Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

wiecie dziewczyny ja to bardziej sie samego aparatu nie moge doczekac o tym jak bede miala proste zabkie nie mysle tylko zeby jak najpredzej miec aparacik...hehe pewnie sobie myslicie ze to glupie ale tak naprawde mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> roxien jak Ty to robisz? ;D - normalnie aż Ci zazdroszczę. ;P ;) używasz zwykłej szczoteczki do zębów? - oprócz tego czegoś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
----> madzia14102 Ty się kochana ciesz tym, że możesz wszystko wcinać- korzystaj z tego! ;) Aparat to nie jest taka kolorowa sprawa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102---> zwykłej szczoteczki, na samym początku, po założeniu myłam elektryczną ale sobie ją darowałam bo po kilkunastu myciach włoski były tragiczne:p , a tyle kasy wydawać to trochę lipa. Więc szoruję zwykłą:p. Używam jeszcze takiego wyciorka, którym mogę działać pomiędzy drucikami:) do tego jeszcze płyn do płukania colgate i taka sama pasta ziołowa To by było na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102 --->jak już będziesz miała aparacik zobaczysz koncepcja Ci się zmieni i będziesz każdego dnia oglądała, patrzyła i czekała na proste ząbki. Miejmy nadzieję, że to czekanie w aparatch szybko nam zleci:) póki co cieszym się nimi i gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird Dobrze wyglądają, porównywalnie do tych poprzednich tylko że są hmm takie mleczne.:D Przeźroczyste zżółkły mi po tygodniu, a na prawdę robiłam wszystko żeby tak się nie stało (piłam herbatę i kawę przez słomkę, jadłam rzeczy niebarwiące - te wszystkie które się je w pierwszym tyg po założeniu aparatu) niestety zżółkły ... najprawdopodobniej reagują tak na ślinę. Fotki mam tylko tych przeźroczystych, obecnych będę robiła w piątek. :D roxien Nio efekty są niesamowite :D tylko czekać aż my wszyscy będziemy mieć piękne ząbki. :D Ja wam mówię jeszcze do reklamy nas będą chcieli !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102 Bordowe super :D ale chyba lepiej wyglądają na metalowym aparacie niż estetycznym ... tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bede miala metalowy tylko nie wiem czy tez na dolny luk bo w zasadzie to mam tamten poziom prosty. a jak myslicie mieszanke raz bordowy raz turkusowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeju nie czytałam forum tylko dziś a jakie zaległości :O :O :O. Co to bedzie jak ja wyjade? :o Oooo masakra, potem nie nadąże :D. miszt ->> no wlasnie ja tez mam problem z tym czy bede miec aparat z gumkami czy bez. Ale cena 1500zł to chyba za mało na ten bezgumkowy nie??? Zresztą chce troche poświrować z gumkami :D Więęc mam nadzieje, że bedzie miał gumiaczki :D Tylko, że ty czekasz do soboty!! A ja jeszcze miesiąc!! Tfuu za miesiąc to już bede 2 dni po :D Mam nadzieje, że przez obóz szybciej zleci :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
miszt -> yyy, nie Damona, metalowy;) bo Damon u góry na zamkach ma takie jakby przezroczyste, a ja zameczki mam metalowe;) Kurcze, za niedługo jadę na usuwanie ósemek na dole:/ A tak na marginesie to chyba uzależniłam się od tego forum xD Pozdrawiam koffani ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Już teraz nie wiem co mam pisać, bo tak się rozpisaliście. ;D hihi.. A ten ma ktoś aparat Damona? ;), bo piszecie tu o ligaturkach, a ja nie mam gumeczek. :( szkoda troszeczkę, bo mogłoby to być świetną zabawą.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis na kolejnej wizycie. Od 2 miesięcy orto mi cofa trójki w miejsce czwórek. Bardzo powoli to idzie, myślę, że jeszcze może potrwać z 3 miesiące albo i dłużej :( . Pocieszające jest to, że jednak wolniutko sie przemieszczają, i to , ze nie bolą. Zmieniłam dzis gumeczki. Zaszalałam zrobiłam sobie dwa kolory :):):) Ciemno zielone i ciemno różowe. Zielone na zebach wyglądają bardziej jak turkusowe. Myslę, że nie ma się co sugerowac kolorami które pokazuje orto. Ja wybrałam ciemno zielone a po rozciągnięciu na zameczkach wyglądaja zupełnie inaczej. Wkleiłam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102---> z tego co zauważyłam, a raczej przeczytałam;) kilka osób tutaj ma Damona (np. tez mam aparacik-on jest w tym chyba nieźle obeznany :)) Ten system ma kilka zalet,no ale dla dziewczyn chyba najbardziej boleśnie odczuwany jest brak ligaturek, bo nie mogą zaszaleć ;) dla