Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

--taka_o_silnej_woli --jak strzelilo mi cos w buzce to poczulem ucisk ale jakis inny niz zwykle do tego ta polowka sie ruszala ale jak zaczalem myc zeby to juz bylem pewny bo wtedy to juz wogole ta czesc sie obsunela do polowy zebow wiec nie bylo na co czekac tylko marsz do orto:) ja mam wizyte 18-ego a mialo byc tak pieknie:) najgorsze jest to ze nia mam tej slynnej Szpary:) miedzy zebami i to mnie martwi ze cos jest nie tak... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dydusia--> To test przyklejane tak jak zamek taka rurka i w to wchodzi drut i sie do odgina. Wtedy nie ma separacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
cześć, wpadłam na pomysł, aby zalożyć na kolejnej wizycie różowe gumki. I w związku z tym mam do was pytanko, czy któraś z Was ma jakieś zdjęcie w różowych gumkach? (chciałabym zobaczyć jak to będzie wyglądać na żywo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest super:) nic nie boli nie uwiera:D w ogóle to bylem przygotowany na jakieś wielkie bóle i w ogóle obcieranie i wszytsko co najgorsze:D a nie boli nic, nic nie obciera:D jedynie to to, że troche przy nagryzaniu boli, ale jest 100x lepiej niż z separatorami, więc ogólnie jestem zadowolony bardzo:) Tyle że mam obsesje i ciągle chodzę go polerować:d haha LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz bede miec to pewnie tez bede miec tak jak **Filip** ze bede ciagle chodzic do lazienki i czyscic, hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do dumq z tym cacuszkiem i bede caly czas w lustrze siedziec. a ty filip ciagle latasz do lustra i podziwiasz swoje zabki i metalik??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o różowe gumeczki. Ja mam teraz różowe na przemian z zielonymi ( w stopce). Same różowe wyglądaja słodko. Musisz tylko wybrac jakis odcień różu. Ja wole ciemniejsze jaśniutkie słabo widac na ząbkach. Teraz jak będe zmieniała gumeczki to założe niebieskie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
Wiomalk-> śliczne te różowe, ja mam teraz na dole błękitne a góra zwykłe srebrne ( tzn. w kolorze aparatu) bo nie chciałam tak od razu ryzykować, ale w końcu jak szaleć to szaleć, hehe no ja też bym chciała różowe ciemniejsze, w sumie to narzeczony mnie namawia na różowe, hehe że też na stare lata zachcialo mi się różowego :)). Boje się tylko, żeby nie bylo sytuacji, że najpierw będzie widać mój różowy aparat a potem dopiero mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip też jestem zdania, że separatory są 100x gorsze od samego aparatu. Mnie też nic nie bolało obudziwo, i nic nie obciera (narazie). Czuje, że z dołem bede miała troche problemów :// Bo mam bardziej wrażliwe dziąsła :// Własnie mi sie coś zrobiło na dziąśle na dole wokół zęba i nie wiem co to jest :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie latam co chwilę, ale myję dość często:) Kurde a mi usta się takie całe czerwone zrobiły i mam takie kąciki wrażliwe, nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak czesto myjesz zeby pasta to jak ona jest mietowa to wiesz czerwone ci sie robia bo jest pewnie mocna. ja tez mam tak ze po umyciu mam czerwone ale potem sa normalne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip na początku tak się świruje,potem nie będzie Ci się chciało tak latać. A usta masz masz pewnie zaczerwienione i wysuszone dlatego,że nie są przyzwyczajone.Mnie też na początku bolały,przy okazji jeszcze dziąsła.Smaruj sobie kremem,potem powinny się przyzwyczaić.I wyluzuj z tym myciem ;) ja myje 3x- po głównych posiłkach,jak coś przegryzam to idę wypłukać. Co do samego aparatu- sami widzicie,że nie jest tak strasznie :) u mnie też tragedii nie było,jadłam prawie wszystko do początku.Ale ostatnio jak mi rurka odkleiła się,to jem ostrożnie i nie rzucam się na twarde rzeczy... Bardzo cieszę się z mojego aparacika,już go w ogóle nie czuję i tak jak justka_pl dziwiłam się, jak można się do niego przyzwyczaić. Tak więc przyszli aparaci i aparatki- nie ma co panikować ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** własnie umylam zeby i wiesz usta to pikuś ale jak potem chcialam zeby wyplukac woda to jak mylam to pasta zleciala mi na podbrodek to czulam jakby mi tam cos wypalao;) ;) ale teraz jest ok wlasnie czyszcze przestrzenie nicia a potem sobie wyplucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo Yo, byłam w Czechach więc nic nie pisałam :P A tu tyle stron, więc nie czytam. Zadrutowane 21 lipca jak tam ? Ja ciągle mam schizy, ciągle nie widzę poprawy i dalej staram się jeść nie gryząc. Filip, dajno zdjęcie tych zębów. Pozderki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×