Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Pan Hairax, no co Ty ! Tam nigdy bym nie poszła! :):) Heh kolorki bielizny też mogą być fantazyjne, co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan hairax
cheerful i za to masz plus:), i oby tez to nie było biuro naszego narodowego mulata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj no proszę Cię ;] w takie miejsca mnie nie ciągnie. Never ! Ale przecież to nie temat polityki, mam jej dość na codzień. Co to za aparat który nosisz? Pierwszy raz o takim słysze. Próbuje się`wdrążyć` w tą tematyke:P ale z takim nigdy nigdzie się nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ladny wyglad to dla mnie lepiej wyglada ktos kto ma aparat niz krzywe zeby. wiem to po sobie, z krzywymi zebami trzeba bylo sie pilnowac przy usmiechaniu, jak sie ma aparat to mi nie zalezy bo wiadomo, ze sie lecze ;) co do \"naczytania\" sie na temat aparatow kosmetycznych. nie bede zachwalac ani zniechecac. jestem posiadaczka aparatu krysztalowego i moge powiedziec jak juz wczesniej pisalam, ze przebarwianie sie gumek to sprawa mocno naciagana. przez miesiac czasu nie odbarwila mi sie ani jedna gumka, a aparatu nie zauwazyla dzis kolejna kolezanka :O nie zebym byla smutna, ale zaczynam sie martiwic o klopoty ze wzrokiem moich znajomych ;) dla mnie samej wrazenie jest lepsze kiedy widac sam luk, ale nigdy bym nikogo nie namawiala na konkretny typ aparatu, bo wiem, ze to nie ma sensu. ja bylam od poczatku za kosmetycznym i taki tez posiadam. co do ilosci lukow: zeby na oko moga byc proste co nie znaczy, ze do siebie pasuja o tym decyduje orto. co do wieku, ludzie nie piszcie, ze jestescie starzy, bo sa osoby na kafe, ktore nosza aparat ok 50tki i wtedy hycba nie fajnie sie czuja :P co do ligatur, czytalam na gazeta.pl, ze niektorzy wymieniaja je samodzielnie, biora od orto badz kupuja na necia. w linkach, ktore podalam przy wosku mozna poszukac rowniez ligatur. sztuka jest je wymienic niczego nie psujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan hairax
to jest aparat grubołukowy który się nosi na podniebieniu, przeeee...... sprawa:), no i trzeba się uczyć mówić od nowa:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak to jest z tym jedzeniem- czy naprawdę wchodzi do aparatu? Mam tu na myśli studia- zajęcia mam od 8 rano do 20.30 więc jeść muszę, a przecież myć zębów w toalecie raczej nie będe. Jak wy sobie z tym radzicie? Czy to jest może zanadto wyimaginowany problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co sie je, ale zawsze cos zostaje. tez mam zajecia caly dzien, a zeby myje normalnie w toalecie na uczelni, u znajomych czy w knajpie to zupelnie normalna sprawa. lepiej dbac o higiene niz po zdjeciu aparatu latac dziury. po tygodniu zobaczysz, ze to nie jest zaden problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i normalne, ale osobiście nie spotkałam na uczelni nikogo myjącego ząbki w toalecie. Wiem, że nie ma się czego wstydzić, bo to przecież dbanie o higienę, ale taki dyskomfort z pewnością jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D przeprosiłam moje gumy orbitki zielone mm :D :D A to wszystko że sie lekko wkurw :D 6 listopad wizyta :P i te ****** separatory. A potem połowinki :D :D :D jee je jee :D :D Przynajmniej będzie znieczulenie haha ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
mam pytanie czy takie zolte plamki na zebach z aparatem (miedzy zamkami ) mozna jakos usunac po zdjeciu aparatu stalego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
czy ktos mił moze taki przypadek ??? prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o jakie plamki chodzi, ale byc moze cos z klejem nie tak :O mysle, ze po zdjeciu kleju nie bedzie po nich sladu, a jak nie to moze zdecydujesz sie na wybielanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
mysle ze bedzie drogie to wybielania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
bardziej chodzi mi o niewlasciwa higiene :( (te plamki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
ale bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan hairax - Dużo osób nosi hyraxa lub hassa :) Także i na tym forum :) cheerfu - Właśnie o to chodzi, że nikt nie myje zębów :) To jest najpiękniejszy widok, jak myję zęby i ktoś wchodzi do łazienki i taaaaaakie gały robi :D:D:D Kocham te chwile :Dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie myje zebow w PL i to dla mnie bardzo dziwne, ze niktorzy ludzie nosza resztki miedzy zebami caly dzien :O za granica to widok dosc czesto spotykany, szczoteczki i nitke mozna kupic w automatach np. w resteuracji i to sie chwali :D o koszta wybielania musisz zapytac lekarza, ale sa tez srodki do uzytku domowego rowniez skuteczne. kiedys uzywalam paskow wybielajacych i bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
nevermind369 a tobie juz zdjeto aparat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
a co myslicie o tym zdjeciu (pierwszym od lewej ) na stronie :http://images.google.pl/images?hl=pl&q=brudne+zeby&gbv=2 (tylko nie wchodzcie na nia bo jakas niebezpieczna jest czy cos tylko zobaczcie obrazek zminiaturowany ) co ta osoba ma szanse na calkiem biale zeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyglada ja zwykly osad tzw kamien na zebach. idz do higienistki czy dentysty i usunie Ci to za gora 60zl, mozna robic w aparacie. szkoda, ze orto Ci nie polecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie kazdy na szanse na piekne zeby, wszystko jest kwestia finansowa. u Ciebie wyglada to na zwykly kamien, tym bardziej, ze na dolnych zebach nie masz aparatu a efekt ten sam. wystarczy piaskowanie. przynajmniej tak mi sie wydaje. a dla lepsze hignieny polecam nitke dentystyczna, w znacznym stopniu zapobiega takim niespodziankom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
dzieki jestes super dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparacik
z metalowymi zamkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr... Bo to jest bezligaturowy, to moje zdjęcie... Damon półprzezroczysty. To jest chyba osad, muszę się wybrać do dentysty :D:D:D Ale wybieram się jak sójka za morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×