Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość d a ga a
crazy masz racje kazdy ma inny zgryz i kazdy musi sam podjac deecyzje,ja na pewno ie wyrwe zebow dlatego zrezygnowalam z jednej pani ortodontki :) ktora po prostu tez nie zakladala damona i z tych przyczyn od razu mi przedstawila swoj poglad, swiat idzie do przodu a wszystko jest dla ludzi i trzeba lkorzystac z nowinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAdzia - Kurcze ja też to czytałam już bardzo dawno temu i teraz wypowiedz naszej koleżanki z forum o nicku d a ga a znów zmusiło mnie do intensywnego myślenia :D Można zwariować od natłoku wiedzy, opini itp. Może podam głupi przykład ale to jest jak z porodem dziecka...lepiej nie wiedzieć jak to wygląda, nie zbierać gorączkowo wiedzy na temat chorób i urazów, dzięki temu człowiek jest spokojniejszy i nie zadręcza sie każdą drobnostką która przyprawia o zawrót głowy ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadzia! ale to wszystko zalezy jaka masz wade, sa np tylozgryzy, w ktorych chyba wskazene jest wysuniecie szczeki itd. nie przejmuj sie niczym i sluchaj orto bo kazdy przypadek jest przeciez indywidualny! bedzie dobrze :) poza tym zab nie wraca na swoje miejsce w jeden dzien i zawsze mozna temu jakos zaradzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka1234
dagaa Ponoć na kochanowskiego jest ok, przyjeżdzają ludzie z Warszawy, mam nadzieję, że to nie tylko z powodu ceny, być może mniejszej niż w Warszawie. Pani doktor wydaje się byc bardzo kompetentna, ale wiesz, ilu pacjentów tyle opini. Proszę napisz mi coś o cenie w tym gabinecie gdzie Ty chcesz zakładać i czy to z polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a ga a
do wadzi widzisz kazdy ma inne zeby inna wielkosc, ja np wiem ze mi to tak masakrycznie nie rozszerzy szzczelki :P jak ten zab wskoczy naswoje miejsce :) Ty masz pewnie inny przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a ga a
efffka mi kolezanka polecala ortodontow na parafialnej pozniej znajde Ci linka :) wczesniej mialam isc do Orthosmile (tam jest film o damonie na ich stronce i o tych zmarszczkach po usuwaniu zebow) ale dowiedzialam sie, ze mocno zdzieraja z kasy :) o kochanowskiego nie slyszalam, a do kogo konkretnie? jest jeszce na bielanach klinika ktora reklamuje olivier janiak jego zona ma tam robiony aparat i jacykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka1234
Dagaa Janiak rekalmuje własnie tą gdzie ja chodzę i stąd pisałam o ludziach z warszawy, nie chciałam tutaj wypisywac ze spotkałam jacykowa, bo były zapewne komentarze, że to nie świadczy o klinice kto się tam leczy, zatem wejdź na stronę Unident wrocław, ps. czy coś o kosztach mozes mi napisac? proszę juz trzeci raz, jeżeli nie chcesz pisac z jakiś powodów to ok, ale byłabym wdzięczna, chcę porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wAdzia, co Ty gadasz, masz przepiękne duże zęby które ślicznie pasują do Twojej buzi no i ja jakoś jak na nie patrze to konia ni jak nie widzę i nie zobaczę ! Chyba końskich zębów nie widziałaś :) nie martw się bo będziesz miała śliczne zęby, ja bym chciała takie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
hej witam wszystkich. Długo tu nie byłam i sorry że tak jestem nie w temacie ale mam pytanie. Czy ile trwa pierwsza wizyta kontrolna? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki :) jesteście wspaniałe!! dzięki za słowa otuchy,sama już nie wiem co myśleć.Ja tak mam,że naczytam się dużo informacji na dany temat a potem żałuję tego nadmiaru wiedzy (genialne było przeczytanie na dzień przed moim pierwszym lotem forum o samolotach,lęku przed lataniem i katastrofach.Normalna raczej nie jestem :P dziękuję za wsparcie =* Czarne Oczka-->na zdjęciach tego nie widać,ale moje żeby,a zwłaszcza dwójki są wychylone do przodu,z tym że nie wygląda to źle ;) tzn wygląda super w porównaniu ze stanem początkowym.Ale nie chcę żeby leżały sobie w poziomie ;) ufam mojej oto,wierzę,że będzie ok :) a Twoje ząbki też są bardzo ładne!nie zazdrościłam Ci ich na początku,te pierwsze zdjęcia były szokujące.Najnowsze też są,bo zbierałam szczękę z podziwu,jakie cuda wyczynia aparacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza wizyta nie trwa dlugo i zalezy od tego gdzie wykonasz fotki. mysle, ze nie dluzej niz 30 ze zrobieniem zdjec i wycisku oraz okresleniem jak mniej wiecej ma wygladac lecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
