Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

chemia... ech nie wiem o czym w ogóle było bo się z tego nieprzygotowałam;( myślałam że będzie z czegoś innego.... Po lekcji łzy mi popłynęły zrobiłam scenę, a że w tym półroczu mam same 5 to chemica powiedziała, że mogę napisać jeszcze raz, ale jednak pewnie będzieto łamane przez 1 choć może da się udobruchać.. sama już nie wiem;) a wy chodzicie do teatru? bo ja ciągle. Na szalonych nożyczkach popłakałam się ze smiechu:) teraz ide na kochanie zrób mi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie dziewczyny!ide juz spac wstaje o 6...buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Cztery :) hehe, zacznę się bać bardzo jutro... :) dzisiaj jeszcze jestem spokojna... :) mam nadzieję, że będzie możliwość usunięcia za jednym razem, ale zoabczymy, jak to pójdzie :) trzymajcie, proszę za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA gdzie jestes??? dzisiaj urodzinki naszych aparatów:P mamy je rowne 3 miesiace!!!:D APARATKO bedziesz musiala unikac magnesów:P damy rade...:D a mi sie zaczela podobac moja wiosna w paszczy. wszyscy koledzy dzis zagladali:/ i robili sobie foty mojego aparatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEWCIA no co Ty sie stresujesz ginekologiem? przeciez to tak samo jak orto prawie:) tylko gdzie indziej zaglada i nie masz tam metalu (chyba:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego aparaciku Sunshine i Emmy;-)🌼 Hehehe, ginekolog ma podobny sprzet jak takie cos co miałam w buzi jak mi 8 wyrywali:-D Ide spać:-),juz wcinam normalnie:-D, a wczoraj poszłam spać lekko głodna i śniło mi sie jedzonko:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancik
EMANKO! To znowu ja, wasz biedny chłopczyk i znów z problemem! No a do kogo, jak nie do Was?! Dzwoniłem dziś do swojego ortodoxa, u którego się umówiłem na pierwszą wizytację - z dręczącym mnie pytaniem o cenę aparatu, rzecz jasna estetycznego. Później dzwoniłem jeszcze do jakiegoś faceta ortodonty,z pytaniem wyżej wymienionym ale ten to wogóle nie miał pojęcia o jakiej porcelanie ja mówię. Powiedział, że on nie oferuje takich aparatów, a jedyną porcelanę jaką miał wczoraj potłukła mu żona ;/. Potem jeszcze odważyłem się wypróbować ofertę takiej innej kobitki „X” (ortodonty oczywiście, bo o tym mowa) pod kątem posiadania, tudzież ceny „estetyka”. Ot, co mi powiedzieli: -faceta od raz se odpuściłem, bo jak ma ubogą ofertę, to jego problem; -swojego ortodontę zostawiłem na koniec; -kobitka „X” mówi, że oczywiście „estetyk” jest u nich dostępny, ale cena jest uzależniona! A to od wady, liczby czeguś tam, itd. Ale orientacyjnie powiedziała mi, że pewnie będzie to ok. 1800 zeta. -no, na koniec dzwonie oczywiście jeszcze do Mojego ortosa. Mówie: ile za łuk porcelany?, A ona od razu, bez ogródek i działek – 2000 PLN. Nic u niej nie było uzależnione od stanu uzębienia, pogody, czy sytuacji politycznej? Komu z nich ufać? Którą byście ofertę wybrali? Szczególnie interesuje mnie opinia kogoś kto zakładał/ założył/ ma zamiar założyć taki aparat. Kto z nich kręci ??? No i ta cena- full version za 4 patyczki! – shock!!! PROSZĘ, POMOCY, ludzie dobrej woli. Odpiszcie mi! plizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancik tego co nie wie co to porcelana to sobie odpuść bo to jakis patałach a nie orto!!!!!!! Ja ci napisze tak z własnego doświadczenia - mam apatat kosmetyczny czy estetyczny czy biały jak kto woli ale nie wiem czy porcelanowy od 3-3 reszta metal, koszt 1900 zł, Jakbym chciała cały kosmetyczny to zapłaciłabym 2500. Więc ceny u ciebie nie są wcale wygórowane - wg. mnie i cen u mnie. I nic nie słyszałam zeby cena aparatu była uzależniona od wady. Aha i zamiast pierścienie na szóstkach mam tulejki wg. mnie super sprawa. Nie wiem czy ci pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aparat tylko na gorze - ceramiczny, po dokladnych wyliczeniach 1680 pln. Jak na rozmowe telefoniczna to i tak duzo sie dowiedziales. Jesli chcesz wiedziec wiecej umow sie na wizyte i konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X man i ten patar ceramiczny masz na całości za taką cene - zazdroszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ceny w moim miescie sa nizsze albo ten otro nie zdziera z ludzi :) Jednak wizyty i inne pierdoly sprawia ze i tak sporo kasy u niego zostawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herro
