Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

o matko..... prawie 300? uuuu to dosc duzo :/ a na ile potem sie ten zabieg utrzymywal? po ilu miesiacach i co ile go powtarzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... czyli jak bym poszla po wizycie na usuwanie osadu to tak z pol roku bedzie trzymalo? a to w czyms pomaga czy to tylko \"zabieg kosmetyczny?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, t=no to dzieki za rade :) jutro sie skontaktuje z moja dent i sie dowiem co i jak :) ja lece, buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj rozwaliło mnie pytanie mojego 16-letniego kolegi...otóż zapytał co ja z zębami, czy mam jakąs protezę czy co?? na dodatek chociaż często się z nim widuję to dopiero wczoraj chyba zauważył mój apracik skoro tak zapytał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness - czyli zaczęłas palić, jak byłaś w moim wieku? :O m_arta - haha no niezle!!! :D w takim razie jestem ciekawa czy niektorzy ludzie patrząc na moje zęby zastanawiają się co to za dziwactwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tairra, ten koleś mnie zaskoczył ogromnie no bo jego ojciec jednak wiedział co ja mam na ząbkach;) chyba tylko Adi jest taki wyjątkowy ze nie zczaił co ja tu mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa no tak.... nie rozumiem czemu wy mnie odrazu oceniacie... no ale zato moge sie pochwalic ze idzie mi juz coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- ale ja cie nie oceniam, poprostu dziwi mnie, ze zaczelas palic w moim wieku. i tylko dziwi. nic więcej. :):) nie bylo tematu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tak przu=y okazji to nie znaci moze jakis fajnych tekstow na zaproszenia na 18-stke? bo robie mojemu facetowi zaproszenia a nie mam zadnych fajnych tekstow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tak przu=y okazji to nie znaci moze jakis fajnych tekstow na zaproszenia na 18-stke? bo robie mojemu facetowi zaproszenia a nie mam zadnych fajnych tekstow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tak przu=y okazji to nie znaci moze jakis fajnych tekstow na zaproszenia na 18-stke? bo robie mojemu facetowi zaproszenia a nie mam zadnych fajnych tekstow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tak przu=y okazji to nie znaci moze jakis fajnych tekstow na zaproszenia na 18-stke? bo robie mojemu facetowi zaproszenia a nie mam zadnych fajnych tekstow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witamy w naszym gronie :) a ja nadal jeśćtzn gryźć nie mogęczy to normalne? ech szarpię sie z bułkami i chlebkiem niesamowicie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,troszke sie nie odzywalam ale jakos nie mialam glowy i humoru do tego:(u mnie z zabkami juz ok niec nie boli nic nie obciera jem juz bulki normalnie tylko troche ciezko mi sie je ale nie przez bol bo nie boli tylko po prostu aparat przeszkadza troxhe bo na 1 mam nisko te kwadraciki...w sumie bolaly mnie tak pozadnie moze ze 3 dni.myslalam ze bedzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie na imprezce czy co??? jak nigdy cichutko na forum miłego weekendu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co nikt nic nie pisze? :( to ja może rzuce pytanko, może ktoś się odezwie:P powiedzcie, czy Wy też macie problem z uśmiechaniem się z aparatem z zamkniętymi ustami? bo kiedy ja chcę się tak uśmiechnąć to przebijają mi zamki no i nieciekawie to wygląda. Normalnie mi to nie przeszkadza, bo przynajmniej uśmiecham się pełną gębą, ale np był to problem przy zdjęciach klasowych. nieciekawie wyszły, bo prawie się nie uśmiechnęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dość duże usta więc nie mam problemów z uśmiechem, ale jak robiłam zdjęcie na dowód, to chyba podświadomie głupio się uśmiechnęłam i dziwnie to wyszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak właśnie jakoś często jest, ze na zdjęciach takich u fotografa wychodzi się gorzej niż na takich normalnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam cos takiego ze mam problem z usmiechem bo mam bardzo waskie usta i albo sie usmiecham pelna buzia albo wcale... a co do zdjec to ja wlasnie wychodze u fotografa lepeij niz w rzeczywistosci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza na forum hmm wszystkich gdzieś wywiało? :); u mnie bez zmian zęby \"tańczą\", a na dodatek odezwała sie \"2\" kurcze dzisiaj boli potwornie buuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za 3 dni będę miał zakładany aparat na dolną szczękę:) narazie mam seperatory ale jakoś bulu nie odczówam :) WIADOMOŚC DLA POZNANIAKÓW PS. LECH POKONAŁ LEGŁĄ 1:0 (0:0) BRAMKA RENGIFO 73 :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×