Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Agaca! na pewno bedziesz miała zameczki na \"2\" orto pewnie czeka na odpowiedni moment do podłączenia ich więc spoko, ja tez miała usunięte górne \"4\" dlatego tez zęby mi tak szalały=ból potworny, na szczescie jest już oki no i wyraźnie widać poprawę po niespełna 3 m-cach , bedzie dobrze zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj wizytacja, ale fotki dodam najwcześniej jutro, bo jak wrócę będzie ciemno i nie wyjdą zdjęcia, a z lampą to już wogóle...:D pewnie wiecie o czym mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znou mi odleciał zamek, ten sam co ostatnio, ale tak to jest jak jem tylko ta jedna strona :( a mnie nastraszyła ze jak znowu odleci to zamiast niego założy mi te okropne pierścienie :( ale ja sie nie zgadzam na to nie chce tych pierścieni bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja - wspólczuje... cale szczęscie, ze mi nic jeszcze nie odleciało... a dlaczego tak bardzo nie chcesz pierścieni? mi aż tak nie przeszkadzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki 👄 Ja zauważyłam dzisiaj zmianę u siebie przyglądając sie bardzo dokładnie w lusterku. Moje trójki przesuwają się na miejsce wyrwanych czwórek robiąc miejsce na dwójki, na których nie mam zamków :D Bardzo sie z tego ciesze ;) A tak poza tym to po staremu... Jednak są takie przypadki, ze jak nie boli to i tak coś sie zmienia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamaja. Ja w ogóle nie czuje tych pierścieni, a wole chyba mieć je niż zameczki bo z tego co widziałam u ciebie na fotkach to tam jest drut który chyba strasznie haczy :O Ja zostaje przy pierścieniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Agaco! mowiłam ze bedzie oki, ciesz się że nie boli a poprawe widać :) Klamaja ale rozrabiasz hehe, orto nie będzie zachwycona, walcz dzielnie jak nie chcesz pierścieni :D miłego weekendziku Wszystkim życzę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze to mi aż tak nie przeszkadzają te pierścienie, choć trochę obcierały w język, a na dole to będzie masakra, język bym miała strasznie poraniony, wiec dziękuje ale wole te zameczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj bylam na wizycie oto moje nowe gumki [URL=http://img210.imageshack.us/my.php?image=029gy3.jpg]http://img210.imageshack.us/img210/7540/029gy3.th.jpg [URL=http://img210.imageshack.us/my.php?image=029gy3.jpg]http://img210.imageshack.us/img210/7540/029gy3.th.jpg dodatkowo mam cos czego nie mialam to pewnie jakis rodzaj wyciagow bo po lewej stronie 4 zle sie zamyka tzn z dolnymi zeami stryka sie tylko 4 a reszta juz nie, po prawej jest idealnie mam nosic te gumki tylko na noc ale dzisiaj obudzilam sie o 3.00 i musialam je zdjac bo bolala mnie 2 moja kolezanka miala cos podobnego ale jej gumki byly lepsze bo byly bardziej rozciagliwe i dluzsze ja w moich czuje sie jakbym miala szczekoscisk i ciezko mi mowic za to ona musiala je nosic przez caly czas ja tylko w nocy i to jedyne pocieszenie:) moze ktos ma? sa w takim opakowaniu [URL=http://img402.imageshack.us/my.php?image=026mu9.jpg]http://img402.imageshack.us/img402/1734/026mu9.th.jpg pozbywam sie aparatu 8 stycznia mialam miec zdjety w grudniu ale nie bylo miejsc:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( trudno zamiast 10 miesiecy bedzie 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni zaczynaja przygodę z aparacikiem (pozdro!) a inni już kończą (ale fajnie macie) mała Lenko jaka miałaś wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mONOO
mała_Lenka -moje 8 sa polozoe zamiast pionowo- poziomo, tez juz z nich nic nie bedzie, dlatego beda wyrwane Jak wspominacie pierwszy dzien z aparatem>? Dziwne uczucie.. a otoczenie- czy to bylo dla nich zaskoczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie mała ta wada, superek masz!!!!!!!! my się jeszcze troszku pomeczymy, w poniedziałek wizyta ciekawe co mi powie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz kiedys mialam ci pisac zebys nie prostowala wlosow bo duzo ladniej ci w kreconych(slicznie) taz mam takie dlugie tylko ja mam takie jak maja afrykanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię loczki, ale sie ciesze ze mam proste bo jednak łatwiej mi je pokarbować lub polokować, a kręcone to jednak trochę trudniej tak mi sie zdaje, przydało by sie jednak żeby było ich trochę więcej, bo mam