Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

nom ja jeszcze aparatka do połowy he he, ale już za miesiąc -dwa będę cała gębusią jak ty Karolcia osos :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie aparatki!!! Czy ktoś zakładał aparat we Wrocławiu? Szukam dobrego ortodonty, nie wiem na kogo się zdecydować.Możecie mi kogoś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jutro zdejmuje
ja jutro zdejmuje.Racja ze boli,co mc wizyty,ok 150 zl kazda,nowe druty i nowy nacisk na zeby.Boli przez kilka dni potem i plynne jedzenie.Zebow pod aparat mialam usuwanych 4 ( szostki z dolu-czworki z gory)Nosilam aparat 3,5 roku.zakladalam jak nie mialam jeszcze 23 lat.Ale warto bylo tego bolu.Naprawde polecam.Efekt super-pozbylam sie glownego kompleksu. gorna szczeka 1400zl ,dolna 1300zl.Zdjecie aparatu 500 zl.potem po zdjeciu aparatu nosi sie aparat rotacyjny(zaklada sie tylko na noc).nie wiem jeszcze jak dlugo.Jutro sie dowiem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy Ty lepiej pochwal sie swoimi zabkami a nie muzyką:) co do ceny...orto mówiła mi, ze kazda wizyta 100zł. Troche dużo....dużo ludzi płaci tylko 50 zł. No ale cóż...:)Dirte ja jeszcze nikogo nie widziałam w Poznaniu z aparacikiem:) Ja swojego w ogóle nie ukrywam:) zresztą jak się śmieje to musze go całeeego odsłonić, bo inaczej nie moge, bo zamki mnie haczą:) Nie m się czego wstydzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachliwa wyślę ci moje ząbki na pocztę bo tu mi się niechce pokazywać ;) przynajmniej narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj wreszcie zrobiłam krok na przód i poszłam do pani ortodontki :) No i ogólnie ząbki ok, tylko bardzo wystająca jedynka i do tego kiedyś ułamana do połowy i dosztukowana..no i pani doktor powiedziala ze moze sie zdarzyc tak ze bede miala zalozony pierscien na ten zabek, czyli ze normalne metalowe zameczki na innych a na tej jedynce gornej pierscien czyli wizualnie \"metalowa jedynka\", pojde na to bo za bardzo mi zalezy zeby martwic sie dwoma latami ale mam pytanie czy ktos ma taki pierwcien i powie mi jak to wyglada , I jeszcze jedno , czeka mnie najprawdopodobniej kompleksowe usowanie wszystkich czterech osemek na raz i ze boli itp to wiem ale ile to moze kosztowac, bardzo dziekuje za odp, z gory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachliwa ............... wysłałem ci fotkę z małym bonusem :);) pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachliwa.....................i jak dotarła przesyłka , pozatym nigdy bym nikomu wirusa nie wysłał :) fotka zrobiona dzisiaj :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzziee
prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy Ustawiam sie w kolejce za fotka :))) mam nadzieje ze i ja dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja................fotka już poszła . i jak ci się podobają utworki na mojej stopce :) kilka stron wcześniej mam ustawione inne ale zachęcam do posłuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don doggy - utwory w stopce zmieniasz a zdjęcia aparatu jak każdy nie chce ci się wstawić:P fajnie:o piewsze słyszę o pierścieniach na jedynce ale skoro są konieczne.. co do usuwania 8 - w gabinecie gdzie usuwałam koszt to 240zł za sztukę - za dłutowanie. wyrywanie wyrośniętej 8 na pewno jest tańsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem ...............chętnie bym zamieścił tu fotkę moich ząbków ale niewiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe męska logika - nie wiem jak to napisze że mi się nie chce :P:D na fotosik wrzuć i daj linka tu - większość z nas tak zrobiła - na stronie fotosika postępujesz wg instrukcji i już :) nie musisz się nawet rejestrować jeśli wgrywasz jedno zdjęcie pisałyśmy nie dawno jak krok po kroku umieścić tam zdjęcie ps. fajny pierwszy kawałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem ................. dodaje na stopce fotkę moich ząbków ps. a słuchałaś tych wcześniejszych utworków co zamieściłem . i wez też wrzuć jakieś utworki może powstanie tu jakiś fajny mix ;) klamaja.......................nie mam zdjęcia ale jedynie mogę zrobić fotkę mojego wycisku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don doggy A ja bym nie wpadła zeby zrobic zdjecie odcisku, pewnie dlatego ze ma go moja orto :), ale to dobry pomysł, to pstrykaj i wysyłaj to sobie popatrze jakie krzywulki miałes :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja................ wysyłam fotkę mojego wyciski więc masz i oceń postęp leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachliwa .......... moja wada była koszmarna ale jakie są efekty :) a fotka poszła już . i jak utworki działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ekspresową wysyłkę:) Dolne ząbki masz prościutki....widzę, że dwójkę miałeś mocno cofniętą...duuuża poprawa na zdjęciu z aparatem:)mam nadzieje,że mi sie tez tak szybko będa prostować:) Zauważyłam, że coraz mniej osób zagląda na forum:(Chyba jakis sezon wakacyjno-urlopowy się zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem ..................fotka już poszla możesz ocenić postęp dodam że jak narazie to nic mnie nie boli jem wszystko normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
identyczną wadę miałam :) tylko jeszcze bardziej przekrzywioną 1 przez tę cofniętą 2.. nieźle już ci się wyprostowały ząbki :) ale najleppszy efekt to moment po zdjęciu aparatu - kiedy nie pamiętasz już jak zęby kiedyś wyglądały kiedy były krzywe heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×