Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

*Dora*, :D Hehehe :D Obrócić, nie znaczy od razu obracać o 360 stopni :) U mnie trzeba ją obrócić minimalnie. Może o jakiś 1 stopień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, to jest rotator i on też jest aparatem. Do tego będę miała zakładane dwa łuki stałego (już we wtorek jupiiii :) ). Czyli będę miała 3 aparaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ja mysłałm ze ten ducik ma oddalic od siebie 6 a nie przyblizyc Jakby mi mieli załozyc takie cos na 8 to bym chyba migdałkami o to zahaczała :P ski ja też poposze o zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aż się boję co będzie z moją szczęką, jak ją naprostowć. Jak mam piatki za czwórkami :-( Jak je stamtąd wyciągnąć?????? Tam nawet nie da się zamka przykleić bo niewygodnie się do niej dostać :O Mamma Mija w poniedziałek bedzie wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szkole dziewczyna to ma i nie potrafi się wysłowić. Pluje na cały korytarz. Mam nadzieje, że nie jest tak z Tobą:* ;-) słońce i jak podoba się mój aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, i tu muszę pogrążyć siebie po raz kolejny. To cudo będę nosiła... (UWAGA) rok czasu!!! Czyli ok. 21 grudnia br. powinni mi to zdjąć :D Ja juz się z tego śmieję, ale na początku \"płakałam\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, no wlaśnie rotator ma przybliżyć do siebie te szóstki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, no właśnie tak samo jest ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która z was ma adres klaudia123@wp.pl ?? narazie mam tylko 4 wasze foteczki od: Cala klaudia123@wp.pl aparatka1@op.pl MMJ a gdzie reszta?? ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Cala ty masz jeszcze wiek szkolny? student? czy??? bo nie pamiętam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze szkolnego wyroslam 2 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski - ja Ci nie wysyłałam zdj.? To podaj adres.... Zapisujesz sie dio akcji \"Poznajmy sie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuje! e imejlto to: mycha.jm@wp.pl z/w idem bo frytki:P aaaa ps dziś pierwszy raz dziś żułam gumę! nic trudnego! tzn 1 raz w aparacie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, nie to nie ja, niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl venlaa --> venla@poczta.fm spinaczowa --> spinaczowa@tlen.pl meegi_ --> moowe@o2.pl X-MAN --> mefisto1980@gazeta.pl Ewdzia --> widewcia@wp.pl aparatka- --> aparatka1@op.pl agarra --> agarra@wp.pl ski --> mycha.jm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski - wyslę jutro fotkę, bo teraz zmykam do kościoła na przykładanie świeczek do gardła :P a potem będę się kąpać, przyrządzać ciacho i robic pranie. Jeszcze musze znaleźć czas dla \"narzeczonego\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Dora, jakoś wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo mam krzywe i gł. na dół tylko że by mieć na dół to tak do 3 miechów musze mieć na górze:) och dzziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczynki, alllez sie tu dzieje. Ja tez poprosze wszystkie apatarkowe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tatonka to jest klaudia132... oo już rozumiem:) chcesz moją fotę? a raczej aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka, masz na imię Klaudia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dawaj. A ja to jak tak was slucham to mam wrazenie ze ja zakladalam aparat w jakichs archaicznych czasach. Mnie tam niewiele informowano co sie dzieje w mojej buzi i co jest mi zakladane i jaka wade mam albo nie mam. teraz nigdy w zyciu nie zdecydowalabym sie na ta sama ortodontke. U mnie tez ona przyjmowala 3 osoby na raz tzn. popatrzyla sie jednej do buzi powiedziala cos i zostawiala mnie astystentce. A moze to dlatego ze bylam tak malo klopotliwa pacjentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na imie mam Katarzyna a klaudia to stare dzieje z poczatkow mojej pasji internetem. daaawno temu sobie zalozylam ta skrzynke a na ircu jeszcze caly czas uzywam tego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszcze dzien sie nie skończył a tu tyle do czytania:-), brawo:-), MMJ miło ze podobaja sie tobie moje duze krolikowate;-) zabki, ostatnio ortodontka mówi widzialas jak sie ładnie prostuje twój dół, brawo dla moich zabków posłuszne sie robia:-) Sunshine ja tez dzis sprzatałam, juz nic nie boli buzia po zabiegu i sie wziełam do roboty, koniec pieszczenia sie:-):-) Ski, szykuje sie para druciaczków?;-) Powodzenia z tym chłopaczkiem maluszku:-) MMJ masz kręcone włoski, super zawsze mi sie podobały:-), a dlaczego ja nie widziałam ich:-), widziałam tylko twoje zabki:-), Ski ty tez byś sie pokazała:-) Kociulinda, zycze Tobie powodzenia z Twoim Muzykiem-kocurem:-):-) Dora a ja dziś sałatke zrobiłam:-), tylko mój ukochany najedzony przyszedł i nie chcial nawet spróbować, ale zaraz go zmusze;-) Cala juz sprawdzam poczte:-):-), super ze zdrówko sie poprawiło:-) Agarra to prawda bardzo ładna z ciebie dziewczyna, moj chłopak tez tak powiedział:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, mys\\slałam, że mam imienniczkę :) Swoją drogą to bardzo ładne imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ładne masz zabeczki:-), dzielna z ciebie dziewczyna z takim drucikiem na podniebieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×