Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

dziękuję dziękuję moje drogie:P objem się ciastem także za Was:) wszystko ok Emma, nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam nasza Dora?? szefowo jak twoj aparat?? kiedy pierwsza wizyta?? bo nie moge sobie przypomniec co tam ustalilas z orto:) a gdzie MMJ ??? jak ja dawno u was dziewczyny nie bylam nie wiem co sie teraz dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ze bylo tu jakies rozsylanie zdjec:) kati ja tez chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie gdzie aparatka??? gdzie jestes??? dobra duszyczko tego forum co tam u ciebie jak nosi sie aparacik na gorze:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE jezeli mnie pytasz to informuje ze twoje odjazdowe wiosenne gumeczki widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co u Kociulindy?? jak jej wedrujace dolne zeby??? skontaktowala sie w koncu ze swoja orto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra do wieczorka dziewczyny i nie tylko:) lece poruszac sie na swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 cofnij się na stronę 301 i tam prawie na końcu są w linku moje gumeczki :) Wrzuciłam swoją paszczę na serwer bo ktoś wołał o gumeczki pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma jestem jestem cały czas na bierząco:-), aparacik na górze? juz sie przyzwyczaiłam:-), i juz jest maleńka szparka miedzy jedynkami:-), jupi:-):-) wszystko znim ok, do orto po świętach ide po sie boje ze mi założy to na rozszerzanie przed swiętami, i nie bede mogła jeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierówna
hej.mam krzywe zeby ale nie nakladaja sie na siebie i sa zdrowe.mam jedno pytanie.czy gdy zaloze aparat to bede musiala jakies wyrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine :) wszystkiego naj !!! Zauważyłam zmiany:rusza się górna jedynka i dwójka, na dodatek jedynka jakaś krzywa jest :( . Hmm, a te ząbki miałam prościutkie. Do prostowania mam lewą stronę dołu i góry. Nic nie rozumiem. Po prawej stronie nawet mi w czasie wizyty kontrolnej nic orto nie podkręcała. Może tak ma być? :( Co prawda nie widać, że jedynka krzywa, ale ja widzę i wiem, złości mnie to. No i to ruszanie. Trochę boli mnie druga górna jedynka (też prościutka), bo orto po dwóch tygodniach skorzystała z okazji i podkręciła łuk w czasie zakładania dołu. Poza tym specjalnie zmian nie widzę. Co jeszcze? Na dole już w ogóle nitki nie włożę, mogę się męczyć, nic z tego (lewa strona). Czyli chyba coś się dzieje. Dlaczego żeby zęby były proste muszą się jakoś pokrzywić dodatkowo?:( Jak tak nie chcę. Dziś robię sobie labę. Idę się kąpać i coś wymyślę. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHEINE jak tam idzie wcinanie ciast?:) ja caly post nie jem slodyczy... wiec wyobrazcie sobie jaka mam juz chetke.... a tak propos... macie jakies ciekawe przepsiy na swieta????:) poleccie mi cos dobrego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ ja juz wczesniej pisalam ze tez mam taka wykrzywiona jedynke a problem polega na tym ze to zle przyklejony zamek...moja orto ostatnio mi go przekleila ale nie pomoglo to na wiele dalej jest wykrzywiony na kolejnej wizycie musisz jej to powiedziec bo zeby generalnie nie powinny sie podczas noszenia aparatu jakos dodatkowo wykrzywiac.a poza tym rozumiem co czujesz bo to okopnie wyglada taki zab troszecze poza szeregiem jak sie usmiecham to widac:(blee przezywam teraz to samo (teraz to tzn, od 2 miesiecy!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, nic sie nie bój, mi tez sie ruszaja zabki najmocniej 5 na dole buja sie jak oszalała:-) Kewciu kiedy fotki nowych gumeczek dostaniemy:-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, ustawią sie ząbki jak należy a Ty bedziesz miała kiedyś jakies kolorowe gumeczki w pyszczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka na razie mam druciki i lancuch szary nie wiem czy bede miala jeszcze gumeczki moze w dalszym etapie leczenia chcialabym kolorowe ale sie boje ze bede glupio wygladac:) u innych mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Melduję się :) SUNSHINE - Wszystkiego Najlepszego!!! 