Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

jak mialam te zielono-pomaranczowo-zolte to nie wychodzilo w ogole... bo sie odbijal kolor i bylo zamazane... zielonych nie mam nie robilam a jak zrobilam to skasowalam a jasno rozowych moze zrobie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janse :D już wpisuje :D ... tylko podaj jeszcze rok urodzenia, miejscowość, ilość wyrwanych zębów i czy masz/będziesz miała łuk podniebienny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to zmieniacie sobie same ligaturki czasem.? Bo mi tylko ortoo. A moja kumpela jak miała to zawsze pod kolor bluzki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok 1993, Bytom, ząbków nie wyrywałam, z tego co wiem to nie bd miała. Uff i całe szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD ---> ja to chyba sama bym się nie odważyła zmieniać ligaturek:p. A jak bym coś popsuła hihi, zresztą da się wytrzymać od jednej do kolejnej wizyty:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy--->nasza ekipa jest super, zresztą możesz się sam o tym przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzia14102
no wlasnie teraz taka super atmosferka prawda dziewczyny?! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Fanta88, proszę o uaktualnienie listy. Nick: hahihehy Rok urodzenia: 1994r Ilość usuniętych zębów na potrzebę aparatu: 0 Data założenia górnego łuku / rodzaj / cena: 30.06.08 / metal mini / 1300zł (powinno by 1500zł, ale pierścienie już miałam) [wpis tę cenę, którą uważasz za czytelniejszą... Data założenia dolnego łuku / rodzaj / cena: Będzie... Data zdjęcia górnego łuku: ? Data zdjęcia dolnego łuku: ? Łuk podniebienny: Expander Czas noszenia: Ok. 2 lata Miejscowość:Bydgoszcz Fanta88, ty też z Bydgoszczy? A u jakiej Orto się leczysz? Gdybyś mogła, to podaj jeszcze ulicę, na której jest gabinet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahihehy Ok :D ... wpisane :D Nio nie wiem czy to wskazane jest podawać tu nazwisko ale zaczyna sie na literę \"Sz\", a ulica ks. Popiełuszki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
justka_pl reklama pierwsza klasa. :D :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtopa.właśnie sie dowiedziałam,ze babeczka u której sie lecze wcale nie jest ortodontką,tylko stomatologiem ogólnym,a jedynie jakieś kursy pokończyła...ekstra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD ---> jak by tak zmieniać codziennie na inne hmmm kombinacji by zbrakło:) chociaż można by wymyślać np 2 takie, 2 następne inne, znów na środku inne:) A ja teraz przy następnej wizycie podobno mam nie mieć gumek, a to z powodu tego że wyjadę i na kolejną wizytkę dopiero pójdę w październiku:(. Wiecie coś może na ten temat o jakie to druty chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic.nikt mnie nie robi w balona,bo to oficjalna informacja.dostałam taki formularz do wypełnienia 'dokument informacyjny i porozumienie informacyjne' i tam jest w jednym z punktów napisane:KWALIFIKACJE- Zdaje sobie sprawę,ze doktor... nie jest ortodontą ,ale raczej ogólnym dentystą,który ukończył wiele podyplomowych kursów ortodontycznych'. no nic to,sprawia wrazenie profesjonalistki,na razie wszystko gra,masa ludzi u Niej sie leczy,w sumie sama trafiłam do Niej z polecenia kolezanki,aczkolwiek gdybym wczesniej wiedziala,to pewnie poszłabym gdzie indziej:/skoro nie ma specjalizacji,to chociaż ceny powinny być niższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Hejcia. Dawno nie zaglądałam tutaj, ale to z braku czasu. I mam takie pytanie. Mianowicie: Wiecie może po co w aparacie stałym są takie jakby bolce przy zamkach (ale nie wszystkich zamkach)???? Porszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Hejcia. Mam takie pytanko. Mianowicie: po co w aparacie stałym są te takie jakby bolce od zamka??? Nie ma ich na każdym zamku. Wie ktoś może?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×