Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Czesc aparatki Ski - legginsy, matko, kiedy to bylo... Jak bylam w podstawowce (teraz mam prawie 30 lat) to byly modne. Teraz moda z lat 80-tych wraca i jakosc nie mam odwagi... A jest tyle ciuchow,ktorych nie moglam nosic, bo bylam za mala :D A marzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - Ty handlujesz na allegro tak pelna geba? A ja sie nie moge zmotywowac,zeby moje ciuchy (z ktorych schudlam) sprzedac, a mam naprawde fajne i w dobrym stanie... Boje sie,ze ktos stwierdzi,ze sa w gorszym stanie,albo rozmiar, czy kroj nie podpasuje i dostane negatywa... Dlatego tez sie boje kolezankom dac te ciuchy... Nie chce zeby przeze mnie mialy klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się ja sprzedałam kasety megnetofonowe popisane przez muaa jakieś 10lat temu:D mam problemik że wpał mi w oko taki jeden i ja mu chyba też tyle .że on ma aparat no i wiecie.... serio są przypadki że się zahaczyli i do orto trza było jechać:P:P a cała nasza znajomość od aparatów właśnie się zaczęła;] Cala, zajebista tunika, ale za duużo na mnie;( mam dość hmmm niezaduże kształty i w ogóle nie jestem big a ona ma strasznie duży dekolt i jest 40-42 a ja mam 36-38 no więc wiesz;( kuurde kurde a taka fajna, buu nie moge przytyć aaa legginsy są super! i zaraz padniecie--- nosze getry w paski zrobione na drutach hihi:D ja się nosze troche punkowo wiec wiecie:) ale lubie połączyć te z jakimś sweet np sweterkiem lub bluzką;] ale bez pieszczochy ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski He,he, ja tez sie bawilam w punkowanie, pozniej w metalowanie, ale z ciuchami niespecjalnie sie obnosilam.. Pozniej stracilam towarzystwo \'muzyczne\', a teraz nagle mam chlopa metala i to muzyka w dodatku, wiec znow siedze w tym swiatku. Wlasnie obserwuje aukcje: http://cgi.ebay.co.uk/KENNETH-COLE-BLACK-STUDDED-LADIES-WATCH-NEW_W0QQitemZ220076287942QQihZ012QQcategoryZ31387QQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda chyba trudno jest być dziewczyną muzyka ?? Ja tez troche obracałam sie w towazrystwie metalowym, ale ta grupa jest na tyle spojna i ludzie tak sie znaja ze trudno jest funkcjonowac po związkach z \"metalami\" - dlatego sie teraz od nich troche izoluje PS fajny ten zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk - on jest cudowny... Chociaz teraz strasznie sie klocimy... Konczy nagrywac plyte swojego ukochanego zespolu. Przezylam juz 3 plyty, w tym jedna solowa i wszystko bylo ok, ale teraz on sie tak przejmuje,ze jest drazliwy... Dopiero teraz zjarzylam, ze musze go wspierac chocby sie walilo i palilo i musze rozumiec,ze ma prawo byc przewrazliwiony. Troche pozno to zrozumialam, powinnam wczesniej odpuscic :/ W jego swiatek sie nie pakuje w ogole. Na koncercie jednego zespolu bylam z kuzynem i ekipa, w kwietniu sie wybieram z kolezanka. Wole sie zmieszac z publicznoscia, niz zeby mnie wszyscy ogladali i komentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn w jego swiatek mam na mysli od strony muzykow :) Bo w swiatek metalowy, niestety juz popadlam z powrotem - poznalam dziennikarzy, czasem tlumacze wywiady, sledze co sie dzieje... Ale od strony muzykow, od strony ukladow i ukladzikow, poprawnosci politycznej itp, to nie jest fajny swiat, masa obludy... Za duzo teraz wiem o niektorych ludziach, zespolach, o Orkiestrze tez nieciekawe rzeczy... Moj ukochany kiedys gral za zwrot kosztow a Perfect jednego roku wzial 70 tysiecy za wystep na Orkiestrze - no wybaczcie, ale tyle to ludzie z tego koncertu nawet nie uzbierali... Nasluchalam sie wielu niefajnych rzeczy, tez jak wytwornie robia polskich muzykow - legalne plyty (sa oznakowane) sa na bazarach sprzedawane a muzyk nie dostaje grosza... Moj jest jeden z nielicznych,ktory z samego grania zyja, ale bogaty to on zdecydowanie nie jest... Teraz 17 godzin w studiu siedzial... Zal mi go :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zycze Wam zeby sie wszystko dobrze ułozyło ❤️ 🌻 Dziewczyny muzyków musza miec naprawde anielska cierpliwosc - bo nie łatwo jest tolerować druga \"kobiete\"(muzyke) w zyciu ukochanego ale jezeli on nie oczekije od Ciebiei zebys w tym czynnie uczestniczyła to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam mu tekst na plyte, porobilam poprawki do tlumaczen, cos tam tez potlumaczylam... Najgosze,ze najpierw mu odmowilam, bo nie chcialam wchodzic w jego swiatek i wiedzialam,ze ma tlumaczy, a pozniej sie okazalo,ze Ci tlumacze nawet nie byli sredniozaawansowani z angielskiego :/ Tak wiec musialam poprawiac wszystko... Do tej pory ma mi za zle,ze go \'na drzewo\' z tlumaczeniami odeslalam :D kamyk, a jakiego metalu sluchalas? Moze jego albo kogos z zagranicy,kto podobnie spiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w Polsce jak nie masz układów i nazwiska to trudno jest coś osiagnac w muzyce - chyba ze satysfakcje :) ja jedynie znam troche typwoe udergrandowe