Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aparatka z większym stażem
wszystkiego naj naj naj :) i oczywiscie żeby się ząbki szybko wyprostowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła aparatka - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🌻 👄 Dziś mój facet wyrywał zęba i krwawił tylko ok. godz. po, a ja mimo brania tabletek krwawię cały dzień :-( A jak nie brałam to chyba ze 3 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła aparatka, wszystkiego naj naj, zeby jak najszybciej na ząbkach pojawił sie aparacik, dzielna jstes 2 godziny na fotelu:-) A ósemkami sie nie martw, mi tez juz dwie nie wyrosniete usuneli:-), nie jest tak źle:-), szczerze to u mnie było dobrze ale napewno czytałas sobie:-) Dora z ta krwią to Tobie współczuje chyba meczące to musi byc:-) Sunshine, a jak te twoje problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnyBunny
hej :p ja nosze aparacik od tygodnia ... Czy to prawda (bo kolezanki mnie strasza)., ze nie moge pic gazowanych napoi??? wrrr///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, jak to źle??? Pewnie nie chcesz tu pisać🌼, głowa do góry słonko👄 Nic mi nie wiadomo ze nie można pic gazowanych ja i tak nie pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessi
Macie moze luk podniebienny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyne, ale jestem śpiąca...djutro 3spr;( trza się pouczyć papap;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, Sunshine, prosze nie smucie sie i nie załamujcie🌼🌼, MMJ, masz odpocząć z chłopakiem jak sie nastepnym razem spotkacie musisz odpocząć!!!! Sunshine więcej wiary w siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś czytałam, że gazowane napoje niszczą drut i jakieś tam substancje w napojach go rozpuszczają :-( Jutro nasz dzień kobitek :D Wieczorkiem idę na browarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny to już za tydzień, za tydzień będę aparatką:):) Wszyscy się mnie pytają jak się czuje, a jak tu się czuć przeciesz jeszcze nic się nie zmieniło za tydzień o tej porze zrobie jeden z najważniejszych kroków w moim życiu. ZAŁOŻĘ STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY:) I będę aparatką:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci!!!!!! Ale ja też poczekam cierpliwie...... Najgorsze to to, że tyle kasy to wszystko kosztuje + comiesieczne wizyty po 100-150 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keatekeatee gratulacje!!!, szybko to wszystko załatwiłaś:-) Dora doczekasz się, a co do dnia kobitek to nie wiem czy moj chłop w ogóle o nim pamieta, ale mu nie przypomne zobaczymy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dzis mi wyjmą szwy:-D, jak dobrze nie bedzie mi sie majtac nic w tej buzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko to załatwiłam bo nie będe miała wyrywanych zębów no ale za to będe siedziec dłużej na fotelu przez to całe piłowanie, ciekawe jak to będzie. jak narazie zajadam tony jabłek i chleb ze słonecznikiem bo przez aparat będe musiała zrezygnować. No i zakupie jakąś kaszke dla dzieci żeby móc cos jeść, podobno na początku strasznie boli ale to sie okaże będe wam wszystko opisywać dokładnie. Juz za 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keatekeate, na poczatku też miałam problem z jedzeniem:-)wszystko jadałam w postaci papek, nawet warzywa gotowane gniotłam widelcem zanim zjadłam:-), przez pierwszy tydzien tak było, ale to nie bolało cały czas tylko jak próbowałam cos gryzc, no i jak sobie niechcacy szczoteczka udezyłam w ząbki:-), a teraz jem wszystko, chlebek ze słonecznikiem tez;-), raz udało mi sie snickersa zjeść:-) i orzeszki pogryzłam:-), na zapas sie nie bój, moze wcale nie bedzie tak źle:-), jak mi orto załozyła aparacik to mówiła ze na drugi dzien beda bardzo bolały:-), czekałam kiedy zacznie sie ten straszny ból ale sie nie