Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość justys93_XD
miszt---> no własnie w sumie to nie wiem;P Ale trudno... Pewnie i tak bym nie zrozumiała tego ortodontyckiego języka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
miszt---> no własnie w sumie to nie wiem;P Ale trudno... Pewnie i tak bym nie zrozumiała tego ortodontyckiego języka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszt--->nie musisz się obawiać o wygląd po założeniu. Jak ja tylko założyłam wszyscy mówili mi że nawet nie bardzo widać. No tylko wtedy, gdy się uśmiechnęłam;). Wierz mi, że będziesz się uśmiechała po prostu nie ma innej opcji. Zobaczysz, że będziesz i to może jeszcze bardziej niż dotychczas:) Bo aparacik nie pozwoli Ci na to, żeby było inaczej. Jak już się uśmiechniesz to później jest takie dziwne wrażenie, jakby nie można było zamknąć ust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_XD jak ja bede na pierwszej wizycie to poprosze orto zeby mi powidziala wszystko co i jak...zapytam tez o rozne kolorki gumek zeby sie potem nie okazalo ze ma tylko jakies biale albo przezroczyste bo ja takich nie chce bo podobno zolkna (tak przynajmniej pisza ci co je mieli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
Sorki też mi sie net zacinał;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
madzia14102- mniej wiecej miesiąc czekałam... A przezroczyste rzeczywiście żółkną... ;| jasno-różowe są śliczne .xD i oczywiście błękitne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a justys93_XD jaki kolorek na poczatek mi radzisz bordowe czy turkusowe czy moze to i to pomieszane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
Madzia14102--> Ja bym wybrała turkusowe.:D Ale jak tam wolisz:D Ale na początek radze nie zbyt ciemne bo nie dość ze musisz sie przyzwyczaić do metalu to jeszcze takie ciemne kolorki... Ale z tych dwóch to turkusowy:) A jak 2 kolorki to ładnie tez wygląda jak jest jeden kolor ale w różnych odcieniach np. różowy i fioletowy, błekitny i granatowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie:P Właśnie na pierwszy raz wzięłam granatowe:P Nie myśl sobie jaki teraz chcesz:P Weź pod wpływem chwili, jak orto pokaże Ci stosik gumek :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
misha609---> To widze ze odważna jesteś:D ja wzięłam pierwszy raz przezroczyste które później zrobiły sie żólte a potem zielone i tak sie przekonałam do kolorków.xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie powtarzam ze drugi raz aparatu nie bd miala ; teraz bd pokazywala super kolory gumek a pozniej super proste białe zeby :D No wiec bd szalec z kolorkami i co ze niektorym sie to smieszne wydaje ale na tym forum widze ze sa normalni ludzie :D i lubia kolorki na zębolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
Ej co zrobić zeby sie tu zalogować. Bo chciałam stopke zrobic czy jak to sie tam nazywa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gata17
Hejka wsyztskim . Za jakis czas tez dolącze do grona aparatek :P Miałabym kilka pytan do ponieważ on ma aparat z systemem damona a mnie taki interesuje i chciałąbym sie dowiedziec kilku rzeczy w związku z tym . Wiec jak bedziesz to sie dezwij ;) czekam . z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gata17
urwało mi ;PP Miałabym kilka pytan do Tez mam aparacik . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys93_XD
xxx_aparatka- No w sumie prawda.. :D A jakie kolorki ładnie wyglądają. Tzn wiem.. wszystkie;P ale które naj naj:D:D i jak sie zalogować zeby zrobic sobie ta stopke czy cos takiegoo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sa pomaranczowo-zółto-zielone :D mialam polecam Jasno rózowe boooooooomba jeszcze fajne sa czerone błekitne Lub ciemna zielen i blekitny jasny :D moja kumpela ma :D A zeby sie zalogowac to musisz kliknac na gorze forum-strona glowna i potem bd pisalo na gorze internauto zarezerqwuj swoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka---> A no. Też mam teraz różowee.:D:D Odjazdowe są.:D a pozniej jeszcze nie wiem jakie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moze sobie zmienie we wrzesniu no kurcze i tu mam dylemat... podoba mi sie tak . Zielony-czerwony niebieski-różowy granatowy-zólty lub sooooooooooczyscie zielone same :D mialam i bardzo mi sie podobaly no ale zeby znowu... hmmm chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jheheh no wiem moze to smieszne ale po co sa te kolorowe ligraturki ? zeby je zakladac no nie :p ja tam sie nie wstydze takich kolorow bo i tam bo tyg bd blede i malo sooooooooooczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie ale np żólte wydaje mi sie ze bedzie wyglądać jakbym miała żółte zęby a zieleone jak shrek:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie xxx_aparatka dodaj jakies swoje fotki z kolorowymi ząbkami:D:D to moze sie odważe na ostrzejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samych zóltych bym nie zalozyla ale zmieszane to tak :D a zielone wlasnie nadaja uroku aparatowi :D i jaki tam shrek eeeeeee moze bardziej pasuje jakbym miala salate w zebach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×