zespoły - młode chłopkai ktorzy wynajmuja jakies obskurne sale w starych fabrykach, a zeby zagrac koncert musza sami za to zapłacic, ale moze kiedyś do czegos dojdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muzyka metalowa jest tepiona w kraju moherow. Niewazne,ze moj Kocur jest wierzacym katolikiem. Metale to satanisci i zabijaja male kotki :D :D On bardzo wspiera mlode zespoly, niedawno mu zdjeli z radia audycje autorska, gdzie promowal zespoly wlasnie takie powyciagane z piwnic. Z jednym zespolem nawet plyte nagral, ale sie na niego potem wypieli. Zaczeli kombinowac, gwiazdowac, nie sluchali jego rad... Sypie im sie zespol, graja jakies bzdety, zmarnowali sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ja fanka metalu nie jestem - obcowalam w tym towarzystwie bardziej dla ludzi niz muzyki ja slucham bardziej rocka , z takich mocniejszych to moze system of a down, riverside czy tool ( a na dyskotece bawie sie przy jeniver lopez :P ) mozesz zdradzić w jakim zespole gra Twoj facet ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mocno działaja stereotypy, tym bardziej mnie to smieszy ze znam kilku metalów ktorzy pokonczyli szkoly katolickie :) :) baaaa i nawet koty maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana ja sie domysłam ze to ktoś znany , skoro 3 plyty nagrał :) po prostu ciekawa jestem co za metal zadaje sie z forumowa aparatka :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cos takiego jak 'wielka trojca polskiego metalu' - trzy zespoly, ktore tworzylyten gatunek. Trzech roznych wokalistow. Kazdy inny, kazdy charyzmatyczny. Moj jest najlepszy jako wokalista i jako frontman :D W/g tego, co wyczytalam w necie i gazetach i , oczywiscie, w/g mnie :) Ale to Ci niewiele powie,chyba ze przeczytasz duzo recenzji plyt, relacji z koncertow. Po prostu on jest kims duzego formatu. I cholera, prawie nikt nie wie,ze ja znim jestem :D :D :D Nawet rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero jestem aparatka - juz poltora roku w takim zwiazku - moj brat by padl chyba, jakbym mu powiedziala :D Ale nie mowie,bo Kocur jest duzo starszy ode mnie, nie chce skandalu robic w rodzinie :D Poki co, to jestesmy i tak na odleglosc. Czyli jest pewnosc,ze on nie jest ze mna zeby szpanowac mloda d..pą, a ja nie jestem z nim zeby szpanowac muzykiem. Nawet nie jestesmy dla seksu - bo ten luksus nam sie trafia raczej rzadko - jak jestem w kraju :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka pełna gebą :P to lepiej nie zdradzaj na forum po jeszce ktoś z rodziny Cie wytropi i bedzie zonk :P ja sie nie znam na metalu ale jak bede miała okazje to wytropie z kim sie spotykasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widzisz. Jak wroce do kraju, to bedie zderzenie z rzeczywistoscia, poki co - chyba jest ok na odleglosc, On jest naprawde niesamowicie zapracowany. Najsmieszniejsze,ze ja go troszke moge kontrolowac w necie. Np na poczatku znajomosci mowilam mu,ze nie podoba mi sie,ze obraczke nosi (nie mam pojecia po kim, chyba po kims z rodziny). W koncu zdjal, potem znow zalozyl, bo mu \'dziwnie bylo\'. No to ja sprawe na ostrzu noza - znow zdjal. I sobie ogladalam zdjecia z koncertow w Internecie, czy nie zalozyl z powrotem :P Nie zalozyl :D Albo raz mu dogadalam,ze mu brzszek rosnie.. W miesiac schudl 7kg i zobaczylam fotke z koncertu - brzuszek plaski :D Z koncertami, praca w studiu - zawsze moge sprawdzic,czy to robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakis nadzór musi być :P - musisz być niezła negocjatorka skoro na odleglosc jestes w stanie cos w nim zminiac :P A Ty na stałe siedzisz za garnicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie na stale - kamyk - masz GG? Bedzie szybciej i nie bede tu spamowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gg ale nie che tu podawac - mozesz do mnie wysłać mailem swoj numer gg to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to nie bedziemy przedluzac - u mnie wpol do pierwszej, u Ciebie godzine pozniej jest. Wysle Ci jakies fotki, bedzie prosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) mam nadzieje ze znajdziesz w sobie odwage :) Ps a tak w ogole to czytam \"pachnidło\" - super ksiazka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja chyba sie na film wybiore. Ale mam ubaw -napisalas,ze ktos znany, bo 3 plyty nagral... Trzy, ale tylko w zeszlym roku... A razem nie liczac skladanek ponad 40... Bo jest zapraszany do wielu projektow, no i ladnych pare lat na scenie. To Kocur jurajski :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem aparatka, jak nic... Ide spac, obejrze sobie Skrzydla na dobranoc (taka komedia - na lotnisku). Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po tym jak to napisłam dojrzałam ze te 3 płyty to w czsie bycia z Tobą :) normalnie już sie domysłam kto to :) jedno pytanie mam - czy udzielał wywiadu do playboya????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×