dwa lata...mam wyrwane dwie 5-tki i dwie 4-ki dwie z góry i dwie z dołu....pamiętam był to ból ale teraz mam piękne proste ząbki...dużo kasy,bólu ale warto!!!!!nie ma się co zastanawiać jeżeli aparat jest potzrebny to trzeba go założyć im później tym gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, a ile miałas lat jak nosiłas aparat? A retencyjny długo nosiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zajebiście jakiś zjezdzik sobie zrobić ale gdzie? hehe w warszawie, łodzi, krakowie.... :P ciężko tak troche , bo każda gdzie indziej mieszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaga chyba taka zmiana będzie driga bo to wyjdzie tak jakbys nowy aparat zakładała, ja odrazy zdecydowalam sie na kosmetyczny - różnica 400 zł, a ślub mam już za soba :-) z krzywymi ząbkami, na razie ciągle boli mnie szóstka po kanałówce więc założenie aparatu oddala się a tak bym go już miała od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zjazdu to trudna sprawa, każda z nas mieszka w różnych częściach Polski :-( Trzeba by było wybrac centralny punkt :) Albo spotkajmy sie na wakacjach w górach lub nad morzem, przy okazji odrobimy sobie wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie jaki jest najlepszy niedrogi prezent dla 13 letniej dziewczyny ?? Moja koleżanka ma urodziny i nie wiem co jej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×