Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość hahihehy
różnica jest powalająca! a pierwsze, takie najmniejsze efekty widać po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlackerB
swietnie widac roznice! ja we wtorek mam wizyte po 2 miesiacach, zobaczymy co mi powie, musze ja nakrecic zeby jak najszbyciej zakladac staly bo juz sie mecze w ruchomym:E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
jasne,ze widac roznice.a powiedzcie jak wkleic swoje zdjecia,bo tez bym swoje zeby pokazala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_1986
ja mam aparat od 19.03 i mam wrażenie że nic sie nie ruszyło. jak patrzę na Wasze zdjęcia to różnice są bardzo widoczne a u mnie mam wrażenie że nic;/ niby orto coś tam widzi ale on mówił o tym, że szczęka mi sie już wysunęła. ale o samych zębach nic;/ to normalne, żeby po 2 miesiącach nie było róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weszłam na www.fotosik.pl i tam załozyła sobie konto. Zdjęcia miałam juz wczesniej zrobione i wgrane do komputera, gdy juz załozyłam konto na fotosiku to wkleiłam zdjęcia, nie jest to trudne, na pewno sobie poradzisz :) Ja już widziałam efekty na pierwszej wizycieczyli po 6 tygodniach, orto tez była zadziwiona, że tak szybko ząbki sie pionizuja U mnie tylko troszke widać efekty prostowania tych ząbków a to dlatego, że orto najpierw chce mi cofnąć jedynki w pionie, mam wadę przewieszonego zgryzu i zeby mam na dolnej wardze, gdy to już zrobi to wtedy będzie cofała najpierw trójki w miejsce wyrwanych czwórek a dopiero potem jedynki i dwójki. Tak naprawde już chciałabym skończyc to leczenie już mi się troszkę dłuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
dziekuje wiomalk,musze przetestowac ta stronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zapytać, czy jeżeli nie mam jeszcze wyrośniętych ósemek, to może w czymś przeszkadzać - chodzi mi oczywiście o założenie aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
tabanidae ---> Ja mam zakładany aparat w Miastku. Jest to niewielkie miasteczko w woj. pomorskim niedaleko Słupska:))) Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mija trzeci dzien jak mam gumki miedzy zebami. Masakra! Zeby bola i nieda sie gryzc twardszych pokarmow. Nawet ze skorka od chleba mam problem. Juz sobie wyobrazam co bedzie jak zaloza mi aparat... Tez tak mieliscie z tymi gumkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Słyszałam od dwóch kumpeli (które mają już aparacik), że separacja jest jedną z najbardziej bolesnych rzeczy... To prawda? Bo jeśli tak to zeje.biście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Mnie separacja tylko przez pierwsze dwa dni bolała. tzn. nie bolało, tylko czułam takie pobolewanie i wieeeelki dyskomfort. Jeżeli podobnie będzie z aparatem, to na prawdę świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynnnka
A ja juz od miesiaca mam zdjety aparat na zeby i mam juz proste :) az sama sie dziwie, dla mnie wygladaja sztucznie hehe, ale sie juz przyzwyczailam. Musze teraz nosic taki metalowy drucik z takim jakby podniebieniem tez sie do niego przyzwyczailam. Mysle zeby troche wybielic zeby bo sa troche zolte ale nie wiem czy warto. Jak myslicie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie separacja az tak nie bolala, ale byla gorsza niz aparat, bo przy gumkach przez 2 dni nie moglam grysc a z aparatem od razu wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknijcie proszę w powyższy link. Bardzo mi na tym zależy. Biorę udział w konkursie i im więcej kliknięć, to zwiększa moje szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAŚ FAJNA
