Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ja tez wysle ale dopiero za miesiąc:-), przez ten czas wybiore sobie jakieś;-) Sunshine ja mam pomarańczowy wosk jak sobie oblepie zabki to ładnie wyglada:-), myśle ze gumeczki tez beda ładne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia juz wysłałam Ci zaproszenie. Poczytaj i zaloguj się, przyjdzie Ci ponowne potwierdzenie na pocztę. I wysyłaj znajomym zaproszenia. dora.kafeteria@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancik
HEJ WAM WSZYSTKIM!!! Widząc po Waszych wypowiedziach to chyba prawie są tutaj same dziewczyny/kobiety! No i z tym wiąże się mój problem bo ja jestem chłopakiem i też chciałbym mieć aparat, a widzę, że jestem totalnie wyalienowany! Mam 20 lat, od jakiś 2 miesięcy krążył mi w głowie pomysł/idea założenia sobie aparatu. Po wstępnych dochodach śledztwa i zapoznaniem się co nieco z informacjami na temat aparatków doszedłem do wypadkowego wniosku - założę SOBIE APARAT ORTODONTYCZNY!!! Po męczarniach z przekazaniem tej idei swoim rodzicom już nie będę nawet opisywał, (bo wydadzą się tu co niektórym dość śmieszne) ale fakt jest faktem - wstydziłem się! Ale w końcu się przełamałem, w końcu jestem facetem! Wyszedłem do nich jak Mike Tyson i przedstawiłem sprawę jasno i krótko! Jak się później domyśliłem wystąpiłem raczej jak biedna Britney Spears niż żelazny Mike, ale ten etap miałem już w końcu (ku uciesze przede wszystkim własnej) ZA SOBĄ! Jak nie jedna "Call Girl" chwyciłem swój niczym nieskrępowany telefon niczym Wojski i dzwonię do ortodonty... Umówiłem się na wizytę, choć muszę przyznać, że czekanie na nią aż trzech tygodni muszę nazwać udręką! Na sam koniec: Fakt zrobiłem już dużo, zachowałem się jak dzielny spartan w obronie swojego ślicznego uśmiechu, na którego widok nie jedna niewiasta straci głowę..., a przyznam, że trapi mnie jeszcze jeden pewien problem! A mianowicie jestem chłopakiem, facetem,boskim przedstawicielem swego gatunku(jak zawał tak zwał) ale jestem przecież tylko biednym chłopcem! Sam osobiście nie zna żadnego faceta który nawet kiedykolwiek nosiły, bądź miał zamiar nosić aparat ortodontyczny! Tym dobitnym i okrutnym dla mnie faktem jestem PRZERAżONY!!! Bez jednego, czy dwóch zdań, ale taka jest prawda. Jeżeli będę miał już ten aparat to co na to kumple, znajomi? Czy nie stanę się obiektem drwin i prześmiewców z tego powodu? Dziewczyna z aparatem to dość częsty widok na bezkresach, ale chłopak? Już się boje z myślą o tym stanie! A i wy dziewczynki co sądzicie o amantach z drucikiem na szczęce, ale szczerze ! - przyjmę to na klatę, z honorem mnie godnym. Zależy mi na waszym zdaniu!!! - bardzo!!! No kończę bo pewnie już przynudzam, ale dajci mi swoją opinię na ten temat- plizzz, a i pamiętajcie jeszcze o jakimś słówku otuchy- na pewno się przyda! To narki, i PZDR dla Was! P.S. Odpiszcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj widziałam chłopaka z aparatem, śmiał się na całego i jeszcze był taki pewny siebie, zerkałam na niego (ale tylko daltego że sama zakładam aparat) on chyba to inaczej zrozumiał i sie tak dziwnie uśmiechał, zero skrępowania. Tak więc z tej oto krótkiej przypowiastki:) wynika że nie ma sięczego wstydzic! Mnie samej zajeło dużo czasu żeby upewnić sie czy robie dobrze i mam nadzieje że dzień jutrzejszy będzie drugim najpiękniejszym dniem mojego życia bo pierwszym będzie dzień kiedy zciągne aparat! