Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość voldtekt
oh shit, to mnie pocieszyłeś:/ czyli zanim usuną mi ten shit pewnie minie miesiąc/jak nie więcej,to aparat dopiero w październiku;D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
heh, musiała;)niby tak,ale zazwyczaj usuwa się przed założeniem, bo w aparacie nie za bardzo jest jak/tym bardziej,jeśli w międzyczasie wyrosną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt madzia14102, trochę ząbki pokrzywione masz. Aparat na pewno by tutaj dużo zdziałał :) Swoją drogą już mam aparat założony. Jest to aparat porcelanowy góra :) Fotkę wrzucę gdzieś wieczorem, bo teraz wychodzę. Nic nie boli, jedynie trochę seplenię przez ten klin na dolną szczękę, który nie pozwala na całkowity zgryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni wolą metalowy, inni kosmetyczny. To jest tylko i wyłącznie ich wybór, każdy z nich ma swoje plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze ze dodajesz mi otuchy ze aparat duzo zdziala bo wiesz moja mama mowi ze jak pojdziemy do orto to ona mi nie bedzie chciec zalozyc aparatu bo bywaja ciezsze przypadki krzywych zebow a u mnie by sie nie oplacalo zakladac aparatu.zombol dziex ;D fakt kiedys u tej samej bylam orto i zrobila mi ruchomy a 16 wrzesnia ide do tej samej i OBY mi zalozyla i zeby jak najszybciej (iks de)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły123
ostre masz problemy dziewczyno..może sraczkowate-tak pod kolor zębów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły123 sraczkowate to raczej ty masz!!! dziewczyny i chlopaki nie zwracajcie na tego TYPA uwagi bo po co... justka_pl --->tez myslalam o blekitnych ale rowniez o zielono zoltych...tylko jakie bedzie miec orto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły123
oj,zabolało?madzia,nie obruszaj się tak,masz ładne,kremowe ząbki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam, a wiec tak: nie musze miec separacji bo jestem po ekstr. czworek i jest full miejsca, orto zmierzyla mi nr pierscieni i na luzie weszly wiec bardzo sie ciesze ze mnie to ominie, i teraz tylko na zalozenie gory, data wyznaczona 16.09.08 :D wiec mozecie mnie wpisac, i ponoc tydzien po zalozeniu gory mam miec dol wiec tez troche kasy w jednym czasie bd zmuszona wybulic, ale juz nie moge sie doczekac co prawda myslalam ze bedzie wczesniej ale orto dopiero teraz idzie na 2tyg urlop i stad ten czas oczekiwania, mam nadzieje ze ten miesiac szybko mi zleci SlackerB rok ur - 1987 ilosc zebow ---- (wszystko bylo usuwane za gowniarza;p data zal gornego- 16.09.08, metalowy, 1500zl data zal dolnego- prawdopodobnie, 23.09.08, metalowy, 1500zl luk podniebienny ---- czas noszenia- jeszcze nie wiem ale tak 1,5r-2lata miejscowosc- Nowa Sól :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta dziękuje bardżo :*:* slackerb na pewno szybko minie ten miesiąc, ja też czekałam tyle, nawet dłużej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam na zdj rtg widoczne 8 sa w kosci . ja mam taki osad na 3 ze chyba pojde go usunac... lipa pozdraiwam madzia- teraz wudac bardziej twoja wade:D pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Filip nie marudź :P Wiadomo, że w aparacie są bardziej narażone. Ja mam zżółknięte od dawna i żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja zawsze miałem w \"kolorze kości słoniowej\" ale teraz mam perfidnie żółte;/ a myje 6x dziennie po każdym, nawet najmniejszym posilku;/ i nie wiem co zrobie;/ jak mi zdejmą ten aparat to się uśmiechać nie będę takimi żółtymi zębami, bo kolejnego 1000 na wybielanie nie dam chyba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibinwing--> coś tam sie troche poprzesuwało:) w pt wstawie nowe zdjecie,bo bede po wizycie kontrolnej i wymianie gumek.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird -> Ja też mam w piątek wizytę kontrolną:) na którą idziesz? Jakie jest fajne połączenie z czerwonymi gumeczkami (jakiś drugi kolor)?? Bo chcę założyć czerwone ale nie wiem jaki drugi kolor wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
xxx_aparatka, orto nie rościła sobie praw do ich wyrwania?;p;) czy zrobi to po zdjęciu aparatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×