Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ski dzięki za fotę już wysłałam swoją:) masz bardzo podobną wadę na dole co ja wyrywane miałaś jakieś zęby z dołu?? bo mi chcą wyrwać jedną dwójkę ale ja się nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko;) ide robić papu na urodziny...i może coś z pazurkami zrobie :D papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka nie miałam wyrywane i nie zgódź się na wyrywanie zaufaj mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie się nie zgodzę. wyciągi mają tylko osoby z wyrywanymi wcześniej zębami?? bo ja na górze nie miałam nic wyrwanego więc chyba mi to nie grozi? i wszystkiego najlepszego ski spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie zarzyczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, maluszku, wszystkiego naj naj lepszego, prostych zabeczków:-)!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba nie taki maluch z Ciebie, które to urodzinki 17:-)??, czy 16??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcv
Hej! Mam do Was małe pytanko...Ile czasu mija od pierwszej wizyty u ortodonty do założenia aparatu??? Bardzo proszę o odpowiedź bo nigdzie nie mogę się dowiedzieć... Ile to trwało w Waszym przypadku??? Z góry dziękuje za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od tego jak sie maja twoje zabki, czy trzeba leczyc, czy trzeba jakiś wyrwać, pierwsza wizyta polega na obejrzeniu buzi, pokazaniu zdjęć, po jakims czasie u mnie było po tygodniu orto ustala plan leczenia, jakies wykresy obliczenia itp.,jak nie bedzie trzeba leczyc ani wyrywac to chyba zakladac aparat mozna, u mnie troszke to trwało , bo musialam wyrwać dolna 4, wszystko zalezy od tego w jakim stanie sa ząbki i co powie orto, moze to byc tydzien, a moze i miesiąc albo wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszą wiztę miałam 01 grudnia 2006r, a zakładany aparat 01 marcza 2007r, więc trochę to trwało. I na dodatek nie miałam wyrywanych żadnych zębów i wymienionaną tylko jedną plombę. U mojej orto są kosmicznie długie terminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kończe dopiero 14 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku był to ponad tydzień. Ski wszystkiego najlepszego!! fantazya ja tez prosze of fotke blondifeatkaja@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim też dziex za życzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku (wyjątkowym) bo aparat miałam założony ok 1 godziny po pierwszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ski wyślij mi te foteczki lub foteczkę :) Bo później raczej mnie nie będzie w domku a chcę to zobaczyć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale miło od samych znajomych dostałam 33 razy życzeń;) + rodzinaa jak miło że o mnie pamiętają:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest taki zły... pomyśl o efektach... a tych gumeczek to pewnie i tak nie widac... ja też musze poprosic orto o tą gumke na około łuku... bo jednego zeba nie ma wprowadzonego i tak mi sie wbija że mam tam dziure i chyba ropa zaczyna podchodzić ale to jej powiem już na wizycie 19 maja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda gumek nie widać. a do jedzenia i tak je ściągam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcv
To króciutko... U mnie nie będzie tak fajnie bo najpierw musze 2 wyleczyć i wyrwać 2 albo 1 to zależy czy założe na gore i dół czy tylko na gore ale słyszałam ze tak sie nie da a szkoda bo dół mam wporządku. Dziękuje kochaniutkie jak coś będe wiedziała to sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie da... to zalezy od wady bo musi patrzeć żeby i góra i dół sie ze sobą zgrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcv
Właśnie skoro teraz góra i dół do siebie pasuja to jak góra sie przesunie to już nie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyo a co ze zdjonkiem ?:) Prześlij jak będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo słoneczko przyszło, niom, hehehe ski grubas;-), ski maluchu-grubasie 14 latek, fajnie:-), 10 lat mniej niz ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ;] a czemu grubasie? waże only 45 kilo :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia 31
Witam, wczoraj wyrwao mi 2 zęby. O ile z góną czwórką nie było problemów, to o dolnej szóstce chcę jak najszybciej zapomnieć. MASAKRA!!! Jadę teraz na ketanolu bo inaczej bym zwariowała. Ale oszczędzę szczegółow, dodam tylko, ze usuwanie tej szóstki trwało 2 gdziny... 14 maja mam zdjęcie szwów i leczenie jednego ząbka, myślę, że juz niedługo (o ile wszystko będzie ok), założą mi aparat. Po tych wszystkich cierpieniach chciałabym zeby to nastąpiło jak najszybciej. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ski witaj w klubie też waże 45 ale mam 17 lat i 168cm :) fantazya wyślesz mi też fotkę ? na matrix229@wp.pl jestem ciekawa jakie ty masz te gumki moja koleżanka ma takie od 3 naciągnięte gdzieś dalej ale nie wiem gdzie i wygląda to dziwnie jakby jadła gumę i jej się poprzyklejała ale jak ty mówisz że nie widać to pewnie masz coś inngo bo u niej to się strasznie rzuca w oczy np jak jest ok 4 m ode mnie i się śmieje to nawet z takiej odległości widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazo, wielkie dzięki za zdjęcie🌼 :) Spodziewałam się, że ten hass będzie mniej widoczny :P Ale myślę, że jakoś dam radę. Super masz ząbki :), szparka pomiędzy 1kami nie jest olbrzymia :) Na moje szczęście :) Ale do końca nie jestem pewna czy będę miała to czy coś innego, orto mówiła, że będziemi to przyklejała do zębów. Może wiecie co oprócz hassa i hyraxu służy do poszerzania szczęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała lenka- ja mam 167 albo 6 dokładnie nie wiem xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×