Ale wizyta kontrola ;) . Już mam aparat tylko jeszcze nie byłam na tej kontrolnej , gdzie sie zmienia gumki i podręca aparta.... Nie wiem ile trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wAdzia, takie komentarza jeszcze nie usłyszałam, ale dzięki dzięki :D No prostują sie po prostu bo maja w końcu miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
Aha, Dzięki. a na takiej wizycie jeszcze się coś robi? oprócz tych gumek i podkręcania aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Oczka-->oby tak dalej :) w lutym czeka mnie jeszcze założenie dołu i będzie komplecik.Też nie wiadomo czy się cieszyć :P ja tam chciałam tylko na górę i jak orto mi powiedziała,że muszę mieć na oba,to się prawie poryczałam :D ale teraz to luzik,jak mam już u góry.Gorzej,że kasy ubędzie ;) OLuśŚ--> moje wizyty kontrolne wyglądały tak: 1.orto obejrzała ząbki i porównała do wycisków 2.Zdjęła gumki i drucik 3.Ja maszerowałam umyć ząbki 4.Orto zakładała mi nowy drut i gumeczki Całość trwała max 15min.Bez wymiany łuku pewnie 5-10 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda95
Naprawde te zmarszki bedą takie straszne i czy muszą się pojawić czy może się obyć bez nich? Czy kremy na zmarszki sobie z nimi poradzą :D Macie racje żeby za dużo nie czytać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
Myć zęby? to mam wziąść sztoteczkę czy cos? wogole nic nie wiem ,moja ortodontka mi nic nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
aha. Dziękuje Wam za te odpowiedzi. Moja ortodontka mi nic nie mówi ;/. A pasty chyba nie musze brac.? a mieliście w zamkach jeszcze jakieś minimalne kawałki jedzenie. bo ja nie wiedze ale boje się że będę miała i powie mi ze niedkokłądnie myje zęby... chodz myje po każdym jedzeniu używam płynu i wszystko co potrzebne.... Mieliście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a ga a
efffka http://ortho.pl/ tu masz link do parafialnej a tu do jaracZa http://www.orthosmile.pl/intro.php na jaracza jest drozej z tego co wiem, nie znam konkretnych cen ale to tak oscyluje w okolicy 7tys za gore i dol a powiedz mi ile Cie wyniosla pierwsza wizyta tam, bo wlasnie zastanawiam sie czy tam sie nie wybrac? i co Ci robili dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a ga a
effka ja wlasnie jestem po jednej wizycie we wroclawiu u kobiety jednej ale z zadnych tych miejsc, zrezygnowalam z niej. mialam kiedys juz aparat wiem co to znaczy wiec teraz chce isc naprawde do kogos kto nie spieprzy sprawy a zrobi mi dobrze :D tzn moim zebom i zeby caly look byl ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
aha. Dziękuje Wam za te odpowiedzi. Moja ortodontka mi nic nie mówi ;/. A pasty chyba nie musze brac.? a mieliście w zamkach jeszcze jakieś minimalne kawałki jedzenie. bo ja nie wiedze ale boje się że będę miała i powie mi ze niedkokłądnie myje zęby... chodz myje po każdym jedzeniu używam płynu i wszystko co potrzebne.... Mieliście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lip
Witam wszystkich! znalazlam fajna stronke -poogladajcie sobie .ps tam jest to z czym ja musze sie meczyc -Hasss z tym czyms niebieskim na zebach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
prosze odpiszcie mi na moje pytanko to dla mnie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka1234
daga a Koszt wizyty to 250 zeta w tym cena zdjęcia panoramicznego 100 zł, które jest zaliczane na poczert ceny aparatu jeżeli sie zdecydujesz tam robic, na pierwszej wizycie konsultacja i za jakies 2 dni otrzymujesz plan leczenia , ja chciałm z opcją tańszą i droższą, bo będe też robić implanty. ponadto Pani doktor bardzo otwarta i widać ze póki co pracuje z wielką pasją, ps dzięki za linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oLus, wystarczy porzadnie zwrocić uwagę jak myjesz, ja tez sie o to boje że cos powie no ale nic nie mówi :) jak to Twoja pierwsza wizyta to polecam przy myciu zębów zatkać umywalke bo efekt jest taki że zęby tancuja i patrzysz tyl;ko czy którys nie spadł do umywalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antywegaaaaaaaanin
czyli z wszystkim Ci policzyli ze wyniesie Cie to 7500 ?bez dodatlkowcyh oplat za wizyty ? i powiedz mi co oprocz ceny aparatu wchodzi w to tak orientacyjnie :P I czy bylas u Pani Olejniczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga aa
to bylam ja wczesniej hehehe :P co za nick mi wyskoczył :P a podwoch dniach Ci wyslali mailem czy zadzwonili czy tam znow musialas jechac, mi zalezy na nie tak czestych wizytach bo nie mam za bardzo czasu i to troche na zadupiu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×