kieszeni też jest bardziej bolesny ;) miłego wieczorka wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiomalk---> kolorki super!! :D ja właśnie chcę turkusowe,ale skoro mówisz,że ciemnozielone po rozciągnięciu tak wyglądają, to może skuszę się na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde:P Wy mi tu o gumkach a ja muszę jeszcze czekać ponad miesiąć na aparat i jeszcze do tego iść wyrwać ząb i tego się najbardziej boję:( już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł wybierać w tych gumkach:D ale jeszcze caaałłłyyy miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> wAdzia ja kierowałam się skutecznością. ;) a moje druciki są chyba nie najgorsze.- prawie niewidoczne. mam taki cieniutki drut , że prawie w ogóle go nie widać. ;) hihi. ale to się zmieni 30 sierpnia.;P grubszy drut, więcej bólu. ;D a gumeczki, no cóż.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
-> **Filip** Głowa do góry! ;) Czas szybko leci. hih. Wiem, że żadne pocieszenie.. Przynajmniej masz na co czekać. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102---> powiem Ci, że ja też zastanawiałam się nad Damonem (czemu on mi się kojarzy z demonem? :P ),ale póki co moja orto nie chce mnie pozbawiać żadnych zębów (za tydzień dowiem się czy na pewno da się bez usuwania),dlatego będę miała zwykły. Niewątpliwą zaletą tego aparatu jest to, że nie trzeba usuwać ząbków w większości przypadków no i szybkość działania.Ciesz się, że go masz!Ja na mój czekam z utęsknieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
-> wAdzia hmmm.. a mogę wiedzieć dlaczego zdecydowałaś się na zwykły? :) hihi i całe szczęście, że zębów nie trzeba wyrywać, bo dentysta+ ja= utrapienie! [ tylko ciiiii .., bo się wyda.!] kiedy bd miała aparat? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No grubszy drut to masakra... ja co wizyte bd miala zmieniany na grubszy przez chyba rok cos tak mi powiedziala nie wiem czy dobrze doslyszalam ;p ze stresu to czasem mi sie zle slyszy ;p no ale spoko **Filip** - spokojna glowa szybko zleci :D I w ogole wszyscy czekajacy na aparat ja to tez pamietaM to byl wtorek i mialam 7 lekcji i caly czas nawijalam na lekcjach o aparacie z kolezanka przez co zgarnelam 3 uwagi ;p jak juz wyszlam ze szkoly i byla 14 to do 18 myslalam ze nie wytrzymam zjadlam obiad ktory byl bogaty w smakolyki do gryzienia umylam zeby a tu juz byla 17 jeszcze na kompa weszlam i 17:30 wyjzd byl i tak juz mija 2 miesiac i nie chce mi sie liczyc ile dni pozst=drawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to ze względów finansowych...jak obędzie się bez ekstrakcji to można i zwykły.No i gumeczki też są jakimś argumentem :D A co do terminu założenia- planowo 30.07, o ile orto coś nie wymyśli po drodze ;) tak więc duuuużo czasu jeszcze.Ale słucham rad i rozkoszuję się mordoklejkami i bake rollsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Bądź dobrej myśli, i proszę Cie kochana nie rób mi apetytu. ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha mordoklejke to ja jadlam miesiac temu wiem ze mialam aparat i mi sie troche popszyklejala ale zaraz to wyszkubalam ;p;p ale guma to u mnie normallllll musi byc ;p a i dummmmmmle i w ogole czekolada mniam jestem strasznym lakomczuchem wiec slodyczy sobie nieodmowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie =* i już nie będę wspominać o smakołykach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
A o cio chodzi z grubością druta? cosik o tym słyszałam ale nie wiem;] hę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona94D- grubszy drut=wieksza sila. orto daje go zeby efekt byl szybszy i trwalszy. na poczatku dostaje sie cienki dla przyzwyczajenia. a potem no te gorsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
wAdzia kochana nie ma za co. ;* jeżeli bedziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości to pisz. ;) [ ale pewnie już wszystko wiesz.:D] xxx_aparatka nie ma co- pocieszyłaś naszą koleżankę!;D hihih..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm bake rollsyyyy PIZZOWE :D :D :D a może by je pozgniatać i jeść łyżeczką? :D :D haha :D ejjj tylko nie mówcie mi że w aparacie nie można skubać zębami słonecznika PROSZE PROSZE PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no co powiedzialam jak jest:D Ja tam jem przednimi zebami skubie slonecznik bo lubie i heheh jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×