🌻 Emma - orto pewnie czeka na mnie z zakładaniem aparatu :) a ja nie moglam zakładać bo nie wycięłam ósemki :-( Chcę się zaszczepić na żółtaczkę. A tak się to komplikuje, ze nie wiem kiedy się zaszczepie, bo jak nie jestem przeziębiona to mam gorączkę albo jakąś infekcję pęcherza :O Aparacik bardzo chcę mieć! Zazdroszczę Wam, że Wy już aparatki! Ale i na mnie przyjdzie czas :) i na moje krzywulce :) Co do funduszy na moje przyszłe wizyty to mogę odłożyć troszkę piniążków :) Mam 99,5 % szans na dostanie umowy ...ale na rok czasu (na razie). Gdyby nie praca to nie wiem z czego opłacałabym wizyty :O Teraz najważniejsze jest dla mnie zdrowie! Bo ostatnio u mnie jak nie urok to sraczka :D Idę ogladać filmik ;) Miłej nocki życzę... Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka w piatek jade do domku zrobie fotki i w poniedzialek na wieczor sie melduje:) ale uprzedzam ze nie sa ciekawe...:( ponawiam moje pytanko o przepisy na swieteczne wypieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge rysunku wstawić do pracy zaraz mnie cos strzeli:-( Kewciu moze tylko tobie sie nie podobają może dlatego ze byłas do tych swoich przywiązana:-), do różu i błekitu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka:) dzieki za wiare:) one sa ladne te kolory i zielony i fiolet ale jakos tak...no sama nie wiem! powodzenia z ta praca! dora trzymaj sie!mam nadzieje ze ze zdrowkiem szybko sie poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj APARATKI 🌻 Wszystkiego naj naj naj słońce 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Ja to chyba mam troszke pecha tak jak Dora, same przeciwności losu najpierw czekalam na termin u chirurga, pozniej okres ateraz mam chyba znowu zapalenie migdałków wiec znowu z wyrywania zebów nici - a mysłałm ze na swieta juz sie uda miec aparat buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewciu przyzwyczaisz sie do tych kolorków:-), aj juz zostawie na dzis tą prace, jutro bede wypoczeta to sie zajme:-) Kamyczku jedz w swieta ile wlezie, najadaj sie i nic sobie nie odmawiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobry przepis na sałatkę z kurczakiem!!!!! Mniam mniam! A z ciast to zrobię tort, bo już dawno jadłam takiego domowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za życzenia.. nawet nie wiecie, jak się cieszę.. w ogóle to były najlepsze urodziny od wieków.. dawno już nie zostałam przez nikogo tak mile zaskoczona:) już opowiadam. kundelek- nie wysilil sie- dal mi roze i powiedzial ze dorzuci sie do alarmu do samochodu. ale i tak wiem ze chciał trafić najlepiej, w to co najbardziej mi potrzebne.. no i wie, ze mam wszystko więc ciężko mu coś wykombinować, chociaż nie ukrywam że mała niespodzianka byłaby słodka.. odwiedziły mnie też kuzynki z bardzo fajnym prezentem- zabawnym i słodkim:) no i najwieksze zaskoczenie dnia- kolega. właściwie nie przyjaciel, nie jakis super kumpel, rzadko sie widujemy. przyjechal z bukietem tulipanow i perfumami:) (gucci) az mnie wcięło, nie wiedziałam co powiedzieć. ten kolega jest przyjacielem byłej dziewczyny kundelka, z którą nie bardzo się lubimy co jest jasne chyba:D rozwalil mnie na łopatki przysięgam.. a teraz jeszcze ludzie z mojej bylej klasy walneli solidarnie zyczenia dla mnie w swoich opisach na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ale ciebie wszyscy kochają:-), suuuper ze miałas takie urodzinki, az na serduszku tak miło, moj ty ryjeczku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomnialam o mojej kochanej Aparateczce która zainicjowała akcję zyczen dla mnie. no i pierwsza dziś rano mi je złozyła:) dzieki Pyszczku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×