dziewczyny, mam pytanie czy aby wyprostować troche zęby mogłabym nosić taki aparat wyjmowany? Pracuje w takim zawodzie, że nie moge sobie pozwolic na aparat stały. A taki wyjmowany nosilabym cale popoludnie i noc. Jest cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie pracujesz ale skoro masz juz prace to chyba mozesz nosic aparat staly. Tak samo jak mozesz przyjsc w okularach gdy pogorszy ci sie wzrok lub w gipsie na rece jak ja zlamiesz. Byc moze nasze spoleczenstwo jeszcze do tego nie doroslo ale staly aparat nie powinien w niczym przeszkadzac. A najlepiej bedzie gdy umowisz sie z jakims orto na konsultacje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy nauczycielki MMJ lub kogoś mądrego bop musze napisać list otwarty ale nie wiem jak go zacząć;( z datą czy nie? ma być skierowany do wsyztskich młodych ludzi... pomóżcie;( gg 8224970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuNSHEINE :) dobre spostrzezenie:) przezylam:) ale nie lubie tego:( jade jutro do odmku wiec znow was opuszczam na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Już czas przychodzi... wyrwania zębów... Bardzo, bardzo Was proszę, trzymajcie za mnie kciuki :) by wszystko się powiodło i bezboleśnie przeszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Mam takie pytanie jeszcze... mam miesiączkę... słyszałam, że nie wolno wyrywać wtedy zębów, bo może powstać krwotok... Akurat dzisiaj pierwszy dzień i wyrywam zęby... Nie wiem, co mam o tym myśleć. Proszę, poradźcie coś... Co o tym myślicie? Tylko nie przekładanie wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki i chłopaki:-), jak u was dzień, jak dobrze ze juz jutro piatek:-) Ski ja nie umiem tobie pomóc z tym pisaniem:-) Nie można wyrywac zabkow jak sie ma okres!!!!, Koniecznie powiedz o tym temu kto ma tobie wyrywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancik ceny o jakich mówisz nie są chyba wygorowane, ja mam metal placiłam 1400 za kazy łuk, a kosmetyczny u mnie kosztuje 1500 za dół i 1600 za góre,myśle ze wszedzie są podobne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja głownie pracuje jako konsultant telefoniczny i powiedziano nam ze nie możemy nosic aparatow bo on powoduje seplenienie. Wiec jak to jest z tym wyjmowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie seplenienie???????????????? Co za palant to powiedział????????????????? Brak mi słów na głupote niektórych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze sie sepleni ja nie seplenie, przez telefon nikt nie poznaje ze mam aparat, a aparat wyjmowany nie naprawi kazdej wady myśle ze potrzebna by była konsultacja u orto, wszystko zalezy od tego jaka wada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Dziękuję za odpowiedź :) Jestem załamana... Tak już chciałam mieć wyrwane zęby i założony aparat... Chciałam już mieć to za sobą... a teraz, boję się, że wizyty będę musiała przełożyć i dopiero na maj... :( Boję się okropnie, że tak się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiruni ale sie zdenerwowałas;-)🌼 Nie sadze zeby aparat był przeszkada w pracy :-), bezsensu to by było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
no widzicie, ale moj szef tak uważa, bo jego siostra czy tam kuzynka ma aparat i sepleni w związku z tym zaden konsultant nie moze sobie na to pozwolic. Dlatego zalezy mi na wyjmowanym aparacie, nie mam strasznej wady, kilka zebow jest wysunietych. Ile to by kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hero, nie mam pojecia ile kosztuje taki wymowany aparat, ale sądze ze Twoja wade powinien ocenic ortodonta, i zadecydować czy wyjmowany aparat sobie z tym poradzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma aparat staly do seplenienia jak jest na zewnatrz zebow?:/ a u mnie na wydziale jest laska co przylazi w takim wyjmowanym na zajecia- ta jak czyta jakis przepis to i tak kazdy musi kodeks otworzyc zeby zakumac o co jej chodzi. u mnie aparat zdejmowany nie dal rady. mimo ze nosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×