Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

zastanawiam sie, bo mi babka nic nie powidziala ze ten rozszerzacz bedzie kosztowal.. zastanawiam sie,czy zapomniala mi powiedziec, czy to bedzie gratis... Mimo wszystko wole metalowy aparat :D:D Czyli przy zakladaniu \"hyraxa\" (jesli to bede miec) nic nie boli ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko z większym.. popierasz opinię o aparacie kosm czy o stopce ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko.. co to znaczy z minizamkami? inny niz ten pospolity? Ladny dzis dzien :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! troche mnie tu nie było a tu już 12 stronek do czytania doszło:D jeszcze wszystkiego doczytać nie zdążyłam, ale nadrobie wszystko. uzbrojona po zeby ---> widziałam, że pisałaś, że jak ktoś nie wie czy założyć kosmetyczny czy metalowy to ty chętnie wyślesz zdjęcie dla porównania. a więc ja mam taki dylemat i jeżeli ja mogłabym prosić :D:D:D:D dariaad1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny :) no, nie z takimi normalnymi zamkami tylko mniejszymi -widziałam ostatnio u jakiejś laski na ząbkach jak się śmiała i miała takie zajefajnie oczojebne zielone gumeczki:) takie naprawdę malutkie te zamki miała, ja wiem.. jak połowa normalnego metalowego, a jakaś dziewczyna od nas z topiku też miała coś w podobnie i pisała że to się zwie minizamki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! troche mnie tu nie było a tu już 12 stronek do czytania doszło:D jeszcze wszystkiego doczytać nie zdążyłam, ale nadrobie wszystko. uzbrojona po zeby ---> widziałam, że pisałaś, że jak ktoś nie wie czy założyć kosmetyczny czy metalowy to ty chętnie wyślesz zdjęcie dla porównania. a więc ja mam taki dylemat i jeżeli ja mogłabym prosić :D:D:D:D dariaad1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapaminajka1777
Hej! ja też zamierzam się "zadrutować" . mam 17 lat i chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto miał aparacik na studniówce?? proszę odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachliwa i Anulko85 co do śubu to ja niestety z krzywymi zębami musiałam to przezyć!!!!! No i oczywiście GRATULUJE Wam bardzo, suuuper przezycie jest..... A ktoś tam pytał odnośnie kosmetycznego i metalowego, u mnie to wyglądało tak że orto od razu mi odradziła kosmetyczny poniewaz powiedziała ze jest bardziej kruchy i łatwo sieprzebarwia i poza tym ze leczenie jest mniej sprawne ale to oczywiście słowa mojej orto... Jest wiele osób które tak nie twierdza i nie miały zadnych problemów podczas leczenia. Ja chciałam miec ten tylko na przednich ząbkach kosmetyczny ale skoro ona mi odradziła to nawet sie nie podejmowałam, a najgorsze było tak jak mi powiedział ze przy każdym ud=szkodzeniu kosmetycznego sama pokrywam koszty to już całkiem mnie odstraszyło :-) Tak to u mnie wyglądało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 --> metalowe zamki zą dwa razy mniejsze od kosmetycznych :) nie wiem czy już ktoś to pisał, ale widać na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie dwa razy:O w każdym razie moje zamki nie były duże - widać trochę na zdjęciach, a na pewno nie dwa razy większe od metalowych, nie wiem jak to w przypadku porcelany czy kryształu wygląda, moje plastiki były normalne :) ale gdybym miała brać metal teraz to tylko te malusie - chyba że o te zamki wam chodzi - to może i kosmetyczne zamki się dwa razy większe - tak samo jak zwykłe metalowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko próba troszke zmniejszyłam stopke bo naprawde sporo zajmowała juz ktos miał uwagi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej mniej czytelna stopka (nie jest tak źle wcale) albo mniej czytelne forum :) wybór jest prosty wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wielkości zamków, to może przesadziłam, że metalowe zameczki są dwa razy mniejsze, ale sądząc po fotce uzbrojonej po zeby, są jednak mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zmniejszyłam stopke;p jutro może wstawie lepsze fotki... dziś mi sie nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was aparatki mam do was takie pytanie znacie jakieś sławne osoby co nosiły stały aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stopce dodałem dwa fajne utworki aby wam umilić noszenie tych aparatów ;) mam nadzieje że się wam będą podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka1777 Rozumiem, że masz takie same wątpliwości jak ja... Też mam 17 lat i niecałe 2tyg temu założyłam aparat... i podejrzewam że do studniówki go nie zdejme... Też sie zastanawiałam jak to bedzie z drutami na studniówce ale doszłam do wniosku że lepiej z nim niż z krzywymi zębami... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ile ja bym dala, zeby zalozyc aparat przed studniowka.. prawdopodobie bym juz mogla go sciagac..(choc jescze w ogole go nie mam:D ).. Nie zastanawiaj sie- nie przejmuj sie studniowka- nie jeden taki bal jeszcze przezyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza_87 oj wiesz mi ortodotka powiedziala o hyraxie i ile bedzie kosztowac juz na pierwszej wizycie wiec nie wiem czy go bedziesz miec bo za niego sie napewno placi a jsli chodzi o rozszerzacza szczenki to tylko przez hyraha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo- u mnie w stopce majcie link do zdjęcia mojego aparatu. Bardzo ładnie widać różnicę pomiędzy metalowymi, a kosmetycznymi zamkami. :) Włala! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzbrojona... W porownaniu z moimi zebami, masz bardzo ladne zabki :) Tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolsia OsOs .. A mnie powiedziala o tym na drugiej wizycie, ale NIC nie powiedziala o dodatkowych kosztach... Kurcze, zaczynam sie denerwowac.. Pieniazki nie graja tutaj roli, ale mam nadzieje, ze nie bedzie na mnie eksperymentowac.... :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! Moja orto zaklada aparaty bez gumek.. Powiedziala, ze to jakas nowasza technika.. wiece cos o tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona - fakt, różnica jest ale przesadą byłoby nazywać ją \"dużą\" różnicą..:) czemu ty na kosmetyczne zamki masz założone kolorowe gumki?? ja po to zakładałam kosmetyczny, aby on był jak najmniej widoczny - do tego gumki perłowe. po co oczojebne gumki do aparatu, który ma być z założenia niewidoczny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z wiekszym..-> mój aparat kosmetyczny jest praktycznie niewidoczny z daleka (podobno). Z bliska i tak go nie ukryję (metalowy drut), to dlaczego by nie zaserwować sobie jakiś fazowych gumek? hmmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×