Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Witam! Jestem Anita. Jutro kończę 14 lat i jutro właśnie kończy się konkurs „Cheetos”, w którym biorę udział. Bardzo chciałabym w nim coś wygrać, ale jak na razie mam za małą ilość punktów. Dlatego zwracam się o pomoc do Was! Jak wszyscy wiemy- W kupie siła! Sama nie dam rady wygrać, ale jeśli swoim głosem mnie wspomożecie, to w pewnym sensie przyłączycie się do mojego prezentu urodzinowego! To tylko kilka klików. Już tłumaczę, jak oddać głos. Wejdź na stronę http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zqimmeicht następnie przepisz kod i zatwierdź. I już! To nie zajmie Ci nawet pół minuty, a mnie sprawisz niesamowitą radość! Dziękuję bardzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typesko czy ty normalna jesteś?????? nawet cię nie znamy a ty z takim czymś wyskakujesz nie no są ludzie parapety ale żeby krzesła???? phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociuinda,WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO!!!🌼🌼🌼, a przede wszystkim księcia z bajki i prosciutkich ząbeczków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Długo nie pisałam, ale tak byłam zaganiana, że wierczorkami padałam. PiBi-tego hassa i aparat na dół zakładałam mi ok 2 h. Najgorzsze było to że hassa najpierw zakładał mi (przymierzała ) mi na sucho i sobie sprawdzała czy lepiej najpierw lewą stronę wcisnąć czy prawą.Potem sciągała, co też nie obyło się bez bólu. Potem małowała mi te zęby , utrwardzała czymś i dopiero założyła to żelastwo. Następnie aparat na dół. Nie wyrywałam żadnych zębów. Moja orto jest z dala od wyrywania, robi to w ostateczności. 1 i 2 na dole nie sa jescze podpięte do łuku bo czejaką na miejsce jak się zrobi. Szczerze mówiąc mija 2 miesiąc a ja nie widzę żadnych zmian, oczywiście z wyjątkiem górnych jedynek, króre zaczynają się z powrotem schodzić Ale co mnie najbadziej dobija, szoryje te zęby jak mogę i tak \"zapaszek\" jest nie najlepszy. Ale jeszcze 4 miesiące i się go pozbędę (hassa oczywiście), a potem aparat i rotator. Śpijcie dobrze...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko:) zyję. nie mialam robionych tych strasznych badan, nerki mam zdrowe. badało mnie trzech lekarzy naraz, i ustalili ze prawdopodobnie kiedys kamien, lub jezioro, lub cokolwiek innego spowodowalo jakas infekcje pecherza, ktora nieleczona daje teraz takie powracajace infekcje z objawami kamicy ( sama nie kumam co jest grane) dał mi leki za jakies 250zł, numer na komorke (jest ordynatorem, wiec kiepsko sie dopchac do niego tak z marszu i przebic przez te jego sekretary) kazał dzwonic gdyby tylko zabolalo, bo to moze oznaczac ze pomylil sie w diagnozie. mamy \"byc w kontakcie\", bede musiala sie znim spotykac co jakis czas az nie bedziemy pewni ze tylko o infekcje chodzilo i ze jesli tylko to juz nie wróci:) wczoraj i dzis mialam tyle roboty, odzylam po tym ostatnim zastrzyku, ze nie moglam wczesniej napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka, Sunshine - dziekuje! Wyczekiwalam tej trzydziestki wbrew wszystkiemu - wiecie,ze wreszcie dorosla kobieta bede ;) ale mi bardzo smutno, ze bez ukochanego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCIULINDA a może to właśnie dlatego \\? moze ten ukochany niegodny był być prz Tobie w tak wielki dzień>? :) moze nie byl wystarczajaco dobry;) pewnie teraz pojawi sie 30 razy lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zapytam choć głupio
Powiedzcie mi bo ja zawsze myślalam że aparat stały to tylko pierścienie, zamki, łuk i to wszystko, a ja mam założone jeszcze na podniebieniu takie coś różowe pzrezroczyste od czego odchodzą dwa druciki, macie coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine - dzieki... Na pewno jestem do przodu z tym, ze nie bede z nim. Wlasnie zablokowalam go na GG i czuje sie z tym dziwnie... Ale mogl mi maila wyslac, od czasu tamtych wydarzen sie zaklinal,ze ja musze poznac prawde... WIdocznie nie ma takiej \'prawdy\', ktora by go ukazala w lepszym swietle.... Mimo grania na zwloke niczego nie wymyslil. Za 2 tyg bede w kraju, to straszne, ze sie nie spotkamy :/ Mecza mnie tez niedpowiedzenia i niejasnosci, ale wole nie wiedziec naprawde... Bo jak zaczne w tym wszystkim grzebac, to juz sie w ogole nie pozbieram :/ On chyba ciagle czeka az ja ochlone, wie w jakim jestem stanie... A pytanko na temat mam takie - czy mozna wymieniac druciki w dwoch łukach jednoczesnie, czy jest jakas zasada,ze tylko gora albo tylko dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam fotki aparatu, ale nie wiem czy wysłać, bo są zajebiście powykrzywiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk100
