Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ha, ha, nic mi o tym nie wiadomo :D :D Zalezy kiedy - za mojej kadencji raczej nie :D :D Ale niwwykluczone - przez tyle lat to on chyba nawet w Ziarnie wystepowal :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, wysle Ci linki albo fotki, bo znajdziesz jakies sprzed stu lat a on teraz zupelnie inaczej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz takie rzeczy czy twój facet był w palyboyu to powinnas wiedziec :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalej poki mozesz :P nie bój sie nie wykorzystam tego w zaden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak - fotki doszly? Fajny Kocur? Wiesz, ja za pare m-cy bede trzydziecha, wiec az taka mloda nie jestem ;) Ale i tak roznica wieku jest... Ale on ma wiecznie mloda dusze :) A swoja droga nie mam pojecia jak sie ten nasz zwiazek skonczy... Mi logika podpowiadala, zeby uciekac, bo odleglosc i roznica wieku... Ale on sie nie daje. Jego nie mozna rzucic po prostu.. Odczeka swoje i znow robi podchody. Chyba mnie kooocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie policzylam - trojka przyjaciol wie o nas i moj kuzyn. Tylko cztery osoby! No i kamyk, ale i tak ja jestem dla Ciebie anonimowa, wiec w sumie to sie nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wilekie zdj doszły :) szczerze mówiac to twij facet na niektórych zdjęciach wyglada ba powaznie ale na jednym to był mu dała jakies 35 :) Ty na pewno na 30 nie wygladasz :) wiesz jak to sie mówi - serce nie sługa - i chyba taka jest prawda wiec jak kochasz i jestes kochana to nie nie masz sie nad czym zastanawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to lece spac, bo glupoty robie ;) To sobie sprawdz gdzies w Internecie ile Kocur ma lat... :D Zwariowane to zycie... Poki co jakos zerwac ze soba nie mozemy, po prostu sie nie da, nawet jak sie poklocimy na amen... Ostatnio szlo na noze, ale udowodnilismy sobie najpierw on, potem ja, ze potrafimy wyhamowac tylko po to, zeby nie ranic drugiej osoby. Milo widziec, ze ta druga osoba sie stara. Kurde, tesknie za nim :/ A Moderie prosimy o usuniecie watku Kocura na topiku o aparatach ortodontycznych :D :D I ewentualne przesuniecie tegoz watku na Zycie Uczuciowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też lece - w koncu u mnie juz prawie 2.30 mysle ze moderatorzy do naszego watku nie wchodza - za duzo by sie musieli naczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY:) Calunia, Wywłoczku Mały- wczoraj tak intensywnie piłam Twoje zdrowie że musisz być zdrowa... przez conajmniej 10 kolejnych lat:P Agarra -dziekuje za fotki👄 jak sie dorobie jakiejs z aparatem od razu Ci wysle ;poki co, jak nie pogardzisz- mam tylko takie bezaparatowe- jakos nie umiem sie z tym usmiechac, w ogole taki szeroki usmiech jest dla mnie nienaturalny i wydaje mi sie ze jak sie tak usmiecham to wygladam jak shrek czy cos... SKI, czy ja sie w koncu doczekam fotki? po raz 10- aurora102@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja ostatnio sie zastanawiam Nie czuje aparatu w ogole - jakby nie pracowal. A mam go dopiero 3 tygodnie. Od poczatku mnie nic nie bolalo, teraz to jakbm wrecz luzy miala w zebach. Powinno sie czuc ucisk caly czas? Jakbym byla w Polsce, to juz bym kombinowala,zeby mi go orto \'podkrecila\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! kahakaha - no widzisz! :) Nie jest to straszne :) A mialaś robione znieczulenie? Czułaś go? Ja niedawno wstałam. Zaraz idę do miasteczka po skladniki na Tiramisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda- ja mam aparacik od 5 dni, i czuje nacisk na zeby. nie jest to jakis szczegolnie uporczywy bol ale jednak wciaz pamietam ze mam aparat na zebach-przy jedzeniu zwlaszcza..jeszcze sie nie przyzwyczailam. Moja ortodonta mowila ze bedzie sie go odczuwalo