Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Alusia 31
No teraz to wypada podziękować. Dziękuję i życzę miłego wypoczyunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł17 nie ma co sie przejmopwac reakcja otoczenia, ja też sie tego bałam ale nie potrzebnie. wiekszośc osób u mnie nie zwróciło na to uwagi... dziewczyny odradzały mi założenie aparatu, ale jak już założyłam to powiedziały ze myślały, ze bedzie gorzej, i ze nawet im sie to podoba. Ja nie spotkałam sie z żadnym negatywnym komentarzem, ale gdybym sie spotkała to wcale bym sie tym nie przejeła, wiekszość przynajmniej u mnie w klasie osób ma krzywe zęby, to że ja mam zamiar coś ztym zrobić a nie tak jak reszta próbować sie do nich przyzwyczaić to chyba dobrze o mnie świadczy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 31 Ja też jeste w twoim wieku i wcale nie żałuję że założyłam aparat. Im jesteśmy starsi tym niestety dłużej go będziemy nosić. Ja ok 3 latek. Ale liczą się efekty końcowe. Trzymaj się bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia 31
Dzięki Fantazya. Mimo wszystko mam masę obaw...I przeraża mnie ten czas-od dwóch do trzech lat, to szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, oczywiscie ze jestem:-),góre załozyłam 4 miesiące po dole, chyba:-) ale nie przejmuj się wszystko zależy od ząbeczków, jak sie prostuja i w ogóle, moje chyba w miejscu stanely bo nie widze zeby coś sie dalej z nimi działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 31 dokładnie tak samo myślałam,mówiłam sobie \"boże mój syn będzie szedł do komuni a ja dopiero ściągnę aprata\", ale jednak się zdecydowałam i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam prawie cały dzień. Wyszłam tylko kupić prowiant na jutro. Effcia, z aparatu jestem bardzo zadowolona. Wydawało mi się, że efektów za bardzo nie ma, a jednak są. Koleżanka, która jest na bieżąco :) , zauważyła, moja orto powiedziała również, że ładnie się przesuwają. Leczenie nie będzie jakieś specjalnie krótkie, ze względu na wiek, ale ja i tak lubię swój aparat. Byłam na weselu i miałam najmniejszych problemów z myciem zębów (w pracy trudniej mi się wyrwać do łazienki, bo nie mogę uczniów zostawić bez opieki). Muszę się wyprowadzić ze względu na Chłopaka. Jesteśmy ze sobą prawie 9 lat i prawie bez przerwy osobno. Wcześniej nie mogłam się do Niego przeprowadzić, bo studiował, potem był za granicą, a teraz dostał pracę (a tak w ogóle to jesteśmy z jednego miasta). Tylko problem jest taki jak pisałam, że nie podoba mi się to miasto, Jemu też i On nie chce tam długo być, ale narazie musi. Potem chce wrócić tu, ale to kwestia paru lat, może mniej. A już za długo jesteśmy osobno. Szkoda, mówić.... bardzo nie chcę się wyprowadzać, ale chcę być z Nim. Teraz czekają mnie poszukiwania pracy, kiedy wreszcie miałam dostać umowę na stałe, szczerze mówiąc jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się nauczycielowi wcale nie jest tak ciężko znaleźć pracę owszem zależy gdzie i jakie się ma kfalifikacje ale nie jest to rzecz nie do przejścia więc dasz radę a cóż to za tajemnicze i brzydkie miasto?? hmm jak brzydkie to jestem prawie pewna że kraków bleh za nic w świecie nie chciałabym tam mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Emma - milo,ze o mnie pamietasz, ano sie Damon jakos tam sprawuje, ale jeszcze duuzo ma do zrobienia z dolnym lukiem :D Dora - powazna sprawa z tymi Twoimi oczetami, badz w stalym kontakcie z okulista!! MMJ - wreszcie bedziesz z Ukochanym ; czas najwyzszy! O prace sie nie marw, mysle, ze dokonujesz dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jest Dorotą G? ;) bo dostałan foto ale nie wiem od kogo;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13257363637
