Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

co to z bujda że nie można wyrywać zębów w czasie okresu?? mi wyrwali i to w drógim dniu okresu kiedy jest najsilniejszy!! i nic mi się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieee
czy macie na ostatnich zebach zalozone pierscienie czy zamek???? jesli pierscienie ,czy jest to do zniesienia na zebach??dziwnie wygladaja jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscieni to chyba nie widac skoro sa z tyłu, chyba ze sie baaardzo szeroko usmiechasz:) ja mam rurki tulejki czy zwał jak zwał w kazdym razie nie pierscienie zadne- nawet nie pytalam o to czy moge ich nie miec- moja orto ich nie stosuje prawie wcale z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to mój pierwszy dzień i: nie seplenie, mówię bardzo wyraźnie aż wszyscy są zdziwieni, jem jogurty i mleko:( A mycie zębów oj jak boli:( I wiedzie co zjadłam chleb zmoczony w mleku Fujjj Ale miałam taką chcice na chleb że nie ważne w czym maczany ważne że chleb:) Pozaklejałam sobie tył woskiem bo mnie obcierał, Was też tak ten ostatni zamek obciera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollka
A jest tu ktos z aparatem DAMONA >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie obcierały chyba wszystkie zamki:( a teraz bardziej niz one dokucza mi ten lancuch- tego sie nie da zalepic:/ a obciera cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda mi chirurg jak miałam okres nie wyrwał zeba powiedział ze nie powinno sie wyrywac jeżeli to nie jest konieczne, czyli jakbym przyszła opuchnieta i obolala to by wyrwał a jak nie trzeba to sie nie wyrywa:-), ogólnie w czasie okresu sie nie robi zabiegów:-) Pierscienie...mhm mozna sie przyzwyczaic ale i tak ich nie cierpie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine co masz taki ryjek wrazliwy:-)mnie obciera tylko pierscien na 7 i policzek mi sie czasem wkreca w spreżynke:-(, ale nie zalepiam woskiem bo później nie moge go wydłubać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem wlansnie co mi jest z tym ryjkiem- ogolnie to mam wszystko wrazliwe na wszystko:P mam to po tacie- jestesmy wszyscy alergikami, ale tata przebija wszystkich- ma uczulenie na... plaster:D kiedys mu zalepili plastrem skaleczenie i musieli go polozyc do szpitala tak spuchł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiedzy trojkami a szostkami mam ten lancuch podwojnie jakby wiec jest grubo tam i jakos jest bokiem obrocony-krawedzia jesli mozna to tak nazywac. dlatego drazni. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja piernicze to nie wesoło byc tak na wszystko wrazliwym lub uczulonym:-) Jak mi sie policzek wkręci w sprezynke to odrywam:-D, boli ale co zrobic, trzeba sie prostować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko🌼, ty to chociaż masz duzo gumy w buzi ,a ja cała blaszana:-( , a jak mi założą to cudo na rozszerzanie:-(to moze bede sie elektyzować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe, a co mam zrobić zostawić go w sprezynce:-), to tylko kawałek skórki przytnie sie i trzeba wyrwac:-), dlatego nie śpie na tym boku:-(, mam do dyspozycji tylko jeden:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapracowana dziewczyna, a ona już chyba a nowe gumeczki co??, miała miec wizyte i nie pochwaliła się kolorkiem;-) Uciekam sie wykąpac👄 Dora ten link co wysłałas mi sie nie otwiera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy nam opowie:-( Chcialam gume sobie pożuc nie da rady:-(, miekkie juz pogryze ale nic wiecej, byłam u chlopaka i on sobie zajadał, a ja juz nie chciałam bo by mi sie zebów nie chciało już myc:-(, znów pójde spac lekko głodna:-( Dobranoc dziewczynki musze sie porzadnie wyspac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollka
to nie ma tu "damonków" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Wróciłam :) Bardzo dziękuję za odpowiedzi :) Otóż miałam wyrwane dwa zęby :) nic mnie nie bolało, nic nie poczułam nawet :) świetny chirurg :) troszkę pobolewała mnie buźka, ale bardzo mało :) nic wczoraj nie jadłam. Teraz będę jadła chłodny kisiel :) We wtorek znowu wyrywanie :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :) będę jeszcze pisać :) i trzymam za Was kciuki, żebyście zniosły ból :) czego się nie robi dla pięknego uśmiechu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Aha, no i wyrwane zęby to dwie górne czwórki :) dostałam 8 zastrzyków :) pozdrawiam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nieźle Surprise :) @ zęby na raz!!!! :O I w krótkim czasie następne 2 :O Cieszę się, że juz weekend, marzy mi sie spanie do 8.00 :D A nie do 6.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) znowu przybylo kilka stron pod moja nieobecnosc:)):): ja wczoraj zaszalam na impresce i dzis lecze bol glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja tez marzyłam o spaniu nieco dłuzej niz do 6:-), dziś sie udało ale od rana praca przy komputerku:-), jak dobrze pójdzie to bede miała niedługo napisana połowe pracy:-) Wow dwa ząbki na raz i 8 zastrzyków, podziwiam i gratuluje za odwage:-)🌼 i jeszcze w czasie okresu, dzielna dziewczyna z Ciebie:-) Niom a ja dzis sobie wyjde gdzies trzeba sie zrelaksować:-) Emma a Ty co sie nie pojawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Hehe, miło mi to słyszeć :) jeszcze mam szyte dziąsła i kolagen, na wszelki wypadek, żeby nie było krwotoku :) Szwy zdjemą mi też we wtorek :) a jak tam Wasze buźki? :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×