Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Surprise
Zielone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółte? fioletowe? turkusowe? brązowe? przeźroczyste? granatowe? echh xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, żołte?? albo fioletowe albo jasne rózowe:-) A zrób zdjęcie i wyślij, zawsze to fajnie na kims zobaczyc nowe kolorki:-), ja Ci wysłałam moje:-) dwukolorowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko żółty:P ech ale połowa nagrody do mnie!;] oby piffko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Tak myślałam, że coś wiosennego :) ja powiedziałam, że zielone :) ale kolor żólty, to już koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SunSheine jak takie zestawieniw wyglada? ja mam 27 wizyte i juz musze myslec o nowych kolorach!:) ja mam fotki błekitu rozu i rozu z błekitem! jak ktos chce zobaczyc to słuze pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
flowerek7@o2.pl :) chętnie zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza gumkami mozna zobaczyc moja zajebista szpare miedzy jedynkami ktora mnie drazni niepomiernie- bo przeciez ja mialam jedynki jedna na drugiej i zalozylam aparat zeby sie rozlazly ale nie az tak:/ juz nawet ladniejsze byly jak nalazily na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sunshine ja poprosze o zdjatko, chce zobaczyc co to za "wyciag" masz przyczepiony do luku - chce wiezdiec co mnie czeka na przyszlosc :) Ja jeszce z kompletem zebów - chirurg narazie nie ma dla mnie terminu - cóz poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma ktos zdjecie aparatki zebow w aparacie- moje jedynki wygladaly podobnie 3 miesiace temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten \"wyciag\" nie wyglada zle - troche jakby tasma klejaca :P :D :P A gumeczki super - mimo ze bede miec od 1do 3 przezroczyste zamki to chyba tez zazycze sobie jakis kolorek :) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyku, na razie nie wyglada zle... ale jesli bedzie tak łatwo \"łapał\" kolorek jak ten co mialam zawsze z tyłu- to chyba nie bede paszczy otwierała wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja na chwilę tylko. Wpadłam zobaczyć co słychać. Sunshine, super zestaw kolorków :) . Tydzień zaczął koszmarnie, ale z drugiej lepszej strony, mój Chłopak ma tydzień urlopu i jest w domu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk a szpara tez fajna co?? bo pamietam ze mamy podobna wade:D wiec chyba tez masz jedynki naleźnięte jedna na drugą? lepsze takie niz taka szpara jak mam teraz nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia nie zamuliłaś z ilością \"a\" ? bo mi cos wyskakuje ze nie ma takiego adresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałas ze ta szpara jest zajebista to bylam przygotowana na inny widok :D a tej przerwy prawie nie widac mi jedynki nie zachodza na siebie za to wystaja jakies 2/3 mm przed szereg - jak u jakiegos gryzonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ja widze i czuje jak sobie przypomne ze jeszcze 4 miesiace temu nie dalo sie miedzy nie nawet nici wepchnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Dziękuję za zdjęcie :) bardzo fajnie to wygląda :) to chyba są zamki metalowe mini, prawda? Bo ja właśnie mam mieć mini i na zdjęciu wyglądają podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mini:) kolory wg mnie są takie sobie, lepsze niż mdły błękit ale chyba next time wezme pomaranczowe- tak sie na nie czaje jak czajnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie. powiedziała że na lato dopiero, bo one są upierdliwe i drapią i trzeba jak najdłuzej bez nich dawac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewciaaaaaa@wp.pl chyba sie zgadzaja:) co porabiacie? ja przepisuje notatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×