Hej a na ile najkrocej moge miec aparat ? Koniecznie musi byc rok ? Mam jednego zabka krzywego na dolnej szczece i mysle ze tak z pol roku by mi styknelo.A jaka jest cena aparatu na jedna szczeke ? Wie ktos ?Bylabym wdzieczna za odp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden łuk, metalowy u mnie 1400 zł, mysle ze tak od 1200 do 1600:-) MMJ, zobaczysz razem zawsze łatwiej, bedzie cały czas ktoś przy tobie, gratuluje decyzji:-)!!!🌼 i oczywiście powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13257363637
dopiero sie zdecydowalam a wlasciwie jeszcze decyduje.. co musze jeszcze zrobic by moc go zalozyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyo mój mail to battledorqa@op.pl :) Z niecierpliwością czekam na fotkę :) za 9 dni już będę miała to coś na ząbkach, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję :P Najbardziej to chyba bólu :) Dziewczyny powiedzcie mi jaki jest najlepszy lek na ból po założeniu aparatu czy właśnie hassa? Czy zwykły apap wystarczy ?:P pzdr 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski właśnie weszłam na pocztę i otworzyłam fotkę, śliczne masz ząbki :) Góra rewelacyjna, na dole rzeczywiście krzywuski ale się wyprostują :):) także nie ma się czego obawiać :) Gumeczki też masz super :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sachol i ibum to niezła mieszanka;) ps dziś mam urodzinyy :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazya pierwszy raz widzę taki aparat:) co to są te takie gumeczki z czwórki u góry do czwórki na dole?;) ktoś mi to wytłumaczy :D:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski to są właście wyciągi i z tego co pamiętam co orto mówiła, to po żeby był prawidłoy zgryz. Fakt dół jeszcze nie jest podpięty do łuku, to efekt niewyrywanych ząbków. Na każdej wizycie mam robiony striping zabków, żeby się one pomieściły. Całość to jest górę i dół mam mieć założoną gdzieś ok. sierpnia. PiBi jak wrócę z pracy to zaraz wyśle, tylko się nie przestrasz...jednak są różne rodzje apratów, a ja mam chyba ten najgorszy, hassa i nie dokońca założony dół, ale cóż, czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możesz np powiedzieć szeroko aaaaa bo jakoś niewyobrażam sobie tego;] i ta \"rurka\" na dole to też wyciąg? sorry za tyle pytań , ale wolę być zorientowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski.....wszystkiego naj, najlepszego, dużoooooooo uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski... spokojnie mogę powiedzięć aaaa i jeszce robić wiele innych rzeczy.... Raz na dobę zmieniam te wyciągi, dostałam dwa komplety po ok 30 sztuk.Z tym dołem to sama byłam zaskoczona, bo myślałam że od razy będę miała\"cały\" aparat, ale niestety trzeba poczekać na miejsce i dopiero się je podepnie do łuku. NA wizytach kontronych i tak mam zmieniany dolny łuk, choć ja nie widzę żadnych zmian, ale ja jestem laikiem w tych sprawach, a moja orto mówi że wsio działa jak powinno. Ale juz bym chciała mieć normalną górę i dól, a nie męczyć się z tym co mam, no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Fantazyo:) no chyba, że Ski mi prześle ze swojej poczty :) Ja też będę miała te wyciągi, tylko z tego co Ski mówi to masz od 4ki do 4ki a ja mam mieć od 3ki do 3ki :) Ski wszystkiegooooo naj, naj, naj, spełnienia marzeń, prostych ząbków :D i czego sobie życzysz ..:D A co to za rurka ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jest rurka :D:D:D dziex za życzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rurka...to dolny łuk, można tak powiedzieć,z tym że zamki mam przyklejone od 3-jek do 5-tek (z każdej strony), a jedynki i dwójki nie są popięte jescze do łuku i ta własnie rurka ( w środku jest łuk, rurka gumowa to tylko mnie chroni żeby łuk mnie nie obcierał) łaczy recztę moich krzywusków. Ta rurka zostanie zlikwidowana ok sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma to swoją nazwę? (ta cała \"konstrukcja\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślesz Fantazyo fotkę do PiBi czy mam wysłać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie ma nazwy, ja dopero mogę wysłać po 17 (będę dopiero w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×