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez u nas jest juz aparat - X-MAN! Pogadaj sobie z nim i Ci na pewno powwie, że warto i to, że jestes meżczyzna nie ma przeciwskazań do zakładania aparatu! Jakbym zobaczyła na mieście mężczyzne z aparatem na zębach to pomyslałabym, że bardzo dba o siebie i ma zadbane zęby, bo przecież podstawą do założenia aparatu jest dobry stan zebów i jamy ustnej! A widzi sie tylu facetów z \"kiepskim\" uzębieniem :-( Także zakładaj! To jest na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej chłopaku:-), zakładaj smiało aparat, ludzie gorsze rzeczy musza nosic, zreszta całe zycie nie bedziesz w nim chodził, tylko około 2 latka, a potem całe zycie z pieknym usmiechem:-), wiec chyba warto nie sadzisz? J znam chłopaka z aparatem na zabkach i szczerze jak dla mnie wyglada normalnie jak chłopak z aparatem:-), zreszta do mojej orto tez chłopaki przychodza, napewno nie jestes sam, rozejrzyj sie na ulicy a nie jednego chłopaka z aparatem zobaczysz:-), głowa do góry duzo odwagi i powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośnica85
hej dziewczyny dzieki za pocieszenie ale znowu mam powód do zmartwień i może mi pomożecie. Chciałam założyć sobie aparat (czytaj wybrać do ortodontki) na początku maja. Wiadomo że decyzja o aparacie wiąże się z pewnymi kosztami dlatego wybrałam wiosnę kiedy z finansami u mnie trochę lepiej :-) Tylko z tego co wiem od razu aparatu mi nie założy tylko najpierw pewnie będę się musiała pozbyć niewyrośniętych ósemek. no i tak według moich obliczeń czas mi zleci aż do czerwca i tu rodzi się problem: pod koniec czerwca będę miała obronę a co się z tym wiąże będzie więcej nauki itp itd. i chciałabym być w miarę w dobrym stanie. Czy po tym całym zakładaniu będę w stanie normalnie się uczyć i co ważniejsze mówić? Chciałabym wypaść dobrze na egzaminie... A moze wstrzymać się z jeszcze z miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam Kamykowi na pytanie zadane na stronie 281:) Ja mam wade polegajaca na wysunietych przednich zebach, tak, ze nie opieraja mi sie dolne o gorne-jak natura chce. Aparat mam od sierpnia, ale do stycznia wyrownywali chyba jakos te moje szczeki, zeby byly symetryczne.Dopiero w styczniu rwaanie. Teraz jest marzec, ja czuje luz miedzy przednimi zebami podczas nitkowania, czyszczenia itp, wiec chyba cos tam sie przesuwa. Mam zalozona gore i dol. Tez chcialam isc do chirurga, ale przyjezdza dopiero w marcu, wiec nie chcialam tyle czekac (mieszkam za granica) i poszlam do \"normalnego\" dentysty. Wszystko skonczylo sie pomyslnie, szwy sie szybko rozpusicily, zadnego bolu nie czulam (bylam na przeciwbolowych i antybiotykach). Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnico, z aparatem można się normalnie uczyć i mówi się wyraźnie więc nie martw się a co do ciebie Amancie mam kumpla w klasie ktory nosi aparat i w niczym mu to nie przeszkadza i wygląda normalnie chociaż przez pierwszy miesiąc jechał na tabletkach (chłopcy nie są wytrzymali na ból pewnie z tego to wynika):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanciukui nic się nie martw, zakładaj aparat, wg mnie facet z aparatem jest bardzo interesujący, świadczy to o tym że dba o siebie - czego niestety nie można powiedzieć o wszszystkich przedstawicielach twojego gatunku. Miłam kumpla który miał aparat i bardzo mi tym zaimponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Znowu tylke stronic napykałyscie. Kiedy macie na to czas? :D Chcialam si ez wami tylko podzielic tym ze w koncu przyszedł dlugo oczekiwany dzien czyli moja pierwsza wizyta u orto. :P Nareszcie. A juz niedługo wybije godzina zero czyli 18. Juz nie moge sie doczekac co mi powie. Ile pracy przed nami i co trzeba wyrwac (mam