Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

heh ... nie wiem jak was ale mnie obrzydza grzebanie w czyjejś buzi .... ;/ :P już wole farmacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
monisiauk.moj email to maja-kobietka@wp.pl z gory dziekuje,no i za wytlumaczenie rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia--> No mnie też. :P Fuj.! Jeszcze jak ktoś ma łądne ząbki to ok ale jak by ci przyszedł takie nie myte i w ogóle co trzeci ząb to chyba bym zwymiotowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmacja jest fajna :D ale ja tam sie nastawiam na anestezjologie :D no albo ortodocja :D moja orto mi leczyla zeby normalnie jak stom. wiec looz :D zobaczymy co zycie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka--> właśnie ty tez masz jasno-różowe gumki. Straciły ci troche kolor.? Bo moje tak. Są jak by w kolorze skóry.:( A jeszcze miesiąc prawie do wizyty (3 wrzesien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD ---->> masz bardzo fajne jasno różowe gumeczki :) chyba sobie w sobotę na takie zmienię :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dydusia--> No polecam. Wydaje mi sie ze przy nich z daleka mniej widać aparat. NA pewno mniej niż przezroczystych.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moje wygladaja jakby byly prawie biale :D tylko troszke takie smieszne jakbym miala biale i zjadla barszcz ... no wiem ze raczej nie bd juz ich brala teraz tylko osrtrzejsze kolory w stopce jest na jaki zmienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moje jeszcze miesiąc temu były błękitne a teraz to takie szarawe ;/;/;/ ;( eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdkdkkd8888
Ja niedługo będę zakładać, chcę jakiś kosmetyczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD ja chyba też jeszcze się nie zdecyduje na mieszanie kolorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety trzeba :D najlepiej to poprosic orto o to by dala ligratki i sobie samemu wymieniac jak bd wydawaly sie wyblakle badz zabarwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka --->> ooo ja nawet nie wiedziałam ze samemu można :) a jak to się robi ;D ? chyba bym nie umiała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie ma juz... ale jaklby ci wypadla to zaden provblem wczujesz sie w sytuacje i zobaczysz jakie to proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl napisz koniecznie jak się czujesz w drutach :D i czy czujesz ulgę po ściągnięciu separatorków ;) ja po 8 dniach wcinam w zasadzie wszystko-zresztą w moim przypadku nie było tragedii,od początku jadłam prawie normalnie i czułam niewielki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesuskuuuuuuuuuu jak ja bym chciała być LEKARZEM STOMATOLOGIEM - ORTODONTĄ któregoś tam stopnia. Noo... A że chemia logiczna, heh to trzeba mieć dobrego nauczyciela itd. itd... Jak sobie pomyśle... Jak ja bym mogła tak no cóż, zostaje mi technik dentystyczny, też związany z ortodoncją (będę robiła aparaty hehehe i sztuczne szczęki :P ) Co do zmieniania gumeczek, ja kiedyś spróbuję, tylko muszę znajść jakiś mega kolorek :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam złą nauczycielke;/ bardzo złą, ona sama nic nie umie;d mam wrazenie ze ja umiem wiecej od niej a ucze sie z ksiazki i mama mi czasami cos wytlumaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde podziwiam tych wszystkich ludzi ktorzy sie decyduja na ortodoncje... no nie wiem jakos ja bym sie bala ze komus cos schrzanie :) teofilka- powiem Ci ze jak przeczytalam opinie mojej orto po tym jak mnie obejrzala i zrobila rentgena to sie poryczalam bo to wygladalo na jakas masakre nie dajaca sie naprawic, ale Pani Alinka naprawde potrafi zdzialac cuda i chociarz mieszkam w uk to zdecydowanie wole sie fatygowac do polski na wizyty u niej niz leczyc zabki na miejscu. Trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieje ze trafisz na takiego super orto ze nie bedziesz sie juz o nic martwic maja-kobietka- juz wysylam daj znac czy doszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie do was! czy stały aparat przeszkadza w spiewaniu? Wiem, ze to głupie pytanie, ale śpiewam na różnych uroczystościach, a planuję załozyć aparat i zastanawiam się, czy bedzie problemz wymowa. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 18 lat i chciałabym niedługo założyć aparat ortodontyczny. Ciekawi mnie, ile będzie kosztował na górę i dół, bo kiedyś ceny były inne. I czy jeśli mam za ciasną (ale nie za wiele) górną szczękę, to czy będę musiała wyrywać zęby? Kiedyś nosiłam aparat, ale taki ściągany, to był koszmar i od niego zaczęła robić mi się taka bardziej wydatna szczęka, jak już zaczęła się rozsuwać. Chciałabym tego uniknąć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D \"Zadrutowana\" ! :D Fanta ->> Z tym bananem to chodziło o to, że będzie banan tylko nie wiadomo czy w góre :) czy w dół :( > Przeżyłam jakoś te nieszczęsne separatory grrr... A więęęęęc :D Jakoś przeżyłam to zakładanie, ale jak sie skończyło to byłam GŁĘBOKO rozczarowana, że to tak odstaje! Prawie mi sie pod warge nie zmieściło! Boszzzz. To było o 10. Więc mamy 21 i zaczyna mnie wszzystko boleć i wogóle denerwują mnie te zamki na jedynkach i dwójkach tak mi szurają o skóre grrrr ale jeszcze nie boli. I zaczyna mnie to denerwować! Boli mnie wogóle, takie wielgachne pierścienie jakieś odstające metale jeeezuuu nie wytrzymam nerwowo! Ale mi to minie :D :D :D Chyba :P A wosk dostałam :D I nie tylko. Z wrażenia wyszłam bez torebki :| :D No i nie wiem co już pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajagaga Hmm ... mi w fałszowaniu nie przeszkadza :D a na poważnie to myślę że trzeba dać sobie ten tydzień przerwy na przyzwyczajenie sie do apatatu, potem się juz go w ogole nie czuje wiec i w śpiewaniu nie powinien przeszkadzać. :) czostnek Ceny mniej wiecej : Metalowy 1200-1600zł za łuk Ceramiczny 1800-2300zł za łuk Szafirowy 2000-2400 za łuk Dezligaturowy 2200-3500zł za łuk Tu masz linika do naszej listy są rodzaje aparatów, ceny i miejscowosci także możesz sprawdzić to co cię interesuje. :) http://spreadsheets.google.com/pub?key=p3jlbrsDfbuoGnyIi09wyQw Co do wyrywania zębów to od wady zależy. Czasami się wyrywa a czasami łukiem podniebiennym rozszerza się szczękę. justka_pl Pierwsze dni są trudne, a raczej dziwne ale dasz radę. Jakie masz gumeczki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---> czyli mam sie bac haha:D napisz potem jeszcze czy Cie bardziej rozbolalo i ile to wszytsko trwalo:P znaczy sie zakladanie i dokladnie jak to wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×