hey Dora i wszyttkim aparatom mam 25 lat i przed wczoraj zalozylem aparat na gorny luk za miesiac na dolny zakladam.ale mam problem mma cos zalozona na rozszezenie szczeki i przez to nie moge jesc ani mowic caly czas seplenie .prosze o pomoc co zrobic i czy caly cza sbede tak mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk100
do Kociulindy ze mna dziweczyna zerwala po 4 latach wiec tez singiel,trzymaj sie i wszystekiego najlepszego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zapytam choć głupio
Bardzo proszę o odpowiedź na moje powyżej napisane pytanie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubku, z tego co mówisz twoje gumeczki muszą być ekstra !! :D, super, że ząbeczki się prostują. Prześlij foto jak już będziesz je miała :). Ski nie przejmuj się ząbkami :) Po to masz aparacik żeby je wyprostować :) jeśli możesz to prześlij mi twoje zdjonko. Fantazyo, strasznie długo się zakłada z tego co piszesz, tylko ja na razie będę miała hassa, więc mam nadzieję, że zajmie to o wiele mniej czasu :P Chociaż jak przypomnę sobie ostatnią wizytę, która trwała ponad 30 min. to nigdy nie wiadomo... A powiedz mi czy hass ma te końcówki (te plastikowe) zrobione na kształt ząbka i jak piszesz wciska się tą formę na zęby? Jak dużą masz wadę, że aż tak długo musisz nosić hassa na ząbkach? Kociulindko wszystkiego naj naj🌼 z okazji urodzinek :) Sunshine super, że wszystko w porządku :) Oby już nie męczyły Cię te straszne bóle :):) pzdr dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jakiś czas napewno zaczniesz jeść, narazie polecam zupy krem i mielone rzeczy:) mnie gerberki pomogły :P:P a co do seplenienia to mój kuzyn też splenił... mów dużo a napewno się \"wyrobisz\" Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda bardzo mi przykro, jesteś silna kobnitka jakoś sobie poradzisz - pomożemy :*:* a! i chyba można wymieniać w tym samym czasie;] mi ortho nie wymieniła bo nie trzeba było, a przyszli już następni pacjenci, ale o ile dobrze ją zrozumiałam to można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiBi podaj mailto,a ja się jeszcze zastanowie :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk, Ski - dziekuje Kto powiedzial, ze jestem silna? :D Staram sie myslec logicznie, ale z uczuciami to sie nie ma nijak :/ A propos aparatu - ciagle mi sie wbija w policzek,te zamki sa moim zdaniem jakies trefne, moze po przecenie orto kupila ;) Aparatki wszystkie (i aparaci ;) - pora piknikowa, nie robicie jakiegos zlotu? Fajnie byloby sie zobaczyc najpierw z krzywymi zebiskami , seplenicych itp a po pol roku,czy roku ogladac postepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pibi - dzieki za zyczenia :) Czy ktos moze zna odpowiedz na moje pytanie? Czy mozna druciki wymieniac w obu lukach na tej samej wizycie? To by znacznie zredukowalo ilosc moich wizyt... bo mam wrazenie,ze orto mogla spokojnie mi ta gore wymienic ostatnio (w styczniu zakladany aparat na gore, ja w kwietniu mialam wizyte z zakladaniem dolu). Na szczescie w miare tani przelot znalazlam... Ale urlopu to mi nikt nie odda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk100
Mam pytanie nie wiecie jak dlugo sie sepleni i co mozna na to poradzic,ja mam cos do rozrzezenia szczeki i nie moge mowic.POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - Ja też dołączam się do życzeń! Wszystkiego Najlepszego, Zdrówka, Pięniążków, Spełnienia Marzeń, Miłości i Pięknych Ząbków! 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine tak się ciesze, ze nie musiałas miec tych paskudnych badań, no i ze juz lepiej:-), zobaczysz pan lekarz bedzie mial ciebie na oku i wszystko bedzie dobrze🌼,Ryjek juz zdrowy bedzie:-) Kociulinda, mozna dwo łuki na jedej wizycie wymieniac, mi orto wymieniała, chyba zawsze wymieniaja dwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam wysyłanie ;) podawajcie emaile jak wam jeszcze nie wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, maluch nie masz sie czego wstydzic, aparacik jest po to zeby one były proste:-), za 2 miesiące to juz bedziesz wszystkim wysylac i sie chwalic ze sie prostuja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ci się Aparatko podoba mój aparacik? ;) dostałaś? krzywy jak cholera i będe go dość długo nosić;/ i te żarty z "falami dunaju" na dolnej szczęsce mnie nawet nie śmieszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×