nadzieje ze takiej potrzeby nie bedzie) buzka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancik jesli tego chcesz to nie patrz na innych i zakaldaj aparat. Widzialam takiego jednego i byl hmmmmm calkiem calkiem z tym aparatem. kobiety lubia kiedy facet o siebie dba :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli jak cholera...:/ poplakalam sie jak usilowalam ugryzc kanapke- od rana jugurty:/ ale kolezanka skwitowala moje kolorki- o w koncu widac ze masz aparat, te blekitne to sie tak rozmazywaly ze nawet nie bylam pewna jakie sa a teraz juz sie na pewno nie pomyle:D zwała z niej:) i druga kumpela- a Ty masz aparat? tak, od grudnia. dopiero dzis zauwazylam> (nie dziwie sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine to wszystko, ten ból to przez ten Twój łańcuch;-) Dasz rade ja tez cierpie:-), bo jeszcze nie za bardzo gryze:-(, jakis ten górny bardziej upierdliwy;-) Twoje gumeczki są super wiosenne:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaimponują Cali;-), jeszcze bardziej Ciebie pokocha:-D, dobra zmykam na aerobik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala juz mnie kocha najbardziej:) No to juz dawno wiem ze gorny ejst bardziej upierdliwy:( mam nadzieje ze ten cholerny łancuch przestanie mnie ciagnac:( w dodatku jest tak beznadziejnie opleciony ze pomiedzy trojkami a szostkami jest go duzo i uwiera i mam ranki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amancik ja widzilam na iprezie chlopaka z apratem i usmiehcal sie bardzo szczerze! a teraz kolega ze wspinaczki tez sobie zalozyl!nic strasznego!jesli ci zalezy to zakaldaj!a tak a propos...niezle opowaidanko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 wspólczuje!mnie boli dizen 2 po wizycie a potemjes juz oki! mam nadzieje ze szybko minie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze minie:( w nocy mnie strasznie bolały tr głupie zęby ale dałam rade- zadnych przeciwbolowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka
czytam i czytam was i nie moge doczytac tych ponad 200 stron zdecydowalam sie na aparat ceramiczny ale ta cena mnie przeraza troche-3000 tys za luk ile kosztuje u was ceramiczny lub z krysztalu?? ps. swietny temat tak wogole:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) u mnie wiosna jest boshko i nie chce sie na uczelnie chodzic tylko spacery po parku sie marzą:) SUNSHUINE mam nadzieje ze mi wyslalas zdjatko swojego aparatu:) zaraz zajrze na poczte:) kiedy teraz wizyta?? ja ide 30 to bedzie moja 3 z aparatem:) witam rowniez nowego kolege na forum, ktory z takim humorem przedstawił nam swoją drogę do orto:) Amancik zakładaj ten aparat bo az strach patrzec na facetow z krzywymi zebami na oko przystojny a jak sie usmiechnie to szkoda gadac.....na roku mam kolege ktory nosi aparat juz dłuzej ode mnie i moge mu tylko zazdroscic juz prostych zebow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! u mnie tez przepiekna pogoda az chce sie zyc. Powysylalam wam zdjecia mojego aparaciku zebyscie zobaczyly jak wyglada taki ruchomy. obyscie nie musialy go nosic! kewcia chodzisz na wspinaczke? na scianke czy tez w skalki? moj maz jest maniakiem wspinaczkowym kocha skaly szczegolnie bardzo trudne piaskowce, ostatnio troche zaniedbal ta swoja pasje. Ja sama tez probowalam ale to chyba nie dla mnie za slaba kondycha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z krótkim rękawkiem już chodziłam:) eh oby tak dalej mmmm kocham wspinaczkę niestety mieszkam na nizinie i nie mam nawet w pobliżu ścianki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×