Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

SUNSHINE ty potworze ominęłaś mnie;P mycha.jm@wp.pl i to zaraz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś w cieniutkieJ bluzie rozpiętej WIOSNA WIOSNA WIOSNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuraaa!!! Udało mi sie kanapke zjeść:-D, Sunshine ja jak miałam łańcuch tez mnie bolały jak nie wiem co:-), ale zobaczysz efekty po nim:-), u mnie tez dziś wiosna:-), w cieniu było 19 stopni:-), wow juz mi autko rano za pierwszym razem odpala, a to znak ze idzie wiosna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 wiosna przyszla i mogłaby juz sobie pójsc- strasznie ciezko mi sie siedzi w taka pogode na uczelni ( w dodoatku ogrezwanie jeszce dziala) :( Netopia dzieki za odp - mam nadzieje ze u mnie obejdzie sie bez niespodzianek :) Jezeli chodzi o facetów w aparatach to zdazylo mi sie kilku spotkac- i jakos tak sie zlozylo ze wszyscy mieli aparaty tylko na dole :) Mysle ze łatwiej jest dziewczynie zaakceptowac chlopaka w aparacie niz odwrotnie ( znam paru takich ktorzy uwazaja aparaty za cos obrzydliwego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala powiedziec cos AMANCIK - znam kilku facetow z aparatami i to oni mnie zainspirowali,ze aparat to zero obciachu. Swiadczy o dojrzalosci , o tym ,ze dbasz o swoje zdrowie (tak,zdrowie!) i ze twarda z Ciebie sztuka, bo znosisz bol i masz w d.. opinie innych. Ja mam wrazenie,ze aparaty nosza ludzie niezalezni, ktorzy wiedza,co chca osiagnac i nie boja sie pokazac srebrnego usmiechu. Wsjo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatonka dzieki za zdjecie :) Twój aparacik wyglada podobnie do mojego ktory nosilam w dziecinstwie ( a raczej nie nosiłam - myslalm ze mi jedynki wypadna bo sie ruszaly :P :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, Kamyczek dobry wieczór👄 Tatonka dziekuje za zdjecia ja nigdy nie nosiłam aparatu jak byłam mała moze to był bład, ale nie załuje sama dojrzałam do decyzji i jestem dumna ze mam mój aparat i jeszcze chetniej sie uśmiecham niż bez niego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na lubelszczyźnie wcale nie jest jeszcze aż tak ciepło :-( A jak by było ciepło to i tak nie będe jeszcze się rozbierać, bo potem może wyjść szydło z worka :) Jeszzce w kwietniu nie wiadomo jak bedzie, bo prezcież: \"Kwiecień plecień poprzeplata, trochę zimy trochę lata\". Byłam dziś na siłce i coś mnie siepie w jelicie w boku na dole :O Może coś nadciągnęłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten łańcuch bolący od momentu gdy założyłam aparat:/ dobrze ze na poczatku byl tylko z tylu bo teraz jak mam go na calej szczece to dopiero sie przekonuje ze to potrafi pobolec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dora Dora, moze za duzo wysiłku🌼 Sunshine, jeszcze 2 dni i zapomnisz, ja jak zostalam oplatana łańcuszkiem to w nocy tez nie mogłam spac ale nie brałam przciwbolowych, wyobrazam sobie jak ciebie musi boleć, biedulkoja piszczałam jak miałam kawałek tego po jednej stronie a na całych to musi byc nieźle, dzielna bądz, ciekawe czy mnie czeka łancuch na cały ryjek, a jak bedzie i na górze i na dole, uuu.. to bedzie straszne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dora, słodkich snów:-) Tak Sunshine, bidul jestes:-), ale zabeczki beda cudowne zreszta i tak masz ładne:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ale ty masz juz praktycznie proste zeby!!!!!!!!!!i wiosne wiosne w buzi:) bosho dziekuje za zdjecia:) nie moge sobie wyobrazic wogole ze twoje jedynki zachodzily na siebie???!!!!! moja orto mowila ze u mnie aparat 1,5 roku bo mala wada ale moje zeby nawet nie zaczely wygladac lepiej wrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka dlugo nosilas sam dol?? a orto ile ci prognozowla tego noszenia przed zalozeniem gory?? bo moja mowila na poczatku ze 3 miesiace gora a potem juz nakladanie dolu ale cos mi sie widzi ze to moze duuuuuuuużo dłużej potrwac a jak bylo u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pisze dopiero teraz ale zaliczylam dzis pierwsza wizyte u orto. Z jedenej strony nie jest tak zle bo musze wyrwac tylko jeden lub dwa zabki(chyba ze zdjecie cos wykaze innego) a ta gorsza wiadomos to taka ze minimum 18 miesiecy bede go miala i nie wiem co teraz bo nie chce isc do slubu z aparatem.