max do 2 tyg. -choc jak powiedziala to indywidualnie zalezy od osoby. Jesli ty go nie odczuwasz to tylko sie cieszyc, napewno twoja orto wiedziala ile go podkrecic, nic nie kombinuj;P Sunshine23 nie pogardze twoja fota bezaparatowa;) ja tam nie mysle czy wygladam jak sherk-poprostu sie usmiecham;)Ciebie tez zachecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agarra, ja również poproszę o fotkę. Swoje też wyślę. Właśnie zjadłam śniadanie, kończę dopijać kawę (nie umiem z niej zrezygnowac całkiem, a gumki przecież się wymieni ;) ). Zaraz dokładne szorowanie zębów, a potem tak samo dokładne sprzątanie mieszkania. To już znacie mój plan na najbliższe godziny :) . Ale się rozgadały Dziewczyny w nocy:). Miałam cudowny poranek, obudziło mnie moje Kochanie. Przyjechał wczoraj późno i wstał wcześnie, żeby do mnie przyjść. Dora, zobaczysz, że tiramisu będzie pyszne. Chyba poproszę Mamę, żeby upiekła, bo ja to tylko coś protstego potrafię (w szkole na zajęciach praktycznych z uczniami piekę). We wtorek robimy pierogi. Mam ucznia, który robi pierogi i On ma wszystkich nauczyć :). Ja robiłam pierogi raz w życiu, jak miałam około 10 lat z Babcią. Kiedyś mogę wysłać Wam zdjęcie moich uczniów jak chcecie. Nie mam zdjęcia wszystkich, bo się chowali, ale niektórych widać :) . Zmykam myć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agarra Ja chyba po prostu niecierpliwa jestem :D :D Chce miec proste zabki zaraz, teraz... I chyba jak nosilam ruchomy jako dzieciak, to mialam taka swiadomosc,ze jak boli, to dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie zabieram za moje ulubione zajecie- sprzatanie lazienek w liczbie 2:/ i nie tylko:( a mam takiego lenia /....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zdjecia Sunshine23- zgrabna z ciebie blondyneczka;) Jak juz bedziesz miala zelastwo na zebolach to poprosze o fotke, jak juz wczesniej mowialm sympatycznie popatrzyc na innych zadrutowanych hihi. MMJ, wyslalam ci foteczki, poprosze o twoje takze. A ja uciekam robic rogaliki z jabluszkiem. sa takie mieciutkie ze moge je spokojnie pochlaniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Agarra- dostalas o jedno za duzo:) ale nic to.. no.. odnosnie tego kto tu jest zgrabniutki to nie musimy sie spierac- widzialam Twoje foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) SUNSHINE23, \"Wywłoczku Mały\"... Podoba mi się :D Teraz już wiem dlaczemu tak cudownie wyzdrowiałam ;) Teraz tylko wyskoczyłabym sobie gdzieś potańczyć i wyszaleć się. Słucham mtv i normalnie mnie nosi. A jeszce sama zostałam na weekend w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to daj mi 2 godziny i zaraz jestem u Ciebie z balonikami:Pbedzie biiibaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbardziej ze wczoraj mialam plan cos opic- co sie niestety nie wydarzylo, wiec pilam Twoje zdrowie.. a dzis chyba to cos sie wydarzy wiec znowu jest powod:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, jestem za :D Piw jest dostatnio po ostatniej imprezie :) A więc czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agarro, dziękuję za zdjęcie. Oczy rzeczywiście to Ty masz niesamowicie ładne. A tam, co się będę do oczu ograniczać, cała ładna jesteś. I też przypominasz mi Kayah :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarra, a nie mówiłam? :P:D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ bardzo dziekuje za komplementy ale ty sama jestes bardzo ladna! I masz burze pieknych lokow-zawsze chcialam miec takie wloski. Wogole mam slabosc do wloskow kreconych. (Moj facet ma sliczne krotkie) Super wygladasz, :) Aparat tez taki delikatniutki. A dlugo juz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala;P A z ta kayah to pierwszy raz wogole slysze, tez zes wymyslila;) Lece zobaczyc do moich rogalikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×