doczekałam, nie bolało wcale az tak mocno:-), szczerze to po ostatniej wizycie chyba mnie bardziej bolały niż na poczatku, ale tylko przez jakies 3 dni:-), zobaczysz bedzie dobrze i bedziesz bardzo bardzo zadowolona:-), oczywiście czekamy na twoje relacje z pierwszych dni z aparacikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie bolało, jedyny problem to strach przed jedzeniam że może się coś odkleić. Orto mówiła że następnego dnia niwiele zjem a ja wcinałam normalny obiad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od orto:-), bede miała w piątek aparacik na górze:-D, ciesze sie bardzo bardzo bardzo, ale troszke sie boje:-), a te zabiegi o których pisałam to narazie ich nie bede robiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bessi ja mialam łuk podniebienny przez ponad 1.5 roku. na poczatku bardzo mi przeszkadzal a przez pierwszy tydzien meczylam sie z poranionym jezykiem od jego koncowek przytwierdzonych do pierscieni. Ale potem przyzwyczailam sie do niego i nie zwracalam na niego uwagi - stal sie czescia mojej paszczki :) wiec nie masz sie co martwic, raczej szybko sie do niego przyzwyczaisz. A co do mowienia to nie mialam z nim problemow z jedzeniem raczej tez nie. a jesli chodzi o calowanie to nie ma obaw - nie ma z tym rzadnych problemow powiem nawet wiecej z sexem oralnym tez nie :) choc niekiedy zdarzylo sie mojemu mezowi przez ten moj luk pisnac :) no i wiele zalezy od twojego nastawienia, staraj sie po prostu nie zwracac na niego uwagi a bedzie dobrze. aparatka z większym stażem o ile mi wiadomo to Meridol jest dobra pasta(dezynfekuje i chroni przed osadem nazebnym), a dzisiaj w pracy troche poszperalam w pastach i konkretnie do pilegnacji dziasel i odslonietych szyjek jest Lacalut fitoformula. wyprobuj ktoras z nich i pochwal sie efektem. A do reszty aparatek dzieczyny wiecej optymizmu bo jakies smutasy z was ostatnio a zdecydowanie lepiej mi sie czyta wasze wyglupy i o waszych radosciach nie tylko z aparatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine słonko martwie sie o Ciebie🌼 Tatonka to ładnie z tym łukiem podniebnym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- wielkie gratulacje teraz to bedziesz kompletna aparatka :) A wiecie u mnie 8 marca to zawsze dobry dzien bo jutro obchodze trzecia rocznice poznania mojego meza a 11 marca 2 rocznice naszego slubu. Wiec i wam zycze aby ten dzien byl radosny i a wy wszystkie szczesliwe! A nasz rodzynek X-man powinien uszczesliwiac w tym dniu kobietki :) Dora ja tez jestem blizniakiem tylko z czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom tatonka bede juz pełną gebą aparatka, nawet nie ominie mnie noszenie tego cuda na rozszerzanie szczeki:-), nie moge sie juz doczekac:-)własnie sobie kupiłam czekolade z tofi zeby sie najeść;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz aparatka- trzeba sobie jakos radzic ;) teraz tez nie mam z niczym problemu choc moje podniebienie zajmuje plytka ruchomego aparatu, niekiedy tylko troche seplenie ale wiem ze warto go nosic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś nie bede mogła zasnąć przez ten aparat:-), dziś nic nie robiła mi pani tylko wyjela szwy:-), mowiła ze się slicznie zagoiła ranka:-), no to jeszcze 2 dni wolności w buzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bylam strasznie niezdyscyplinowana aparatka bo jadlam wszystko na co mialam ochote w tym zakazane chipsy orzeszki bulki itd i rzaden zamek mi sie nie odkleil, ubytkow tez mi nie przybylo wiec nie daj sie zwariowac, mowie ci mozna jesc wszystko tylko z umiarem i uwaznie. aaa czekolade z toffi tez jadlam bo jestem uzaleniona od slodyczy i coli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ortodontka jak zakładała dół powiedziała jedz wszystko co dasz rade:-), niczego mi nie zakazała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×