(pewnie przesune termin slubu :) ) Wszystkich informacji dowiem sie za dwa tygodnie. opowie mi wtedy o planie leczenia. dzis mialam zrobione fotki i wycisk. Myslalam ze mi z wyciskiem wszystkie plomby wyciagnie :D Ale trzeba poczekac znowu dwa tygodnie :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wycisk to dla mnie najprzyjemniejszy moment był:) bardzo fajna pasta:) Dora ty tez z Lubelszczyzny?? ja też:) hej możecie mi wytłumaczyć do czego są te łańcuszki?? ja czegoś takiego nie mam, montują to później wszystkim?? czy może zależy od wady ojjj zaczynam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) Mam pytanko, moj orto powiedzial, ze jak gumki nie wystarcza do przesuwania zabow to zastosuje jakies sprezyny. Czy ktos z was mial, widzial cos takiego? Powiedzcie jak to wyglada ile ewntualnie kosztuje i jak dlugo sie to nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda wycisk byl calkiem przyjemny i jestem bogatsza o nowe doswiadczenie :) Zobaczymy tylko co dalej mnie czeka ;) (prawdopodobnie wyrwanie dwoch zabkow no moze jednego) A co do sprezyn to niestety nie mam pojecia co to takiego. zycze wszystkim milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X- MEN, ja miałam sprężynke;-), teraz tez mam:-), ja nosiłam miesiąc na dole, była zaczepiona o jedynke i o trojke:-), jest mała, troche grubsza od drucika,nie boli, łańcuszki są gorsze;-), teraz mam na górze zaczepiona o 5 i 7:-), wcale nie czuje ze ja mam:-), a kosztuje tyle co za wizyte zawsze płace, nie płaciłam za to dodatkowo:-), ja miałam to po to zeby 3 sie wprowadziła ładnie do łuku, chyba;-), a teraz to nie wiem jaki cel ma moja sprezynka:-) Emma, u mnie to było tak, ze założyłam na poczatek dół, bo wyrwałam 4 i chciałam szybko zakładac, na góre czekałam az 3 z dołu wejdzie do łuku, no i az sie pozbede 8:-), nosze dół od listopada, czyli 4 miesiące, a moze od października, kurcze nie pamietam;-), no ale miesiac mozna odjąc bo jak miałam stłuczone zabki (jedynki i dwojki) to były odczepione od łuku wiec nic za bardzo sie z nimi nie dzialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancik
SIEMANO laski i inne nieliczne chłopaczki!!! Dzięki za liczne opinie i słowa wsparcia. Było ich aż tyle, że gdyby nie dotyczyły mnie to chyba bym ich nie obczytał! Z tego co wewnioskowałem i wywnioskowałem taki przystojny i wysportowany chłopaczek jak ja byłby nawet intrygującym i ciekawym okazem dla społeczeństwa- trochę nawet się tego nie spodziewałem! To dziękówka za odpisy, chyba nawet obdzwonie kolejnych ortowników, żeby sobie wizytkę przyspieszyć! To 3-mcie się druciaki, pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_Lenka - Ja mieszkam koło Zamościa, a Ty? Mam godzine jazdy do Lublina. Pocieszyłaś mnie, że wyciski to przyjemność, bo ja się ich boję :O Boję się odruchów wymiotnych, że pasta głęboko sięga do buzi :O To nieprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzylem na liste i czesc z was ma aparat DAMON. Co to jest takiego i czym si e rozni od innych (metalowych/ceramicznych). Czy moglby ktos wyslas fotke takiego cudenka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam koło Chełma a właściwie to praktycznie na granicy pol-uk do chełma mam 38 km a do lublina 2 godziny jazdy nie masz się czego bać pasta ma ładny zapach jest taka orzeźwiająca:) i za głęboko się nie rozłazi odruchów wymiotnych nie miałam ty też nie będziesz mieć bo to za płytko sięga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×