Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

maja-kobietka - Wiesz samo zalozenie troche mnie bolalo chociarz mialam znieczulenie i wydawalo mi sie ze jak przestanie dzialac(to znieczulenie) to umre z bolu ale okazalo sie ze nie :) no jedynie jak myje zabki to czuje ze mam troszke wrazliwsze (tak jak przy separacjach gumkami) Fanta88 no tak woskiem je :) szczerze myslalam ze sie nie utrzyma wiec nawet nie probowalam a tu jednak :).... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farfadette To tak jak u mnie ... tylko że u mnie bardziej. :P Co do jedynek to też mnie to trochę martwi że są nierówne ale chyba po zdjęciu aparatu sie je piłuje czy coś takiego żeby były takie same. monisiauk Nie ma za co ... zawsze wosk to jakaś ulga. :D ona18__ Hmm ... trudno powiedzieć czy na przyszłe lato zdejmą ci aparat ale myślę że są duże szanse. ~~~~~~~~~~ Moje cudeńka w dzień założenia ... : http://img227.imageshack.us/my.php?image=z1td7.png ... i dziś (11 będą 2 miesiące) : http://img227.imageshack.us/my.php?image=z2yf4.png Tylko się nie przerazić bo mam brzydkie ząbki. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88--> ząbki ładnie Ci się prostują!i wcale nie są takie straszne,straszne by były,jakbyś o nie nie dbała :) w końcu zebrałaś się na odwagę i zaprezentowałaś nam je w całej okazałości :D farfadette--> ja też mam nierówne jedynki w sensie jedna jest troszkę dłuższa,ale tak jak powiedziała Fatna88 pewnie można je troszeczkę \"ulepszyć ;) poza tym jest kolosalna różnica,cóż się dziwić,jak już jesteś weteranką ;) ja po tygodniu widzę,że jedna dwójeczka ładnie została wyciągnięta do przodu :D wiadomo,że nie do końca,ale zmianę widać :D pozdrowionka :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Fanta ale poprawa!! jestem w szoku!! po zdjeciu aparatu bedziesz miala bardzo ladne zabki. I to prawda, wcale nie sa straszne..Mysle, ze bardzo szybko Ci sie wyprostuja. >>>wAdzia pewnie, ze widac zmiane..tez chyba nie bedziesz dlugo nosic aparacika. Mi za miesiac stuknie rok, odkad go zalozylam..nie moge sie doczekac, kiedy go zdejme :) jak pewnie wiekszosc z nas :)) Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! ale mnie tu dawno nie bylo, ojeju - a tu sie juz tyle dzialo.;) ja juz jestem umowiona na 1 wizytke na 16.09.08 we wtorek na 9:30 juz sie doczekac sie moge.pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKarolaxD
Justys93_XD - dzięki za foto xD To ja wole rurki ;]] Uff .. dobrze, że nie będe miała gumek separacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
monisiauk.Ale nacinali Ci dziaslo?czulas cos? moglabys zamiescic zdjecie tego lub podalabym Ci maila.bardzo jestem ciekawa jak to wyglada.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja-kobietka nic mi nie nacinali tylko wkrecili je w dziasla jak takie pycie srubeczki i nie ma problemu moge wyslac Ci zdjcia tylko beda w nienajlepszej jakosci bo moge je cyknac tylko komorka, no chyba ze poczekasz do piatku az wroce do domku i bede miec do dyspozycji aparat. Podaj tylko maila :) fanta88 WOW jaka zmiana :) oby tak dalej, chcialabym po 2 miesiacach moc sie pochwalic az taka roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta 88 ---> super ! ale Ci się szybko prostują ząbki :) niedługo będą śliczniuuuutkie :*** Ja też już bym chciała żeby się prostowały tak szybko jak Tobie :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 ---> gdzieś napisałaś że przy separacji myślałaś, że Ci głowa eksploduje:P aż tak źle było...?:P bo ja mam w piątek separację, iii... mam się bać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D Nadrobiłam braki w czytaniu :D A więc jutro wizyta iii zakładam. Masakra! W dodatku wyskoczyło mi zimno na ustach i to już wogóle załamka!!!!!! Jak mi orto nie da wosku to umre! (optymistycznie zakladam ze bedzie mnie obcierac :D ). Obleciałam wszystkie apteki w moim mieście I NIGDZIE NIE MA! Slyszalam tylko \"A do czego to służy? Helooł!\" :| Więc musiałam zamówić na allegro ale trochu potrwa. reniax ->> No to sie ciesze, ze sie zdecydowalas! I nie przejmuj sie swoim wiekiem bo teraz to kazdy moze sobie na to pozwolic bez wgledu na wiek :D oczywiscie trzeba miec troszke w kieszeni :/. **Filip** ->> Nooo to widze ze mamy prawie zgrane terminy :D Tylko tydzien różnicy :P Jutro mój sądny dzień :o OMG! Co do separacji to nic nie moge jeść, Zakładałam w czwartek, więc minął już prawie tydzień i dalej nie moge jeść skór od chleba i wogóle nic twardego. Jak mi założył to zero różnicy, jakby mi coś weszło między zęby, a potem była masakra. Rano jak sie obudziłam to miałam odrętwiałą buzie i nie mogłam nawet umyć ich dobrze. Ehh ciężko jest / było ale to tylko tydzien więc idzie wytrzymac :) xxx_aparatka -->> Nooo to spóźnione życzenia oczywiscie :* :* :* Dydusia ->> Ty tutaj czasami kiedyś nie pisałas czegos ? :D Bo jakoś kojarze twoje fotki :D :D Hyhy Fanta88 ->> Noo ja jestem ciekawa czy będzie banan :D W góre :) czy w dół :(... Obstawiam tak :| -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD ------->> na mojej fotce bardzo nie widać że mam krzywe ząbki ale mam trójki kły :(;( może nie aż tak bardzo ale mam :( justka_pl ------>> nio pisałam kiedyś :) przed założeniam aparatu :) chciałam się obeznać :) a teraz mówie popisze sobie z Wami bo się nudzem :D Bu$ ;* Fajnie ze mnie pamiętasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---> niunia każda ortodontka (dobra) daje wosk :) więc się nie martw :) i będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---> niunia każda ortodontka (dobra) daje wosk :) więc się nie martw :) i będzie dobrze :* PS . a ty masz wyleczone wszystkie ząbki .... bo tak się zastanawiam....? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niebawem zostane aparatką i zastanawiam się nad wyborem aparatu.Interesuje mnie parat samoligaturujący.Na jakiejś stronce czytałam,że przy nim nie trzeba wyrywać zębów(o ile jest taka potrzeba),czy to prawda.Jak byście mogli to doradzcie mi jaki rodzaj aparatu najlepiej wybrać.Będe wdzięczna;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomafff
Witam, mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna: jakiego ortodontę mogłybyście polecić??? Zamierzam założyć aparat tzw "estetyczny", czy jest różnica między aparatem metalowym z bardzo jasnymi gumkami a aparatem estetycznym?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---> hehe:D ale ja separacje mam w piątek a aparat już w poniedziałek, więc jakoś przeżyję te trzy dni:) Tylko w sobotę chciałem iść jeszcze na dyskotekę, pokazać się w miarę normalnie:P ale nie wiem czy z tymi separatorami będę w stanie;/ a jutro pisz mi jakie peirwsze wrażenia i czego mam się spodziewać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** ---->> Elo hehe chyba jakoś wytrzymasz na tej dyskotece :PPP Mnie to tam bolało baardzo ;P ale chłopaki chyba znoszą to lepiej ...(hm...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze żeby Cię pocieszyć to chłopaki słooodko wyglądają w aparatach :PP a jak całują ...... o LOL ;D Bu$ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem:d zobaczy sie czy w ogole pojde:P bo jutro tez ide na imprezke i nie wiem czy mnie mama pusci znow w sobote bo w tamta tez bylem:D ale co wakacje sa;d ale jak ma mnie bolec i amm sciany podpierac to lepiej w ogole nie isc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadrutowana
Hejka;* jak tam nasza "poniedziałkowa czwóreczka" ?? :P U mnie szczerze mówiać super:) Jem już prawie wszystko tylko troszke mnie bolą przednie zęby ale nie jest to jakiś nie do zniesienia ból:) A u was jak? obdzierają was policzki jeszcze? bo mnie troche ale nawet da sie zniesc,bede musiala isc do orto zeby mi druty jesscze troszke przykrucila heh. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niebawem zostane aparatką i zastanawiam się nad wyborem aparatu.Interesuje mnie parat samoligaturujący.Na jakiejś stronce czytałam,że przy nim nie trzeba wyrywać zębów(o ile jest taka potrzeba),czy to prawda.Jak byście mogli to doradzcie mi jaki rodzaj aparatu najlepiej wybrać.Będe wdzięczna;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the truth
_Kika_ -> Ja bym najpierw poszła do ortodonty, zapytała się, jaki jest najlepszy w Twoim przypadku... Jeśli chcesz poszaleć z kolorkami, to bierz metalowy z ligaturami, jeśli nie - bezligaturowy lub estetyczny... Ale raczej odradzam estetyczne, niektórym się dość szybko gumki czy sam aparat odbarwia, no i poza tym jest raczej droższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomafff
Witam, mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna: jakiego ortodontę mogłybyście polecić??? Zamierzam założyć aparat tzw "estetyczny", czy jest różnica między aparatem metalowym z bardzo jasnymi gumkami a aparatem estetycznym?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werx
ja mam estetyczny i bardzo polecam. nie odbarwia się tak jak piszą,bo jak zakładają ci to masz bielutkie gumki ... bielsze od zębów... z czasem zmieniają kolor ale tylko trochę,ale zęby nie są też idealnie białe . więc w ogóle go nie widać... oprócz metalowego drucika:) po za tym gumki się co miesiąc zmienia ....tyle ze jest droższy o ok 500 zł... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie byłam u ortodonty już na dwóch wizytach i teraz mam sie zastanowić jaki aparat wybieram.jutro kolejna wizyta.zostało mi już tylko wyrwanie wyleczenie zęba.a właśnie jak jestem przy wyrywaniu zęba to mocno boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że długo się wahałam czy pokazać fotki. Jednak jest to jeszcze dla mnie trochę hmm upokażające bo długo wstydziłam się swoich ząbków. Ciężko się przełamać i pokazać coś co koliło w serce przez tyle lat. Mam nadzieję że dzięki mojemu przełamaniu się ktoś na tym skorzysta, przekona się że warto nosić aparat i że to nie jest takie stransze. :) Dzięki wszystkim za miłe słowa bo na prawde dużo dla mnie znaczą i dają mi siłę żeby się wkońcu otworzyć na świat. :*:*:* **Filip** Każdy organizm inaczej reaguje czy to na aparat czy na separacje. U mnie to wyglądało tak że na początku nic nie czułam jak mi założyła, potem po 1-2h zaczęło mnie drażnić (lekko,znośnie), po 3-4h zaczęło być już upierdliwe, a potem tak mnie głowa rozbolała że położyłam się spać. Na drugi dzień byłam taka trochę ospała. A dalej to już było z górki, tylko gryźć dobrze nie mogłam. justka_pl O jakiego banana chodzi bo się zakręciłam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×