Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

poza tym-dzieki:( ale dzielnie nie dam rady. jak dotychczas to podczas ataku becze, wrzeszcze, krzycze. czasami jest to tylko wrzask a czasami wrecz blagam boga zeby mnie juz zabral.. (powaznie to jest az takie hard corowe, nie mam sklonnosci do histerii i do wzywania boga tez nie) po ostatnim takim moj pies sie schowal pod lozko i nie mogl wyjsc bo jest dosc duzy, a poza tym nie chcial... przestraszylam ja krzykiem, dopiero jak pan z karetki wlazil do domu to wylazla zeby poszczekac..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i krem do twarzy- humektan i aqualan w zaleznosci od pory roku. stosuje z zalecenia kosmetolog od czasu jak mialam okropne problemy z cera- zostalam przy nim do dzis, dzieki niemu mam buzie jak dziecko-nawet nie uzywam podkladow, fluidow, nic... a bylo juz tragicznie... nie jest drogi-kosztuje chyba 24 zl w aptece i starcza na wieki- jesli ktoras ma problemy -polecam z czystym sumieniem- moja rodzina alergikow cala juz go kocha:) szwedzkie chyba to jest. czy jakies stamtad w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka.. nie da sie. jestem juz na to skazana na zawsze. jedyne nad czym moge zapanowac to czestotliwosc atakow- dieta plus 3-4 litry wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany sunshine, a ja chciałam sie pozalic ze mam katar, lepiej sie nie bede odzywać ,nie wazne czy dzielnie znosisz czy nie, ale znosisz, biedactwo mam nadzieje ze ciebie to ominie i bedzie wszystko dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba.. chyba ze jest w domu ktos kto zawiezie mnie szybciutko do szpitala i nie bedzie sie bal zarzyganego samochodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suneshine, zmieniam temat a doszły juz do ciebie koncówki do szczoteczki, ja juz mam i jestem zaopatrzona na jakies pół roku:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
MalutkaMalaja dzieki za zdjecia- super wygląda ten twój aparacik, pewnie sporo osób nie zauwazy ze go nosisz :) Sunshine wspólczuje bardzo tych twoich napadów, aparat przy takich doswiadczeniach to pewnie dla Ciebie mały pikuś :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mam bardzo wysoki prog bolu. juz teraz. zreszta nawet ten bol jest niczym w porownaniu z tym co sie stalo w zakopanem.. widzialyscie? wszyscy niby wierza w cud ale mi sie wydaje ze przy takiej predkosci uderzenie glowa pod takim kątem oznacza smierc lub warzywo. szkoda chlopaka, nie wiem co za debil pozwolil na skoki w taki wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widziałam, jak upadał, jest mi go strasznie szkoda, jak kukła leciał,mam nadzieje ze wyjdzie z tego chociaz uderzył mocno głową, no ale i tak mysle ze bedzie dobrze Uuuu co z tymi końcówkami ja już od wtorku mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka, bo ja pozno placilam. no mozemy trzymac kciuki ale moim zdaniem nie ma szans niestety. przy takiej predkosci uderzenie glowa o szybe zabija a co dopiero wygiecie jej pod takim katem i zarycie nie w podloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi dreszcze przechodza jak przypomne sobie jak leciał, nie lubie jak komuś coś złego sie dzieje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przed snem obejrze stare zdjęcia msze zobaczyc czy zawsze maiałam takie krzywe te ząbki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aparatka :) Dopadł mnie straszny dół. Nie cierpię piątkowych i sobotnich wieczorów, kiedy Chłopak nie przyjeżdża (mówiłam Wam, że pracuje bardzo daleko). Czasem mam wrażenie, że nie dam rady. Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, orto miała rację, fajne masz ząbki:) Aparacik też zrobił na mnie wrażenie. I te duże, nabłyszczone \"murzyńskie\" usta:) Dziekuję ślicznie za fotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jan Mazoch jest w stanie krytycznym i wciąż nieprzytomny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, musisz wierzyć, że w końcu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, dziekuje za @ .aparacik bardzo ładny, niewidoczny tak jak te matalowe...hmmmm tak myśle na który bardziej postawić. Ale macie niektóre prościutkie zeby przednie, nie to co ja :( normalnie moge sobie malutkiego palca wsadzic w tą szparke( bez skojarzeń hehe ) miedzy ząbkami górnymi a tylnimi :( kurde ale mam rozkminy teraz....boje sie że przy takiej wadzie bedą musieli mi wyrwać jakies zeby bo to jest (wedlug mnie)NIEMOŻLIWE zeby wyprostowac nie usuwając żadnego zeba... Co o tym myślicie...? kamyk22 jestes? wiem że masz tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.metalowe :) :) :) kurde zawias ze mnie totalny dzisiaj. ehh ide spać jeszcze :P dobranoc ...Cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Cala, nie wiem czemu wyszły mi takie usta :). Nie mam takich dużych. A co do nabłyszczenia, do zrobiłam kiedyś usta saute i od razu wykasowałam zdjęcie ;). A to błyszczenie to zasługa pomadki nawilżającej AA :) . Fakt, fajnie wyglada mój aparacik, ale kawę i herbatę zacznę pić przez rurkę chyba, bo wydaje mi się, że gumki na jedynkach są nie tak przezroczyste :(. Na pewno kupię DENIVIT jeszcze. Nie odważę się raczej sama wymieniać gumek. Ale wczoraj też mi się wydawało, że gumki pociemniały, umyłam kilka razy zęby i było ok. Teraz po śniadaniu i umyciu zebów (piłam kawę) znou wydaje mi się, że są ciemniejsze. Zobaczę czy będzie poprawa po obiedzie jak umyję zęby. Czemu ja piszę takie długie posty? :) Ale tak samo dużo mówię jak dużo piszę :) Cala, wierzę, ale już coraz trudniej. Mam nadzieję, że warto w niektóre sprawy wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×