strasznie liche, i chyba z tego powodu będę musiała je obciąć bo wyglądam jak ulizana :( z reszta po 3 latach zapuszczania i codziennego mycia niestety- mam już dosc!!! A propos, ktoś mówił ze Eliza z rodziny zastępczej ma aparat i rzeczywiście ma, dziś oglądałam, nawet metalowy heh :D ale sie nie przypatrzałam czy ma kolorowe gumeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos podobnego jak ma Eliza z rodziny zastepczej tylko moje sa mniej napuszone i wygladaja jak sprezynki z nitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaju nie obcinaj włosków... chyba, że jakaś mega-giga-super fryzurka:P już chyba kiedyś pisałam, że masz śliczne włoski. każdy takie by chciał mieć. no i nie widać, a przynajmniej na zdjeciach, zeby byly liche. wygladaja na super zdrowe, lśniące włosy, jak z reklamy szamponu:D ja mam jakieś takie dziwne te włosy:O lekko się falują, jak wprostuje to i tak wkońcu ułożą się, jak chcą:/ no i plączą się strasznie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaju nie obcinaj włosków... chyba, że jakaś mega-giga-super fryzurka:P już chyba kiedyś pisałam, że masz śliczne włoski. każdy takie by chciał mieć. no i nie widać, a przynajmniej na zdjeciach, zeby byly liche. wygladaja na super zdrowe, lśniące włosy, jak z reklamy szamponu:D ja mam jakieś takie dziwne te włosy:O lekko się falują, jak wprostuje to i tak wkońcu ułożą się, jak chcą:/ no i plączą się strasznie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
witam, mam pytanie, czy kazdy moze nosic aparat ortodontyczny? Bo ja niestety mam strasznie krzywe zeby, do tego korony porcelanowe na obu jedynkach i brak jednego zabka z prawej strony (mialam wypadek). Chcialabym wyprostowac zeby, tylko nie wiem czy przy koronach i jednym ubytku zeba jest to mozliwe? Prosze, poradzcie mi cos. Poszrawiam serdecznie. Aaaa, mam 22 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_Lenka- powiedz mi od kiedy masz te gumeczki? chodzi mi o te takie przezroczyste ktore lacza gorna szczeke z dolna. No i co one konkretnie maja U Ciebie robic? szmutna - nie orientuje sie za bardzo jak sprawa stoi z koronami... ale mysle ze to nie bedzie zbytni problem. ja mam pare zebow martwych i tez mam aparat tyle ze orto dziala mniejsza sila na te zabki :) najlepiej sie zapytaj ortodontki czy mozna, ale mysle ze nie bedzie problemu. a wiek nie jest zadna przeszkoda do noszenia aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam je od 15 listopada i maja ustawic gorna 3 zeby nie stykala sie z dolna 3 i dzieki temu lewa gorna czesc szczeki bedzie dopasowana do dolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam je od 15 listopada i maja ustawic gorna 3 zeby nie stykala sie z dolna 3 i dzieki temu lewa gorna czesc szczeki bedzie dopasowana do dolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:D Dodałam już zdjęcie, ale nie mam wcale niebieskich gumek, bo ona sama dała mi przeźroczyste, bo powiedziała, że jakby mi dała kolor, to by było nierówno, bo mi ząłożyła takie gumy, nie wiem czy to są wyciągi, czy ciś tam, ale to jest od pierścienia, aż do trójek...tych trójek z antenkami:) aparat jest taki smutny, i wogóle zdjęcie brzydkie, ale nie chciało mi się latać z aparatem(cyfrowym), żeby było ładne;) Po tej wizycie mnie bolą zęby niemiłosiernie, i jeszcze nie stykają się wszystkie zęby...mam na myśli to że jak złoże zęby, to lewa strona jest O.K., a prawa tylko trójka się dotyka z jakimś dolnym zębem ale jeszcze nie namierzyłam jakim, mam nadzieję, że się ułoży tak po normalnemu. I jeszcze pewnie mi si.ę te przeźroczyste gumki pofarbyją, na brzydki kolor;/ Dupnie:( A powiedziałam jej o tym że mnie bolą te dolne zeszlifowane zęby, a ona powiedziała, że mam na to dyżo pasty z fluorem dawać, bo to jest milimetrowa \"ranka\"...taskże ejszcze się będę męczyła z tymi dolnymi \"gołymi\" zębami, które mnie bolą nawet jak idę na dworze i oddycham przez usta, to od zimna mnie bolą;/ no to kończę jak sobie coś przyponę ejszcze to napiszę:) papatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet ale skoro jest ten wyciąg przezroczysty to nie wiem czemu miał by przeszkadzać kolokom na aparacie :) z reszta na necie widziałam już takie kombinacje, mieli nawet te wyciągi kolorowe, następnym razem postaw na swoim i powiedz ze chcesz kolorowe gumaski- mówię ci :D i ciepluchno pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×