Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dzieki Calunia:-), jaka z ciebie madra dziewczynka:-), ale ty jestes a mnie do królika porównałas;-), hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarra, \"kocie zafajdany\"??? Nie no tego jeszcze nie było :D Śmierdziel owszem, pipa też, luźny odbyt także, a teraz \"zafajdany kot\" :D No to dalej... Jak jeszcze zostane nazwana? ;) Nie no Edyta Górniak? Bez przesady... Ona jest walnięta w czoło, no i poza tym Kajah jest ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, wiesz... jakieś pojęcie tam mam wbrew pozorom ;) A z tym króliczkiem to było inaczej no :P Chodziło o pozę, a nie o podobieństwo :P Poza tym króliczki są fajne :) Ja bym chciala być nazywana króliczkiem, a nie... luźnym odbytem czy kotem zafajdanym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole byc kroliczkiem niz lachonem;P jakis to ma taki dziwny wydzwiek;) A kroliczek to pieszczoltwie oreslenie-sama tak czasem mowie do mojego mena;) Cala ja do ciebie tez pieszczotliwie powiedzialam;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojego chłpaczka zawsze mówie Misiak:-) tak juz od dawna:-), kurde cos zeby za mocno myłam bo znów czuje smak krwi w buzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarra, lachon w sensie laska : To źle? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nazywajcie mnie jak chcecie. Luźny odbyt to prawie jak króliczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Ja mam pytanko warte uwagi, czy któraś z "aparetek" całowała się z facetem , ktory też am aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agarra za zdjątko ;) aparcik wyglada jakby byl caly porcelanowy ;) a jaka masz wade ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zapomniałam dodać \"wypłosz\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jest! Oto ona, proszę Państwa! Oto nasza SUNSHINE23 zwana żółtą. Przyjmijmy ją gromkimi brawami!!! IHHHHHAAAAAAAAAAAAAA!!! Wróciło nasze Słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? Rozmawiałaś z Tomaszem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta pipką zapomniałaś dodać.. z Tomaszem nie konwersowałam, egzamin był pisemny. hmm Kamyczku.. napisałam wszystko i pewnie sa jakies niedociagniecia ale mysle ze jak nie bedzie szukal dziury w calym co u niego jest mozliwe to powinno byc ok:) a co Ty znowu z zebuchami kombinujesz? dalej nie wiadomo ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro bede odsypiaacc.. a pozniej.. you will find me in da club:D:D chyba wasze kciuki cos daly bo dostalam najlatwiejszy zestaw pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! PIPKA! Jak ja mogłam zapomnieć o PIPCE? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujon i kujon:) az mi zal bylo tych bidnych ludziow co to sie uczyli tego po 2 miechy i wylazili zalamani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie kombinuje, tylko mam wrazenie ze Ci wszyscy ortodonci nie wiedza co ze mna zrobić- a podobno ta wada ktora mam to najbardziej powszechna jest - zła jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22 -mam wade zgyzu -górna szczeke mam wysunieta w stosunku do dolnej i dosc waski luk. Czekam na efekty;) Zmykam -do jutra, dobranoc laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, no ja też mam tyłozgryz. Dużo osób go ma to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, jak zwykle jestem opózniona w temacie ;P hehe ale sie uśmiałam czytając co piszesz Cala..hehehe chyba niezła wariatka z Ciebie ;) tylko o pipkach gadasz :) ale z tą kayah to sie nie zgodze!!! daj spokoj, w ogole nie jej oczy..bardziej bym powiedziała- kocie oczy:) a jakiego kota to nie wiem, ale b.ładne :) ale jej komplementy prawimy kamyku...mowisze ze wyciagi albo rwanie? kurna to ja pewnie to samo bede miec bo wady podejrzewam ze tez ta sama. tuz po sesji musze isc do tego przyglupa mojego orto i sie dowiedziec co i jak... pozdrawiam dziewczynki i pewnie odpisze jutro hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×