wiomalk dzięki za odp. W sumie to z kazdym dniem przyzwyczajam sie coraz bardziej i juz nie jest tak zle:). jak juz pisałam wczesniej w moim przypadku separacja nie byla bolesna ale nieprzyjemna i wkurzająca. zawsze przy gryzeieniu jedna z gumek wrzynała mi sie w dziąsło. ale wtedy po prosu przesuwałam ja paznokciem. miałam takie momenty ze chciałam wyciągnąć te gumki bo doprowadzały mnie do szału. jednak po kilku dniach sie przyzwyczaiłam i nie odczuwałam juz dyskomfortu. a ktoś wie może po co są te bolce w zameczkach na trójkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Czy ktoś mógłby ocenić ile będę musiała nosić aparacik przy mojej wadzie? Nie zupełnie co do miesiąca, ale chcę wiedzieć czy to będzie rok, półtora, dwa lub cztery lata... http://img375.imageshack.us/img375/6669/dsc00643bvv9.jpg Pozdrawiam wszystkie aparatki! PS. JAKAŚ FAJNA, te bolce to chyba do wyciągów są (to chyba tak się nazywa). Takie duuuże gumeczki, które zakłada się na bolec na górnej szczęce i zakłada się na tego bolca na dole. Ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka88
hahihehy--->niestety Twoja fotka niechce mi sie otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahihehy Masz rację ;) Ale foto sie nie otwiera ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaasia504 - mówisz, ze aparat zakładasz w miastku? A u kogo? Mieszkam niedaleko miastka i kiedys jeszcze jak dziewczynka, gdy miałam aparat ruchomy chodziłam do orto w miastku, później przerwałam bo mi sie nie chciało a teraz musże grube pieniądze za to płacić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zadaniem te bolce sa w kazdym zameczku i dzięki nim można korygowac przesuwanie zębów. Jak bolec jest otworzony czyli w górze to ząb może się przesuwac a jesli jest zamknięty to nie. Widziałam w niektórych trzy bolce po kolei na zebach, a inne pozamykane. Co do gumeczek- separatorów, niektórzy wogóle nie odczuwaja dyskomfortu a innym bardzo to przeszkadza, ja nacierpiałam sie bardzo ale tez wiedziałam, że sa mi one potrzebne aby zrobły miejsce między zębami. Jeśli komus wypadaja tym lepiej obręcz ładnie się zmieści i nie będzie kłopotów z jej zakładaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
eszzz nie wiem co jest... nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiomalk > te bolce są na kłach tylko czyli na 3. hahihehy Uu..ja miałam tylko jednego ząbka i nosiłam prawie dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
witajcie:))) ja po dlugim milczeniu nareszcie sie odzywam.postanowilam zalozyc aparat tu w Irlandii bo po pierwsze oszczedze czasu na latanie, obawialam sie ze z wolnym co 6 tyg bylby problem zwlaszcza ze zaczynam kurs we wrzesniu i nie bede miala juz tyle wolnego czasu a dwa koszty po policzeniu biletow wyjda mniej wiecej takie same jak tu:) BUTERFLYXXX kolezanka znajomej zalozyla w Polsce i przyleciala tu do Irlandii, poszla na wizyte do oro a ta jej powiedziala, ze aparat jest zle zalozony i niestety musi zrobic nowy wycisk i zalozyc nowy aparat ,wiec dziewczyna zamiast oszczedzic zaplacila dwukrotnie wiecej...ale wydaje mi sie ,ze to tylko dlatego ,ze orto nie chciala leczyc kogos kto zakladal nie u niej.teraz dziewczyna ma juz aparat od pol roku u niej i jest zadowolona, ja tez jutro ide zapisac sie na wizyte do tej ortodontki i za 2 tyg jak polece do Polski sprawdze jeszcze raz zabki.mam nadzieje ze juz w przyszlym miesiacu bede szczesliwa posiadaczka aparatu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynnnka
hahihehy Jak Ty masz zgryz taki ze gorne zeby stykaja sie z dolnymi to chyba ponad 2 lata bo moj narzeczony ma taki zgryz i musi nosic 2 lata lub 2.5 lata ale dokladnie to nie jestem pewna ale 2 lata mysle ze na bank... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w piątek byłam wyrwać mleczaka. Myślałam, ze bedzie oki bo to mleczak, ale on był mocny i dosc duzy. Bardzo długo krwawiło, a teraz jak cos jem to musze uwazac bo ciagle mi cos tam wpada i musze płukac ząbki :/staram się jeść tylko jedną stroną masakra.... a za tydzień wyrywam drugiego....:/ i jak ja bede jesc???? ehh... leczenie zębów to najlepsza metoda na zrzucenie pare kilo... :) poza tym leczeniem ząbków i myśleniem o aparacie to jeszcze ładna pogoda :) i jak tu się na egzaminach skupić?????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam tak samo skupić się nie mogę a sesja tuż tuż i pełno zaliczeń normalnie nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×